معمار لندز
5
(2)

مجموعه دکوراسیون داخلی معمار لندز

همکاری تیمی95%
تجهیزات اصل ومدرن90%
قیمت رقابتی99%
ممنونم.از نتیجه کار خیلی راضی بودم.
سلام. یک تجربه عالی از یک گروه دکوراسیون داخلی حرفه ای برام رقم زدید.مرسی
فوق العاده همه چیز حرفه ای بود.رفتار.برخورد.تجهیزات
cartoon-young-man-icon-vector-12133314
download
male-512

آنچه مطالعه خواهیدکرد:

مجموعه دکوراسیون داخلی معمار لندز

همکاری تیمی95%
تجهیزات اصل ومدرن90%
قیمت رقابتی99%

آنچه مطالعه خواهیدکرد:

آینه تزئینی کرج

آینه تزئینی جزء وسایل ضروری هر خانه هست.آینه های تزیینی یکی از زیرشاخه های مهم آینه دکوراتیو هستند. آینه های تزیینی به شما کمک می‌کنند قبل از خروج از خانه به بهترین شکل ظاهر ,آماده شوید. ازطرفی باعث زیباتر شدن محیط زندگی,بزرگتر دیده شده محیط,ویکی از اصول دکوراسیون داخلی در کرج استفاده از آینه تزئینی است.اگر تصمیم گرفته اید که در کوراسیون داخلی منزل ومحیط خود از آینه تزئینی  استفاده کنید, در اینجا به بررسی انواع مختلف آینه های تزئینی می پردازیم که هر آینه تزئینی در کدام قسمت منزل مورداستفاده قراربگیرد.

شما می توانید یک آینه با قاب یا بدون قاب و در اشکال و اندازه های مختلف خریداری کنید. استفاده از آینه های بی رنگ و مینیمالیستی هرگز قدیمی نمی شوند، اما می توانید هرنوع آینه را با  رنگ های مختلف طبق سلیقه خودتان نیز پیدا کنید. درکل, آینه ها باعث می شوند فضا بزرگتر از آنچه هست احساس شود و نور را به راحتی منعکس می کنند.بخاطراین دلیل هر طراح دکوراسیون داخلی استفاده از آینه تزئینی  را جز ضروری ترین وسایل برای طراحی داخلی در کرج می داند.

آینه تزئینی کرج -معمارلندز

اشتراک گذاری مقاله در شبکه های اجتماعی:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on telegram
Share on email
Share on whatsapp
Share on skype

انواع آینه تزئینی در کرج

در اینجا به بررسی انواع آینه تزئینی در کرج که برای  هر خانه ضروری است می پردازیم:

آینه حمام

همه برای شستن صورت و مسواک زدن در شب به یک آینه حمام بزرگ نیاز دارند. اگر حمام کوچکی دارید می توانید یک آینه نازک را انتخاب کنید یا برای ذخیره سازی فضای بیشتر به سراغ کمد دارو با آینه جلو بروید!که این روزها در بازار ,انواع واقسام مدل آینه حمام موجوداست.

آینه حمام در کرج-معمارلندز

آینه ورودی

آینه ورودی آخرین فرصت شما برای بررسی لباس و آرایش خود قبل از بیرون رفتن از در  است! اگر فضای کافی دارید، به دنبال یک آینه تمام قد در بین آینه های تزیینی موجود دربازار باشید، اگر فضای شماکوچک است ,یک آینه کوچکتر در  نیز می تواند به خوبی فضای شمارا زیبا نماید.

آینه تزیینی ورودی خانه کرج-معمارلندز

آینه تمام قد

من شخصاً نمی توانستم بدون آینه تمام قد  در  اتاق خوابم زندگی کنم! زیرا وجود یک آینه قدی در اتاق به من کمک می کند تا مطمئن شوم که لباس هایم به خوبی با هم هماهنگ شده اند، به خصوص زمانی که مطمئن نیستم چه کیف یا کفشی را با لباسم ست کنم. آینه تمام قد تزیینی برای روتین لباس پوشیدن هرکسی ضروری است. می توانید یک آینه نازک از انواع آینه  تزیینی کرج تهیه کنید که پشت در اتاق خواب یا در کمد شما آویزان باشد، یا می توانید یک آینه بزرگتر با یک قاب زیبا که روی زمین قرار دارد و به دیوار تکیه داده است تهیه کنید.

آینه قدی کرج-معمارلندز

آینه کمد

بسیاری از مردم ترجیح می دهند برای قرار دادن وسایلی مانند جواهرات و لوازم آرایشی خود، یک آینه بر روی کمد خود نگه دارند. همچنین می توانید روسری، هدبند و سایر لوازم جانبی را روی کمد خود قرار دهید و سپس از این آینه برای پوشیدن آنها استفاده کنید!

آینه کمد کرج -معمارلندز

 

 آینه روشویی

 یک آینه روشویی تزیینی  با نور مناسب برای زیباتر شدن خود حتما نیاز دارید.علاوه برزیبا کردن روشویی منزل خود, یک محیط جذاب را هرروز صبح ,هنگامی که صورت خود را می شویید مشاهده می نمایید.

آینه روشویی کرج-معمارلندز

اشتراک گذاری مقاله در شبکه های اجتماعی:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on telegram
Share on email
Share on whatsapp
Share on skype

خدمات نصب آینه تزئینی در کرج

در تمام موارد فوق ذکر شده در زیر به جای آینه ساده میتوان از آینه تزئینی با طرح ها و اشکال مختلف و کاربرد متفاوت آنها  بهره ببریم:

انواع آینه های تزئینی طرح لوزی و مربع

انواع آینه تزیینی طرح های فانتزی

 انواع آینه های تزئینی طرح های شکسته

انواع آینه های تزیینی دیواری تمام قد

انواع آینه های پازلی دیواری

 انواع آینه های دیواری دکوراتیو

انواع آینه های تزیینی گرد و خورشیدی

آینه تزئینی تکه ای کرج-معمارلندز

مزایای آینه های تزیینی:

آینه ها توهم فضا را تولید می کنند.

آینه ها بدون هیچ کلمه ای  سخن  میگویند . 

آینه ها جذابیت اتاق را افزایش می دهند. 

آینه ها نور اتاق را به حداکثر می رساند. 

آینه ها انرژی خوبی را به اتاق می آورند. 

آینه ها شما را فعال جلوه می دهند. 

آینه ها امنیت بیشتری را ارائه می دهند.

آینه ها روشی بسیارزیرکانه برای پنهان کردن برخی عیوب محیط هستند.

چندین مزیت در  آینه های تزیینی  وجود دارد و این در نحوه استفاده از آنها نشان داده می شود.

آیا با مدیریت مناسب فضای خانه خود مشکل دارید؟ شاید اتاق ناهارخوری یا اتاق نشیمن یا حتی اتاق خواب شما نسبتاً کوچک باشد و سعی کرده اید روشی برای بزرگتر کردن آن بیابید. یک راه حل ساده این است که یک آینه تزیینی دیواری بزرگ تهیه کنید تا اتاق بزرگتر به نظر برسد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که دو جفت آینه تزئینی در کرج سفارش دهید که بتوان آن را روی دیوارهای روبروی هم قرار داد و ناگهان اتاق شما بزرگتر به نظر می رسد. درست مثل یک سحر و جادو!

یکی دیگر از مزایای آینه تزئینی نورپردازی نواحی تاریک خانه است. با قرار دادن آینه‌های تزیینی دیواری بزرگ در چنین مکان‌هایی می‌توان به یک راه تضمینی اقتصادی برای روشن‌کردن  خانه‌تان ایجادنمایید. این آینه ها را می توان به گونه ای قرار داد که نور طبیعی را منعکس کند و در نتیجه خانه شما را روشن کند. علاوه بر این، می توانید کاری کنید که آینه تزیینی دیواری منزل نور یک چراغ  یا دیگر منابع نوری که در منزل وجود دارند را منعکس کند و درخشندگی خانه خود را به روشی جادویی افزایش دهید.

آیا آینه های تزیینی بزرگی دیده اید که تصویر شما را آنقدر واقعی می کنند که تقریباً می توانید قسم بخورید که دو برابر شده اید؟ اینها معمولاً در فروشگاه های پوشاک معروف یافت می شوند، درست است؟ چرا نمی توانید این آینه های تزیینی  را در خانه خود استفاده  کنید؟ بله، شما می توانید با تهیه یک آینه تزئینی دیواری بزرگ برای اتاق خواب خود، این را در خانه خود قرادهید و هر چقدر که می خواهید وقت بگذارید و هر تعداد لباس را که دوست دارید امتحان کنید!

مزیت چهارم این است که به راحتی می توانید یک آینه تزیینی دیواری بزرگ را وارد خانه خود کنید و نقش مکملی برای طراحی داخلی منزل خود داشته باشید. سبک تم خانه شما هر چه که باشد،یک آینه تزیینی تمام کننده دکوراسیون منزل شما می شود.

آینه تزئینی-معمارلندز

اشتراک گذاری مقاله در شبکه های اجتماعی:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on telegram
Share on email
Share on whatsapp
Share on skype

مجری اجرای آینه تزئینی در کرج

معایب آینه های تزیینی

یکی از معایب آینه تزئینی ,حمل و نقل آنها به خانه شما می تواند خسته کننده باشد، اما خوشبختانه، گروه معمارلندز در بخش آینه تزئینی در کرج خدمات طراحی, تحویل و نصب را ارائه می دهد.کافیست با ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان برخوردار شوید.

از معایب دیگر آینه های تزیینی تمیز کردن این آینه ها است. که نیازمند صرف زمان زیادی نسبت به سایر آینه ها دارند.

هزینه انجام آینه تزئینی کرج

مورد بعدی هزینه نصب آینه تزئینی  در کرج است.هر چه آینه تزیینی بیشتر و بزرگتر باشد ,بستگی به نوع آینه,طرح مدنظر, هزینه متغیر است ، با این حال فواید آن بسیار بیشتر از معایب آنهاست و با تماس با معمارلندز مشاوره و راهنمایی های لازم در جهت آینه مناسب از نظر اندازه , طراحی , هزینه را دریافت خواهید کرد.

انواع آینه تزیینی کرج-معمارلندز

فیلم نصب آینه تزئینی در کرج توسط گروه معمارلندز

سوالات متداول

آینه تزئینی کرج شامل چه آینه های می باشد؟

آینه تزئینی یکی از وسایل مهم در هر خانه می باشد وزیرشاخه های زیادی را شامل میشود.مانند آینه قدی,آینه حمام,آینه روشویی,آینه ورودی و…

هزینه نصب آینه تزیینی در کرج چقدر است؟

هزینه نصب آینه تزیینی درکرج بستگی به نوع طرح ,سبک واندازه متغیر می باشد.برای اطلاع ازقیمت به روز آینه می توانید باشماره 09337803378 درتماس باشید.یاازطریق واتساپ پیام ارسال نمایید.

آیا درتمام مناطق استان البرز, نصب وطراحی انواع آینه تزیینی انجام می شود؟

بله, گروه معمارلندز درتمام مناطق استان البرز آماده خدمت به شماعزیزان است.منطقه گوهردشت,عظیمیه,بنفشه, جهانشهر,مهرشهر, فردیس و….

آیا امکان سفارش وطراحی انواع آینه تزئینی در گروه معمارلندز وجود دارد؟

بله.شما می توانید باخیال راحت ,هرطرح آینه تزئینی را که مدنظر دارید به ما بسپارید مابرای شما طراحی ,اجرا ونصب خواهیم کرد.

مشاوره معمارلندز رایگان است؟

بله!مشاوره واستعلام قیمت در گروه حرفه ای معمارلندز کاملا رایگان است.کارشناسان ما مشتاقانه آماده پاسخگویی به تمام سوالات شما می باشند.

مجموعه دکوراسیون طراحی معمارلندز درچه زمینه هایی فعالیت می کند؟

معمار لندز با افتخار اعلام می دارد که تمام مراحل دکوراسیون داخلی درکرج تامرحله تحویل پروژه را با حرفه ای ترین نیروهای خود انجام وتحویل می دهد.

آیااین مطلب برای شما مفید بود؟

روی ستاره کلیک کنید و رای بدهید

میانگین امتیازدهی 5 / 5. شمارش امتیاز 2

هیچ امتیازی ثبت نشده!اولین نفرباشید که رای میدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معمار لندز

09337803378 – 09371017707 09381880288

مقالات پیشنهادی