معمار لندز
5
(1)

مجموعه دکوراسیون داخلی معمار لندز

همکاری تیمی95%
تجهیزات اصل ومدرن90%
قیمت رقابتی99%
ممنونم.از نتیجه کار خیلی راضی بودم.
سلام. یک تجربه عالی از یک گروه دکوراسیون داخلی حرفه ای برام رقم زدید.مرسی
فوق العاده همه چیز حرفه ای بود.رفتار.برخورد.تجهیزات
cartoon-young-man-icon-vector-12133314
download
male-512

آنچه مطالعه خواهیدکرد:

مجموعه دکوراسیون داخلی معمار لندز

همکاری تیمی95%
تجهیزات اصل ومدرن90%
قیمت رقابتی99%

آنچه مطالعه خواهیدکرد:

آینه دکوراتیو کرج

آینه دکوراتیو در مبحث دکوراسیون داخلی منزل بسیار مهم می باشد زیرا تکمیل کننده و پایان بخش طراحی و دکوراسیون خانه است.وقتی نوبت به دکوراسیون خانه می رسد، به راحتی می توانید از گزینه های خلاقانه و وسایل متعددی که در بازار وجود دارد استفاده کنید . با این حال، آینه‌های دکوراتیو یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای افزایش ظاهر خانه‌ به شیک ترین ولاکچری ترین نوع دکوراسیون می باشند. امروزه همه آرزو دارند که دکوراسیون خانه های به روز,مدرن ولاکچری را داشته باشند. وبرای تحقق این ایده ,ممکن است از نقاشی دیوار، عکس ها، کاغذدیواری و گزینه های دیگر استفاده نمایند. اما یکی از بهترین گزینه ها استفاده از آینه های دکوراتیو است.

طراحی آینه دکوراتیو کرج

از آینه دکوراتیو  می توان بصورت خلاقانه در نقاط استراتژیک و مهم خانه استفاده کرد تا طراحی داخلی منزل را زیباتر کند، آینه های دکوراتیو بسته به نحوه استفاده از آن ها، می توانند زیبایی بدیعی، کلاسیک یا مدرن را در هر اتاقی از خانه شما ایجاد کنند.

آینه های دکوراتیو وقتی با دقت خریداری می شوند و درست در نقاط مهم خانه قرار می گیرند، تعادل ایده آلی از زیبایی شناسی و عملکرد ایجاد می کنند. به عبارت دیگر، آنها می توانند به یکپارچه سازی یک فضا کمک کنند و در عین حال سبکی را ایجاد می کنند که تعادل را در دکوراسیون وزیبایی منزل ایجاد می کنند. آینه دکوراتیو انرژی خوب و مثبت را به اتاق ومنزل شما می آورند، جذابیت محیط را افزایش می دهند، نور را در مناطق کم نور تقویت می کنند. آینه ها عناصر کلیدی در طراحی داخلی منزل شما هستند. علاوه بر هدف تزئینی که آینه دکوراتیو دارد، مزایای کاربردی نیز دارد! از این رو، آینه دکوراتیو برای رفاه شما و برای فضای خانه شما ضروری می باشند، به خصوص در زمانی که زمان بیشتری را در خانه می گذرانیم.

مقاله پیشنهادی:انواع سقف کشسان در کرج

آینه دکوراتیو کرج -معمارلندز

اشتراک گذاری مقاله در شبکه های اجتماعی:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on telegram
Share on email
Share on whatsapp
Share on skype

اجرا و طراحی آینه دکوراتیو کرج

در شرکت معمارلندز شما می توانید طراحی, اجرا ونصب انواع آینه دکوراتیو منزل خود را به ما بسپارید. همچنین هرگونه طرح ومدل انواع آینه های دکوراتیو که درذهن دارید را طراحان معمارلندز برایتان اجرا می نمایند. گرد، بیضی، مربع، خوشه ای و….همراه با نورپردازی , می توانید یک آینه دکوراتیو زیبا وخاص را داشته باشید.

قبل از تصمیم گیری در مورد خرید آینه دکوراتیو، بررسی کنید که چقدر فضابرای نصب آینه دکوراتیو دراختیاردارید.، اتاق ومحیط مدنظر چقدر بزرگ است و اتاق چگونه تقسیم شده است. از خود بپرسید که آینه دقیقاً کجا باید آویزان یانصب شود و چقدر از شما باید قابل مشاهده باشید.انتخاب اندازه مناسب آینه دکوراتیو معیار مهمی در رابطه با فضای موجود است. آینه ای که خیلی بزرگ است می تواند فضای زیادی را اشغال کند. و با یک آینه کوچک بازتاب بسیار کمی وجود دارد. پس انتخاب اندازه و فضای محیط برای نصب آینه دکوراتیو بسیار مهم است.

نصب آینه دکواتیو بسیار آسان است. بسیاری از آینه های دکوراتیو را می توانید بدون بند  به دیوار با میخ متصل کنید. اگر آِنه دکوراتیو شما بندآویز دارد می‌توانید از بند آویز برای آویزان کردن آینه دکوراتیو به میخ به دیوار استفاده کنید. بعضی از آینه های دکوراتیو بصورت مونتاژی هستند .

درصورتیکه ساکن کرج هستید ودنبال آینه دکوراتیو کرج می باشید.می توانید ازمرحله طراحی ,اجرا ونصب انواع آینه های دکوراتیو منزل ومحیط یا محل کار خود را به ما بسپارید.با تماس با ما از مشاوره رایگان برخوردارشوید .کارشناسان معمارلندز با کمال میل آماده پاسخگویی به تمام سوالات شما در زمینه آینه دکوراتیو کرج هستند.

انواع آینه دکوراتیو کرج

تعداد بی شماری آینه دکوراتیو و آینه تزیینی  با اشکال و اندازه های مختلف وجود دارد که می تواند در چندین اتاق خانه شما قابل اجرا باشد. دراینجا به بررسی تعدادی ازانواع آینه دکوراتیو در کرج می پردازیم:

1-آینه های دیواری دکوراتیو مثلثی شکل

این مجموعه از آینه های دیواری مثلثی سطح دیگری از جذابیت بصری را به هر قسمت از خانه شما اضافه می کند. این نوع آینه ها ,مقدار مناسبی از رنگ و استایل را به فضای داخلی می‌افزاید، بدون اینکه بیش از حد تحت تأثیر محیط قرار گیرد. می توان آن را با یک لوستر آویز ظریف و یک گیاه گلدانی ترکیب کرد تا ظاهری ساده و در عین حال تزئینی به اتاق شما ببخشد.آینه های دیواری مثلثی که جذابیت بصری بیشتری به فضای زندگی می بخشد.

آینه های دیواری دکوراتیو مثلثی شکل-معمارلندز

2- آینه دیواری دکوراتیو شکل قطره

این آینه دیواری آویزان با اثروشکل قطره با طراحی مینیمالیستی خود، مدرن و شیک به نظر می رسد در حالی که فضای کمی از دیوار را اشغال می کند و توجه کافی را به خود جلب می کند. نصب آنها بسیار ساده است و می توان از آنها در هر اتاقی از خانه استفاده کرد. این آینه ها همچنین می توانند به عنوان آینه تزئینی به عنوان بخشی از لوازم دکور حمام استفاده شوند.

آینه دیواری دکوراتیو شکل قطره-معمارلندز

3-آینه های دیواری دکوراتیو هشت ضلعی

این آینه دیواری به شکل هشت ضلعی طلایی با قاب هندسی سه بعدیبسیارزیبا وجذاب است. طراحی فوق العاده، منحصر به فرد دارد و به فضا شخصیت می بخشد. این آینه های دکوراتیو هشت ضلعی، با ساختار سیمی محکم و محکم خود، زمانی که با پانل های دیواری چوبی صاف و گلدان های رنگارنگ هماهنگ شوند، کاملاً با دکور ترکیب می شوند.آینه تزئینی هشت ضلعی تکمیل کننده دیوارهای اتاق نشیمن واتاق پذیرایی هستند.

4-آینه های دیواری دکوراتیو دنده ای شکل

 آینه دنده ای شکل از نظر بصری جذاب است و به طور قابل توجهی فضاهای انتقالی را در خانه شما گسترش می دهد. قاب شیشه ای اریب آن ظاهری پیچیده به آن می بخشد. با بقیه دکورهای اتاق ترکیب می شود.

آینه های دیواری دکوراتیو دنده ای شکل-معمارلندز

5-آینه دیواری دکوراتیو به شکل گل

اگر شما عاشق گل هستید، آینه های تزئینی گل شکل بهترین انتخاب برای شما هستند. جزئیات ظریف و پیچیده گلبرگ ها در مقابل دیوار خودنمایی می کند و ظاهر مدرنی کامل به خانه شما می دهد. این نوع آینه به شما در ایجاد تعادل ایده آل بین سنت و مدرنیته کمک می کند.

آینه دیواری دکوراتیو به شکل گل-معمارلندز

6-آینه دکوراتیو خورشیدی

آینه دکوراتیو خورشیدی یکی از مدل های به روز ولاکچری آینه‌های دکوراتیو  است. این نوع از آینه‌ها که به آینه‌های خورشیدی مشهورند، در طرح‌های متنوعی وجود دارند.قطعات آینه ای  پس از برش قطعات، مراحل لبه‌زنی و تراش شروع می‌شود. در این مرحله علاوه بر از بین رفتن تیزی‌ها و امن‌تر شدن قطعات، تراشی که دور هر قطعه ایجاد می‌شود باعث زیبایی هر چه بیشتر کار می‌شود.

آینه دکوراتیو خورشیدی-معمارلندز

اشتراک گذاری مقاله در شبکه های اجتماعی:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on telegram
Share on email
Share on whatsapp
Share on skype

سوالات متداول

هزینه نصب آینه دکوراتیو در کرج چقدر است؟

هزینه نصب آینه دکوراتیو در کرج  بستگی به نوع طرح ,سبک واندازه متغیر می باشد.برای اطلاع ازقیمت به روز آینه می توانید باشماره 09337803378 درتماس باشید.یاازطریق واتساپ پیام ارسال نمایید.

آیا درتمام مناطق استان البرز, نصب وطراحی انواع آینه دکوراتیو انجام می شود؟

بله, گروه معمارلندز درتمام مناطق استان البرز آماده خدمت به شماعزیزان است.منطقه گوهردشت,عظیمیه,بنفشه, جهانشهر,مهرشهر, فردیس و….

آیا امکان سفارش وطراحی انواع آینه دکوراتیو در گروه معمارلندز وجود دارد؟

بله.شما می توانید باخیال راحت ,هرطرح آینه دکوراتیو را که مدنظر دارید به ما بسپارید مابرای شما طراحی ,اجرا ونصب خواهیم کرد.

مجموعه دکوراسیون طراحی معمارلندز درچه زمینه هایی فعالیت می کند؟

معمار لندز با افتخار اعلام می دارد که تمام مراحل دکوراسیون داخلی درکرج تامرحله تحویل پروژه را با حرفه ای ترین نیروهای خود انجام وتحویل می دهد.

آیااین مطلب برای شما مفید بود؟

روی ستاره کلیک کنید و رای بدهید

میانگین امتیازدهی 5 / 5. شمارش امتیاز 1

هیچ امتیازی ثبت نشده!اولین نفرباشید که رای میدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معمار لندز

09337803378 – 09371017707 09381880288

مقالات پیشنهادی