معمار لندز
0
(0)

مجموعه دکوراسیون داخلی معمار لندز

همکاری تیمی95%
تجهیزات اصل ومدرن90%
قیمت رقابتی99%
ممنونم.از نتیجه کار خیلی راضی بودم.
سلام. یک تجربه عالی از یک گروه دکوراسیون داخلی حرفه ای برام رقم زدید.مرسی
فوق العاده همه چیز حرفه ای بود.رفتار.برخورد.تجهیزات
cartoon-young-man-icon-vector-12133314
download
male-512

آنچه مطالعه خواهیدکرد:

مجموعه دکوراسیون داخلی معمار لندز

همکاری تیمی95%
تجهیزات اصل ومدرن90%
قیمت رقابتی99%

آنچه مطالعه خواهیدکرد:

اجرای کابینت در کرج

اجرای کابینت در کرج به چه صورت است؟آشپزخانه اغلب به عنوان مهمترین اتاق در خانه در نظر گرفته می شود و بازسازی آشپزخانه یکی از رایج ترین اصلاحات خانه است که به ارزش کابینت آشپزخانه سرعت می بخشد. مطالعات نشان داد که اکثر صاحبان خانه هایی که آشپزخانه خود را ارتقا داده اند، طرح های سفارشی و نیمه سفارشی را در کابینت آشپزخانه خود انتخاب می کنند. در دسترس بودن کابینت های آشپزخانه سفارشی با قیمت های مقرون به صرفه در مقایسه با کابینت های آشپزخانه معمولی، تقاضای آنها را در منطقه افزایش می دهد.هیچ چیز به اندازه کابینت ها بر طراحی آشپزخانه تسلط ندارد. رنگ‌ها و سبک کابینت باقیمانده آشپزخانه را مشخص می‌کند و همچنین یک سرمایه‌گذاری گران‌مدت و طولانی مدت است.

مرکز اجرای کابینت در کرج

یک مرکز معتبر اجرای کابینت در کرج می تواند برای ساکنان کرج این اطمینان را ایجاد نماید که باخیال راحت هرنوع کابینت وسبکی را باخیال راحت برعهده مرکز معتبر بسپارند.اجرای کابینت در کرج یکی دیگر از مجموعه های کابینت در کرج می باشد.مجموعه دکوراسیون معمارلندز با7سال سابقه بهترین تجربه در زمینه اجرای کابینت در کرج را برای شما فراهم می نماید.

اشتراک گذاری مقاله در شبکه های اجتماعی:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on telegram
Share on email
Share on whatsapp
Share on skype
اجرای کابینت در کرج - معمارلندز
اجرای کابینت در کرج

مزایای اجرای کابینت در کرج

برای بسیاری از صاحبان خانه های قدیمی که امیدوارند آشپزخانه ای مدرن ایجاد کنند، اجرا وطراحی مناسب کابینت بسیار مهم است. قبل از دهه 1920  آشپزخانه‌ها دارای فضای ذخیره‌سازی کمی بودند و آن‌هایی که وجود داشتند،  هر چه تعداد کابینت ها بیشتر باشد، بهتر است.انواع کابینت آشپزخانه متنوع است و گزینه های زیادی را در اختیار شما قرار می دهد تا در زمان بازسازی آشپزخانه در کرج خود یکی را انتخاب کنید. آنها مهم هستند زیرا به شما کمک می کنند تا بهترین سبک کابینت آشپزخانه را برای خانه خود ایجاد کنید.

هنگام انتخاب بین این سبک های مختلف کابینت آشپزخانه، در مورد قیمتی که آماده پرداخت هستید تصمیم بگیرید. این اطلاعات به شما کمک می کند که نوع کابینت آشپزخانه را انتخاب کنید. همچنین به فروشندگان کمک می کند تا تمام اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند.

صرف نظر از مقدار پول، شما آماده خرج کردن هستید و سبکی که بیشتر دوست دارید، مطمئن شوید که به دنبال مستحکم ترین نوع ساخت کابینت آشپزخانه باشید. به یاد داشته باشید که برچسب قیمت همیشه لزوماً تعیین کننده کیفیت یا تعداد سال هایی نیست که قرار است به طور فعال از آشپزخانه خود استفاده کنید.

ویژگی های اجرای کابینت در کرج

کابینت های دارای کشو پرکاربردترین قسمت هر آشپزخانه ای است. آنها برای عملکرد هر آشپزخانه بسیار مهم هستند. فرقی نمی‌کند کابینت‌های آشپزخانه نیمه سفارشی، سفارشی  تهیه می‌کنید، مطمئن شوید که کشوها به خوبی با ساخت و ساز محکم و با کیفیت ساخته شده‌اند. ابتدا باید مطمئن شوید که کابینت های دارای کشو دارای حداقل ضخامت تخته سه لا هستند. اگر طرحی با کیفیت تر را انتخاب می کنید، مطمئن شوید که تخته سه لا داخل کشوها ضخامت خوبی دارد.کابینت هایی با کشوهایی که دارای تخته سه لا هستند، استحکام بیشتری دارند و حتی عمر طولانی تری خواهند داشت. در مورد مواد، به دنبال کشوهایی باشید که از تخته خرده چوب چند لایه یا تخته سه لا ساخته شده اند. معمولاً می‌توانید بین جبهه‌های کشو اسلب و جلو کشوهای پنج تکه انتخاب کنید. جلوی کشوهای اسلب شامل یک پانل صاف و ساده است. اگر می خواهید ظاهری ساده و تمیز در آشپزخانه داشته باشید، آنها را انتخاب کنید. جلوی کشوهای پنج تکه دارای یک قاب است که شامل چهار قطعه در اطراف یک پانل مرکزی است. پانل مرکزی را می توان فرورفته یا بلند کرد. اگر می خواهید ظاهری سنتی داشته باشید، این گزینه را انتخاب کنید. اگر به دنبال کشوهای آشپزخانه در مقابل کابینت هستید، مطمئن شوید که نیازها و عادات خود را در آشپزخانه و همچنین نوع فضای ذخیره سازی مورد نیاز خود را درک کرده اید. کشوهای آشپزخانه در مقابل کابینت ها نباید به همان اندازه که بحث کارایی است، جنبه زیبایی شناسی داشته باشد.

کابینت می تواند در مقایسه با اجزای ساختاری یک ساختمان نسبتا سطحی به نظر برسد، اما از آنجایی که کابینت آشپزخانه بیش از یک چهارم بودجه بازسازی آشپزخانه را اشغال می کند، ضروری است که معماران و طراحان داخلی قبل از مشخص کردن این عنصر، تحقیقات خود را انجام دهند. مسلما مهمترین بخش انتخاب کابینت – حتی بیشتر از سبک و عملکرد – انتخاب متریال مناسب است.

اجرای انواع کابینت در کرج - معمارلندز
اجرای کابینت در کرج

اشتراک گذاری مقاله در شبکه های اجتماعی:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on telegram
Share on email
Share on whatsapp
Share on skype

طراحی اجرای کابینت در کرج

تمام کابینت های آشپزخانه در نهایت نیاز به تعویض دارند. خواه پس از سال‌ها استفاده از هم بپاشند یا بر سر راه تعمیر مثلث کاری که برنامه‌ریزی کرده‌اید بایستند، یک پوشش رنگ یا روکش‌های چوبی جدید به سادگی آنها را نجات نخواهد داد.با تعداد بسیار زیادی از سبک‌های درب، روکش‌ها، و زنگ‌ها و سوت‌ها، مانند قفسه‌های ادویه جات داخلی و انبارهای بیرون‌شوی، سرمایه‌گذاری در کابینت‌های جدید می‌تواند هیجان‌انگیز باشد. برای به دست آوردن بیشترین سود، مهم است که نه تنها بر روی ظاهر زیبا، بلکه بر کیفیت مواد، نوع لولاها و سایر سخت افزارها و نازک کاری که کابینت ها را در کنار هم نگه می دارد، تمرکز کنید. این عوامل تعیین می کنند که آیا کابینت شما محبت شما را برای مدت طولانی حفظ می کند یا به زودی شما را مجبور می کند دوباره خرید کنید.

انتخاب کابینت ها زمان بر است، اما طراحی کل آشپزخانه کاملاً دشوار است. طراحی اجرای کابینت در کرج که به شما امکان می‌دهد نقشه‌های خود را پیش‌نویس کنید، داشتن چنین طرحی به معنای اجرا شدن آن نیست. یا اینکه توانایی پرداخت آن را دارید.

یک مرکز اجرای کابینت در کرج با داشتن نرم افزارهای طراحی کابینت کرج یک طراحی بدون مشکل برای شماانجام می دهد. آنها همچنین تجربه پیش بینی و حل مشکلات مربوط به نصب کابینت را دارند.

فروشگاه ها و تولید کنندگان اغلب خدمات طراحی خود را بدون پرداخت هزینه ارائه می دهند، اما حتماً ابتدا بپرسید. به همین ترتیب، بپرسید که اندازه گیری های چه کسی استفاده خواهد شد. اکثر شرکت‌های کابینت اصرار دارند که قبل از نهایی شدن طرح، خود را در محل انجام دهند، اما یک طراح مرکز خانه ممکن است کاملاً به اندازه‌گیری‌های شما تکیه کند و در صورت وجود هر گونه خطایی، مسئولیت آن را به عهده شما بگذارد.

قیمت وهزینه اجرای کابینت  در کرج

برای اطلاع از قیمت اجرای کابینت در کرج لطفا با شماره های ثبت شده در سایت تماس بگیرید.مشاوران ما مشتاقانه آماده پاسخ به هر سوال شما عزیزان می باشند.

اجرای کابینت کرج-معمارلندز
اجرای کابینت در کرج

 اجرای کابینت دورنگ در کرج

طراحی آشپزخانه دو رنگ از دو مجموعه کابینت با رنگ های مختلف تشکیل شده است. رویه های سفید رنگ شده را با کابینت های پایه تیره رنگ شده در نظر بگیرید.

برای چندین دهه، آشپزخانه ها با کابینت های مشابه طراحی می شدند. کابینت های بالایی هم رنگ با کابینت های پایه دارند و آشپزخانه ای کاملا یکدست را ایجاد می کنند.

در سال های اخیر، صاحبان خانه ها از آشپزخانه های تک رنگ دور شده اند. روزهای قدیمی آشپزخانه های بلوط رنگ عسلی گذشته است. حتی آشپزخانه‌های کاملاً سفید رنگ همیشه با کابینت‌های دو رنگ تعویض می‌شوند.

این طرح‌های ترکیبی و تطبیقی، کنار هم قرار گرفتن هیجان‌انگیزی را ارائه می‌کنند که انرژی را به فضای آشپزخانه می‌دمد و در عین حال می‌تواند جذابیت جاودانه کابینت‌های سفید خنثی یا رنگ‌های چوب طبیعی را در بر بگیرد.

مفهوم کابینت آشپزخانه دو رنگ چیز جدیدی نیست. با این حال، آنها در سال های اخیر شاهد افزایش محبوبیت بوده اند و به نظر می رسد روند طراحی فقط در آینده افزایش می یابد.

کابینت دو رنگ کرج-معمارلندز

یکی از دلایل کلیدی برای اجرای کابینت های دو رنگ این است که خروجی منحصر به فردی برای خلاقیت هستند. آنها به صاحبان خانه این فرصت را می دهند که در آشپزخانه خود کمی جسورتر عمل کنند و در عین حال ویژگی های طراحی کلاسیک را که جذابیت جهانی دارند را در بر می گیرند.محدود کردن انتخاب های خود برای یک آشپزخانه تک رنگ می تواند دشوار باشد. در طول فرآیند طراحی آشپزخانه خود، بدون شک در تلاش هستید که ویژگی های کابینت خود را به یک انتخاب محدود کنید.

چیزی که در مورد آشپزخانه های دو رنگ دوست خواهید داشت این است که آنها فقط به رنگ کابینت ها ختم نمی شوند. کابینت های دو رنگ به صاحبان خانه این امکان را می دهند که ویژگی های دیگری را که ممکن است در آشپزخانه های تک رنگ با هم تداخل داشته باشند را در خود جای دهند.آنها رنگ بیشتری به فضا اضافه می کنند.

طرح‌های دو رنگ این توانایی را دارند که کابینت‌هایی با کیفیت‌های جاودانه مانند رنگ‌های سفید رنگ شده یا رنگ‌های چوب طبیعی را در بر بگیرند و با انتخاب‌های جسورانه‌تری مانند سبز تیره، آبی روشن یا مشکی تکمیل کنند. کابینت های دو رنگ به سادگی ظرفیت یک آشپزخانه پویاتر و خوش طعم را تقویت می کنند.

سوالات متداول

قیمت اجرای کابینت در کرج چقدر است؟

قیمت اجرای کابینت در کرج بسته به متراژ محل,مواد ومتریال بکاربرده تعیین می شود.لطفا باشمارهای ثبت شده در سایت تماس گرفته و ازقیمت به روز مطلع شوید.

آیا در معمارلندز می توانیم هر طراحی کابینتی دلخواه سفارش دهیم؟

بله!شما میتوانید هر سبک وطرح کابینت که درنظر دارید در معمارلندز سفارش دهید.کافیست باما تماس گرفته واز مشاوره رایگان ما برخوردارشوید.

 

هر چند وقت یکبار باید کابینت را تعویض کنیم؟

هر 10 تا 15 سال!
پس از یک دوره استفاده قابل توجه، کابینت ها و کانترها در معرض ساییدگی و پارگی قرار می گیرند. قرار نیست آنها برای همیشه دوام بیاورند و بسته به مواد ممکن است هر 10 تا 15 سال یکبار نیاز به بازسازی کامل داشته باشند.

آیا خرید هرنوع مدل و سبک کابینت آشپزخانه در معمارلندز بصورت نقدواقساط بدون بهره انجام می شود؟

بله.خرید کابینت بصورت نقد واقساط بدون بهره امکان پذیر است.برای مطالعه بیشتر درزمینه کابینت اقساطی لطفا لینک زیر را مطالعه نمایید.

شرایط کابینت اقساطی در کرج

مشاوره معمارلندز رایگان است؟

بله، در معمارلندز مشاوره واستعلام قیمت کاملا رایگان است.شما می توانید باشماره های ثبت شده درسایت تماس گرفته,کارشناسان ما مشتاقانه آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

مجموعه دکوراسیون طراحی معمارلندز درچه زمینه هایی فعالیت می کند؟

معمار لندز با افتخار اعلام می دارد که تمام مراحل دکوراسیون داخلی درکرج ,بازسازی ساختمان در کرج و کابینت کرج تامرحله تحویل پروژه را با حرفه ای ترین نیروهای خود انجام وتحویل می دهد.

آیااین مطلب برای شما مفید بود؟

روی ستاره کلیک کنید و رای بدهید

میانگین امتیازدهی 0 / 5. شمارش امتیاز 0

هیچ امتیازی ثبت نشده!اولین نفرباشید که رای میدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معمار لندز

09337803378 – 09371017707 09381880288

مقالات پیشنهادی