معمار لندز
0
(0)

مجموعه دکوراسیون داخلی معمار لندز

همکاری تیمی95%
تجهیزات اصل ومدرن90%
قیمت رقابتی99%
ممنونم.از نتیجه کار خیلی راضی بودم.
سلام. یک تجربه عالی از یک گروه دکوراسیون داخلی حرفه ای برام رقم زدید.مرسی
فوق العاده همه چیز حرفه ای بود.رفتار.برخورد.تجهیزات
cartoon-young-man-icon-vector-12133314
download
male-512

آنچه مطالعه خواهیدکرد:

مجموعه دکوراسیون داخلی معمار لندز

همکاری تیمی95%
تجهیزات اصل ومدرن90%
قیمت رقابتی99%

آنچه مطالعه خواهیدکرد:

اجرای کابینت مدرن در کرج

اجرای کابینت مدرن در کرج یکی از ده ها مدل کابینت در کرج می باشد که معمارلندز تولید ,طراحی ونصب می نماید. کابینت مدرن کرج از همه سبک ها کم جزئیات است. درها معمولاً پانل‌های مسطح با روکش کامل و بدون قالب یا تزئین هستند که ظاهری تمیز و بی‌حجم ایجاد می‌کنند.در حالی که کابینت‌های آشپزخانه سنتی معمولاً از یک نوع چوب ساخته می‌شوند، کابینت‌های آشپزخانه مدرن می‌توانند موادی مانند چوب، لمینت‌ها، شیشه و فلز را با هم ترکیب کنند تا حس منحصر به فردتری به دست آورند. رنگ یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد کابینت آشپزخانه مدرن است.

طراحی آشپزخانه مدرن به عنوان یک پس زمینه آرام برای شلوغی آشپزخانه عمل می کند. طراحی آشپزخانه مدرن معمولاً شامل فضاهای باز، ویژگی‌های مینیمالیستی و پالت‌های رنگی ساده است که فضایی بدون شلوغی را برای استراحت و سرگرمی ارائه می‌دهد. اصطلاح “مدرن” شامل همه چیزهایی می شود که براق و کارآمد باشد.

اشتراک گذاری مقاله در شبکه های اجتماعی:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on telegram
Share on email
Share on whatsapp
Share on skype
اجرای کابینت مدرن در کرج -معمارلندز
اجرای کابینت مدرن در کرج

مزایای اجرای کابینت مدرن در کرج

کابینت آشپزخانه بخشی ضروری از آشپزخانه مدرن است که اغلب نشان دهنده هسته اصلی هر پروژه بازسازی آشپزخانه در کرج است. چه در حال طراحی آشپزخانه رویایی خود باشید و چه کابینت های فعلی خود را به روز می کنید، به دنبال این ویژگی های برتر باشید تا مطمئن شوید که کابینت های آشپزخانه مدرن شما را برای سال های آینده خوشحال می کند.

از مواد تا تکمیل، پیکربندی گرفته تا انتخاب چراغ های روشنایی، کابینت های آشپزخانه کاملاً سفارشی می توانند کاملاً مطابق با ترجیحات طراحی شما و نیازهای ساختاری فضا و وسایل شما طراحی شوند. صاحبان خانه دیگر به انتخاب های ساده کابینت رضایت نمی دهند. همانطور که بازسازی خود را در نظر می گیرید، یک لیست ایده برای آشپزخانه ایده آل خود ایجاد کنید – شامل مقدار فضای ذخیره سازی و پیشخوانی که نیاز دارید، میزان نوری که می خواهید (شامل روشنایی کابینت داخلی)، هر ویژگی سفارشی که می خواهید در کشوها و قفسه های خود، رنگ هایی که شما را در آشپزخانه بیشتر خوشحال می کنند و سطوح طبیعی مورد علاقه شما چیست. یک تیم طراحی حرفه ای آشپزخانه  می تواند یک سبک کابینت مدرن عالی را برای شما ایجاد کرده است!

همانطور که در چند سال گذشته برای بسیاری از صاحبان خانه روشن شده است، آشپزخانه شاد آشپزخانه ای است که پر از فضاهای باز و سطوح براق و آسان برای تمیز کردن باشد. ترند برتر در آشپزخانه‌های مدرن، کانترهای شفاف و بدون شلوغی و مواد شیک است که همگی دارای روکش‌های زیبا، سنگ‌های لوکس و چوب‌های غنی و طبیعی هستند که کابینت‌های شما را کهنه یا سرد به نظر نمی‌رسانند. کشش‌های سنتی با دستگیره‌های فرورفته جایگزین می‌شوند که ظاهر را تقویت می‌کنند و در عین حال صدای بصری را کاهش می‌دهند. برای درک تأثیر کامل یک آشپزخانه مینیمالیستی زیبا، به عکس‌ها یا کاتالوگ‌های آنلاین تکیه نکنید – از نمایشگاه نزدیک خود دیدن کنید. هنگامی که وارد یک آشپزخانه مدرن می شوید که عمداً به عنوان یک فضای ساده و پر از مواد سبک و طبیعی طراحی شده است، حال و هوای شما تغییر می کند. آن را امتحان کنید و ببینید!

فناوری به یکی از ویژگی های جدایی ناپذیر هر اتاق در خانه – از جمله آشپزخانه – تبدیل شده است. اما با کابینت‌های آشپزخانه پیشرفته امروزی، حتی پیچیده‌ترین لوازم خانگی نیز می‌توانند به‌طور یکپارچه در کابینت‌های اطراف ناپدید شوند، و این امکان را فراهم می‌آورند که چشم‌اندازهای بدون وقفه، انسجام کلی و زیبایی ظاهری آشپزخانه را افزایش دهند. میزهای جزیره ای کنسولی و صفحه کابینت در کرج که با یک فشار ساده موقعیت خود را تغییر می دهند، می توانند به سمت جلو بلغزند تا یک اجاق گاز جادار نمایان شود و سپس به عنوان یک فضای کار ثانویه یا میز ناهار خوری عمل کنند.

اجرای کابینت مدرن کرج-معمارلندز

سبک های اجرای کابینت مدرن در کرج

کابینت های آشپزخانه مدرن در سبک های مختلفی تولید می شوند. در این پست، چندین ایده و نکته مختلف را بررسی خواهیم کرد که می توانید برای انتخاب کابینت هایی که ظاهر آشپزخانه شما را کامل می کنند، استفاده کنید.

کابینت آشپزخانه سفید

رنگ سفید یکی از متنوع ترین رنگ ها در طراحی داخلی است. در آشپزخانه های سنتی، مدرن یا امروزی عالی به نظر می رسد.با کابینت های آشپزخانه سفید، می توانید از رنگ به روش های مختلفی استفاده کنید. برای اولین بار، می توانید از آن به عنوان بخشی از یک استراتژی کلی برای بزرگتر کردن فضا استفاده کنید. کابینت های سفید آشپزخانه خود را با یک میز کوارتز سفید ترکیب کنید تا حتی کوچکترین فضاها را وسیع تر کنید.همچنین می‌توانید از کابینت‌های سفید برای ایجاد کنتراست استفاده کنید که جزء اصلی طراحی آشپزخانه مدرن است. به عنوان مثال، آنها در کنار میزهای کوارتز مشکی و پشتی تیره عالی به نظر می رسند.

اگر به دنبال ظاهری مدرن هستید، مطمئن شوید که از هرگونه ویژگی تزئینی غیر ضروری در کابینت های سفید آشپزخانه خود اجتناب کنید.

کابینت آشپزخانه خاکستری

کابینت های خاکستری آشپزخانه می توانند ظاهری بسیار ملایم و براق در آشپزخانه شما ایجاد کنند. برای مثال: سفید مخلوط با خاکستری مات و چوب.

کابینت آشپزخانه مشکی

بیایید در مورد کابینت آشپزخانه مشکی صحبت کنیم. مشکی مات، به‌ویژه، یک اصل ثابت در طراحی آشپزخانه مدرن است. اگر نور طبیعی زیادی در آشپزخانه خود دارید، ممکن است متوجه شوید که مشکی مات بهتر به نظر می رسد زیرا به راحتی لکه های براق را نشان نمی دهد.با این حال، صرف نظر از اینکه چه رنگی را انتخاب می کنید، از رنگ های تیره تر با احتیاط در آشپزخانه خود استفاده کنید. اگر فضای محدودی دارید، رنگ مشکی به راحتی می‌تواند بر دیگر عناصر آشپزخانه شما غلبه کند و باعث ایجاد احساس تنگنا در منطقه شود. برای جلوگیری از این امر، رنگ‌های روشن‌تری را روی دیوارها، پشتی یا کف‌ها مخلوط کنید.

قیمت اجرای کابینت مدرن در کرج -معمارلندز
اجرای کابینت مدرن در کرج

اشتراک گذاری مقاله در شبکه های اجتماعی:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on telegram
Share on email
Share on whatsapp
Share on skype

طراحی اجرای کابینت مدرن در کرج

طراحی اجرای کابینت مدرن در کرج به طور آزاد به عنوان سبک طراحی آشپزخانه در بین سبک های انتقالی و معاصر طبقه بندی می شود. این یک تعریف بسیار ساده است. در واقعیت،اما بسیار پیچیده تر از این است!

طراحی آشپزخانه مدرن توسط کابینت سفارشی 

باور کنید یا نه، طراحی مدرن برای اولین بار در جنگ جهانی اول ایجاد شد. در ابتدا با سطوح مسطح، اشکال هندسی و تزئینات کم یا بدون تزئین مشخص می شد.در حال حاضر، اجرای کابینت مدرن به بخشی از یک روند بزرگتر با تأکید بر خطوط تمیز، فضاهای باز و عناصر طراحی مینیمال تبدیل شده است که دارای مواد بسیار کاربردی پسا صنعتی است.

طراحی مدرن آشپزخانه با استفاده از فضا و کابینت‌های سازمان‌یافته، با توجه به سادگی، عملکرد را به حداکثر می‌رساند.

طراحی آشپزخانه مدرن در مقابل مدرن

در حالی که اصطلاحات “مدرن” و “معاصر” اغلب به جای یکدیگر استفاده می شوند، تفاوت واقعی بین سبک آشپزخانه مدرن در مقابل سبک آشپزخانه معاصر وجود دارد.طراحی مدرن به یک جنبش واقعی طراحی تاریخی (به ویژه از اوایل تا اواسط قرن بیستم) اشاره دارد و از تفسیر دقیق عناصر پیروی می کند.

بنابراین، در حالی که آشپزخانه‌های امروزی و مدرن دارای چیدمان‌های شیک و مینیمالیستی هستند و ویژگی‌های عملکردی را به اشتراک می‌گذارند، اما در روان بودن متفاوت هستند.

به طور خلاصه، سبک طراحی مدرن از دستورالعمل های سخت گیرانه پیروی می کند، در حالی که سبک طراحی معاصر روان تر است و “قاعده شکنی” را تحمل می کند. این بدان معناست که طرح های معاصر پویاتر هستند و می توانند سال به سال تغییر کنند تا از جدیدترین روند پیروی کنند.

ویژگی های اجرای کابینت مدرن در کرج

به عبارت ساده، اجرای کابینت مدرن شامل موارد زیر است:

خطوط افقی
کابینت بدون قاب با روکش کامل
پالت های رنگی تک رنگ
جزئیات و تزئینات حداقلی
استفاده از قطعات صنعتی

هنگام پیاده سازی طراحی آشپزخانه مدرن، ساده ترین کار این است که طراحی آشپزخانه را به اجزاء تقسیم کنید: فضا و نور، چیدمان، درهای کابینت، سخت افزار، کاشی کاری، لوازم جانبی و مبلمان.

طراحی مدرن آشپزخانه فضا و نور را به حداکثر می رساند. به هر حال، نورپردازی نیز یک ارتقاء آشپزخانه سازنده ارزشمند است که باید در نظر گرفته شود، زیرا نورپردازی خوب می تواند یک آشپزخانه پایین تر به نظر برسد.به طور معمول، آشپزخانه‌های مدرن مکان‌هایی با مفهوم باز با سقف‌های بلند، میزهای بلند، و راه‌حل‌های ذخیره‌سازی هوشمندانه طراحی شده‌اند که هرگونه نشانه‌ای از درهم‌ریختگی را کاهش می‌دهند.

علاوه بر این، طراحی آشپزخانه مدرن معمولاً دارای مواد بازتابنده ای است که هنگام قرار گرفتن در معرض نور طبیعی بهترین ظاهر را دارند.این رویکرد مینیمالیستی به چیدمان چیزی است که به ظاهری ساده و ظریف دست می یابد.

قیمت وهزینه اجرای کابینت مدرن در کرج

برای اطلاع از قیمت اجرای کابینت مدرن در کرج لطفا با شماره های ثبت شده در سایت تماس بگیرید.مشاوران ما مشتاقانه آماده پاسخ به هر سوال شما عزیزان می باشند.

اجرای کابینت مدرن کرج-معمارلندز
اجرای کابینت مدرن در کرج

نقاط مثبت ومنفی اجرای کابینت مدرن در کرج

کابینت های مدرن این روزها طرفداران زیادی پیدا کرده اند و دلایل زیادی برای این امر وجود دارد! بیایید بدانیم که مزایا و معایب کابینت های مدرن چیست که به شما کمک می کند تا تصمیم درستی برای آشپزخانه خود بگیرید.

1. براق و شیک

وقتی صحبت از زیبایی شناسی به میان می آید، کابینت های مدرن برای تمام نقاط آشپزخانه مناسب هستند.آن‌ها در انواع مدل‌های براق موجود هستند که  استایل بالایی دارند. اگر خطوط شیک و تمیز معاصر را دوست دارید، گزینه های طراحی موجود این نوع کابینت را دوست خواهید داشت.

2. تنوع گسترده ای از رنگ، بافت و پایان

شما می توانید از میان طیف گسترده ای از رنگ ها، بافت ها و پرداخت های کلاسیک و معاصر انتخاب کنید. اگر به جذابیت همیشگی روکش های چوبی دست ساز علاقه دارید، می توانید لمینت های بافت دار یا طرح دار چوبی را انتخاب کنید. این الگوها و لمینت ها تقریباً از چوب طبیعی قابل تشخیص نیستند.

3. طراحی ارگونومیک

طرح های کابینت های مدرن توسط متخصصان ایجاد می شود. بنابراین می توانید مطمئن باشید که  مثلث کار سینک-یخچال-اجاق گاز در موقعیت بهینه قرار گرفته است و سینی های لوازم جانبی اندازه مناسبی دارند. طراحان از تئوری‌های ارگونومیک برای دستیابی به طرح‌های بهینه آشپزخانه استفاده می‌کنند که کارایی را افزایش می‌دهد و کاربرد خوب را ارتقا می‌دهد.

4. واحدهای ذخیره سازی عملکردی

این آشپزخانه‌ها دارای لوازم جانبی ذخیره‌سازی با طراحی زیبا و کاربردی هستند، مانند واحدهای گوشه جادویی برای گوشه‌های سخت، قفسه‌های بشقاب بیرون‌کش، ذخیره‌سازی ظروف و بطری‌ها و طیف وسیعی از واحدهایی که با دقت ساخته شده‌اند که ارزش زیادی به آشپزخانه شما می‌افزاید. تمام نیازهای ذخیره سازی شما برآورده شده است، از جمله وسایلی که می توانند در صورت عدم استفاده به خوبی در کنار آن قرار گیرند.

کابینت های مدرن به گونه‌ای طراحی شده‌اند که حداکثر کارایی را ارائه دهند، مانند کشوهایی که با یک لمس بیرون می‌آیند و پس از اتمام کار به طرزی جادویی به موقعیت خود برمی‌گردند. یا کرکره‌های کشویی که برای نمایان شدن وسایل حجیم بالا می‌آیند و دوباره به مدت چند بار به سمت پایین می‌چرخند! هنگامی که تمام امکاناتی که یک آشپزخانه مدولار می تواند ارائه دهد را دیدید، یک آشپزخانه معمولی دیگر گزینه ای برای شما نخواهد بود!

کابینت های مدرن که در کارخانه ساخته می شوند، به اندازه های دقیق برش داده می شوند. از آنجایی که تمام برش ها و اندازه ها توسط ماشین ها انجام می شود، پرداخت ها بسیار بهتر از آنچه که از طریق نجاری به دست می آید، است. لبه ها به خوبی مهر و موم می شوند و کرکره ها و کشوها کاملاً تراز خواهند شد.

5. صرفه جویی در فضا

کابینت های مدرن آشپزخانه  از فضای موجود حداکثر استفاده می کنند. یک مزیت بزرگ در آپارتمان های کوچک امروزی که در آن فضا همیشه عالی است! کشوها و قفسه‌های ذخیره‌سازی می‌توانند به سمت بیرون بلغزند و به شما امکان می‌دهند حتی به دورترین گوشه‌ها به راحتی دسترسی داشته باشید.

6. بادوام

کابینت های مدرن از مواد اصلی ساخته می شوند که بسیار بادوام و مقاوم در برابر سوراخ ها یا موریانه ها هستند. ماده اصلی معمولاً از تخته سه لا یا ام دی اف با کیفیت بالا ساخته می شود که در برابر آب جوش مقاوم است و در مدت زمان طولانی خم نمی شود یا تاب نمی خورد. از سوی دیگر، چوب طبیعی اگر به خوبی با آن برخورد نشود، به مرور زمان رو به زوال است.

اجرای کابینت مدرن کرج-معمارلندز

معایب اجرای کابینت مدرن 

1. می تواند گران باشد.

اگر هر یک از روکش های سطح بالا را انتخاب کنید، این کابینت ها هزینه زیادی را می خواهند. لوازم جانبی مارک نیز ممکن است گران‌تر از آن چیزی باشد.

2. تعمیر و نگهداری بالا

کابینت های مدرن عالی به نظر می رسند، اما از نظر تعمیر و نگهداری نیز بالا هستند! شما باید هر چند وقت یکبار کابینت های خود را پاک کنید تا ظاهری نو داشته باشید. این مورد مخصوصاً در صورت انتخاب روکش های با براقیت بالا، که تمایل دارند به سرعت پاشیده شدن و چربی را نشان دهند، بیشتر می شود. سپس دوباره، هر آشپزخانه ای باید تمیز نگه داشته شود، بنابراین این واقعاً یک نقطه ضعف نیست!

 

مدهای به روز وجدید کابینت سالانه می آیند و می روند و مهم است که از این مدها برای به روز ماندن استفاده کنید. ساکنان باید فضایی امن و لذت بخش را در خانه خود ایجاد کنند که در آن راحت ترین احساس را در آشپزی داشته باشند. در عین حال ارزش زیادی به خانه ای که همیشه می خواستید اضافه کنید. برای اطلاعات بیشتر ومشاوره رایگان باماتماس بگیرید.

سوالات متداول

کابینت آشپزخانه مدرن از چه چیزی ساخته شده است؟

یک آشپزخانه لوکس دارای مواد با کیفیت بالا و جزئیات ظریف است. همچنین دارای وسایل سفارشی ساخته شده است. یک آشپزخانه باکابینت لوکس دارای فضای عالی و طراحی نور خوب است.

قیمت اجرای کابینت مدرن در کرج چقدر است؟

قیمت اجرای کابینت مدرن در کرج بسته به متراژ محل,مواد ومتریال بکاربرده تعیین می شود.لطفا باشمارهای ثبت شده در سایت تماس گرفته و ازقیمت به روز مطلع شوید.

آیا در معمارلندز می توانیم هر طراحی کابینتی دلخواه سفارش دهیم؟

بله!شما میتوانید هر سبک وطرح کابینت که درنظر دارید در معمارلندز سفارش دهید.کافیست باما تماس گرفته واز مشاوره رایگان ما برخوردارشوید.

 

هر چند وقت یکبار باید کابینت را تعویض کنیم؟

هر 10 تا 15 سال!
پس از یک دوره استفاده قابل توجه، کابینت ها و کانترها در معرض ساییدگی و پارگی قرار می گیرند. قرار نیست آنها برای همیشه دوام بیاورند و بسته به مواد ممکن است هر 10 تا 15 سال یکبار نیاز به بازسازی کامل داشته باشند.

آیا خرید هرنوع مدل و سبک کابینت آشپزخانه در معمارلندز بصورت نقدواقساط بدون بهره انجام می شود؟

بله.خرید کابینت بصورت نقد واقساط بدون بهره امکان پذیر است.برای مطالعه بیشتر درزمینه کابینت اقساطی لطفا لینک زیر را مطالعه نمایید.

شرایط کابینت اقساطی در کرج

مشاوره معمارلندز رایگان است؟

بله، در معمارلندز مشاوره واستعلام قیمت کاملا رایگان است.شما می توانید باشماره های ثبت شده درسایت تماس گرفته,کارشناسان ما مشتاقانه آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

مجموعه دکوراسیون طراحی معمارلندز درچه زمینه هایی فعالیت می کند؟

معمار لندز با افتخار اعلام می دارد که تمام مراحل دکوراسیون داخلی درکرج ,بازسازی ساختمان در کرج و کابینت کرج تامرحله تحویل پروژه را با حرفه ای ترین نیروهای خود انجام وتحویل می دهد.

آیااین مطلب برای شما مفید بود؟

روی ستاره کلیک کنید و رای بدهید

میانگین امتیازدهی 0 / 5. شمارش امتیاز 0

هیچ امتیازی ثبت نشده!اولین نفرباشید که رای میدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معمار لندز

09337803378 – 09371017707 09381880288

مقالات پیشنهادی