معمار لندز
5
(1)

مجموعه دکوراسیون داخلی معمار لندز

همکاری تیمی95%
تجهیزات اصل ومدرن90%
قیمت رقابتی99%

مجموعه دکوراسیون داخلی معمار لندز

همکاری تیمی95%
تجهیزات اصل ومدرن90%
قیمت رقابتی99%
ممنونم.از نتیجه کار خیلی راضی بودم.
سلام. یک تجربه عالی از یک گروه دکوراسیون داخلی حرفه ای برام رقم زدید.مرسی
فوق العاده همه چیز حرفه ای بود.رفتار.برخورد.تجهیزات
cartoon-young-man-icon-vector-12133314
download
male-512

آنچه مطالعه خواهیدکرد:

آنچه مطالعه خواهیدکرد:

بازسازی آشپزخانه در کرج

امروزه همه خواهان یک آشپزخانه لوکس وشیک هستند.آشپزخانه یکی از نقاطی از منزل می باشد که بیشتر وقت یک خانم خانه دار یا حتی افرادی که به آشپزی علاقه دارند درآشپزخانه مصرف می شود.بازسازی آشپزخانه یکی از راهکارهای داشتن یک آشپزخانه لوکس می باشد.

بازسازی آشپزخانه اگر بطورکامل و زیرنظرمتخصص انجام شود فضارا باز وجذاب خواهدکرد.اکثربانوان محترم برای خرید یا اجاره خانه ابتدا جذب آشپزخانه می شوند وفضا ,رنگ بندی وامکانات آن را درنظر می گیرند.پس آشپزخانه فضای مهمی درخانه محسوب می شود.وبازسازی آشپزخانه  باتوجه به نیازها وسلیقه مالک می تواند فضای زیبا وجذابی رابرای خانه واهالی آن فراهم نماید.

برای داشتن یک آشپزخانه لوکس به چه مواردی باید دقت شود؟!

1-استفاده از سنگ مرمیت یک آشپزخانه را به لوکس ترین وزیباترین شکل ممکن در میاورد.

2-راه دیگر برای رسیدن به یک آشپزخانه لاکچری استفاده از لوسترهای بلوری عریض روی میز کانتر می باشد.

3-استفاده از متریال براق درفضای کابینت ها و صفحه کابینت به لوکس سازی آشپزخانه کمکم می نماید.

4-کنتراست روشن مثل آشپزخانه های سیاه وسفید بسیار لاکچری وخاص هستند.

5-واینکه همه این موارد به سلیقه شما برمیگرد با استفاده از مشاوره گروه معمارلندز بهترین روش برای داشتن آشپزخانه لوکس برای شما طراحی می شود.

مراحل بازسازی آشپزخانه درکرج

مرحله1: اصلی ترین مرحله در بازسازی آشپزخانه تغییر طراحی ودکوراسیون آشپزخانه می باشد.

مرحله2: ایجادواصلاح مثلث آشپزخانه مرحله بعدی می باشد.یک طراح ومعماربازسازی آشپزخانه باتکیه بر تخصص ومهارتش به راحتی این مثلث را برای هرآشپزخانه اصلاح و یاایجاد می کند.

مرحله3: تغییرات در کفپوش آشپزخانه یکی دیگر از مراحل بازسازی آشپزخانه می باشد .استفاده از کفپوش های قدیمی دیگر برای لاکچری ولوکس بودن آشپزخانه موردقبول نمی باشد.

مرحله4: تغییر وتعویض کاشی بین کابینتی بسیار در زیباسازی آشپزخانه مفید و عالی می باشد.

مرحله5: ایجادواصلاح سقف ودکور سقفی ونور پردازی مناسب یکی از مواردی است که بر لاکچری بودن آشپزخانه می افزاید.

مرحله6: ایجاد اوپن یا جزیره درآشپزخانه

کابینت کرج  برای بازسازی آشپزخانه در اولیت قراردارد.برای اطلاع از قیمت کابینت در کرج ونحوه طراحی کابینت در کرج هم اکنون با ما تماس بگیرید.

اشتراک گذاری مقاله در شبکه های اجتماعی:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on telegram
Share on email
Share on whatsapp
Share on skype
بازسازی آشپزخانه در کرج - معمارلندز

اجرای بازسازی آشپزخانه درکرج

نکات بسیار مهم وریزی در بازسازی آشپزخانه وجوددارند که باعث می شوند فضای آشپزخانه بسیاراصولی کاربردی وزیبا طراحی واجرا شوند.بعضی ازاین نکات درفضای خیلی کوچک باعث می شوند تا فضابزرگتر به نظر بیاید.پس ازاهمیت یک متخصص به عنوان طراح و مجری ومشاوره غافل نشوید.

درهنگام بازسازی آشپزخانه وطراحی آشپزخانه اگر نورکافی درنظر گرفته نشود مجبورخواهیدبود درکنارسایه ها غذا بپزید ومیل کنید.اگر به زیبا شناسی در طراحی وبازسازی آشپزخانه اهمیت دهید بسیارعالی است اما پیش ازهرچیزدیگری باید ازتجهیزات کاربردی استفاده کنید.استفاده از سیستم های روشنایی,بسیار زیباهستند.به کاربردن یک سیستم روشنایی فانتزی فقط برای مهمانان مفید خواهدبود وعملا هیچ نیاز آشپزخانه رابرطرف نخواهدکرد.پس ابتدا به عملکرداهمیت دهید سپس به زیبایی.

بازسازی کف آشپزخانه در کرج

باگذشت زمان و قدیمی وکهنه شدن کف آشپزخانه, یکی ازموارد اصلی در بازسازی آشپزخانه تغییر کف می باشدکه نمای زیبا.ظاهری جذاب به آشپزخانه می دهدانتخاب بهترین کف آشپزخانه بستگی به سلیقه,بودجه,محل زندگی بازسازی کف با سرامیک،رنگ مدنظر دارد.بازسازی کف با سنگ، اجرای پارکت برای بازسازی کف,بازسازی کف با موکت،کفپوش لمینت برای بازسازی کف,بازسازی کف باسرامیک,گزینه هایی هستند که باید باتوجه به موارد ذکر شده انتخاب شود.

بازسازی سقف آشپزخانه در کرج

هنگام بازسازی آشپزخانه, سقف یکی از عناصراصلی می باشد که نیازبه تغییراساسی دارد.گزینه های متعددی برای اجرای سقف وجود دارد.ازجمله:

بازسازی سقف کاذب,بازسازی سقف کناف,بازسازی سقف چوبی,بازسازی سقف شیروانی,بازسازی سقف طاق ضربی ازجمله موارد برای بازسازی سقف آشپزخانه هستند.

انواع چیدمان آشپزخانه

آشپزخانه های تک دیوار

نوعی از انواع طراحی آشپزخانه هستند.اگر آشپزخانه تک دیوار دارید سعس کنید از رنگ های روشن برای طرراحی داخل آن استفاده کنید.استفاده از رنگ های متضاد یکی ازبهترین گزینه ها برای آشپزخانه های تک دیوار هستند.که جلوه بسیار زیبایی به آشپزخانه شما می بخشند.

آشپزخانه تک دیوار-معمارلندز

آشپزخانه ال

یکی دیگر از بهترین انواع طراحی آشپزخانه,آشپزخانه ال است که به واسطه آن می شود ازنقاط کورآشپزخانه به بهترین نحو استفاده کرد.درطراحی آشپزخانه ال شکل,اتاق نشیمن وآشپزخانه درامتداد یکدیگر قراردارند وبه نوعی به یکدیگر متصل هستند وباعث میشوند که سالن نشیمن بزرگتر ازحدمعمول دیده شود.

آشپزخانه ال -معمارلندز

آشپزخانه یو شکل 

ازدودیوار درمقابل هم که به واسطه ی یک دیوار میانی به هم متصل شده اند تشکیل شد است.به بیان دیگر سه دیوار که به انگلیسی درکنارهم شکل پرکاربردترین نوع یو گرفته باشندو.آشپزخانه یو طراحی بسیر مدرنی دارد و به همین دلیل درطراحی آشپزخانه بسیارکاربرد دارد.

آشپزخانه یو -معمارلندز

پنینسولا

این مدل آشپزخانه تعمیم یافته آشپزخانه یو است که دارای یک پیشخوان اضافی است ازپیشخوان اضافی این مدل می توان به عنوان محیطی برای شام های خانوادگی وغیررسمی یاصبحانه استفاده کرد.

آشپزخانه پنینسولا -معمارلندز

جزیره شکل

جزیرها یکی از محبوب ترین اجزای آشپزخانه هستند که کاربرد آن برکسی پوشیده نیست.ظاهرزیبای آن بع عنوان عضومرکزی آشپزخانه تاثیر زیادی برروی ظاهر وبزرگترجلوه دادن آن دارد.

آشپزخانه جزیره -معمارلندز

گالری

اگرفضای کوچکی برای طراحی داخلی منزل دراختیارتان است بهترین گزینه برای شما استفاده ازطراحی آشپزخانه های طویل وباریک است که دراصطلاح به آن گالری گفته میشود آشپزخانه های طویل وباریک از دوپیشخوان بادیواربلندوموازی درامتداد هم قرار دارند که می تواند دیوارباشدیاکابینت باشد واین بستگی به سلیقه وطراحی موردنظرشمادارد.

آشپزخانه گالری -معمارلندز

اشتراک گذاری مقاله در شبکه های اجتماعی:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on telegram
Share on email
Share on whatsapp
Share on skype

قبل و بعداز بازسازی آشپزخانه

قبل بازسازی آشپزخانه-معمارلندزبعداز بازسازی آشپزخانه-معمارلندز
هزینه بازسازی آشپزخانه در کرج - معمارلندز

هزینه بازسازی آشپزخانه درکرج

بازسازی آشپزخانه قدیمی با کمترین هزینه

هزینه بازسازی آشپزخانه برای هرشخصی مهم می باشد.قبل از انجام هرکاری ابتدا بودجه خود رامشخص کنید .بانوشتن یک لیست وتهیه هزینه تقریبی می توانید هزینه موردنیاز برای بازسازی آشپزخانه را تعیین نمایید.هزینه بازسازی آشپزخانه بستگی به میزان قدمت آشپزخانه,سلیقه مشتری,انتظاری که از آشپزخانه جدید دارید.آیا تمایل به تعویض شیرآلات دارید؟هزینه تعویض سینک.تعویض سرامیک وکاشی آشپزخانه,لوله کشی سردوگرم, چه نوع کابینتی مدنظر قرار داده اید؟ هرکابینتی باتوجه به نوع و برند هزینه متفاوتی دارد.برای اطلاع از قیمت های به روز با مادرتماس باشید.درجدول زیر تعدادی از هزینه های تقریبی را بیان کرده ایم.

جدول برآورد هزینه بازسازی آشپزخانه

شرح خدماتقیمت(تومان)
اجرت سقف کاذب بامصالح متری170.000- 220.000
کاشی وسرامیک درجه یک متری95.000-45000
نصب کاشی وسرامیک متری35.000-45000
کابینت آشپزخانه بانصب متری1.600.000-3.800.000
لوله کشی سرد وگرم وفاضلاب متری80.000-150.000
شیرآلات ایرانی جنس مرغوب290.000-880.000
بازسازی آشپزخانه در کرج - معمارلندز

اشتراک گذاری مقاله در شبکه های اجتماعی:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on telegram
Share on email
Share on whatsapp
Share on skype

نکات کاربردی در طراحی آشپزخانه درکرج

در طراحی وبازسازی آشپزخانه پارکت وکفپوش های چوبی ممکن است باریختن آب خیس خراب شوند ازکفپوش مناسب استفاده کنید.ازسطوح براق وساده وروشن استفاده کنید.کابینت ها را تاسقف ادامه دهید و هیچ فضای خالی تاسقف باقی نماند.ازبک اسپلش های شلوغ ورنگی خودداری کنید.سعی کنید سقف آشپزخانه بافضای مقابل خودش هم سطح باشد وهیچ دیواری هرچند کوتاه بین آشپزخانه وسالن نباشد.تعویض شیرآلات جلوه زیبایی به آشپزخانه جدید می دهد.اصلاازشیرآلات قدیمی استفاده نکنید.بازسازی حرفه واصولی آشپزخانه نیاز به دانش وتخصص وتجربه دارد.معمارلندز بابودجه مناسب و زیباترین طراحی ها ,فضای شمارا بازسازی کرده. برای اطلاع ازشرایط بازسازی آشپزخانه بامادرتماس باشید.

بازسازی آشپزخانه کوچک

از دستگیره های توکاربرای درب آشپزخانه استفاده نمایید.نورپردازی بالای کانتررافراموش نکنید.ازنظم دهنده ها و سطل زباله توکار استفاده کنید.برای ظاهری شیک ویکپارچه ومرتب لوازم برقی رابه شکل توکاراستفاده کنید.فضای بین کابینت وسقف رارهانکنید.قراردادن لوازمی مثل مایکروفر و چرخ گوشت روی کانتر خودداری کنید زیرافضارا اشغال می کند.

روشهای به روز کردن آشپزخانه 

شما میتوانید باصرف هزینه مناسب باتغییررنگ کابینت ها یک آشپزخانه جدیدو زیبا داشته باشیدبارنگ کردن درب کابینت ها یا استفاده از برچسب هایی که مخصوص کابینت هستند تغییر زیادی درآشپرخانه خود ایجادنمایید.

می دانستید تعویض دستگیره های کابینت یک تغییر چشمگیر و جذاب ایجاد می نماید پس این گزینه را اصلا فرمو نکنید.

بین کابینتی آشپزخانه شما نقش خیلی مهم در زیبایی آشپزخانه دارد .شما می توانید با کمک برچسب های بین کابینتی موجوددربازار به راحتی بعدازچندسال یک تغییر جذاب را به آشپزخانه دهید.

پنجره های ساده یاقدیمی که درآشپزخانه دارید  قابل تبدیل شدن به پنجره خیلی زیبا وجذاب شوند .

یک روش عالی برای کابینت هایی که رنگ نمی پذیرند مانندکابینت هایگلاس می توانید به راحتی از برچسب های کابینتی استفاده کنید.به کمک این برچسب ها یک تغییر زیبا وخاس را به آشپزخانه خود دهید.

یکی دیگرازکارهایی که به شدت باعث جذاب ومتفاوت شدن کابینت ها میشود امتداد دادن کابینت تاسقف است که چهره بسیارجذاب وجدیدی به کابینت ها می دهند.

مناطق بازسازی آشپزخانه در کرج :

بازسازی آشپزخانه در گوهردشت.بازسازی آشپزخانه در عظیمیه.بازسازی آشپزخانه در فردیس.بازسازی آشپزخانه درجهانشهر.بازسازی آشپزخانه در مهرشهر.بازسازی ساختمان در هشتگرد.بازسازی آشپزخانه در باغستان.بازسازی آشپزخانه درگلشهر.بازسازی آشپزخانه در مهرویلا.و….

عکس های بازسازی آشپزخانه

عکس بازسازی آشپزخانه در کرج-معمارلندز
عکس بازسازی آشپزخانه در کرج-معمارلندز
عکس بازسازی آشپزخانه در کرج-معمارلندز

فیلم بازسازی آشپزخانه در کرج توسط گروه معمارلندز

اشتراک گذاری مقاله در شبکه های اجتماعی:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on telegram
Share on email
Share on whatsapp
Share on skype

سوالات متداول

هزینه بازسازی آشپزخانه در کرج چقدراست؟

هزینه بازسازی ساختمان درکرج به عوامل متعددی بستگی دارد ازجمله سلیقه مشتری,قدمت آشپزخانه ]تعویض شیرآلات .کابینت و…برای اطلاع ومشاوره رایگان با مادرتماس باشید.دراسرع وقت پاسخگوی شماهستیم.

 

مراحل بازسازی آشپزخانه درکرج چه هستند؟

درمقاله بالا تمام مراحل بازسازی یک آشپزخانه ذکرشده است.لطفا مقاله را مطالعه کرده ودرصورت داشتن هرگونه سوالی ,ما باکمال میل پاسخگوی تمام سوالات شماهستیم.

آیا معمارلندز بازسازی آشپزخانه قدیمی وکهنه را نیزانجام می دهد؟

بله گروه تخصصی معمارلندز آماده انجام هرگونه بازسازی آشپزخانه ازکف تا سقف آشپزخانه می باشد.

مجموعه دکوراسیون طراحی معمارلندز درچه زمینه هایی فعالیت می کند؟

معمار لندز با افتخار اعلام می دارد که تمام مراحل دکوراسیون داخلی درکرج تامرحله تحویل پروژه را با حرفه ای ترین نیروهای خود انجام وتحویل می دهد.

آیااین مطلب برای شما مفید بود؟

روی ستاره کلیک کنید و رای بدهید

میانگین امتیازدهی 5 / 5. شمارش امتیاز 1

هیچ امتیازی ثبت نشده!اولین نفرباشید که رای میدهید!

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معمار لندز

09337803378 – 09371017707 09381880288

مقالات پیشنهادی