معمار لندز
4.7
(3)

مجموعه دکوراسیون داخلی معمار لندز

همکاری تیمی95%
تجهیزات اصل ومدرن90%
قیمت رقابتی99%
ممنونم.از نتیجه کار خیلی راضی بودم.
سلام. یک تجربه عالی از یک گروه دکوراسیون داخلی حرفه ای برام رقم زدید.مرسی
فوق العاده همه چیز حرفه ای بود.رفتار.برخورد.تجهیزات
cartoon-young-man-icon-vector-12133314
download
male-512

آنچه مطالعه خواهیدکرد:

مجموعه دکوراسیون داخلی معمار لندز

همکاری تیمی95%
تجهیزات اصل ومدرن90%
قیمت رقابتی99%

آنچه مطالعه خواهیدکرد:

بازسازی ساختمان در کرج

بازسازی منزل در کرج

بازسازی ساختمان در کرج چیست؟بازسازی ساختمان در کرج به فرآیندی اطلاق می شود که درآن به تعمیر, تجهیز,مرمت و… اجزای مختلف بنا ازرنگ تا تاسیسات می پردازند.وسعت این تعمیرات متناسب بابودجه مالکان و میزان تخریب بنا متغیر است.بدین ترتیب گاها باانجام اموردکوراسیون,بازسازی به اتمام می رسد وگاهی نیز درساختمان های بسیار فرسوده متصدیان امورناچارند به مراحل تعمیر زیرساخت ساختمان نیزوارد شوند.انجام امور بازسازی ساختمان در کرج مزایای فراوانی مانند افزایش طول عمر سازه,حراست ازبخش های مهم ,زیباسازی بنا و… رابرای مالکان ساختمان ها به همراه دارد.بدین ترتیب افراد بارویکردهای متفاوتی به سمت بازسازی ساختمان مایل می شوند,اما درنهایت آنچه تحویل می گیرند بنایی ماندگارتر,مقاوم تر وبا استحکام تر نسبت به گذشته است.

فرق بازسازی ونوسازی چیست؟

بازسازی چیست؟

بازسازی ساختمان در کرج یعنی کارهایی که لازم است انجام دهیم تا یک ساختمان فرسوده وقدیمی شده ,عمردوباره بگیرد این کار مستلزم تعمیرات می باشد ,تعمیر قسمت هایی از ساختمان که آسیب دیده اند.اضافه کردن بخش های جدید به ساختمان

نوسازی به معنی این است که هر چیزی که دیگر جدیدو نو نیست را جایگزین کرد. برای مثال جایگزین کردن لوازمی که خراب شده اند ودیگر کار نمی کنند. نقشه قدیمی سازه که دیگر دردنیای مدرن امروزه جدید ونو نیست با یک طرح امروزی جایگزین شود.

بسیاری از افراد که تمایل به بازسازی ساختمان خود دارند تمایل دارند تا درکنار بازسازی ساختمان ,نوسازی هم انجام شود تا ساختمان خودرا از هرلحاظ امنیتی ایمن ,قوی دربرابرحوادث شود. و نیز ازلحاظ طراحی و دکوراسیون نیز به روز و لاکچری باشد.

بازسازی کنیم یا نوسازی؟

برای انتخاب بین این دو مورد باید مواردذکر شده در زیر را خوب درنظربگیرید:

1-بودجه : اولین موردی که باید درنظربگیرید بودجه و هزینه ای است که شما برای ساختمان خود کنار گذاشته اید. اگر بودجه مدنظر شما نسبت به ارزش ساختمان 10درصد باشد می توانید بازسازی را انجام دهید درغیراینصورت گزینه نوسازی رای شما مناسب تراست.

2-انتظار شما از تغییر: اگرقصددارید کاربری ساختمان یا یک اتاق را تغییردهیدنیازبه بازسازی دارید.امااگرفقط می خواهیدساختمان نو ومدرن به نظر برسد بهترین کار نوسازی است.

3-تعیین میزان خرابی وکهنگی ساختمان: تعدادی از ساختمان ها یا سازها ها خیلی قدیمی هستند و ازلحاظ ایمنی هم بسیار ضعیف می باشند پس بهترین کار برای این نوع ساختمان وسازه فقط بازسازی می باشد.

4-مشورت باکارشناسان:بازسازی یانوسازی کارهرکسی نیست بلکه باید ازنیروهای متخصص ومشاوره باکارشناسان متخصص استفاده کرد سپس تصمیم گرفت.

بازسازی سازه یا بازسازی ساختمان به معنی تعمیر آن ساختمان می باشد.یعنی قسمت های از ساختمان که دچار آسیب شده اند را بخوبی تعمیر کرد. 

نوسازی ساختمان یعنی نو وجدید کردن ساختمان.یعنی قسمت هایی از ساختمان که قدیمی شده اند را نو وجدید و امروزی کرد.

فرق بازسازی ونوسازی چیست؟

یکی ازفرق های بازسازی بانوسازی دراین است که کارهای تاسیسات برق,گاز آب شامل بازسازی می شود اما درنوسازی ما 90درصد به زیباسازی کار توجه می نماییم.خدمات بازسازی منزل معمولا شامل تغییرات کلی وایجاد تعمیرات اساسی درساختاربنا می شود.اما درنوسازی ,ساختار آن دستکاری نمی شود بلکه نماوظاهر آن جدید ونو می شود.

اشتراک گذاری مقاله در شبکه های اجتماعی:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on telegram
Share on email
Share on whatsapp
Share on skype
بازسازی ساختمان کرج- معمارلندز
بازسازی ساختمان کرج

مزایای بازسازی ساختمان در کرج چیست؟

تعمیرات ساختمان در کرج

تعمیرات و بازسازی ساختمان یکی از اصلی ترین ومهم ترین بخش در زندگی این قرن می باشد.باید به بازسازی ساختمان در کرج پرداخت همانطور که هرچیزی نیاز به تعمیرات وبازسازی دارد ساختمان هم نیاز به بازسازی وتعمیر دارد. با بازسازی ساختمان ,عمرمفید ساختمان افزایش پیدا می کند.ساختمان ایمن می شود ودربرابر حوادث طبیعی بیشتر مقاومت می کند.

مزایای بازسازی ساختمان درهرساختمان متفاوت است.فرقی نمی کند خانه یامنزل خود یا دفتر کار خود رابازسازی کنید.درهرصورت بابازسازی ساختمان می توانید بسیار زیاد کیفیت زندگی را دراین فضاها افزایش دهید.از مزایای بازسازی ساختمان می توان به مواردزیر اشاره کرد:

1-خوش فروش شدن ساختمان ومنزل خود,نوشدن متریال وتاسیسات فرسوده,داشتن ملکی نوساز باهزینه کمتر,داشتن ملکی مطابق با روحیات شما,سرمایه گذاری وخلق ارزش افزوده اشاره کرد.بهره وری انرژی بازسازی منزل باعث بهره وری انرژی خواهدشد بهترین ومقرون به صرفه ترین انتخاب این است که بانوسازی سقف ونما شروع شود.فضای زندگی جدید ایجادکنید تبدیل اتاق زیرشیروانی برای ایجاد فضای جدید زندگی اغلب مشهودترین راه حل است.این تبدیل بایدهمراه باعایق حرارتی سقف شماباشد تافضای جدیدزندگی گرم شود وراندمان انرژی رابهبود بخشد وهمچنین سقف شمارا بااخرین ایمنی وافزایش ایمنی وافزایش طول عمر به آخرین استانداردهابرسانید.زیبایی شناسی ظاهرجدید به ساختمان خود خواهیددادرنگها تفاوت بزرگی ایجاد می کننئ ونیز نور روز وچیدمان محیط رانیز درنظربگیرید.درمبحث زیباشناسی ظاهربیرونی ساختمان نیزمهم است آجرها,سنگ ها, برای هرفرد با خواسته های هرفرد متفاوت است.

اشتراک گذاری مقاله در شبکه های اجتماعی:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on telegram
Share on email
Share on whatsapp
Share on skype
بازسازی ساختمان در کرج- معمارلندز

صفرتاصدبازسازی در کرج

آیا بازسازی ساختمان انجام دهیم یا ندهیم؟

قبل از بازسازی ساختمان در کرج از خود میپرسیم آیا بازسازی ساختمان انجام دهیم یاندهیم؟

برای بازسازی ساختمان ابتدا به چندنکته توجه نمایید:

ابتدا باید هدف از بازسازی ساختمان در کرج را مشخص نمایید.آیا تغییرات کلی وبازسازی بزرگ درنظر دارید؟یا تغییر بسیار کم مدنظر دارید؟یا هدف کلا تغییر کاربری ساختمان است؟

بعدازاینکه به سوال بالا جواب دادید به گام دوم می رسیم که برآوردهزینه می باشد.با استفاده ازمشاوره رایگان هزینه هار را از متخصصان مجموعه معمارلندز استعلام نمایید.حتمابررسی نمایید آیا بازسازی ارزش افزوده ای به ملک شما ایجادمی نماید؟یا اینکه هزینه وتغییر ملک گزینه های بهتری می باشند.

گام بعد بررسی استحکام ساختمان می باشد.آیاساختمان قدیمی وکلنگی است؟یافقط ایرادات سازه ای دارد وقصدبرطرف کردن را دارید.

وگام آخر اوضاع بازارمسکن می باشد که بازسازی در شرایط رکودمسکن باعث ایجاد مزیت رقابتی برای ساختمان شما می شود وشرایط بهتری برای فروش ساختمان شمافراهم میگردد.

چرا بازسازی ساختمان روز به روز درحال افزایش است؟

1-قیمت مناسب نسبت به نوسازی کل ساختمان

2-زمان کمتر نسبت به نوسازی

3-جلوگیری ازفرسایش ساختمان

4-آسایش وراحتی ساکنین

5-ایجاد فضاهای جدید ودلخواه

6-آمادگی دربرابرخطرات احتمالی

7-افزایش ارزش ملک

8-افزایش کیفیت زندگی

9-به صرفه بودن بازسازی ساختمان

تعمیرات ساختمان درکرج- معمارلندز

بهترین بازسازی در کرج

گروه معمارلندز با سالها تجربه حرفه ای درزمینه بازسازی خانه درکرج,وباتکیه بر نیروهای حرفه ای ,متعهد و تحصیلکرده خود بهترین تجربه در بازسازی خانه را برای شما خواهدساخت.باتماس با معمارلندز از مشاوره رایگان تیم حرفه ای معمارلندز برخوردار شوید.سرپرست گروه معمارلندز درتمامی روزهای هفته آماده پاسخگویی به تمام سوالات شماعزیزان می باشد.

هزینه تعمیر و بازسازی ساختمان در کرج

مالک ساختمان یا سازه برای اینکه بازسازی ساختمان خود را شروع نماید  قبل ازشروع بازسازی ساختمان  باید نسبت به هزینه ها کامل آگاه باشد تا باتوجه به هزینه ها تصمیم نهایی خود را بگیرد.هزینه های بازسازی ساختمان به موارد زیر بستگی دارد:

1- قیمت مصالح ساختمان: قیمت مصالح باتوجه به نوع مارک,برند و درجه کیفیت مصالح ,بسیارمتفاوت است.

2-طرح بازسازی: یکی دیگرازعواملی که در هزینه بازسازی اثرگذاراست طرح بازسازی می باشد.آیا طرحی که مالک ساختمان انتخاب کرده است ساده است؟پیچیده است؟پرکارهست؟نیروی کارزیادی می طلبد؟اگر طرح ساده باشد مسلما هزینه کمتر است واگرطرح شلوغ وپیچیده باشد هزینه افزایش می یابد.

3-هزینه حمل مصالح:هزینه حمل بار نیز شامل هزینه های بازسازی می شود پس این مورد رانیز خود بخاطربسپارید.

4-هزینه نظارت:این هزینه به دستمزدفردی مربوط است که ازطرف طراح برای نظارت بر روی پروژه حضور می یابد.

5-هزینه روش کنترات: دراین روش استادکار  به صورت قیمت کلی پروژه را می پذیرد .دراین روش سرعت انجام کار خیلی سریع می باشد.

6-هزینه روش روزمزد: برای پروژه هایی که متراژ کوچکی دارند ازاین روش استفاده می کنند.استادکار براساس مترمربع کار می کند.که روزی از 250هزار به بالا می باشد.

7-هزینه کارهای پیش بینی نشده:همیشه مقداری پول برای این قسمت ازکار کنار بگذارید.چون ممکن است کارهای غیرمترقبه ای اتفاق بیفتد که  طبق اصل کار نباشد.

مراحل بازسازی ساختمان در کرج

مراحل بازسازی هرساختمان بستگی به شرایط مختلف متفاوت است. برای بازسازی یک خانه شایدنیازبه مجوز باشد وشایدهم نیازنباشد.برای اینکه بازسازی رضایت بخش باشد باید طبق اصول و ومراحل انجام گردد. دراینجا به بررسی مراحل بازسازی ساختمان می پردازیم:

مرحله 1( انتخاب نوع بازسازی) : باید مشخص نمایید چه نوع بازسازی را برای ساختمان مدنظر دارید.آیافقط تغییر دکوراسیون مدنظرشما می باشد مثلا تعویض کاشی کفایت می کند یا به تغییرات وتعمیرات بیشتری نیاز دارید!

مرحله2 (انتخاب پیمانکار ): بهتراست براساس سابقه کار, نوع بازسازی ساختمان, وهزینه ای که مدنظر دارید یک پیمانکار خوب را انتخاب نمایید( معمارلندز یک گزینه عالی هست)

مرحله3(برآورد وتخمین هزینه): بعدازانتخاب یک پیمانکار حالا نوبت تعیین هزینه وبودجه برای بازسازی ساختمان می باشد.درجدول زیر می توانید هزینه را تاحدودی تخمین بزنید.

مرحله4(طراحی وایده): بعداز مشخص کردن اینکه از بازسازی چه انتظاری دارید می توانید طراحی خود را درکاغذ کشیده وبه کارفرما داده.

مرحله 5(مجوز): پیگیری مجوزهای لازم ازدیگر مراحل بازسازی ساختمان است.لازم یا لازم نبودن مجوز بستگی به نوع وشدت بازسازی ساختمان دارد.

مرحله6(برنامه ریزی): بعدازگرفتن مجوز,بایدعملیات های مختلف بازسازی راشروع کرد.بایدبراساس یرنامه ریزی انجام گردد.

مرحله7(تخریب): دراین مرحله هربخش کوچک وبزرگی راکه قصدبازسازی دارید رابایدخوب تخریب نمایید.

مرحله8(شروع بازسازی): بعدازانجام تخریب  وپاکسازی محیط ازتفاله ها .باید براساس برنامه ریزی وطرحی که آماده شده است شروع به بازسازی ساختمان کرد.

اشتراک گذاری مقاله در شبکه های اجتماعی:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on telegram
Share on email
Share on whatsapp
Share on skype
شرکت بازسازی ساختمان در کرج-معمارلندز
بازسازی ساختمان کرج

جدول برآورد هزینه بازسازی ساختمان

شرح خدماتقیمت(ریال)
اجرت سقف کاذب کناف تایل 60*60بامصالح850.000-1.100.000
اجرت گچ کاری بدون مصالح200.000-250.000
سرامیک ایرانی بااجرت نصب ومصالح950.000-2.800.000
کاشی ایرانی بااجرت نصب ومصالح950.000-2.800.000
سنگ کاری بااجرت نصب ومصالح1.700.000-3.600.000
اجرت رابیتس کارب بدون مصالح600.000-800.000
کاغذدیواری خارجی قابل شستشو بااجرت نصب1.700.000-6.000.000
کابینت آشپزخانه بااجرت نصب ومصالح13.000.000-38.000.000
اجرت نقاشی روغنی یاپلاستیک بامصالح200.000-250.000
اجرت برق کاری بدون مصالح250.000-350.000
لوله کشی سرد وگرم وفاضلاب بدون مصالح300.000-400.000
پکیچ ایرانی جنس مرغوب68.000.000-80.000.000
هرپره رادیاتور برندایرانی450.000-650.000
پارکت لمینت خارجی بااجرت نصب وفوم3.500.000-.1.200.000
تیغه چینی بامصالح واجرت استادکار700.000-950.000
شیرآلات جنس مرغوب بااجرت نصب3.000.000-8.000.000
پنجره upvc بااجرت نصب6.800.000-8.500.000
تیغه چینی بامصالح واجرت استادکار700.000-950.000
درب ضدسرقت باقفل و یراق آلات واجرت نصب35.000.000-65.000.000
کرایه وانت (داخل شهر)450.000-600.000
تخلیه نخاع باکارگر باماشین خاور1.700.000-2.300.000
کارگرساختمانی روزمزد1.100.000-1.300.000
انواع قراردادبازسازی ساختمان-معمارلندز

انواع قرارداد بازسازی ساختمان در کرج

دربازسازی ساختمان در کرج 4نوع قرارداد وجود دارد؟

1-پیمانکاری با مصالح

2-پیمانکاری بدون مصالح

3-پیمانکاری دستمزدی

4-پیمانکاری درصدی

قراردادبامصالح

دراین قرارداد پیمانکار ,هزینه مصالح اجرای کارودستمزد خود را درنظر می گیرد و یک مبلغ کلی وثابت را اعلام می نماید: هزینه مصالح+اجرای کار+دستمزد پیمانکار

این قرارداد دوایراد دارد:چون نوسان قیمت درایران بالا می باشد درحین انجام کار ممکن است یکی ازطرفین قرارداد متضررشود.دوم اینکه این قرارداد درصورت تغییرحجم کار باتغییر متریال انعطاف ندارد.

قرارداد بدون مصالح

دراین قرارداد پیمانکار بدون هزینه مصالح فقط هزینه تیم اجرا ودستمزد خود را به صورت یک قیمت مشخص وثابت اعلام می کند: اجرای کار+دستمزد پیمانکار

دراین قرارداد هزینه مصالح بصورت جداگانه برعهده کارفرما است.مزیتی که این قرارداد دارد که کارفرما درانتخاب متریال مصرفی یاتغییرش کاملا باز است.ایرادی که این قرارداد دارد پیمانکار ممکن است برای سود بیشتر از استادکارهای باقیمت پایین استفاده نماید که کیفیت کار را پایین بیارند.

قرارداد دستمزدی

دراین قرارداد پیمانکار یک عدد مشخص قطعی را بعنوان دستمزد اعلام می کند وهزینه مصالح ودستمزد تمام کارها برعخده کارفرما است.مزیت این قرارداد این است که نگران تغییر فیمت مصالح یااجرا نیستیم.ایرادی که این قرارداد دارد این است که ممکن است کارفرما هزینه را دیربه دیر درپروژه واریزنماید وباعث طولانی شدن دوره شود.

قرارداد درصدی

دراین قراردادیک برآورد باتوجه به قیمت روز بازارانجام می گردد.دراین قرارداد هزینه مصالح واجرا طبق فاکتور به صورت تدریجی درطول پروژه پرداخت میشوند.وحق الزحمه پیمانکاری درصدی ازمجموع فاکتورها خواهدبود.مزیت این قرارداد این است که دررابطه با نوسان قیمت وکاهش وافزایش حجم کار نگرانی ایجاد نمی کند.کارفرما درتغییرات کار وتغییرات مصالح آزاد می باشدو پیمانکار هم میتواند خریدمصالح را از منبع انجام داده.

مناطق بازسازی ساختمان در کرج :

بازسازی ساختمان در گوهردشت.بازسازی ساختمان در عظیمیه.بازسازی ساختمان در جهانشهر.بازسازی ساختمان در فردیس.بازسازی ساختمان در مهرشهر.بازسازی ساختمان در هشتگرد.بازسازی ساختمان در باغستان.بازسازی ساختمان درگلشهر.بازسازی ساختمان در مهرویلا.و…

اشتراک گذاری مقاله در شبکه های اجتماعی:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on telegram
Share on email
Share on whatsapp
Share on skype

فیلم بازسازی ساختمان در کرج توسط گروه معمارلندز

بازسازی ساختمان دراستان البرز-معمارلندز
بازسازی ساختمان کرج

عوامل موثر دیگر بر بازسازی ساختمان در کرج

ارزیابی ها نشان می دهد که نوسازی وبازسازی یک ساختمان صرف نظر از نوع ساختمان، پایدارتر از ساختمان های جدید است. نیاز به نوسازی ساختمان در بسیاری از کشورهای جهان مورد توجه قرار گرفته است. یکی از دلایل این امر قدیمی بودن  ساختمان است. دلیل دیگر نیاز مبرم به کاهش مصرف انرژی و انتشار گازهای گلخانه ای در ساختمان ها است.در عین حال نیاز به ارتقاء بسیاری از ساختمان‌ها برای بهبود کیفیت زندگی , پایداری اجتماعی، و افزایش بهره‌وری در فرآیند ساخت‌وساز برای اطمینان از مسکن مقرون به صرفه و پایداری اقتصادی وجود دارد.ساختمان های زیادی  وجود دارند که به تکنولوژی روز مجهز نیستند. نتیجه: سطح بالای مصرف انرژی، هزینه های گرمایش بالا، کاهش کیفیت زندگی – و آسیب به اقلیم و محیط زیست.

بازسازی ساختمان در کرج به عنوان مرمت سازه ای و فنی یا نوسازی یک یا چند طبقه یا حتی کل سازه موجود تعریف می شود. از یک طرف، می تواند بر تعمیر و نگهداری تمرکز کند، اما همچنین می تواند بر رفع نقص ها (نوسازی جزئی) تمرکز می کند. اغلب تجهیزات قدیمی و فناوری ساختمان با طراحی مدرن و مدرن (نوسازی کامل) جایگزین و تکمیل می شود.

موارد مهم در بازسازی ساختمان در کرج عبارتند از: پنجره ها و درها به عنوان بخشی از بازسازی، پوسته بیرونی ساختمان، دیوارها، سقف و کف اغلب با عایق حرارتی نصب می شوند. علاوه بر این، پنجره‌ها و درها، سیستم گرمایشی، برق و سرویس‌های بهداشتی معمولاً بازسازی، حذف یا تعویض می‌شوند.

.
بازسازی خانه شما چه بزرگ و چه کوچک، نیازمند توجه جدی به تمام جزئیات است. اما، اگر خود را به درستی و با یک برنامه روشن در ذهن تنظیم کنید، قطعا می توانید از سردرگمی خلاص شوید.اهداف نوسازی خود را مشخص کنید. این مهم است که بدانید می خواهید با بازسازی خود به چه چیزی برسید و چرا.
اگر برای جلوگیری از جابجایی در حال بازسازی هستید، کاری که اکنون انجام می‌دهید باید تا چند سال دیگر همچنان نیازهای شما را تامین کند. به تعداد اتاق خواب و حمام و چه مقدار فضای نشیمن در آینده نیاز خواهید داشت، به خصوص اگر خانواده در حال رشدی دارید، فکر کنید.
اگر انگیزه بازسازی شما برای افزایش ارزش ملک شما است، با یک مشاور املاک  صحبت کنید. بپرسید که چه نوع املاکی در آن منطقه به دنبال آن هستند و چه کاری می توانید برای بهبود خانه خود انجام دهید.
وقتی نوبت به نوسازی برای کسب سود می رسد، باید بر روی آنها تمرکز کرد که ارزش بیشتری به خانه شما نسبت به سایرین می بخشد، بنابراین باید بودجه خود را بر اساس آن برنامه ریزی کنید.
اگر در حال بازسازی یک ملک قدیمی هستید تا زندگی جدیدی به آن ببخشید، به یاد داشته باشید که اینها اغلب مسائل ساختاری اصلی را پنهان می کنند. بخش خوبی از بودجه خود را برای هر غافلگیری که ممکن است کشف شود اختصاص دهید.به یاد داشته باشید که هزینه های اضافی مانند دریافت مجوزها را نیز لحاظ کنید.

 یک طراح یا طراح مسکونی در کرج می تواند نقشه های شما را ترسیم کند، اما مطمئن شوید که نقشه ها با مقررات ساختمان و برنامه ریزی مطابقت دارند.
اعتبار هر کسی را که استخدام می کنید از طریق هیئت معماری استان بررسی کنید.

از سرمایه گذاری بیش از حد در بازسازی ساختمان خود اجتناب کنید.تعداد بزرگسالان و کودکانی که در خانه زندگی خواهند کرد، و مدت زمانی که قصد دارید در آنجا بمانید، بر تصمیم گیری در مورد تعداد اتاق خواب و حمام مورد نیاز شما تأثیر می گذارد. اگر قصد اضافه کردن دو یا چند اتاق خواب را دارید، به دقت فکر کنید که آیا سرمایه زیادی خواهید داشت یا خیر.
برخی از کارشناسان معتقدند که نباید بیش از 10 درصد از ارزش خانه خود را برای بازسازی هزینه کنید، اما اگر قصد دارید 10 سال یا بیشتر در خانه زندگی کنید، ممکن است در کوتاه مدت به معنای افزایش سرمایه باشد.روی مواد ومتریال با کیفیت سرمایه گذاری کنید
مواد با کیفیت خوب طول عمر خانه شما را افزایش می دهد و همچنین می تواند در دراز مدت در هزینه شما صرفه جویی کند.
به عواملی مانند پایداری و تاثیرات محیطی، قابلیت سازه، عملکرد حرارتی، عایق صدا و آتش، حیوانات موذی و مقاومت در برابر رطوبت فکر کنید.

مزایای بازسازی ساختمان در کرج چیست؟

چه خانه جدیدی خریده باشید و چه انتخاب کرده باشید مکانی را که سال ها در آن زندگی کرده اید بازسازی کنید، به استخدام یک پیمانکار معتبر کمک می کند. فردی را انتخاب کنید که تخصص و تجربه لازم برای انجام این کار را داشته باشد و خدمات قابل اعتماد بازسازی خانه را ارائه دهد. قبل از شروع پروژه بازسازی، آنچه را که می خواهید تعیین کنید و یک بودجه واقعی تعیین کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اهمیت بازسازی ساختمان و اینکه چگونه می تواند برای شما مفید باشد، ادامه مطلب را بخوانید.

بازسازی ساختمان در کرج به شما این امکان را می دهد که خانه خود را مطابق با ترجیحات و نیازهای خود سفارشی کنید. این یک فرصت عالی برای ایجاد یک فضای راحت و مفیدتر و لذت بخش تر است. انتخاب های بی شماری در مورد بازسازی منزل سفارشی وجود دارد، مانند ایجاد یک سینمای خانگی، به روز رسانی حمام با ارتقاء زیبا، تکمیل زیرزمین و موارد دیگر. کار با یک متخصص می تواند به شما کمک کند تا انتخاب ها را محدود کنید و بهترین نتایج را در حد بودجه خود بگیرید.ارزش دارایی خود را افزایش دهید.استخدام یک طراح داخلی کرج متخصص برای بازسازی ساختمان شما می تواند به جذاب تر و ارزشمندتر شدن آن کمک کند. شما می توانید ارزش کلی خانه خود را با ارتقاء وسایل آشپزخانه، بهبود عملکرد زیرزمین و موارد دیگر افزایش دهید.هزینه های انرژی خود را کاهش دهید.
بازسازی ساختمان در کرج فرصتی عالی برای شما فراهم می کند تا خانه خود را از نظر انرژی کارآمد کنید و در قبوض برق صرفه جویی کنید. این به تعویض لامپ ها و ارتقاء وسایل آشپزخانه و حمام شما کمک می کند. همچنین می توانید دیوارهای خانه را عایق بندی کنید تا به کنترل دما کمک کنید. این تغییرات کوچک می تواند قبض انرژی شما را کاهش دهد و به شما امکان می دهد در بلندمدت در هزینه خود صرفه جویی کنید.

اگر احساس می کنید خانه شما خیلی کوچک است، یک راه عالی برای اضافه کردن فضای بیشتر، بازسازی زیرزمین است. این می تواند به عنوان یک اتاق اضافی برای خانواده شما باشد، یا می توانید آن را برای درآمد اضافی اجاره کنید. استخدام افراد حرفه ای که خدمات نوسازی را ارائه می دهند می تواند به شما کمک کند تا از آن بیشترین بهره را ببرید.
اگر احساس می کنید که خانه شما آنطور که می خواهید مدرن نیست و نیاز به ارتقاء جدید دارد، بازسازی ساختمان در کرج می تواند کمک کننده باشد. می توانید با ارائه جدیدترین نمونه های حمام و آشپزخانه مدرن، یک پیمانکار نوسازی استخدام کنید تا شما را راهنمایی کند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که تعیین کنید چه می خواهید و با متخصصان صحبت کنید تا به بهترین روش ممکن دست پیدا کنید.
خانه خود را به زندگی برگردانید.
بازسازی ساختمان در کرج شما علاوه بر جذابیت زیبایی شناسی به افزایش عمر آن نیز کمک می کند. کارشناسان می توانند نقاط ضعفی را که نیاز به تعمیر دارند مشخص کرده و بر اساس آن ارتقاء را پیشنهاد دهند. حرفه ای هایی که خدمات نوسازی سفارشی ارائه می دهند می توانند به ارزیابی ملک و ارائه راه هایی برای رفع هر گونه مشکل به عنوان بخشی از پروژه بازسازی کمک کنند.

بهترین شرکت بازسازی ساختمان کرج-معمارلندز
بازسازی ساختمان کرج

اشتراک گذاری مقاله در شبکه های اجتماعی:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on telegram
Share on email
Share on whatsapp
Share on skype

سوالات متداول

هزینه بازسازی ساختمان در کرج چقدراست؟

هزینه بازسازی ساختمان درکرج بستگی به نوع بازسازی و طرح می باشد.برای اطلاع ازقیمت به روز بازسازی می توانید باشماره 09337803378 درتماس باشید.یاازطریق واتساپ پیام ارسال نمایید.

آیا درتمام مناطق استان البرز, بازسازی ساختمان انجام می شود؟

بله, گروه معمارلندز درتمام مناطق استان البرز آماده خدمت به شماعزیزان است.منطقه گوهردشت,عظیمیه,بنفشه, مهرشهر, فردیس و….

منظور شما از بازسازی ساختمان چیست؟

روند تعمیر و بهسازی یک ساختمان به نحوی که مجدداً در وضعیت خوبی قرار گیرد را بازسازی ساختمان می گویند.

هدف از بازسازی ساختمان در کرج چیست؟

بازسازی ساختمان فرآیند بهبود ساختار شکسته، آسیب دیده یا قدیمی است. بازسازی ها معمولاً تجاری یا مسکونی هستند. علاوه بر این، نوسازی می تواند به ایجاد چیزی جدید یا بازگرداندن چیزی به زندگی اشاره داشت.

چه زمانی باید خانه خود را بازسازی کنید؟

اگر خانه وساختمان شما هنوز در شرایط خوبی است،نیازی به بازسازی نیست ولی  باید هر 15 تا 20 سال یکبار ساختمان بازسازی شود.

آیا بازسازی به خانه و ساختمان ارزش می دهد؟

بله!بابازسازی ساختمان وخانه خود ارزش ملک خود را بالاتر خواهید کرد.

بازسازی ساختمان در کرج چقدر طول می کشد؟

به طور کلی، اگر همه چیز خوب پیش برود، بازسازی کل خانه های کوچکتر حدود چندماه یا کمتر طول می کشد.اگر مشکلاتی با مجوزهای شهری یا سایر تاخیرهای پیش بینی نشده وجود نداشته باشد.

آیا خرید ساختمان جدید ارزان تر است یا بازسازی ساختمان؟

بازسازی یک ساختمان همیشه کمتر از خرید یا ساخت خانه جدید است.

آیا می توانیم در حین بازسازی در خانه زندگی کنیم؟

هنگامی که مشتریان تصمیم می گیرند خانه خود را بازسازی کنند، سوال بعدی طبیعتاً این است که “آیا می توانم در طول بازسازی خانه در خانه خود بمانم؟” پاسخ این است که بله، شما می توانید.

مجموعه دکوراسیون طراحی معمارلندز درچه زمینه هایی فعالیت می کند؟

معمار لندز با افتخار اعلام می دارد که تمام مراحل دکوراسیون داخلی درکرج تامرحله تحویل پروژه را با حرفه ای ترین نیروهای خود انجام وتحویل می دهد.

عکسهای بازسازی ساختمان درکرج

آیااین مطلب برای شما مفید بود؟

روی ستاره کلیک کنید و رای بدهید

میانگین امتیازدهی 4.7 / 5. شمارش امتیاز 3

هیچ امتیازی ثبت نشده!اولین نفرباشید که رای میدهید!

4 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معمار لندز

09337803378 – 09371017707 09381880288

مقالات پیشنهادی