معمار لندز
0
(0)

مجموعه دکوراسیون داخلی معمار لندز

همکاری تیمی95%
تجهیزات اصل ومدرن90%
قیمت رقابتی99%
ممنونم.از نتیجه کار خیلی راضی بودم.
سلام. یک تجربه عالی از یک گروه دکوراسیون داخلی حرفه ای برام رقم زدید.مرسی
فوق العاده همه چیز حرفه ای بود.رفتار.برخورد.تجهیزات
cartoon-young-man-icon-vector-12133314
download
male-512

آنچه مطالعه خواهیدکرد:

مجموعه دکوراسیون داخلی معمار لندز

همکاری تیمی95%
تجهیزات اصل ومدرن90%
قیمت رقابتی99%

آنچه مطالعه خواهیدکرد:

بازسازی کلی منزل در کرج

بازسازی کلی منزل در کرج چه مواردی را در برمی گیرد؟ چرا برای بازسازی کلی منزل در کرج , معمارلندز را انتخاب نماییم؟

یکی دیگر از موارد اصلی بازسازی ساختمان در کرج بازسازی کلی منزل در کرج می باشد.چه به دنبال افزایش ارزش منزل خود قبل از فروش باشید و چه می خواهید منزلی را بخرید تا خودتان آن را بسازید، به احتمال زیاد پروژه بازسازی برای شما وجود دارد. این بدان معناست که شما باید چیزهای زیادی را در نظر بگیرید، از جمله آنها چگونه می توانید یک پیمانکار پیدا کنید، چگونه هزینه ها را کاهش دهید، چگونه ایده های  خود را به واقعیت تبدیل کنید. معمارلندز اینجاست تا کمک کند. ما از برخی از معتبرترین منابع نوسازی کمک می کنیم مجموعه از ایده های بازسازی منزل را برای هر اتاق به شما ارائه دهیم، از جمله توصیه های آزمایش شده و واقعی از کارشناسان، چک لیست هایی برای کمک به شما برای شروع،  قبل و پس از تغییرات آشپزخانه، حمام و اتاق نشیمن برای الهام گرفتن. بنابراین، چه در حال بازسازی منزل  هستید تا آن را کاربردی‌تر کنید و یا به سادگی زیباتر کنید، این راهنمای مفید برای بازسازی کلی منزل در کرج است.

بازسای کلی منزل در کرج یعنی چه؟

بازسازی کلی منزل در کرج ؛ روند تعمیر و بهسازی کلی یک منزل می باشد به طوری که دوباره در وضعیت خوبی قرار گیرد و فرآیند بهبود ساختار شکسته، آسیب دیده یا قدیمی است. بازسازی ها معمولاً تجاری یا مسکونی هستند. علاوه بر این، نوسازی می تواند به ایجاد چیزی جدید یا بازگرداندن چیزی به زندگی اشاره داشته باشد.

بازسازی منزل می تواند به شما به عنوان مالک منزل کمک کند تا ارزش منزل خود را بیافزایید، جذابیت و ظاهر آن را بهبود بخشد، احساس رضایت بیشتری را به دست آورید یا حتی سبک زندگی خود را بهبود بخشید. برای اینکه بتوانید یک بازسازی منزل خوب انجام دهید، باید یک برنامه کاری خوب داشته باشید.اگرچه هدف اصلی بازسازی کلی منزل ممکن است مالی نباشد، بازسازی مدرن خانه های موجود معمولاً می تواند تأثیر مثبتی بر ارزش فروش مجدد منزل در آینده داشته باشد. از طرف دیگر، برخی از صاحبان منزل ممکن است خانه را به طور خاص به قصد بازسازی و سپس فروش برای سود خریده باشند.

اشتراک گذاری مقاله در شبکه های اجتماعی:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on telegram
Share on email
Share on whatsapp
Share on skype
بازسازی کلی منزل در کرج -معمارلندز
بازسازی کلی منزل در کرج

مراحل بازسازی کلی منزل در کرج

بازسازی کلی منزل در کرج به معنای تغییر ساختار یا شکل منزل شما است و به پروژه هایی اطلاق می شود که به مراتب بزرگتر و از نظر وسعت بسیار شدیدتر هستند. جابجایی دیوارها، حتی اگر دیوارهای باربر نباشند، پیکربندی مجدد پلان زمین، محوطه سازی باغ شما، افزودن یک اتاق جدید و به طور کلی تبدیل فضای شما فراتر از قلمرو بازسازی و بازسازی به سرزمین پروژه های بازسازی جدی است.

وسوسه شده اید بازسازی کلی منزل در کرج را انجام دهید اما مطمئن نیستید که آیا توجیه دارد یا خیر؟ 

هدف اصلی از بازسازی کلی منزل در کرج چیست؟

اگر می خواهید ارزش فروش مجدد منزل خود را افزایش دهید، ابتدا وضعیت خانه های دیگر در محله خود را بررسی کنید تا ببینید کدام بازسازی ارزشمندتر است.

اگر پول زیادی را صرف نوسازی کنید، به قیمت فروش آن برنمی‌گردید، بنابراین مهم است که قبل از انباشته شدن هزینه‌ها، تحقیق کنید.اگر پروژه بازسازی کلی منزل شما برای نیازهای خودتان است، در مورد راه های مختلفی که می توانید به آنها دست یابید، خوب فکر کنید. به عنوان مثال، اگر به فضای بیشتری نیاز دارید، ممکن است یک اتاق را به یک دفتر کار خانگی ایجاد کنید یا یک اتاق جدید اضافه کنید.

احساس خستگی از کاغذ دیواری یا رنگ رنگ یک دلیل کاملاً معتبر برای بازسازی کلی منزل در کرج است!برخی از بازسازی ها  واقعا مهم هستند مانند جایگزینی سیستم های برق و لوله کشی قدیمی، قدیمی و ناکارآمد. اگر لوله کشی شما دارای نشتی زیاد و یا فشار آب وحشتناک است، نشانه خوبی است که باید آن را تعویض کنید.در مورد برق، اگر جعبه فیوز و پریزهای قدیمی و یا کابل‌های مشکی یا پارچه‌ای دارید، وقت آن است که آنها را تعویض کنید .

آنچه در مورد مجوزهای بازسازی خانه باید بدانید.

اخذ مجوز برای پروژه بازسازی کلی منزل شما ممکن است مرحله دیگری را به فرآیند اضافه کند، اما انجام این کار بسیار مهم است. مجوز ساختمان توسط بخش ساختمان منطقه شما صادر می شود.مجوزها تأیید می کنند که برنامه های بهبود خانه شما با قوانین محلی، قوانین ساختمان و الزامات ایمنی ساختاری و آتش نشانی مطابقت دارد، بنابراین آنها واقعاً برای کمک به شما آماده هستند.

اگر بدون مجوز کار را شروع کنید، ممکن است جریمه شوید، مجبور شوید پروژه را متوقف کنید، و سپس مجبور شوید حتی بیشتر از زمانی که در وهله اول مجوز دریافت کرده بودید، برای مجوز بپردازید. اگر تعمیرات خود را بدون مجوز کامل کنید و سپس متوجه شوید که به آن نیاز دارید، می‌توانید تمام کارهایی را که انجام داده‌اید لغو کنید و جریمه بپردازید و برای مجوز بپردازید.

علاوه بر این، ساخت و ساز بدون مجوز می تواند شرایط بیمه صاحب خانه شما را نقض کند و این بیمه نامه را باطل کند.

گروه معمارلندز با داشتن متخصصان در زمینه بازسازی کلی منزل در کرج آماده راهنمایی شماعزیزان است.کافیست با مشاوران ما تماس گرفته و از مضاوره رایگان برخوردار شوید.

اشتراک گذاری مقاله در شبکه های اجتماعی:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on telegram
Share on email
Share on whatsapp
Share on skype
بازسازی کلی منزل کرج -معمارلندز
بازسازی کلی منزل در کرج

ویژگی های بازسازی کلی منزل در کرج

برای هر پروژه بازسازی کلی منزل در کرج نیازی به مجوز ندارید. این به نوع کاری که انجام می دهید بستگی دارد، اما هر شهر و استان قوانین متفاوتی دارد، 

با این حال، اگر صاحب منزل در یک منطقه تاریخی هستید، احتمالاً با موانع بیشتری نسبت به بسیاری از آنها روبرو خواهید شد، زیرا خانه های تاریخی محدودیت های زیادی در مورد آنچه می توانید و (اغلب) نمی توانید در مورد ملک تغییر دهید، دارند. می‌توانید به صورت آنلاین بررسی کنید که آیا خانه شما در فهرست ملی اماکن تاریخی ثبت شده است یا در دفتر حفاظت تاریخی ایالتی شما به عنوان تاریخی تعیین شده است.

برای همه منزل های دیگر، در اینجا برخی از پروژه‌هایی که معمولاً نیازی به مجوز ندارند آورده شده است:

تعویض پنجره ها، درها، میزها، کابینت ها، سینک ها یا توالت های موجود

کف سازی جدید

نقاشی، کاغذ دیواری یا کاشی کاری

رفع نشتی و تمیز کردن زهکشی ها

بازسازی مسیر ورودی شما

قطع کردن یا کاشت درخت

در اینجا چند پروژه وجود دارد که معمولاً نیاز به مجوز دارند. برخی از اینها از نظر فنی بازسازی هستند، نه فقط پروژه های نوسازی، بلکه مجوز معمولاً به عنوان مجوز نوسازی نامیده می شود:

ایجاد یک در، پنجره یا نورگیر جدید

هر چیزی که ردپای خانه شما را تغییر دهد یا خط سقف را گسترش دهد

نصب شومینه جدید

افزودن یا برداشتن دیوار

ساخت یک  حصار بلند، استخر داخل زمین، گاراژ، اتاق آفتاب، یا سوله بزرگ

تبدیل گاراژ به فضای نشیمن یا اضافه کردن حمام در زیرزمین

نصب مدارهای الکتریکی جدید، کابل ها، یا یک پنل فرعی برق

خوشبختانه گرفتن مجوز کار سختی نیست.چگونه برای پروژه بازسازی خود مجوز دریافت کنید؟

اگر خودتان کار را انجام می دهید، باید مجوز را دریافت کنید، اما اگر به پیمانکار پول می دهید، باید آن را برای شما انجام دهد. هر کسی که در مجوز نام برده شده است، مسئول برآورده کردن الزامات بخش ساختمان محلی شما است.

هزینه بازسازی کلی منزل در کرج 

هزینه بازسازی کلی منزل در کرج به نوع سبک وطرح منزل .قدمت منزل .نوع مواد ومتریال انتخابی کارفرما و…محاسبه می گردد.برای اطلاع ازهزینه وقیمت با شمارهای ثبت شده درسایت تماس بگیرید.مامشتاقانه پاسخگوی شماعزیزان هستیم.

هزینه بازسازی کلی منزل در کرج-معمارلندز
بازسازی کلی منزل در کرج

جدول زمانی بازسازی کلی منزل در کرج

عوامل زیادی در ایجاد یک جدول زمانی برای پروژه بازسازی کلی منزل در کرج  نقش دارند، و مسائل غیرمنتظره اغلب در طول مسیر ظاهر می شوند و عواقب آن برای تاریخ نهایی نقل مکان. اینکه یک پروژه طبق برنامه باقی بماند یا نه به چیزهای زیادی بستگی دارد. 

با توجه به ایده های رایج در مورد جدول زمانی بازسازی، هنگامی که صاحبان خانه برای مشاوره در مورد بازسازی خانه خود، به ویژه بازسازی در مقیاس بزرگ به ما مراجعه می کنند، اغلب محتاط هستند. یکی از اولین چیزهایی که آنها می خواهند بدانند این است که دقیقاً چقدر طول می کشد. سوال مهمی است! بازسازی کلی منزل  معمولاً به معنای ریشه کن کردن زندگی شما برای مدتی است. اکثر خانواده‌ها به‌طور موقت از خانه بیرون می‌روند (راحت‌تر از زندگی در وسط یک محل ساختمان است) و باید ترتیبی داده شود که مبلمان و وسایل را در جایی امن و دور از راه نگهداری کنند. شما نیاز به پیش‌بینی دقیقی دارید که چقدر طول می‌کشد تا شما، خانواده و وسایلتان به خانه برگردند تا بتوانید برنامه‌های خود را انجام دهید.

بازسازی کلی منزل در کرج چقدر طول می کشد؟

مانند ساخت خانه های سفارشی جدید، هیچ پاسخ سریع، آسان و یک اندازه ای برای این سوال وجود ندارد. اما این اشکالی ندارد. هر بازسازی منزل سفارشی یک پروژه منحصر به فرد با چالش ها و متغیرهای خاص خود است. یعنی برنامه خودش را خواهد داشت. یک سازنده باتجربه قادر خواهد بود به خانه شما و محدوده پروژه مورد نظر شما نگاه کند، سپس ایده قابل اعتمادی از مدت زمان بازسازی برنامه ریزی شده شما به شما ارائه دهد. آن‌ها می‌دانند که چه عواملی را باید در نظر بگیرند، و در کجا باید حاشیه‌ای ایجاد کنند تا زمان برای کنار آمدن با غافلگیری‌های اجتناب‌ناپذیری که با هر پروژه‌ای در مقیاس بزرگ همراه است، فراهم شود.

چه عواملی می تواند بر برنامه زمانبندی پروژه بازسازی کلی منزل در کرج تأثیر بگذارد؟

بیایید در مورد برخی از رایج ترین عواملی که باید هنگام ایجاد جدول زمانی پیش بینی شده برای بازسازی در نظر بگیریم صحبت کنیم. برخی از اینها چیزهایی هستند که ما می توانیم کنترل کنیم، در حالی که برخی دیگر از دست ما خارج است. یک پروژه نوسازی مستلزم تعادل برنامه ریزی دقیق و انعطاف پذیری برای انطباق زمانی است که این برنامه ها نیاز به تغییر دارند. اگر تیم شما می داند که چگونه هر دو را انجام دهد، می توانند مطمئن شوند که تاخیرها به حداقل ممکن کاهش می یابد، مهم نیست که در طول مسیر چه اتفاقی می افتد.

اندازه خانه شما و محدوده بازسازی بسیارمهم است. آیا در این بازسازی  فقط اتاق یک نفره است یا کل خانه را  بازسازی می کنید؟ آیا تغییرات ساختاری دخیل است؟ آیا قصد دارید یک ساختمان جدید به خانه فعلی خود بسازید؟ هر تغییر برنامه ریزی شده برای انجام درست به زمان نیاز دارد.

آب و هوا, این یکی از عوامل مهم در زمانبندی می باشد.. تجربه به ما آموخته است مانند باران, طوفان‌ها و هوای سرد، باعث ایجاد زمان اضافی می گردد. اکثر سازندگان و تیم هایشان به کار در انواع آب و هوا عادت دارند. با این حال، گاهی اوقات ما تحت الشعاع عناصر قرار می گیریم.

انجام بازسازی کلی منزل در کرج-معمارلندز
بازسازی کلی منزل در کرج

صاحبان خانه چه کاری می توانند انجام دهند تا بازسازی کلی منزل در کرج سریعتر انجام شود؟

در حالی که افراد زیادی در تیم بازسازی منزل شما هستند، از جمله معمار، سازنده شما، و کارگران، اما در پایان کار شما مسئول هستید. پیمانکار مناسب یک متخصص است و از تجربیات و مشاوره های خود به شما بهره می برد، اما باید با شما به عنوان یک همکار کامل و شریک در بازسازی رفتار کند. در حالی که برخی از متغیرها در حین بازسازی منزل خارج از کنترل شما هستند، هرگز نباید قدرت خود را در این موقعیت از دست بدهید. کارهای بسیار مهمی وجود دارد که می توانید برای کمک به اجرای پروژه خود در مسیر درست انجام دهید.

پیمانکار نوسازی مناسب را انتخاب کنید.

سازنده شما در خط مقدم هر جنبه ای از بازسازی منزل شما است. اگر آنها تجربه، تخصص و شبکه قابل اعتماد پیمانکاران فرعی قابل اعتماد برای اجرای برنامه های شما را داشته باشند، شما بیش از نیمه راه پروژه ای هستید که طبق برنامه به اتمام می رسد. سازنده ای را انتخاب کنید که سازماندهی شده باشد، دارای فرآیندهای اثبات شده باشد و خود را برای پیگیری برنامه ها و بودجه پروژه ها مسئول می داند. شفافیت کلیدی است.

یک طراح داخلی را در مراحل اولیه طراحی معماری استخدام کنید.

به راحتی می‌توان به طراحی داخلی به‌عنوان یک کار زیبا و جذاب فکر کرد، یا به عنوان چیزی که فقط در پایان یک پروژه بازسازی اتفاق می‌افتد. برعکس، دریافت زودهنگام یک طراح داخلی برای ساده کردن برنامه شما بسیار مفید است. قبل از شروع ساخت و ساز تا حد امکان طراح خود را انتخاب کنید. در واقع، بودجه شما به جای بهترین برآوردها، بر اساس قیمت گذاری واقعی مواد خواهد بود.

زمان تولید محصولات و مواد خاص را درک کنید.

بسیاری از مواد مهم مانند کفپوش، درها، یا کاشی‌های ویژه، زمان تولید طولانی‌تری از آنچه فکر می‌کنید دارند. سفارشات ویژه باید در اوایل فرآیند انجام شود تا در موقعیتی قرار نگیرید که کارگران منتظر تحویل گمشده هستند و کل برنامه را کنار بگذارند. باز هم، انجام زودهنگام همه انتخاب های خود نتیجه خواهد داد!

بودجه محافظه کارانه داشته باشید.

همیشه مقداری بودجه اضافی درنظرداشته باشید .سازندگان شما می‌توانند بدون نیاز به صبر کردن در حین بودجه‌بندی مجدد، هر چیزی را که اشتباه پیش می‌آید، تنظیم کرده و با آن کنار بیایند (فرایندی که اگر در نهایت نیاز به تغییر یا لغو بخش‌هایی از بازسازی برنامه‌ریزی‌شده خود داشته باشید تا بودجه دست نخورده بماند، )

مطمئن شوید که سازنده شما جلسات منظم پروژه دارد.

جلسات منظم برای حفظ همه چیز در مسیر و اطمینان از اینکه کارگران، مدیر پروژه و سایر افراد در یک صفحه هستند، مهم هستند. پیاده‌روی‌ها و بازدیدهای منظم از محل را با آنها برنامه‌ریزی کنید تا متوجه شوید که چه اتفاقی در زمین می‌افتد. اگر چیزی درست نیست، می‌توانید آن را قبل از اینکه جلوتر برود پرچم‌گذاری کنید، که به جلوگیری از نیاز به لغو و انجام مجدد کار کمک می‌کند.

تا آنجا که ممکن است به برنامه های نوسازی اصلی پایبند باشید.

همانطور که اشاره کردیم، تغییرات در اواسط پروژه امکان پذیر است، اما تقریباً همیشه وقت گیر و گران هستند. یکی از راه های جلوگیری از این موضوع این است که سازنده خود را در مرحله طراحی معماری درگیر کنید. آنها با تجربه عملی از ساخت و بازسازی خانه های زیادی، می دانند که در دنیای واقعی چه چیزی کار می کند، و اغلب می توانند قبل از نهایی شدن طرح ها، پیشنهادات خود را در مورد مسائل ساخت و ساز یا زیست پذیری احتمالی ارائه دهند.
امیدواریم این مقاله به شما ایده روشن تری از مدت زمانی که صرف یک پروژه بازسازی کلی منزل در کرج می شود، انواع چیزهایی که می توانند روند را کندتر و تسریع کنند، و اینکه چگونه شما و سازنده شما می توانید با هم کار کنید، به شما داده است. بازسازی شما طبق برنامه پس از سالها تجربه در کرج، ما هنر ظریف ایجاد برنامه های ساخت و ساز که هم واقع بینانه و هم کارآمد هستند را آموخته ایم. باما در تماس باشید .کارشناسان ما مشتاقانه آماده پاسخ به تمام سوالات شماعزیزان هستند.

هزینه بازسازی کلی منزل در کرج-معمارلندز
بازسازی کلی منزل در کرج

اشتراک گذاری مقاله در شبکه های اجتماعی:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on telegram
Share on email
Share on whatsapp
Share on skype

سوالات متداول

بازسازی کلی منزل در کرج شامل چه مواردی است؟

اگر کسی یک ساختمان قدیمی را بازسازی کند، آن را تعمیر و اصلاح می کند و آن را به وضعیت خوب باز می گرداند در واقع بازسازی کرده است.بازسازی کلی منزل در کرج شامل کاهش یااضافه کردن دیوارها.لوله کشی.اضافه کردن یا کم کردن متراژ و … می باشد.

آیا درتمام مناطق استان البرز, بازسازی کلی منزل در کرج انجام می شود؟

بله, گروه معمارلندز درتمام مناطق استان البرز آماده خدمت به شماعزیزان است.منطقه گوهردشت,عظیمیه,بنفشه, مهرشهر, فردیس و….

منظور شما از بازسازی کلی منزل در کرج چیست؟

روند تعمیر و بهسازی یک ساختمان به نحوی که مجدداً در وضعیت خوبی قرار گیرد را بازسازی ساختمان می گویند.

هدف از بازسازی ساختمان در کرج چیست؟

بازسازی ساختمان فرآیند بهبود ساختار شکسته، آسیب دیده یا قدیمی است. بازسازی ها معمولاً تجاری یا مسکونی هستند. علاوه بر این، نوسازی می تواند به ایجاد چیزی جدید یا بازگرداندن چیزی به زندگی اشاره داشت.

چه زمانی باید خانه خود را بازسازی کنید؟

اگر خانه وساختمان شما هنوز در شرایط خوبی است،نیازی به بازسازی نیست ولی  باید هر 15 تا 20 سال یکبار ساختمان بازسازی شود.

آیا بازسازی به خانه و ساختمان ارزش می دهد؟

بله!بابازسازی ساختمان وخانه خود ارزش ملک خود را بالاتر خواهید کرد.

بازسازی کلی منزل در کرج چقدر طول می کشد؟

به طور کلی، اگر همه چیز خوب پیش برود، بازسازی کل خانه های کوچکتر حدود چندماه یا کمتر طول می کشد.اگر مشکلاتی با مجوزهای شهری یا سایر تاخیرهای پیش بینی نشده وجود نداشته باشد.

آیا خرید ساختمان جدید ارزان تر است یا بازسازی ساختمان؟

بازسازی یک ساختمان همیشه کمتر از خرید یا ساخت خانه جدید است.

آیا می توانیم در حین بازسازی در خانه زندگی کنیم؟

هنگامی که مشتریان تصمیم می گیرند خانه خود را بازسازی کنند، سوال بعدی طبیعتاً این است که “آیا می توانم در طول بازسازی خانه در خانه خود بمانم؟” پاسخ این است که بله، شما می توانید.

مجموعه دکوراسیون طراحی معمارلندز درچه زمینه هایی فعالیت می کند؟

معمار لندز با افتخار اعلام می دارد که تمام مراحل دکوراسیون داخلی درکرج تامرحله تحویل پروژه را با حرفه ای ترین نیروهای خود انجام وتحویل می دهد.

آیااین مطلب برای شما مفید بود؟

روی ستاره کلیک کنید و رای بدهید

میانگین امتیازدهی 0 / 5. شمارش امتیاز 0

هیچ امتیازی ثبت نشده!اولین نفرباشید که رای میدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معمار لندز

09337803378 – 09371017707 09381880288

مقالات پیشنهادی