معمار لندز
0
(0)

مجموعه دکوراسیون داخلی معمار لندز

همکاری تیمی95%
تجهیزات اصل ومدرن90%
قیمت رقابتی99%
ممنونم.از نتیجه کار خیلی راضی بودم.
سلام. یک تجربه عالی از یک گروه دکوراسیون داخلی حرفه ای برام رقم زدید.مرسی
فوق العاده همه چیز حرفه ای بود.رفتار.برخورد.تجهیزات
cartoon-young-man-icon-vector-12133314
download
male-512

آنچه مطالعه خواهیدکرد:

مجموعه دکوراسیون داخلی معمار لندز

همکاری تیمی95%
تجهیزات اصل ومدرن90%
قیمت رقابتی99%

آنچه مطالعه خواهیدکرد:

بهترین بازسازی در کرج چیست؟

بهترین بازسازی در کرج شامل چه مواردی است؟گزینه بهترین بازسازی در کرج یکی از زیرشاخه های بازسازی ساختمان در کرج می باشد. بهترین بازسازی در کرج شامل تغییر کل یک اتاق یا ساختمان است.بازسازی نسبت به نوسازی فرآیندی بسیار پیچیده‌تر است، زیرا شامل ایجاد تغییراتی در ساختار ساختمان می‌شود. نمونه هایی از بهترین بازسازی در کرج عبارتند از:

گسترش متراژ یک ساختمان

برداشتن یا اضافه کردن دیوارها

بالا بردن سقف ها

اضافه کردن لوله کشی

افزودن کانال های گرمایشی/سرمایشی

بازسازی ها معمولاً بالاترین هزینه را  دارند و برای تکمیل آنها به بیشترین مواد و زمان نیاز است.بازسازی ساختمان کار بسیار زیادی دارد. قبل از انتخاب بازسازی، باید یک برآورد هزینه داشته باشید تا مطمئن شوید که بودجه کافی برای پروژه دارید.

نوسازی به معنای تعمیر یک اتاق بدون تغییر کاربری آن است، در حالی که بازسازی کل هدف فضا را تغییر می دهد. اما چرا این تفاوت ها برای شما، صاحب خانه یا کسب و کار اهمیت دارد؟ در حالی که تفاوت‌های بین این دو بسیار ظریف است، می‌تواند در میزان ارزش سرمایه‌گذاری پروژه شما برای شما تفاوت ایجاد کند.

هنگام انتخاب بین بازسازی ونوسازی، در اینجا برخی از عواملی وجود دارد که باید در نظر بگیرید: ایده نوسازی روشی است که منجر به خانه راحت تری برای زندگی شما و کاهش قبض برق و گرمایش می شود.

صاحبان پروژه بازسازی پنجره های قدیمی را با نسخه های دو جداره ارتقا دادند و عایق زیادی به دیوارها و کف ها اضافه کردند.

یک پروژه بازسازی و نوسازی می‌تواند زمینه را برای به حداکثر رساندن پتانسیل در یک خانه موجود ارائه دهد، اما ما اغلب به فضای کف فکر می‌کنیم و فضای بالا اغلب نادیده گرفته می‌شود.

بهترین شرکت بازسازی کرج-معمارلندز

صرف نظر از اینکه تصمیم دارید با فضای خود چه کاری انجام دهید، بهترین بازسازی در کرج همیشه بیشتر از نوسازی هزینه دارد زیرا اغلب به کارهای پیچیده ساختمانی، برقی و لوله کشی نیاز دارد. همچنین ممکن است نیاز به دریافت مجوز برای یک پروژه بازسازی کامل داشته باشید .
 بهترین بازسازی در کرج به یک جدول زمانی نیاز دارد. انتظار دارید برنامه ریزی و ساخت بازسازی شما چندین ماه طول بکشد. اتاق‌های نشیمن و حمام معمولاً حدود چندماه پس از شروع برنامه‌ریزی تکمیل می‌شوند.
 پروژه های نوسازی عمدتاً بر ظاهر خانه یا ساختمان تجاری شما تمرکز دارند، در حالی که بازسازی کل عملکرد آن را تغییر می دهد. با بازسازی، می توانید لوازم و وسایل جدید نصب کنید. بازسازی به شما امکان می دهد فضای خود را کاملا متحول کنید.
بهترین بازسازی می تواند ظاهر مدرن تری به ساختمان شما بدهد و عناصر کاربردی زیادی به ساختمان شما اضافه کند، اما نمی توانند ساختار را به کلی تغییر دهند. اگر می خواهید اتاق را با خراب کردن یک دیوار باز کنید یا فضا را کاملاً تغییر دهید تا آن را متعلق به خود کنید، باید یک بازسازی کامل انجام دهید.

کدام نوع پروژه بهترین بازسازی در کرج برای شما مناسب است؟

شاید اتاقی در خانه یا ساختمان تجاری خود داشته باشید که می خواهید آن را تغییر دهید، اما مطمئن نیستید که دقیقاً چه کاری می خواهید انجام دهید. اگر مطمئن نیستید که پروژه بازسازی، نوسازی یا بازسازی برای شما بهترین است، در اینجا سه ​​سوال مهم وجود دارد که باید از خود بپرسید:

بودجه من چقدر است؟ یک بازسازی کامل معمولا بین 7 تا 10 درصد ارزش ساختمان شما هزینه خواهد داشت. برای مثال، اگر در حال بازسازی اتاقی در یک ساختمان تجاری 1میلیاردتومان هستید، انتظار داشته باشید بین 200تا300میلیون تومان بپردازید. اگر نمی توانید این مقدار پول را کنار بگذارید، بازسازی یا مرمت ساده بهترین راه است.

گروه معمارلندز با استفاده از متخصصان بازسازی و استفاده از طراحی سه بعدی در کرج بهترین تجربه بازسازی در کرج را بابهترین قیمت برای شما رقم خواهد زد.مشاوران ما آماده پاسخگویی به تمام سوالات شما عزیزان هستند با ما درتماس باشید.

اشتراک گذاری مقاله در شبکه های اجتماعی:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on telegram
Share on email
Share on whatsapp
Share on skype
بهترین بازسازی در کرج -معمارلندز
بهترین بازسازی در کرج

بهترین بازسازی در کرج چه فصلی انجام شودمناسب است؟

با فرا رسیدن فصل تابستان، گرم شدن هوا نیاز افراد را به تغییر یا بازسازی محیطی که در آن زندگی می کنند آشکار می کند. از آنجایی که هوای سرد و بارانی در زمستان شرایط ایده آلی را برای بازسازی منازل یا محل کار فراهم نمی کند، کارهای نوسازی نیز به ماه های بهار و تابستان موکول می شود.

هوای گرم در ماه های بهار و تابستان شرایط بهتری را برای انجام عملیات بازسازی و تعمیر فراهم می کند. بنابراین، وقتی می گوییم نوسازی کار می کند، چه نوع فرآیندی را درک می کنیم؟ بهترین بازسازی در کرج چیست؟

معنی فرهنگ لغت «بازسازی» «تغییر» است. در حالی که این تغییر گاهی ساختار و شکل گیری جدیدی را آشکار می کند، گاهی اوقات فرآیندهای تعمیر را پوشش می دهد.

بر این اساس، در حالی که مردم خانه و محل کار خود را مطابق با نیاز خود تغییر می دهند، گاهی اوقات نیاز به بازسازی ساختمان های قدیمی نیز دارند که کارکردهای کاربری را انجام نمی دهند.

چگونه خانه را بازسازی کنیم؟

اگرچه فرآیندهای نوسازی منازل و محل کار در برخی نقاط مشابه است، اما با توجه به اندازه و هدف استفاده از محل کار تفاوت های قابل توجهی نیز وجود دارد.

به عنوان مثال، بازسازی خانه به طور کلی شامل تعمیراتی مانند نقاشی ساختمان، آشپزخانه و حمام می شود، در حالی که بازسازی محل کار نیازمند رنگ های مقاوم در برابر آتش، سیستم های کف سنگین است که بسته به هدف ایجاد محل کار، مقاومت شیمیایی و مکانیکی بالایی دارند.

در بازسازی خانه معمولاً به تمام مراحلی که می توان در مورد خانه انجام داد فکر می کنیم، مانند رنگ آمیزی و سفید کاری به منظور بازسازی، تعمیر تاسیسات قدیمی، یا درب و پنجره های فرسوده، کابینت حمام آشپزخانه، کف پارکت. سیستم های عایق حرارتی و آب. این عملیات ممکن است یک عملیات تجدید یا تعمیر باشد.

رنگ های بر پایه آب کم هزینه و کارایی بالا را برای بازسازی با طیف گسترده ای از رنگ ها به طور جداگانه برای فضاهای داخلی و خارجی طراحی می کنند. اکریلیک پایه آب که دارای ترکیب شیمیایی پلیمری اکریلیک مبتنی بر آب است که یک رنگ سازگار با محیط زیست و استفاده آسان برای سلامتی انسان با ظاهر زیبایی شناسی بالا است، اغلب در فرآیندهای بازسازی خانه ترجیح داده می شود.

بازسازی محل کار چگونه انجام می شود؟

در دفتر یا محل کار بزرگتر، فرآیندهای نوسازی اساساً شبیه به آنچه در خانه انجام می شود است. در این راستا، در حالی که پوشش کف، رنگ دیوار و مراحل نصب در محوطه اداری انجام می شود، اما در مناطقی مانند کارخانه ها به محصولات با کارایی بالا نیاز است.

مواد کفپوش با کارایی بالا، پوشش هایی با مقاومت شیمیایی بالا، مواد شیمیایی ضد گرد و غبار، مواد مقاوم در برابر بارهای سنگین در مناطق کارخانه مورد نیاز است. این مواد باید دارای ویژگی های قوی، ماندگار و با کارایی بالا باشند و تحت تأثیر شرایط آب و هوایی خارجی قرار نگیرند.

در طبقه بندی کفپوش های مواد شیمیایی ساختمانی ، مواد پوشش کف بر پایه پلی اورتان، اپوکسی، سیمانی که برای مصارف صنعتی طراحی شده اند، محصولاتی مناسب برای فرآیندهای نوسازی محیط کار ارائه می دهند.

 با استفاده از محصولات با کارایی بالا،  می توان با خیال راحت در مکان هایی مانند کارخانه ها، محل های بارگیری، آشیانه های هواپیما، انبارها و بیمارستان ها برای پوشش کف استفاده کرد.

اشتراک گذاری مقاله در شبکه های اجتماعی:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on telegram
Share on email
Share on whatsapp
Share on skype
بهترین بازسازی کرج -معمارلندز
بهترین بازسازی در کرج

قیمت وهزینه بهترین بازسازی در کرج چقدر است؟

هر چه ساختمان قدیمی تر باشد، هزینه بازسازی بیشتر خواهد بود. بازسازی ها همچنین فضایی را برای موارد غیرمنتظره باقی می گذارد، به این معنی که تیم ساخت و ساز شما نمی تواند کاملاً مطمئن باشد که پس از شروع ساخت و ساز با چه شرایط هایی مواجه می شود، که به طور بالقوه می تواند هزینه و زمان را به پروژه شما اضافه کند. این امر می تواند به ویژه در صورتی اتفاق بیفتد که از مصالح ساختمانی سمی مانند رنگ سرب یا آزبست در ساخت اولیه استفاده شده باشد و نیاز به کاهش داشته باشد.

مدت زمان یک پروژه ساخت و ساز جدید اغلب بیشتر از مدت زمان بازسازی خواهد بود که دلیل آن حجم عظیم کاری است که باید اجرا شود. با ساخت و ساز جدید، شما مسئول حک کردن یک سایت و فونداسیون برای ساختمان هستید. شما باید تمام تجهیزات کاربردی را بگذارید. شما باید کل سازه را از ابتدا بسازید و آن را با تکمیل تکمیل کنید.

در مقایسه با ساخت و سازهای جدید، بازسازی اغلب می تواند گزینه سریع تری باشد. از آنجایی که شما از ابتدا شروع نمی کنید و بسیاری از عناصر ساختمانی لازم در حال حاضر در محل قرار گرفته اند و می توانند در ساختمان بازسازی شده ادغام شوند، تیم ساخت و ساز شما کار بسیار کمتری برای انجام خواهند داشت.

گفته می شود، مواردی وجود دارد که این مورد وجود نخواهد داشت. به خصوص در مورد ساختمان‌های قدیمی و تاریخی، مدت زمان پروژه می‌تواند فراتر از زمانی باشد که برای ساخت جدید طول می‌کشد. به خصوص اگر مصالح ساختمانی مضری وجود داشته باشد که باید کاهش یابد.

یکی از عوامل مهمی که باید در هنگام انتخاب بازسازی یا ساخت از ابتدا در نظر بگیرید، تأثیری است که بر عملیات شما خواهد داشت. اگر در حال بازسازی تاسیساتی هستید که در حال حاضر در خارج از آن کار می کنید، ممکن است مجبور شوید عملیات خود را طوری تنظیم کنید که ایمنی کار در کنار تیم ساخت و ساز خود کار کنید. در معمارلندز، ما چندین پروژه نوسازی را تکمیل کرده‌ایم که از یک برنامه زمان‌بندی چند مرحله‌ای برای اولویت‌بندی عملیات جاری شما استفاده کرده‌اند. ما با شما همکاری خواهیم کرد تا یک طرح پروژه ایجاد کنیم که به  شما امکان می دهد به فعالیت خود ادامه دهد و در عین حال کار خود را به طور موثر و ایمن انجام دهد.

در بیشتر موارد، بازسازی یک ساختمان موجود نسبت به ساخت یک ساختمان جدید سریعتر خواهد بود. با این حال، اگر ساختمانی که در حال بازسازی است به خصوص قدیمی باشد یا نیاز به کار بازسازی داشته باشد، ممکن است این مورد صادق نباشد.با بازسازی، شما کمی بیشتر به محدوده ساختار موجود محدود می شوید. در حالی که مطمئناً می توانید دیوارها را جابجا کنید، به سازه اضافه کنید و ساختمان را مطابق با نیازهای خود بسازید، چشم انداز خود را از پایه ایجاد نخواهید کرد.

مزایا ومعایب بهترین بازسازی در کرج چیست؟

به طور خلاصه، تصمیم درست بین ساخت و ساز جدید و نوسازی به محدوده پروژه شما بستگی دارد.

به طور کلی، ساختن جدید به شما کنترل بیشتری بر پروژه می دهد .شما به راحتی می توانید آن را مطابق با نیازها و اهداف دقیق خود تنظیم کنید. با این حال، ساخت و ساز جدید می تواند پرهزینه تر و طولانی تر از بازسازی یک ساختمان نسبتاً جدید باشد.

با بازسازی ساختمان، برخلاف گزینه های نامحدودی که ساخت و ساز جدید در اختیار شما قرار می دهد، تا حدودی به ساختار موجود متصل خواهید شد. با این حال، اگر فقط به دنبال تجدید فضای موجود خود هستید، بازسازی احتمالاً گزینه کم‌هزینه‌تری خواهد بود.

تصمیم گیری بین بازسازی یک ساختمان موجود یا شروع با ساخت و ساز جدید یک تصمیم دشوار است، اما یک تصمیم مهم است. این تقریباً هر تصمیم دیگری را که در طول پروژه ساختمان می گیرید هدایت می کند و بر بودجه و زمان بندی تأثیر می گذارد.

در معمارلندز ، ما در طول بیش از 7 سال فعالیت خود در صنعت بازسازی ساختمان، به بسیاری از مشتریان کمک کرده ایم تا این تصمیم را بگیرند. ما دوست داریم در مورد پروژه شما صحبت کنیم و به شما کمک کنیم مسیری را که برای شما مناسب است تعیین کنید.پس با ما درتماس باشید.

اشتراک گذاری مقاله در شبکه های اجتماعی:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on telegram
Share on email
Share on whatsapp
Share on skype
4 Types of Home Renovation: Which Ones Boost Value? How to recoup the cost of renovation when you sell By LISA SMITH Updated June 27, 2022 Reviewed by PAMELA RODRIGUEZ Homeowners often undertake major remodeling projects to upgrade their residences before putting them up for sale. After all, renovations always send the sale price soaring, right? Unfortunately, not. More often than not, upgrades fail to pay for themselves. Read on to find out how to renovate strategically and which projects really add value to your property. KEY TAKEAWAYS There are four types of renovation projects: the basics, curb appeal, best bang for the buck, and passion projects. Not all of them provide a high return on investment. The basics include a roof that doesn’t leak, functioning gutters and downspouts, a dry basement, a reliable furnace, solid floors, and walls and retaining walls that are in good repair. Curb-appeal features include a well-manicured lawn, low-cost landscaping, fresh paint inside and out, clean carpets, and new address numbers. Best-bang-for-the-buck amenities include new siding, kitchen renovations, and new windows. Passion projects include swimming pools, tennis courts, hot tubs, wine cellars, and game rooms. The Difference Between Investors and Owners There are important differences in the way investors and owners approach home renovations. Updating an investment property is a sound strategy—if it’s done the right way. Successful fix-it-and-flip-it professionals are investors focused on one goal: “Buy low, sell high.” When they purchase run-down homes at bargain prices, they know that a little sweat equity goes a long way toward making a real estate investment profitable, so they cut costs by doing most of the repairs themselves. This kind of investor also carefully chooses remodeling projects that will result in the most value for the least amount of effort and cost. The first step of this process is to assess the other homes in the neighborhood to avoid over-improving the property. For example, if none of the other houses have crown molding and high-end countertops, adding these amenities to a fix-it-and-flip-it project is unlikely to result in a significantly higher selling price. Owners, on the other hand, often take a less strategic approach when sprucing up their homes. As a result, they can end up putting significantly more money into a project than they will get back out of it when they sell. While it’s certainly a smart move to make a few improvements, it is unwise to overdo it in the expectation of a return at resale. How do you know which upgrades are worth the hassle and expense—and which aren’t? To make the most of your remodeling budget, it pays to understand the typical return on investment from four types of renovation project: the basics, curb appeal, best bang for the buck, and passion projects.
بهترین بازسازی در کرج

 بهترین شرکت بازسازی در کرج 

بهترین شرکت بازسازی در کرج همواره در تلاش برای بهبود خانه و ساختمان شما هستند. تعداد کمی از صاحب خانه ها زمان، تجربه یا توانایی انجام همه این کارها را دارند. اینجاست که پیمانکار بازسازی وارد عمل می شود: بازسازی خانه شما را سازماندهی کرده و آن را تا پایان بخوبی هدایت می نماید.

پیمانکاران بازسازی بیش از همیشه از شکایات در سایت های ارجاع پیمانکاران متحمل می شوند. گاهی اوقات، این شکایات مشروع هستند. با این حال، اکثر پیمانکاران بازسازی، صادق، شایسته و دیپلماتیک هستند و آنها احساس می کنند که این روند تنها در صورتی می تواند بهبود یابد که مشتریان قبل از امضای قرارداد، چند چیز مهم را بدانند.

 پیمانکار به افراد مراجعه می کند و دیگران را به عنوان پشتیبان در نظر دارد. تقریباً به همان اندازه مهم، پیمانکار بازسازی یک لیست سیاه از پیمانکاران فرعی مشکل دار دارد، وشما را کاملا راهنمایی می کند تا باافراد مشکل دار برخورد نکنید.

یکی از مشکلات اشیاء قدیمی، و به ویژه کابینت ها، این است که ممکن است در جای خود نگه داشته شوند، اما پس از برداشتن از هم جدا شوند. چیزهای قدیمی این تمایل را دارند. کفپوش چوبی را نمی توان به راحتی جدا کرد و دوباره از آن استفاده کرد. پنجره‌های شیشه‌ای سربی قدیمی عالی به نظر می‌رسند اما در درازمدت غیرعملی هستند، هم از نظر انرژی و هم از نظر عملکرد.

اگر می‌خواهید دوباره از یک کالا استفاده کنید، زمان و هزینه‌ای که برای خرید آن به یک متخصص واجد شرایط نیاز دارد را در نظر بگیرید.

پیمانکاران تنها از صاحبان خانه می خواهند که مفهوم کامل استفاده مجدد از اقلام قدیمی و از پیش استفاده شده را درک کنند. به جای صرفه جویی در هزینه، می تواند هزینه بیشتری نسبت به انتظار صاحب خانه اضافه کند.

به خاطر داشته باشید که برخی از اقلام قدیمی که مجددا استفاده شده اند با قوانین ساختمانی مدرن مطابقت ندارند و پس از بازرسی برای استفاده تایید نخواهند شد. پیمانکار شما می‌داند که چه چیزی می‌تواند و چه چیزی را نمی‌توان مجدداً استفاده کرد.

شما می توانید باخیال راحت بازسازی کامل ساختمان خود را به شرکت معمارلندز بسپارید.ما صفرتاصد بازسازی در کرج را برعهده می گیریم.ما بادراختیار داشتن متخصصان وکارشناسان بهترین شرکت بازسازی در کرج را ایجاد کرده ایم.

بهترین گروه بازسازی کرج-معمارلندز
بهترین بازسازی در کرج

سوالات متداول

بهترین بازسازی در کرج شامل چه مواردی است؟

اگر کسی یک ساختمان قدیمی را بازسازی کند، آن را تعمیر و اصلاح می کند و آن را به وضعیت خوب باز می گرداند در واقع بازسازی کرده است.بهترین بازسازی در کرج شامل کاهش یااضافه کردن دیوارها.لوله کشی.اضافه کردن یا کم کردن متراژ و … می باشد.

آیا درتمام مناطق استان البرز, بازسازی ساختمان انجام می شود؟

بله, گروه معمارلندز درتمام مناطق استان البرز آماده خدمت به شماعزیزان است.منطقه گوهردشت,عظیمیه,بنفشه, مهرشهر, فردیس و….

منظور شما از بازسازی ساختمان چیست؟

روند تعمیر و بهسازی یک ساختمان به نحوی که مجدداً در وضعیت خوبی قرار گیرد را بازسازی ساختمان می گویند.

هدف از بازسازی ساختمان در کرج چیست؟

بازسازی ساختمان فرآیند بهبود ساختار شکسته، آسیب دیده یا قدیمی است. بازسازی ها معمولاً تجاری یا مسکونی هستند. علاوه بر این، نوسازی می تواند به ایجاد چیزی جدید یا بازگرداندن چیزی به زندگی اشاره داشت.

چه زمانی باید خانه خود را بازسازی کنید؟

اگر خانه وساختمان شما هنوز در شرایط خوبی است،نیازی به بازسازی نیست ولی  باید هر 15 تا 20 سال یکبار ساختمان بازسازی شود.

آیا بازسازی به خانه و ساختمان ارزش می دهد؟

بله!بابازسازی ساختمان وخانه خود ارزش ملک خود را بالاتر خواهید کرد.

بازسازی ساختمان در کرج چقدر طول می کشد؟

به طور کلی، اگر همه چیز خوب پیش برود، بازسازی کل خانه های کوچکتر حدود چندماه یا کمتر طول می کشد.اگر مشکلاتی با مجوزهای شهری یا سایر تاخیرهای پیش بینی نشده وجود نداشته باشد.

آیا خرید ساختمان جدید ارزان تر است یا بازسازی ساختمان؟

بازسازی یک ساختمان همیشه کمتر از خرید یا ساخت خانه جدید است.

آیا می توانیم در حین بازسازی در خانه زندگی کنیم؟

هنگامی که مشتریان تصمیم می گیرند خانه خود را بازسازی کنند، سوال بعدی طبیعتاً این است که “آیا می توانم در طول بازسازی خانه در خانه خود بمانم؟” پاسخ این است که بله، شما می توانید.

مجموعه دکوراسیون طراحی معمارلندز درچه زمینه هایی فعالیت می کند؟

معمار لندز با افتخار اعلام می دارد که تمام مراحل دکوراسیون داخلی درکرج تامرحله تحویل پروژه را با حرفه ای ترین نیروهای خود انجام وتحویل می دهد.

آیااین مطلب برای شما مفید بود؟

روی ستاره کلیک کنید و رای بدهید

میانگین امتیازدهی 0 / 5. شمارش امتیاز 0

هیچ امتیازی ثبت نشده!اولین نفرباشید که رای میدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معمار لندز

09337803378 – 09371017707 09381880288

مقالات پیشنهادی