معمار لندز
0
(0)

مجموعه دکوراسیون داخلی معمار لندز

همکاری تیمی95%
تجهیزات اصل ومدرن90%
قیمت رقابتی99%
ممنونم.از نتیجه کار خیلی راضی بودم.
سلام. یک تجربه عالی از یک گروه دکوراسیون داخلی حرفه ای برام رقم زدید.مرسی
فوق العاده همه چیز حرفه ای بود.رفتار.برخورد.تجهیزات
cartoon-young-man-icon-vector-12133314
download
male-512

آنچه مطالعه خواهیدکرد:

مجموعه دکوراسیون داخلی معمار لندز

همکاری تیمی95%
تجهیزات اصل ومدرن90%
قیمت رقابتی99%

آنچه مطالعه خواهیدکرد:

بهترین کابینت سازی کرج

بهترین کابینت سازی کرج کجاست؟بهترین کابینت سازی کرج چه ویژگی هایی دارد؟

معمارلندز یکی از بهترین کابینت سازی کرج می باشد.ساخت کابینت هایگلاس در کرج .کابینت ممبران در کرج.کابینت MDF کرج.کابینت لوکس در کرج. کابینت مدرن در کرج و…. هر نوع کابینت و طراحی کابینت که در نظر دارید میتوانید به گروه حرفه ای معمارلندز بسپارید.

کابینت آشپزخانه ها ارزان نیستند و به راحتی قابل تعویض نیستند. بنابراین، هنگام طراحی یک آشپزخانه جدید، باید به تمام جنبه های طراحی فکر کنید. شما نمی خواهید برای 15 سال آینده با یک انتخاب طراحی ضعیف ضرر کنید، درست است؟ بنابراین، وقتی نوبت به انتخاب بهترین کابینت سازی کرج می‌رسد، باید همه موارد را در نظر بگیرید.

انتخاب بهترین کابینت سازی کرج

در انتخاب بهترین کابینت سازی در کرج در نظر بگیرید که برای اینکه کابینت آشپزخانه شما 15 سال یا بیشتر دوام بیاورد، باید از مواد با کیفیت ساخته شود.پس بهترین مجری کابینت در کرج را انتخاب نمایید.تا بعدسالها پشیمان نشوید.معمارلندز با حذف واسطه ها و استفاده از متریال ومواد عالی کابینت های باکیفیت و بادوام را برای شما طراحی و تولید می نماید.پس اکنون باما تماس بگیرید.

اشتراک گذاری مقاله در شبکه های اجتماعی:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on telegram
Share on email
Share on whatsapp
Share on skype
بهترین کابینت سازی کرج -معمارلندز
بهترین کابینت سازی کرج

معمارلندز بهترین کابینت سازی کرج

کابینت آشپزخانه نقش مهمی در طراحی آشپزخانه ایفا می کند بنابراین، هنگام انتخاب کابینت، باید مطمئن شوید که همه چیز را در نظر گرفته اید.مواردی که باید در نظر بگیرید عبارتند از از چه موادی ساخته شده‌اند، آیا می‌توانند چیدمان آشپزخانه مورد نظر شما را ایجاد کنند (و اینکه آیا لوازم شما در آنها قرار می‌گیرند)، و آیا با سبک طراحی شما مطابقت دارند. همچنین، بررسی کنید که آیا درب‌ها و کشوها و  با بسته‌بندی نرم هستند، و مهم‌تر از همه، بررسی کنید که آیا آنها به صورت مونتاژ شده یا به صورت یک بسته تخت تحویل داده شده‌اند.

ممکن است ایده خوبی به نظر برسد که یک جزیره بزرگ برای فضای آماده سازی در نظر گرفته شود، اما اگر جزیره ها اشتباه قرار بگیرند، می توانند جریان کار طبیعی را بین آنچه طراحان دوست دارند “مثلث کاری” بنامند، مختل کنند. گام بردارید و دسترسی به سه عنصر اصلی کار آشپزخانه شما . محدوده، یخچال و فضای کاری را بهبود بخشید. در حالت ایده‌آل، عناصر به اندازه‌ای نزدیک هستند که به راحتی حرکت بین آنها را در حین پخت و پز انجام دهند، اما به اندازه کافی از هم فاصله دارند تا از فضای تنگ جلوگیری شود. اگر آشپزخانه فعلی شما دارای فضای جزیره‌ای یا میز است. بین یخچال و محدوده، ممکن است متوجه جریان کاری ضعیف شده باشید. اگر ترافیک آشپزخانه به جای اینکه در امتداد لبه های آن قرار گیرد، از طریق مثلث عبور می کند، احتمالاً ناامید شده اید. با طراح آشپزخانه خود کار کنید تا کابینت های جدیدی ترتیب دهید تا ترافیک را از فضای کار اصلی دور کنید و گردش کار خود را بهینه کنید.
 آشپزخانه های مدرن اغلب محل تجمع خانواده ها هستند. آیا آشپزخانه شما با نیازهای خانواده شما سازگار است؟ آیا اغلب متوجه می‌شوید که در حین آشپزی با کودکان کار می‌کنید، یا نمی‌توانید در حین تمیز کردن به کودکان نظارت کنید؟

فضاهای آشپزخانه مدرن اغلب به فضایی نیاز دارند که کودکان بتوانند برای انجام تکالیف، معاشرت یا تماشای آشپزی والدینشان جمع شوند. اگر آشپزخانه فعلی شما فضای اضافی کمی دارد، یا امکاناتی مانند بار صبحانه را درست در کنار اجاق گاز قرار داده است، احتمالاً نیازهای خانواده شما برآورده نمی شود. به طور مشابه، اگر کابینت های آشپزخانه شما دید شما را نسبت به خانواده شما مسدود می کند، بنابراین آنها از دید شما دور هستند، باید به چیدمان کابینت خود بپردازید.

با بهترین کابینت سازی کرج  مشورت کنید و به دنبال عناصری مانند کابینت های برجسته و میزهای بلندتر باشید تا محل کار کودکان را از وسایل آشپزخانه دور نگه دارید. یا یک فضای کاری اضافی در کنار آشپزخانه برای انجام تکالیف و سایر فعالیت ها در نظر بگیرید. در نهایت، برنامه ریزی چیدمان کابینت آشپزخانه با دید باز به محل تجمع خانواده می تواند به شما کمک کند مطمئن شوید آشپزخانه شما نیازهای خانواده شما را برآورده می کند.

اگر شما یا یکی از اعضای خانواده تان نیازهای خاصی دارید، احتمالا قبلاً از کمبودهای آشپزخانه فعلی خود ابراز تاسف کرده اید. چگونه می توانید کابینت خود را تغییر دهید تا امکان دسترسی بهتر برای آن افراد فراهم شود؟ ملاحظات زیر ممکن است کمک کند:

ورودی های قابل دسترسی با پلان های طبقه باز امروزی، ورودی های آشپزخانه همیشه درهای قاب دار نیستند. طراحان باید هر ورودی انبار، جزیره ها، شبه جزیره ها و دیگر منافذ بین کابینت ها را نیز در نظر بگیرند. 

مزایای خرید کابینت از بهترین کابینت سازی کرج

اجرای کابینت در کرج باید تمام ویژگی های یک کابینت باکیفیت را دارا باشد.سالهای سال بتواند برای شما بخوبی کار کنید.باانتخاب یک سبک ومتریال خوب آشپزخانه شما را زیباتر و لوکس تر می نماید.شما با انتخاب کابینت کرج از سایت معمارلندز به راحتی می توانید هر سبک و طرحی را انتخاب نمایید.هم اکنون با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان با متخصصان ما برخوردار گردید.

بهترین کابینت سازی در کرج -معمارلندز
بهترین کابینت سازی در کرج

اشتراک گذاری مقاله در شبکه های اجتماعی:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on telegram
Share on email
Share on whatsapp
Share on skype

اجزای یک کابینت در بهترین کابینت سازی کرج

عناصر کابینت چیست؟

بهترین مرکز کابینت سازی در کرج بایید تمام عناصر یک کابینت را داراباشد وبهترین شکل ممکن انجام دهد:

قاب کابینت.

فریم های صفحه کابینت ثبات را فراهم می کند و جعبه کابینت را در طول حمل و نقل و نصب مربع نگه می دارد.

درها و جلو دراور. فونت درب و کشو یکی از برجسته ترین قطعات کابینت است.

لولا.

 سر خوردن کشو. 

جعبه کشو. 

مواد تکمیل داخلی. 

قفسه های کابینت.

بهترین مرکز بازسازی کابینت در کرج باید استاندارهای یک کابینت را اجرا نماید “ساخت استاندارد کابینت آشپزخانه” با استفاده از تخته خرده چوب ساخته می شود. آنها در یک محیط با رطوبت کم سنگین و از نظر ابعادی پایدار هستند، به این معنی که تاب نمی‌خورند، اما وقتی در معرض بخار، رطوبت یا مایع قرار می‌گیرند می‌توانند متورم شوند. کیفیت جعبه به کیفیت تخته خرده چوب استفاده شده بستگی دارد.وباید از بهترین کیفیت ومتریال تخته استفاده نماید.

تماس با بهترین کابینت سازی کرج

برای تماس با معمارلندز لطفا با شماره های ثبت شده در سایت تماس بگیرید.مشاوران ما مشتاقانه آماده پاسخ به هر سوال شما عزیزان می باشند.

بهترین شرکت کابینت سازی در کرج-معمارلندز
بهترین کابینت سازی در کرج

انتخاب بهترین کابینت سازی در کرج

آیا به دنبال کابینت آشپزخانه جدید برای خانه خود هستید؟ اگر چنین هستید، می خواهید مطمئن شوید که بهترین چیزی را که می توانید بدست آورید، دارید، درست است؟ شما شرکتی را می خواهید که بتوانید به آن اعتماد کنید تا کیفیت بالا و همچنین چیزی را که دوست داشته باشید به شما ارائه دهد. این دقیقاً همان کاری است که ما در اینجا به دنبال انجام آن هستیم، به شما کمک می کند تا بفهمید بهترین شرکت های کابینت آشپزخانه که باید بررسی کنید کدام هستند.

تعداد تولیدکنندگان کابینت آشپزخانه بسیار بیشتر از آن چیزی است که بتوانیم تنها در یک مقاله کوچک به شما بگوییم. بنابراین ما سعی خواهیم کرد بر روی برخی از بهترین کابینت سازی در کرج تمرکز کنیم .

با وجود بسیاری از تولیدکنندگان کابینت مختلف، تشخیص اینکه به دنبال چه کسی هستید یا به دنبال چه کسی هستید می تواند دشوار باشد. بسیاری از مردم با کابینت هایی مواجه می شوند که توسط کابینت سازان واقعا عالی یا حتی خوب ساخته نشده اند، اما برخی شرکت های کابینت آشپزخانه را که به دنبال آن هستند، می گیرند. این چیزی است که ما می‌خواهیم در یافتن بهترین‌ها به شما کمک کنیم،

بهترین کابینت سازی در کرج شرکتی است که سابقه زیادی را دارد به این معنی که آنها تجربه زیادی دارد. زیرا این شرکت ها دارای ضمانت های کیفیت عالی هستند، از انواع مختلف چوب و یک ظاهر طراحی شده استفاده می کنند و محدوده قیمت های مختلفی را ارائه می دهند. حتی کسانی که بودجه کمتری دارند نیز می توانند این کابینت ها را بخرند، زیرا قیمت آنها برای همه مناسب است. آنها همچنین به طور کامل در بادقت ساخته شده اند و و دارای استانداردهای کابینت هستند.

بهترین شرکت کابینت سازی کرج-معمارلندز
بهترین کابینت سازی در کرج

انتخاب کابینت از بهترین کابینت سازی کرج


هنگام جستجوی بهترین نوع کابینت آشپزخانه، ابتدا باید به دنبال کیفیت باشید. تشخیص تفاوت در نگاه اول ممکن است سخت باشد. ارزش آن را دارد که کمی تحقیق کنید که چه چیزی یک کابینت با کیفیت را می سازد.

در ظاهر بیرونی، اکثر کابینت ها زیبا هستند، حتی آنهایی که روکش چوبی ساده و بدون رنگ دارند. اما وقتی صحبت از کابینت می شود، ظاهر می تواند فریبنده باشد. در کیفیت کابینت تفاوت وجود دارد و زمانی که به دنبال این ویژگی ها هستید می توانید متوجه شوید.

ابتدا به دنبال کابینت های تمام چوبی باشید. وقتی صحبت از مواد کابینت آشپزخانه می شود، بسیاری از کابینت ها از تخته فیبر با چگالی متوسط ​​(MDF) یا تخته خرده چوب (تراشه های چوب که با رزین به هم چسبانده شده اند) ساخته می شوند. هر دو جایگاه خود را در تولید مبلمان دارند، اما برای کابینت های آشپزخانه که مستعد تغییرات رطوبت و دما هستند، چوب جامد می خواهید. در بهترین کابینت آشپزخانه از تخته سه لا استفاده می شود که بادوام بوده و تحت تاثیر حرارت و رطوبت قرار نمی گیرد.

دوم، به دنبال اتصالات دم کبوتری در ساخت کشوهای درجه یک باشید. اتصالات دم کبوتر مانند یک پازل به هم قفل می شوند و با چسب ساختمانی محکم می شوند. کشوهای بدون دم کبوتر اغلب از منگنه و چسب به تنهایی برای محکم کردن دو طرف کشو استفاده می کنند. بهترین کابینت های آشپزخانه دارای کشوهای خوش ساخت با لغزنده های کامل در قسمت پایین کشو هستند. لغزش کامل به شما امکان می دهد کشو را تقریباً به طور کامل از کابینت بیرون بکشید تا به محتویات دسترسی داشته باشید.

سوم، به دنبال قاب های چوبی جامد اطراف پانل داخلی کابینت باشید (مانند کابینت های شیکر). بهترین کابینت های آشپزخانه دارای یک قاب ساخته شده از یک تکه تخته سه لا در همان روکش کابینت هستند. کابینت های پایین تر دارای قاب هایی هستند که از تخته خرده چوب روکش شده یا ام دی اف ساخته شده اند.

بهترین کابینت سازی در کرج

سوالات متداول

آیا معمارلندز یک از بهترین کابینت سازی در کرج می باشد؟

ما ادعا نداریم بهترین هستیم!ما 100درصد بهترین کابینت سازی در کرج هستیم.ادعای ما بدلیل حذف واسطه ها واستفاده از متریال ومواد عالی می باشد.

آیا در معمارلندز می توانیم هر طراحی کابینتی دلخواه سفارش دهیم؟

بله!شما میتوانید هر سبک وطرح کابینت که درنظر دارید در معمارلندز سفارش دهید.کافیست باما تماس گرفته واز مشاوره رایگان ما برخوردارشوید.

 

هر چند وقت یکبار باید کابینت را تعویض کنیم؟

هر 10 تا 15 سال!
پس از یک دوره استفاده قابل توجه، کابینت ها و کانترها در معرض ساییدگی و پارگی قرار می گیرند. قرار نیست آنها برای همیشه دوام بیاورند و بسته به مواد ممکن است هر 10 تا 15 سال یکبار نیاز به بازسازی کامل داشته باشند.

آیا خرید هرنوع مدل و سبک کابینت آشپزخانه در معمارلندز بصورت نقدواقساط بدون بهره انجام می شود؟

بله.خرید کابینت بصورت نقد واقساط بدون بهره امکان پذیر است.برای مطالعه بیشتر درزمینه کابینت اقساطی لطفا لینک زیر را مطالعه نمایید.

شرایط کابینت اقساطی در کرج

مشاوره معمارلندز رایگان است؟

بله، در معمارلندز مشاوره واستعلام قیمت کاملا رایگان است.شما می توانید باشماره های ثبت شده درسایت تماس گرفته,کارشناسان ما مشتاقانه آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

مجموعه دکوراسیون طراحی معمارلندز درچه زمینه هایی فعالیت می کند؟

معمار لندز با افتخار اعلام می دارد که تمام مراحل دکوراسیون داخلی درکرج ,بازسازی ساختمان در کرج و کابینت کرج تامرحله تحویل پروژه را با حرفه ای ترین نیروهای خود انجام وتحویل می دهد.

آیااین مطلب برای شما مفید بود؟

روی ستاره کلیک کنید و رای بدهید

میانگین امتیازدهی 0 / 5. شمارش امتیاز 0

هیچ امتیازی ثبت نشده!اولین نفرباشید که رای میدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معمار لندز

09337803378 – 09371017707 09381880288

مقالات پیشنهادی