معمار لندز
0
(0)

مجموعه دکوراسیون داخلی معمار لندز

همکاری تیمی95%
تجهیزات اصل ومدرن90%
قیمت رقابتی99%
ممنونم.از نتیجه کار خیلی راضی بودم.
سلام. یک تجربه عالی از یک گروه دکوراسیون داخلی حرفه ای برام رقم زدید.مرسی
فوق العاده همه چیز حرفه ای بود.رفتار.برخورد.تجهیزات
cartoon-young-man-icon-vector-12133314
download
male-512

آنچه مطالعه خواهیدکرد:

مجموعه دکوراسیون داخلی معمار لندز

همکاری تیمی95%
تجهیزات اصل ومدرن90%
قیمت رقابتی99%

آنچه مطالعه خواهیدکرد:

تخت کم جا کرج

تخت کم جا کرج برای چه فضاهایی مناسب است؟ همانطور که می دانیم یکی از عناصر دیگر دکوراسیون داخلی تخت کم جا می باشد.گروه معمارلندز انواع مدل تخت کم جا در کرج را باقیمت های مناسب به فروش می رساند.

اما همه افراد آنقدر خوش شانس نیستند که در خانه ای با متراژهای بالا زندگی کنند و بسیاری از خانواده ها مجبور به زندگی در یک آپارتمان کوچک هستند. استفاده حداکثری از فضا برای دستیابی به خانه ای تا حد امکان دنج ضروری است. تخت کم جا کرج گزینه خوبی برای استفاده از چنین فضایی هستند.

این نوع تخت ها اغلب در اتاق کودکان استفاده می شوند، اگرچه می توان آنها را در اتاق خواب بزرگسالان نیز قرار داد. تخت کم جا کرج می تواند نوعی مبلمان باشد که برای اتاق کوچک کاملاً مناسب هست، به طور فزاینده ای مورد استفاده قرار می گیرند. در مقاله زیر در مورد مزایای این نوع تخت ها و اینکه چقدر برای خانه هایی با فضای فیزیکی کم مناسب است صحبت خواهیم کرد.بهترین چیز در مورد تخت کم جا این است که در مواقعی که از آن استفاده نمی شود، می توان آن را تا حد امکان در یک اتاق ذخیره کرد و از آن استفاده کرد. در خانه‌ها یا آپارتمان‌هایی که کمبود فضا دارند، تخت‌خواب سنتی فضای زیادی را در اتاق اشغال می‌کند و باعث می‌شود که احساس غرق شدن در آن‌ها بسیار مهم باشد. تخت کم جا می تواند به دو صورت عمودی و افقی قابل نگهداری باشد.

ازطرفی وقتی نوبت به ساخت اتاق خواب برای شما می رسد، گاهی اوقات ممکن است نیاز داشته باشید که بیش از یک کارکرد داشته باشد. محیط اتاق می‌تواند کوچک باشد، و پیدا کردن جایی برای کنار گذاشتن وسایل مورد استفاده روزمره یا فصلی می‌تواند مشکل باشد. اینجاست که داشتن تخت کم جا واقعاً می‌تواند کمک کند. تخت‌ کم جا برای کسانی که مستعد به هم ریختگی هستند بهترین انتخاب است، همچنین  تخت‌های کم جا برای کسانی که خانه‌های کوچک‌تر یا اتاق‌های کوچک دارند بهترین انتخاب می باشد.

انواع تخت کم جا کرج

تخت های کم ارتفاع در  تخت کم جا کرج

 داشتن یک تخت خواب کم ارتفاع می تواند به بزرگتر نشان دادن اتاق خواب کوچک شما کمک کند زیرا ارتفاع کم باعث ایجاد توهم فضای بیشتر می شود. اگر اتاق زیر شیروانی یا اتاق کوچک را با یک تخت کم جا دکوراسیون کنید بسیار ایده آل می باشد.

اشتراک گذاری مقاله در شبکه های اجتماعی:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on telegram
Share on email
Share on whatsapp
Share on skype
تخت کم جا کرج -معمارلندز
تخت کم جا کرج

تخت مهمان در  پتخت کم جا کرج

انواع مختلفی از تخت های مهمان برای موقعیت ها، اتاق ها و خانه های مختلف وجود دارد که می تواند انتخاب شما را کمی سخت کند. با صرف زمان وتحقیق متوجه خواهید شد که یک تخت کم جا می تواند بسیار مفید باشد، تخت کم جا همیشه ایده خوبی است زیرا یکی از اصلی‌ترین مزایایی که باید در نظر گرفت، ابزار صرفه‌جویی در فضا است و می‌توان آنها را در صورت عدم استفاده از فضا به راحتی جمع کرد.درست مانند مبل‌های تختخواب‌شو، می‌توانند به عنوان یک تکه مبلمان دوبل شوند، بنابراین تخت‌های مهمان نیز می‌توانند به عنوان یک تخت معمولی استفاده شوند.

مبل تختخواب شو در  تخت های کم جا کرج

بدیهی ترین راه حل برای خانه های کوچکتر استفاده از مبل های تختخواب شو  است که باعث صرفه جویی در فضا می شود. مبل تختخواب شو, دو تکه مبلمان را در یک گزینه راحت و  قابل در دسترس می کند، بنابراین فضای اشغال شده را به نصف کاهش می دهد.

مبل تختخواب شو به عنوان یک مبل ساده در روز و یک تخت خواب راحت در شب، مفیدترین تخت خواب برای بزرگسالان و کودکان است. انعطاف پذیری آنها آنها را برای افراد بیشتری عالی می کند و در کل بسیار سازگار هستند. بنابراین، اگر مرتباً چندین مهمان در اطراف خود دارید، این ممکن است بهترین راه حل برای شما باشد.

تخت بادی در  تخت های کم جا کرج

تخت‌های بادی یکی دیگر از تخت‌های کم جا در صرفه‌جویی در فضا هستند که مانند تخت تاشو، در صورت عدم استفاده می‌توان آن‌ها را در محل نگهداری کرد. این تخت ها به سادگی با هوا باد می شوند تا یک استراحت شبانه نرم و دنج را ارائه دهند. باد کردن و کم جا تخت های هوا نیز بسیار آسان است و می تواند فضای کف شما را در عرض چند ثانیه دو برابر کند.

یکی دیگر از مزایای تخت های بادی این است که آنها مقرون به صرفه ترین گزینه در مورد تخت های صرفه جویی در فضا هستند، بنابراین اگر بودجه ای دارید قطعاً باید به آن توجه کنید. به برخی از تخت های بادی نگاهی بیندازید.

تخت کم جا در کرج -معمارلندز
تخت کم جا کرج

تخت های تاشو در  تخت کم جا کرج

تخت خواب‌های تاشو یکی از محبوب‌ترین تخت‌های صرفه‌جویی در فضا  است و همچنین یک راه‌حل رایج برای پذیرایی از مهمانان است. برخلاف مبل‌های تختخواب‌شو، تخت‌خواب‌های تاشو دارای چارچوبی برای صرفه‌جویی در فضا هستند که می‌توان آن‌ها را در صورت عدم استفاده جمع کرد و بیشترین فضای موجود را در اختیار شما قرار داد.

تخت‌های تاشو دارای پایه‌های تاشو کاملاً خودکار هستند که به‌طور مستقل در چند ثانیه باز می‌شوند تا هنگام ورود مهمان‌های غیرمنتظره، راحتی کامل را به شما ارائه دهند. با این حال، این تخت‌خواب‌های دستی نیز می‌توانند به‌طور منظم مورد استفاده قرار گیرند، زیرا تخت‌خواب‌های باکسی راحت برای بزرگسالان ایجاد می‌کنند. اگر تختخوابی می‌خواهید که بیشترین اتاق را با حداقل زمان مونتاژ داشته باشد، یک تخت تاشو ممکن است بهترین گزینه برای شما باشد.

 تخت های همراه با فضای ذخیره سازی در  تخت کم جا کرج

تخت‌های ذخیره‌سازی، همانطور که از نامش پیداست، با محفظه‌هایی ساخته شده‌اند که می‌توانید اقلامی را در زیر تخت یا از طریق کشوهای داخل آن قرار دهید. تخت‌های کم جاکوچک‌تر از تخت‌های دیگر نیستند، اما با گزینه‌های کم جاخود، شلوغی کمتری در اطراف اتاق ایجاد می‌کنند.

داشتن یک قاب تخت با فضای کم جا، فضای اضافی زیادی را در کمدها، کمدها و قفسه ها در جای دیگر اتاق خواب شما آزاد می کند. همچنین مکان مناسبی برای نگهداری اقلام فصلی مانند پتوهای اضافی، کت و لباس‌های گرم در فصل تابستان و بالعکس است. اگر به دنبال فضای کم جا بیشتری برای صرفه جویی در فضا در اتاق خواب خود هستید، بهترین انتخاب است.

تخت های دیوان در  تخت کم جا کرج

اگر چیزی کمی ثابت‌تر از تخت مهمان می‌خواهید، تخت دیوان می‌تواند گزینه‌ای برای شما باشد. این تخت‌خواب‌ها با پایه‌های کم جا به‌عنوان یک تخت دو نفره یا یک نفره، دارای کشوهای داخلی هستند. معمولاً دو یا حتی چهار کشو به راحتی در دسترس هستند.

این به طور قابل توجهی بهتر از یک قاب تخت چوبی یا فلزی است که فقط زیر تخت را ارائه می دهد. با یک پایه دیوان می توانید هر گونه بهم ریختگی را در چارچوب تخت خود ذخیره کنید و اتاق خواب خود را جادارتر نشان دهید.

تخت های عثمانی در  تخت کم جا کرج

یکی از بهترین راه‌حل‌های ذخیره‌سازی برای اتاق خواب‌های کوچک، تخت‌خواب‌های عثمانی هستند,به دلیل کاربرد بیشتری که به اتاق بدون از بین بردن سبک ارائه می‌دهند، شناخته شده و محبوب هستند. به سادگی درپوشی که تشک روی آن قرار دارد را بردارید تا به جعبه ای به اندازه تخت دسترسی داشته باشید تا هر وسیله ای را در آن قرار دهید. این فضای ذخیره سازی کمی بیشتر از پایه دیوان ارائه می دهد، بنابراین اگر مشکل شما به هم ریختگی است، قاب تخت خواب عثمانی را انتخاب کنید. اینها بسته به اتاق در دسترس شما به صورت یک تخت یک نفره با انباری یا یک تخت دونفره با انباری در دسترس هستند. 

قیمت تخت کم جا در کرج -معمارلندز

تختخواب های صرفه جویی در فضا برای کودکان در تخت کم جا کرج

مرتب نگه داشتن اتاق خواب کودکان اغلب سخت است، زیرا کودکان ما چیزهای زیادی برای جمع کردن در چنین فضای کوچکی دارند. بعلاوه، ممکن است چیزهایی وجود داشته باشد که بخواهید در اتاق آنها نگهداری کنید که ممکن است همیشه از آنها استفاده نکنند و جای دیگری برای قرار دادن آنها وجود نداشته باشد. اگر این شما به عنوان والدین هستید، نگران نشوید, اکنون راه‌های خارق‌العاده و مبتکرانه‌ای وجود دارد که می‌توانید از فضای محدود اتاق بچه‌ها حداکثر استفاده را ببرید.با استفاده از تخت کم جا به راحتی می توانید فضای اتاق کودک خود را بزرگتر ومنظم تر نمایید.

گروه معمارلندز با7سال سابقه در زمینه طراحی داخلی کرج,بازسازی ساختمان ,انواع مدل تخت کم جا در کرج را بابهترین متریال وبهترین قیمت طراحی وتولید می نماید.برای کسب قیمت تخت کم جا کرج, خرید تخت کم جا کرج, و هراطلاعاتی دیگری با مشاوران ما تماس بگیرید.

تخت کم جا در کرج -معمارلندز
تخت کم جا کرج

مزایای تخت کم جا کرج

به تمیزی اتاق کمک می کند. تخت های سنتی، معمولاً مقدار زیادی خاک و گرد و غبار زیر خود نگه می دارند. با استفاده از تخت کم جا، تمیز کردن اتاق بسیار ساده تر و راحت تر است.

جنبه اقتصادی یکی دیگر از مزایای این نوع تخت ها می باشد. تخت های کم جا از نظر قیمت معمولا ارزانتر از تخت های سنتی هستند.

برای استفاده در اتاق خواب کودکان ایده آل هستند. هنگامی که تخت کم جای کودک جمع آوری می شود، فضای بیشتری در داخل اتاق خود دارد. اینکه کودک یک تخت معمولی در اتاقش داشته باشد، آن را در یک مبلمان جمع کند و یک اتاق بزرگتر داشته باشد، قطعا بهتراست!علاوه بر صرفه جویی در فضا، نظم و تمیزی را نیز به دست می آورید.

برای کسانی که اغلب از مکانی به مکان دیگر نقل مکان می کنند، تخت های کم جا می تواند برای آنها راحت تر باشد. تخت تاشو قابل حمل است و دارای ویژگی قاب پایه فنری است که با چرخ ها متصل شده است تا تحرک را ارائه دهد. بنابراین نیازی به نگرانی در مورد بلند کردن تخت در هر زمان که دوست دارید خارج شوید وجود ندارد. اگر صاحب خانه نیستید و فضایی را اجاره می کنید، بهتر است روی تخت تاشو سرمایه گذاری کنید. این بهتر از خرید یک تخت با اندازه کامل است، زیرا شما قصد ندارید برای مدت طولانی در یک مکان زندگی کنید.

تخت های کم جا در اندازه های زیادی موجود هستند. بنابراین، بستگی به فضای موجود در یک اتاق دارد، شما می توانید تخت های کوچک، متوسط ​​یا بزرگ تهیه کنید. تخت‌هایی نیز وجود دارند که می‌توانند مانند مبل‌های تختخواب‌شو یا حتی تا یک صندلی تا شوند. انواع دیگر را می توان در دیوار تا کرد. به طور معمول، می توانید آنها را با تشک های فوم خریداری کنید که راحتی بیشتری برای خوابیدن فراهم می کند.

معایب تخت کم جا کرج

بسیاری از افراد به علت جابه جایی به خاطر مسائلی مانند مستاجری، تغییر دیزاین و… شاهد خرابی تخت خود خواهند بود. به دلیل جا به جایی چند باره محل اتصالات هرز شده و امکان نصب مجدد وجود نخواهد داشت.

هنگام تولید تخت کم جا از یک کلاف فلزی استفاده می شود. لازم است بدانید تمام وزن تشک، درب تخت و حتی فردی که بر روی آن می خوابد بر روی این کلاف قرار دارد. عدم استفاده از یک کلاف فلزی با کیفیت و مقاوم سبب مشکلاتی نظیر فشار آوردن بر روی درب تخت و شکسته شدن آن به مرور زمان خواهد شد.

یکی از اصلی ترین مشکلات تخت کم جا خرابی بدنه ی آن بعد از مدتی استفاده می باشد. بعد از چند ماه استفاده از تخت کم جا ممکن است بدنه تخت خراب شده باشد ودرحال شکستن باشد. علت اصلی این مشکل تولید تخت تاشو با استفاده از جنس ضعیف و بی کیفیت می باشد. به علت اینکه تخت دائما در حال باز و بسته شدن است، استفاده از متریال های بی کیفیت باعث از هم گسستگی و خرابی زود هنگام خواهد شد.تولید تخت کم جا بامتریال وکیفیت عالی بهترین تخت برای شما خواهد بود.

اجرای تخت کم جا کرج-معمارلندز
تخت کم جا کرج

چرا تخت کم جا کرج بخریم؟

تخت کم جا در واقع یکی از بهترین نوآوری ها در صنعت است که امروزه از آن لذت می بریم. این راه حل عالی برای کسانی است که فضای بسیار محدودی در خانه دارند. به لطف طراحی خاص تخت کم جا، می توانید به راحتی آن را در زمان عدم استفاده در داخل انباری یا کمد دهید.  اما جدا از این که نگهداری راحت تر است، می توانید بدون کار زیاد آن را نیز حمل کنید.

راه حل فشرده و صرفه جویی در فضا.برای خانه‌ها، آپارتمان‌ها و آپارتمان‌هایی با فضای کوچک برای به حداکثر رساندن، تخت کم جا جایگزین مناسبی برای تشک‌های سنتی است. علاوه بر این، امروزه گرفتن فضای بیشتر به عنوان یک لوکس محسوب می شود. بنابراین، تخت کم جا برای صرفه جویی در فضا کاملاً ضروری است. آیا بازگشت به خانه در مکانی که بتوانید فضای بیشتری برای حرکت آزادانه داشته باشید جذاب نیست؟ برای افراد مینیمالیست بسیار مناسب است که دوست ندارند چیزهای زیادی در خانه داشته باشند. می توانید هر روز صبح فضای خود را بدون دردسر شلوغ کنید و هر شب از یک خواب خوب لذت ببرید.

برای بچه هایی که دوست دارند هنگام بازی، نقاشی یا کتاب خواندن روی زمین غلت بزنند،ولی اتاق کوچکی دارند استفاده از تخت کم جا بسیار مناسب است وفضای بیشتری برای بازی دارند.

تخت کم جا ارزان کرج-معمارلندز
تخت کم جا کرج

برای بسیاری از افراد تخت کم جا را نمی پسندن اما امروزه همه چیز به طور قابل توجهی تغییر کرده است. اکنون یک تخت خواب کم جا کودک می تواند یک گزینه واقعی و کاربردی برای بسیاری از افراد با تعدادی مزیت باشد. تخت خواب های کم جا به دلایل مختلفی محبوبیت پیدا کرده اند و می توانند راه حلی باشند که شما به دنبال آن هستید.

صرفه جویی در فضا و پول

یکی از واضح ترین مزایای تخت خواب کم جا, فضایی است که می تواند ذخیره کند. اگر در خانه شما فضا محدود است یا قیمت مناسبی دارد، ممکن است تخت خواب کم جا راه حل باشد. در مورد بچه ها، تخت کم جا، فضایی را که می توانند در آن بازی کنند افزایش می دهد و همه بچه ها طرفدار آن خواهند بود! 


طرح های همه کاره

یک تخت کم جا کودک می تواند در طرح های مختلفی برای هر موقعیتی باشد. برخی از آنها را می توان مانند قفسه بندی از دیوار پایین کشید و استفاده واقعی را کاملاً پوشانده و فضای بسیار بیشتری را برای بازی فراهم کرد. بقیه را می توان تا کرد و در کمد یا کمد لباس در طول روز پنهان کرد. نوع خاصی از تخت خواب کم جا کودک را حتی می توان به صورت صندلی یا مبل تا کرد تا در طول روز بنشیند و در شب به تخت باز شود. 


ایده آل برای کودکان

بچه ها می توانند به سرعت به مکانیزم تخت خواب کم جا از نوع تاشو عادت کنند و بسته به سن و توانایی هایشان، خودشان آن را مدیریت کنند. کودکان ممکن است گاهی دوست داشته باشند آن را تا کنند و اسباب بازی های خود را روی فضایی که آزاد می کند، پهن کنند. با این حال، این یک راه حل انعطاف پذیر است و گاهی اوقات ممکن است یک لانه مطالعه دنج بخواهند. تخت خواب کم جا تاشو مناسب بچه ها را می توان به راحتی باز کرد و با داستان هایی آرام گرفت یا از تخت به عنوان پایه ای برای بازی خود استفاده کرد. تخت خواب تاشو برای کودکان نیز به زمین نزدیک‌تر است، بنابراین برای کودکانی که تمایل به غلت خوردن و افتادن از تخت دارند، می‌تواند ایمن‌تر باشد. راحت نسخه‌های مدرن تشک‌های تخت‌خواب‌های تاشو پشتیبانی و راحتی بیشتری را نسبت به آنچه انتظار دارید ارائه می‌کنند، علی‌رغم اینکه تمایل دارند از فوم ساخته شوند. تشک های ضخیم تری نیز موجود است. وسایل خواب نیاز شما ممکن است در واقع پذیرایی از مهمانان باشد یا اینکه فرزندتان به راحتی با دوستان خود بخوابد. به فرزندانتان اجازه دهید دوستان خود را در خانه شما سرگرم کنند و یک تخت راحت و راحت برای کودکانی که با شما می مانند. مزایای تخت تاشو به وضوح گسترده و متنوع است. به آنچه در دسترس است نگاهی بیندازید و آیا آنها می توانند با نیازهای خانواده شما مطابقت داشته باشند.

تولیدی تخت کم جا کرج-معمارلندز
تخت کم جا کرج

سفارش و قیمت تخت کم جا کرج

آیا هنوز مطمئن نیستید که یک تخت کم جا انتخاب خوبی برای شماست؟ اگر چنین است، یک چیز وجود دارد که باید در ذهن شما باشد: تحقیق! نه تنها می‌توانید این تخت‌ها را شخصاً در فروشگاه‌ها آزمایش کنید، بلکه می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به صورت آنلاین از ما خرید کنید. اکنون که این اطلاعات را دارید، باید بتوانید تصمیم بگیرید که خود و دوستانتان از این بابت خوشحال باشید.

گروه دکوراسیون داخلی معمارلندز با داشتن متخصصان دراین زمینه آماده دریافت سفارش وساخت انواع تخت کم جا می باشند.برای دریافت مشاوره و هزینه به روز تخت کم جا در کرج لطفا باشماره های ثبت شده درسایت تماس بگیرید.

اشتراک گذاری مقاله در شبکه های اجتماعی:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on telegram
Share on email
Share on whatsapp
Share on skype

سوالات متداول

آیا می توانم هر سایز تخت کم جا در هرمدلی به معمارلندز سفارش بدهم؟

بله!شما می توانید هر طرح وسایزی مدنظر دارید باخیال راحت سفارش دهید.

طرح تخت تاشو سفارشی میسازید؟

بله؛هر مدل طرح های تخت کم جا دلخواه و سفارشی مشتریان را نیز تولید می شود.

بعد از خرید، تخت تاشو رو برامون جا به جا ونصب می کنید؟!

بله.علاوه بر پشتیبانی فرآیند نصب بصورت حضوری (در مناطق تحت پوشش)، تلفنی و تماس تصویری، بعد از خرید نیز پشتیبانی انجام می شود. 

مشاوره معمارلندز رایگان است؟

بله، در معمارلندز مشاوره واستعلام قیمت کاملا رایگان است.شما می توانید باشماره های ثبت شده درسایت تماس گرفته,کارشناسان ما مشتاقانه آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

مجموعه دکوراسیون طراحی معمارلندز درچه زمینه هایی فعالیت می کند؟

معمار لندز با افتخار اعلام می دارد که تمام مراحل دکوراسیون داخلی درکرج تامرحله تحویل پروژه را با حرفه ای ترین نیروهای خود انجام وتحویل می دهد.

آیااین مطلب برای شما مفید بود؟

روی ستاره کلیک کنید و رای بدهید

میانگین امتیازدهی 0 / 5. شمارش امتیاز 0

هیچ امتیازی ثبت نشده!اولین نفرباشید که رای میدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معمار لندز

09337803378 – 09371017707 09381880288

مقالات پیشنهادی