معمار لندز
0
(0)

مجموعه دکوراسیون داخلی معمار لندز

همکاری تیمی95%
تجهیزات اصل ومدرن90%
قیمت رقابتی99%

مجموعه دکوراسیون داخلی معمار لندز

همکاری تیمی95%
تجهیزات اصل ومدرن90%
قیمت رقابتی99%
ممنونم.از نتیجه کار خیلی راضی بودم.
سلام. یک تجربه عالی از یک گروه دکوراسیون داخلی حرفه ای برام رقم زدید.مرسی
فوق العاده همه چیز حرفه ای بود.رفتار.برخورد.تجهیزات
cartoon-young-man-icon-vector-12133314
download
male-512

آنچه مطالعه خواهیدکرد:

آنچه مطالعه خواهیدکرد:

تعویض پارکت در کرج

همانطور که می دانیم یکی از مزایای اصلی پارکت نسبت به سایر کفپوش در کرج دراین است که می توان پارکت کرج را به سادگی تعمیریاتعویض کرد.به صورت کلی هرمقدارپارکت دارای کیفیت بالاتری هستند.برای اینکه پارکت کمتر دچارخرابی شود ازبرندهای معتبراستفاده کنیدتادوام وماندگاری بیشتری داشته باشد.امابهتراست بدانید خرابی پارکت همیشه بخاطرکیفیت هم نیست.

دلایل خرابی پارکت:1-نصب توسط افراد مبتدی وبی تجربه2-نظافت اشتباه3-آب ورطوبت4-جاروبرقی کشیدن وخراشیده شدن

یادتان نرود برای تعویض پارکت درکرج  از نصاب پارکت حرفه ای کمک بگیرید چراکه نصاب می تواند باتجهیزات مناسب مانند کاردک های تیز,آچار ویا پیچ گوشتی دوسو پارکت آسیب دیده را بیرون بکشد و یک پارکت سالم را جایگزین آن نماید.

خراب شدن پارکت دلایل زیادی می تواند داشته باشد.پارکت می تواند دچارخرابی خیلی کم شود یابه اندازه ای خراب شود که چاره آن تنها کندن و تعویض پارکت باشد.فشار,ضربه,رطوبت,کیفیت پایین پارکت,نصب غیراصولی واجسام تیز از مهم ترین دلایل خرابی پارکت هستند.

پارکت های چوبی رابسیاری رنگ می کنند. ضخامت لایه رنگ و لایه ای که به منظور جلا برده می شود باید درهمه جا یکسان باشد.استفاده اضافی می تواند به اطراف یازیرپارکت نفوذ کند و چسبندگی پارکت را تضعیف کند.

مراحل تعویض پارکت درکرج:

تعمیرات وتعویض پارکت های خراب باسالم شامل مراحل زیر می باشد:1-تعمیرات چوبی 2-ساب زدن پارکت وپرداخت چوب وبتونه سراسری وپولیش ودو دست لاک

اشتراک گذاری مقاله در شبکه های اجتماعی:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on telegram
Share on email
Share on whatsapp
Share on skype
تعویض پارکت در کرج- معمارلندز

تعویض پارکت درکرج بابهترین قیمت

قیمت نصب پارکت در کرج 

قیمت نصب پارکت درکرج به عوامل متعددی بستگی دارد ازجمله مقدار خرابی پارکت,متراز محیط و…برای اطلاع ومشاوره رایگان با ما در تماس باشید.دراسرع وقت پاسخگوی شماهستیم.

دلایل ترک خوردن پارکت چیست؟

یکی ازدلایل اصلی که باعث ایجاد ترک در پارکت می شود استفاده از مواد بی کیفیت می باشد.هنگامی که تخته پارکت خشک می شوند بین تایل های پارکت فاصله می افتد و همین ایجادفاصله باعث ترک خوردن پارکت می شود.وهنگامیکه لایه میانی تایل های پارکت ازبین می رود پارکت ترک می خورد.بهترین راهکارجلوگیری از ترک خوردن پارکت,استفاده از یک لایه ضدآب مابین تایل پارکت وکف می باشد که عملکرد خیلی خوبی برای این مشکل دارد.ازطرفی اگر پارکت توسط یک شخص مبتدی نصب شود باعث جابجایی تایل پارکت می گردد وباعث ایجادترک می شود.

تعمیرپارکت در کرج

اگر کف پارکت ترک خورد چه باید کرد؟

برای حل این مشکل بهتراست از یک نصاب حرفه ای برای برطرف کردن این مشکل کمک بگیرید.یک نصاب حرفه ای با تکیه برتجربه حرفه ای خود و لوازم مناسبی که دراختیار دارد می تواند به خوبی این مشکل رابرطرف کند.

گروه حرفه ای معمارلندز باسالها تجربه می تواند کمک شایانی برای این مشکل نماید.کافیست با معمارلندز تماس بگیرید واز مشاوره رایگان با متخصصان ما برخوردارشوید.

برای رفع ترک پارکت ابتداخوب پارکت  را ازهرلحاظ نگاه وبررسی کنید وقسمت هایی از پارکت که ترک خورده ان را شناسایی کرده .سپس باید پارکت با مته سوراخ شود سپس پیچ های در سوراخ ها تعبیه شوند.توجه نمایید هنگام پیچ زدن قبل از رسیدن به پایه بتنی پارکت کار رامتوقف نمایید.زیرا کف محیط نباید کف نباید زیاد بالا بیاید.سپس چندروز صبرکنید سپس پیچ هایی که ایجاد کرده اید را خوب سفت کنید سپس پیچ ها را باید هم ردیف با سطح پارکت با ابزار تیزی بریده شوند .حالا با استفاده ازبتونه پوشانده می شوند.  

تعویض پارکت در کرج و تعمیرپارکت در کرج در تمام مناطق استان البرز توسط معمارلندز  انجام می شود. تعویض پارکت در گوهردشت.تعویض پارکت در جهانشهر.تعویض پارکت در عظیمیه.تعویض پارکت در بنفشه. تعویض پارکت در مهرشهر.تعویض پارکت در فردیس .و….

هزینه تعویض پارکت در کرج- معمارلندز

تعمیرات پارکت در کرج

بادکردن پارکت

علل بادکردن پارکت لمینت

یکی از دلایل مهم واصلی بادکردن پارکت بخاطر نوع نصب کردن پارکت می باشد.درهنگام نصب پارکت ,یک نصاب حرفه ای تمام مواردلازم رازیرنظر گرفته .رعایت اصول نصب,توجه به شرایط محیطی, منطقه سکونت در محیط دارای رطوبت و…

راههای برطرف کردن باد کردن پارکت

هنگامیکه پارکت نصب می شود توجه کنید سریع این کار رااانجام ندهید.موقع نصب پارکت رطوبت محیط را خوب درنظر بگیرید.حتما با یک متخصص نصاب حرفه ای دراین زمینه مشورت نمایید.ازدوطرف دیوار حداقل 8میلی متر فاصله داشته باشد.نظافت پارکت را خوب رعایت کنید.توجه کنید اگر قسمتی از پارکت بادکرده یا آسیب دیده از طی و پارچه خیس ونمناک استفاده نکنید.روی قسمت های پارکت که بادکرده اند زیاد راه نروید زیر خرابی ایجاد شده را به سایر نقاط منتقل می کنید.اگر هیچ تجربه ای در این زمینه ندارید بهتراست بایک نصاب حرفه ای ومتخصص درامور پارکت تماس بگیرید.

اشتراک گذاری مقاله در شبکه های اجتماعی:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on telegram
Share on email
Share on whatsapp
Share on skype
دلایل ترک خوردن پارکت-معمارلندز

خدمات نصب پارکت

علت فاصله افتادن بین تایل های پارکت

وقتی بین پارکت ها فاصله می افتد  برزیبایی پارکت ها بسیار اثرمی گذارد .اما دلیل فاصله افتادن بین پارکت چه چیزی میتواند باشد؟

تخته هایی که بیش از حد منبسط ومنقبض می شوند می توانند باعث ایجاد شکاف های بدی شوند.همچنین ممکن است که بدلیل کمبود فضای کافی تخته ها بشکنند یاخم شوند.

وقتی پارکت با محیطی که قرار است پارکت نصب شود یکی نباشد باعث فاصله افتادن پارکت می شود.آیا می دانستید که پارکت ها باید با محیطی که قرار است نصب شود خوب سازگار شوند.

اگر اتصالات نامناسب است.اگرتخته ها به گونه ای قرارنگیرمد که کاملا متناسب باتخته کناری خودباشند به احتمال زیاد بعدازمدتی جدا می شوند وشکاف ایجاد می کنند.

نصب پارکت مجدد

چراپارکت صدا می دهد؟

صدادادن پارکت یکی ازنگرانی های افراد علاقمندبه این کفپوش ها می باشد.البته درصورت نصب وزیرسازی مناسب نه تنها این کفپوش ها صدای زیادی ایجادنمی کنند بلکه می توانند بعنوان عایق صدانیز عمل کنند.

دلایل صدادادن پارکت:

1-تغییرات دمایی

2-وجودمشکل زیرسازی وهمگون نبودن سطحی که پارکت روی آن قرار دارد.

3-وجودمشکل درکلیک های پارکت که در اثردرز درپارکت رخ می دهند.

4-استفاده از فوم ها وموارد کاربردی نامرغوب ونامناسب

5-تغییرات رطوبت محیط

6-شل شدن میخ ها ویانبودمیخ کافی باشد.با زدن چندمیخ ساده مشکل برطرف می شود.

7-درمناطق گرم ومرطوب پس ازمدتی پارکت ها صدا می دهند  برای حل این مشکل فضای خالی بین تایل ها راتاحدامکان افزایش دهید.

8-تایل هایی که بصورت ناهموار نصب شده اند را باچکش فلزی بیرون بکشید ودرست نصب کنید.

9-درهنگام نصب پارکت ها توجه کنید برای صداگیری درزیرآنها فوم مناسب نصب شود.

تعویض پارکت در کرج - معمارلندز

نصب پارکت ایرانی

تعمیر پارکت کرج

راههای نگهداری از پارکت

انتخاب پارکت بعنوان کفپوش کف خانه انتخاب بسیارزیبا و بادوام ومقاوم است.اما دوام طولانی مدت پارکت بستگی به نحوه نگهداری ازپارکت دارد.یکی از اصلی ترین نحوه صحیح تمیزکردن پارکت می باشد که به بررسی آن می پردازیم.

پارکت را دربرابر خاک ودوده حفاظت کنید.برای تمیزکردن پارکت از پارچه میکروفایبر استفاده کنید.ازمحصولات شوینده مناسب استفاده کنید.اگرلکه ای روی سطح پارکت ایجادشدسریعا لکه را تمیزکنید.پارکت نباید درمعرض نورمستقیم آفتاب قراربگیرد.ازکشیدن مبلمان روی پارکت خودداری کنید.هرگز پارکت را باآب تمیزنکنید.مراقبت ازپارکت دربرابر خراش های ناشی ازچنگال حیوانات ویادیگراشیای تیز ومتحرک.دقت کنید که آب با پارکت سازگارنیست.ضخامت سطح کف پارکت زیادنیست وبامقداری مایعات ترک می خورد .سعی کنیدروزانه پارکت رابا جاروبرقی تمیزکنید.همچنین بصورت هفتگی,درزهای موجود دراطراف پارکت را بادقت تمیزکنید.

هرچقدر پارکت کمترخیس شود عمربیشتری خواهدداشت.بنابراین هنگام نظافت خوب دقت کنید.به محض اینکه قطره ای آب روی آن ریخت سریعا پاک کنیدتالکه ازبین برود.از بخارشوی برای تمیزکردن پارکت هرگز استفاده نکنیدزیراآسیب جدی به پارکت وارد می کند.رطوبت به چوب نفوذکردخ وچوب به مرور زمان خراب می شود

فیلم تعویض پارکت در کرج توسط گروه معمارلندز

اشتراک گذاری مقاله در شبکه های اجتماعی:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on telegram
Share on email
Share on whatsapp
Share on skype

سوالات متداول

هزینه تعویض پارکت در کرج چقدراست؟

هزینه تعویض پارکت درکرج به عوامل متعددی بستگی دارد ازجمله مقدار خرابی پارکت,متراز محیط و…برای اطلاع ومشاوره رایگان با مادرتماس باشید.دراسرع وقت پاسخگوی شماهستیم.

مناطق تحت پوشش تعویض پارکت در کرج شامل چه مناطقی هستند؟

تعویض پارکت در کرج درتمام مناطق استان البرز انجام می شود. تعویض پارکت در گوهردشت.تعویض پارکت در جهانشهر.تعویض پارکت در عظیمیه.تعویض پارکت در بنفشه. تعویض پارکت در مهرشهر.تعویض پارکت در فردیس .و….

 
آیا می توان درخانه وتوسط خودمان پارکت را تعمیروتعویض کرد؟

توصیه ما به شما این است که درصورتیکه هیچ گونه تخصصی ندارید با یک نصاب حرفه ای پارکت درتماس باشید.

مجموعه دکوراسیون طراحی معمارلندز درچه زمینه هایی فعالیت می کند؟

معمار لندز با افتخار اعلام می دارد که تمام مراحل دکوراسیون داخلی درکرج تامرحله تحویل پروژه را با حرفه ای ترین نیروهای خود انجام وتحویل می دهد.

آیااین مطلب برای شما مفید بود؟

روی ستاره کلیک کنید و رای بدهید

میانگین امتیازدهی 0 / 5. شمارش امتیاز 0

هیچ امتیازی ثبت نشده!اولین نفرباشید که رای میدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معمار لندز

09337803378 – 09371017707 09381880288

مقالات پیشنهادی