معمار لندز
0
(0)

مجموعه دکوراسیون داخلی معمار لندز

همکاری تیمی95%
تجهیزات اصل ومدرن90%
قیمت رقابتی99%
ممنونم.از نتیجه کار خیلی راضی بودم.
سلام. یک تجربه عالی از یک گروه دکوراسیون داخلی حرفه ای برام رقم زدید.مرسی
فوق العاده همه چیز حرفه ای بود.رفتار.برخورد.تجهیزات
cartoon-young-man-icon-vector-12133314
download
male-512

آنچه مطالعه خواهیدکرد:

مجموعه دکوراسیون داخلی معمار لندز

همکاری تیمی95%
تجهیزات اصل ومدرن90%
قیمت رقابتی99%

آنچه مطالعه خواهیدکرد:

تمیز کردن کاغذ دیواری

تمیزکردن کاغذ دیواری برای افرادی که به این نوع دکوراسیون داخلی منزل علاقه مند می باشند بسیار ضروری می باشد.همچنین خانوادهایی که دارای فرزند کوچک هستند بیشتری بدنبال تمیزکردن کاغذدیواری از لک اثرانگشت کودک ,مدادشمعی و.. هستند.دراین مقاله نکاتی را برای تمیزکردن کاغذدیواری بیان می نماییم:

برای تمیزکردن کاغذدیواری, قبل از هرچیزی بدانید کاغذدیواری شما از چه نوع کاغذدیواری می باشد .بهترین راه برای اینکه کاغذدیواری راتمیزکنید استفاده از جاروبرقی است.سری نرم جاروبرقی بسیارعالی عمل می نماید وبرای تمام مدل های کاغذدیواری در کرج می توان از جاروبرقی استفاده کرد.ازبالای دیوارشروع کنید و به سمت پایین دیواربیایید یادتان نرود هرقسمت را دوبار جارو برقی بکشید.به هیچ وجه ازفرچه استفاده نکنید زیرافرچه باعث می شود بافت کاغذدیواری ازبین برود وپس ازمدتی کاغذدیواری گردوغبار محیط ره به خود جذب می کند.برای اینکه جاروبرقی به دیوار آسیب نزند یک پارچه سفید به دسته جاروبرقی آویز نمایید سپس شروع به کارنمایید.

لوازم شستشوی کاغذدیواری

برخی ازمحصولات دربازار بفروش می رسند برای تمیزکردن انواع لکه روی کاغذدیواری تولید وروانه بازار شده اند .می توانید به راحتی از این محصولات استفاده نمایید.

کاغذدیواری که از روکش pvc هستند معمولا برای تمیز کردنشان دچار مشکل نخواهیدشد. وبه راحتی تمیز خواهند شد. برای تمیز کردن کاغذ دیواری مقداری مایع ظرفشویی را دریک سطل آب گرم فرو برده و آب آن را بگیرید زیرا آب اضافه ممکن است به لایه های زیرین وچسب پشت کاغذدیواری نفوذ کرده و آن را سست کند.

کاغذدیواری را ازپایین به بالا تمیزکنید و بایک پارچه خشک وتمیز آثار موادشوینده رابلافاصله ازسطح پاک کنید تاجایی که ممکن است آب روی دیوار را به آرامی خشک کنید تارطوبت به لایه هانفوذ نکند.ازاسکاچ ,سیم یا پارچه هایی که بافت دارند استفاده نکنید زیراباعث خراشیدگی کاغذدیواری می شود.می توانید ازصابون یا پودرلباسشویی هم استفاده کنید اما استفاده بیش از حد ازصابون ممکن است ممکن است کاغذدیواری را لک وکثیف کند.

اگرمحیط شماهوایی کاملا خشک دارد می توانید ازبخارشوی برای تمیزکردن کاغذدیواری استفاده کنید.برای کاغذدیواری غیرقابل شستشو بهترین گزینه جاروبرقی می باشد.برای این کار سربرس مخصوص دیوار را به لوله جاروبرقی متصل کنید تاپوشش دیوار آسیب نبیند.جاروبرقی را ازبالا به پایین بکشید.این کار درفواصل معبن انجام دهید البته یادتان باشد اگر کمی پارچه هم کثیف شدآن را عوض نمایید.

برای تمیزکردن کاغذدیواری وینیلی نبایداز موادی که سبب ساییدگی می شود استفاده کرد.اگر دیوارتان پوشش محافظی ندارد آن را بااسفنج خشک کنیدزیرا اسفنج هیچ رطوبتی ندارد و به تدریج آلودگی را ازکاغذدیواری پاک می کند.

اشتراک گذاری مقاله در شبکه های اجتماعی:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on telegram
Share on email
Share on whatsapp
Share on skype
تمیز کردن کاغذدیواری-معمارلندز

بهترین روش تمیز کردن کاغذ دیواری

حدود دوقاشق چای خوری مایع ظرفشویی را در یک ظرف آب گرم حل کنید .برای چلوگیری از رنگی شدن کاغذدیواری باشویندهای رنگی,از شوینده مناسب استفاده کنید.یک حوله یااسفنج را درون محلول خیس کنید وآب اضافه را درون سطل بچلانید.ابتدا درجایی ازدیوار که به راحتی دیده نمی شود محلول را امتحان کنید.اگربه کاغذ دیواری آسیب نزد شروع به تمیزکردن کاغذدیواری نمایید.یادتان باشد تمیزکردن کاغذدیواری باحرکات بالا به پایین,عمودی و یاحرکات دورانی انجام دهید.

ازشوینده به مقدارزیاد استفاده نکنید.شوینده ی زیاد خاک را به دیوار می چسباند.

نیازی نیست از دستمال های مخصوص تمیزکردن استفاده کنید این دستمال ها برای کاغذدیواری مناسب نیستند.

محلول تمیزکننده را دیک جای کوچک ودورازچشم روی دیوار امتحان کنید تا ازآسیب احتمالی به کاغذدیواری جلوگیری کند.سطوح پایین دیوار نسبت به سایرمناطق کمترجلب توجه می کند برای امتحان کردن خیلی مناسب هستند.

کاغذ دیواری را خوب بشوییدو خشک کنید: دراینجا دومین سطل آب به کار می آید.یک سطل آب ودستمال تمیزبردارید وکاغذدیواری را با آب تمیز بشویید.ازآب زیاداستفاده نکنید.شمانمی خواهید یک دیوار نمناک داشته باشید.برای جلوگیری ازمرطوب یاخیس شدن کاغذدیواری,یک دستمال تمیزدیگر بردارید بلافاصله کاغذ دیواری را خشک نمایید.

پاک کردن مدادشمعی از روی کاغذدیواری-معمارلندز

لکه زدایی کاغذدیواری

برای لکه زدایی کاغذدیواری بهتراست سریع عمل کنید.ازاین روشهافقط برای کاغذدیواری باپوشش pvcوقابل شستشو استفاده کنید.بعدازلکه زدایی برای تمیزی سطح دیوار ازمحلول آب ومایع ظرفشویی استفاده نمایید وبایک دستمال نرم وتمیز آب اضافی روی سطح دیوار راخشک کنید.

پاک کردن لکه مدادشمعی از کاغذدیواری

برای پاک کردن قسمتهای نرمتر لکه مدادشمعی ازیک کاردک استفاده کنید.سپس یک دستمال کاغذی سفید را روی لکه قراردهید واتویی که روی کمترین درجه تنظیم شده است را روی دستمال کاغذی قراردهید یک دقیق صبرنمایید تامدادشمعی آب شده و به دستمال بچسبد.

پاک کردن لکه قهوه از روی کاغددیواری

 یک دستمال کاغذی یا دستمالی ازجنس نخ پنبه وآب سرد رافقط روی لکه بکشید تاازپخش شدن آن به سایر قسمت های کاغذدیواری جلوگیری شود.

پاک کردن لکه اثرانگشت ازروی کاغذدیواری

 یک دستمال را درکاسه حاوی محلول آب وصابون خیس کنید و سپس دیوار را باآن تمیزکنید.

پاک کردن لکه خودکار از روی کاغذدیواری

خطوط کشیده شده از خودکار روی کاغذدیواری را باالکل سفید ویک دستمال خشک وسفید استفاده نمایید.

پاک کردن لکه چربی از کاغذدیواری

یک دستمال کاغذی سفید را روی لکه چربی قرار بدهید.اتو که روی کمترین درجه حرارت تنظیم شده است را روی لکه چربی بگذارید حدود30ثانیه صبرنمایید تالکه چربی کاملا جذب دستمال شود.

پاک کردن لکه خون ازروی کاغذدیواری

این لکه را می توانید با اسفنج آغشته به نوشابه,سرکه وباهیدروژن پراکسیدتمیزنمایید.

پاک کردن لکه میوه وآبمیوه ازروی کاغذدیواری:

ابتداآب اضافی راخشک نمایید ومقداری مایع لباسشویی ملایم راتوسط یک اسفنج نرم وتمیز به آرامی روی لکه هابکشید.

پاک کردن دوده از کاغذ دیواری

آب وسرکه رابانسبت مساوی مخلوط نمایید وبایک اسفنج یادستمال سفید لکه سیاهی را پاک کنید.

مجموعه دکوراسیون طراحی معمار لندز با امکان فراهم کردن ورق هایگلاس مرغوب بهترین تجربه خرید و دکوراسیون طراحی را برای شما ایجاد می نماید.معمار لندز در زمینه بازسازی ساختمان در کرج , دکوراسیون داخلی درکرج و اجرای کابینت درکرج فعالیت می نماید.از آغاز تا پایان پروژه با شما هستیم.

اشتراک گذاری مقاله در شبکه های اجتماعی:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on telegram
Share on email
Share on whatsapp
Share on skype

ازبین بردن لک میوه از روی کاغذ دیواری

تعدای از میوه هایی که رنگ جیغی دارند می توانند لکه هایی روی کاغذدیواری ایجادکنند که اگرفورا پاک ننمایید برای همیشه روی کاغذدیواری خواهندمانند. میوه هایی مانند گیلاس, آلبالو,گوجه فرنگی و… می توانند این مشکل را بوجود آورند. اگرباچنین مشکلی مواجه شدید نگران نباشید مقداری سرکه سفید تهیه نمایید و یک پارچه نخی تمیز را درون سرکه فروبرده سپس لکه میوه را بخوبی از روی سطح کاغذدیواری پاک کنید.حتما بعدازانجام این کار با یک دستمال خشک وتمیز دیگر کاغذدیواری را بخوبی خشک کنید.

ازبین بردن لکه های قدیمی آبمیوه از روی کاغذدیواری

گاهی پیش می آید که بنابردلایلی لکه قدیمی آبمیوه روی کاغذ دیواری می ماند .دراینجا بهترین روش استفاده از الکل سفید می باشد .الکل سفید را با مقداری آب گرم بخوبی مخلوط نمایید و با یک دستمال نخی تمیز روی لکه های قدیمی بکشید.یادتان نرود چون الکل برای کاغذدیواری حساس می باشد حتما قبل ازشروع کار روی تکه ای ازکاغذدیواری تست نمایید اگردیدید الکل رنگ کاغذدیواری را ازبین نمی برد شروع به انجام تمیزکردن لکه بفرمایید.

تمیزکردن لک کاغذدیواری- معمارلندز

فیلم آموزش تمیزکردن کاغذدیواری توسط گروه معمارلندز

اشتراک گذاری مقاله در شبکه های اجتماعی:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on telegram
Share on email
Share on whatsapp
Share on skype

سوالات متداول

بهترین روش تمیز کردن کاغذ دیواری چیست؟

بهترین روش تمیزکردن کاغذدیواری استفاده از جاروبرقی می باشد.روشهای بسیاری درمقاله بیان کرده ایم حتما مطالعه کنید.

لوازم شستشوی کاغذدیواری چه هستند؟

برخی ازمحصولات دربازار بفروش می رسند برای تمیزکردن انواع لکه روی کاغذدیواری تولید وروانه بازار شده اند .می توانید به راحتی از این محصولات استفاده نمایید.

آیا می توان لکه های قدیمی را از کاغذدیواری پاک کرد؟

بله به راحتی بااستفاده از روش های ذکرشده می توانید کاغذدیواری را مانند روز اول سفیدوبراق نمایید.

مجموعه دکوراسیون طراحی معمارلندز درچه زمینه هایی فعالیت می کند؟

معمار لندز با افتخار اعلام می دارد که تمام مراحل دکوراسیون داخلی درکرج تامرحله تحویل پروژه را با حرفه ای ترین نیروهای خود انجام وتحویل می دهد.

آیااین مطلب برای شما مفید بود؟

روی ستاره کلیک کنید و رای بدهید

میانگین امتیازدهی 0 / 5. شمارش امتیاز 0

هیچ امتیازی ثبت نشده!اولین نفرباشید که رای میدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معمار لندز

09337803378 – 09371017707 09381880288

مقالات پیشنهادی