معمار لندز
0
(0)

مجموعه دکوراسیون داخلی معمار لندز

همکاری تیمی95%
تجهیزات اصل ومدرن90%
قیمت رقابتی99%
ممنونم.از نتیجه کار خیلی راضی بودم.
سلام. یک تجربه عالی از یک گروه دکوراسیون داخلی حرفه ای برام رقم زدید.مرسی
فوق العاده همه چیز حرفه ای بود.رفتار.برخورد.تجهیزات
cartoon-young-man-icon-vector-12133314
download
male-512

آنچه مطالعه خواهیدکرد:

مجموعه دکوراسیون داخلی معمار لندز

همکاری تیمی95%
تجهیزات اصل ومدرن90%
قیمت رقابتی99%

آنچه مطالعه خواهیدکرد:

خرید کابینت در کرج

خرید کابینت در کرج به بهترین شکل در کدام سایت انجام می شود؟ مزایای خرید کابینت در کرج از سایت معمارلندز چیست؟

کابینت کرج یکی از فعالیتهای اصلی سایت معمارلندز در کرج می باشد. یکی از مهم ترین بخش های آشپزخانه انتخاب وخرید کابینت است، پس عاقلانه انتخاب کنید!تعدادی از متغیرها در انتخاب کابینت برای آشپزخانه نقش دارند، از جمله روش ساخت، اندازه و متریال و قیمت ها می توانند در انتخاب کابینت تاثیرگذار باشند. بنابراین هر بودجه ای که دارید، برای اطلاعات ضروری که به شما کمک می کند مطمئن شوید که کابینت های آشپزخانه را متناسب با وسایل شما و متناسب با سبک شما می خرید.در انتخاب اندازه کابینت از کمک گرفتن دریغ نکنید.
قبل از اینکه به بخش سرگرم کننده انتخاب ظاهر کابینت خود بپردازید، عاقلانه است که به اندازه هایی که برای نگهداری وسایل آشپزی، وسایل، منگنه های انباری و موارد دیگر نیاز دارید، در نظر بگیرید. از خود بپرسید ارتفاع، عرض و عمق کابینت فعلی شما چه چیزی کم است و کجا به فضای ذخیره سازی بیشتر (یا کمتر) نیاز دارید.

اگر با یک معمار یا طراح کار می کنید، او به شما کمک می کند تا به نیازهای شما برای خرید کابینت در کرج رسیدگی کنید.  بسیاری از مراکز کابینت سازی در کرج  خدمات طراحی ارائه می دهند تا به شما در تعیین پیکربندی مناسب برای فضا و بودجه خود کمک کنند. خدمات طراحی رایانه‌ای حتی می‌توانند آشپزخانه را بر اساس اندازه‌گیری‌های شما ترسیم کنند، پیکربندی‌های متنوعی را نشان دهند و در نهایت به نقشه‌های قابل چاپ و فهرست عرضه برای خرید آسان‌تر ختم شوند.

اشتراک گذاری مقاله در شبکه های اجتماعی:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on telegram
Share on email
Share on whatsapp
Share on skype
خرید کابینت در کرج - معمارلندز
خرید کابینت در کرج

نحوه خرید کابینت در کرج

سبک های کابینت یا قاب دار یا بدون قاب هستند.عبارات “قابی” و “بدون قاب”  برای  ساخت کابینت وجود دارد.کابینت های قاب دار آنهایی هستند که دارای جعبه (یعنی کابینت) و قاب صورت (یعنی ساختار متصل به جلوی جعبه هستند که تقویت لازم برای اتصال درها و کشوها را ارائه می دهد). با یک قاب صورت برای تقویت، جعبه می تواند کمی نازک تر باشد و به طور بالقوه در فضاهای تنگ تر قرار گیرد.
کابینت‌های بدون قاب معمولا دارای جعبه‌های کابینت ضخیم‌تری هستند که درها و کشوها مستقیماً به آن‌ها متصل می‌شوند. (برای محکم‌ترین گزینه‌ها، به دنبال جعبه‌های کابینتی باشید که حداقل ضخامت لازم دارند یا از مواد محکم‌تری مانند تخته سه لا به جای تخته خرده چوب ساخته شده‌اند). داخلی. به سبک رایج اروپایی، کابینت های بدون قاب اغلب در آشپزخانه های مدرن امروزی تر و در خانه به نظر می رسند.

در صورت امکان، یک مدل از کابینت ها را از نزدیک ارزیابی کنید تا علائم یک کابینت با کیفیت را ببینید.برای ارزیابی کیفیت کابینت ها، کشوها، درها و قفسه ها، این سوالات را از خود بپرسید.

جنس کابینت چه چیزی است؟

آیا کف کشو، چوب محکم به جای منگنه یا چسب، به شیارها کشیده شده است؟

پانل های تخته سه لا ممکن است در طول زمان به خوبی مقاومت نکنند، به خصوص در زیر وزن یک نوع سنگین تر از میز آشپزخانه، مانند سنگ مرمر.
اگر کابینت بدون فریم باشد جعبه ای که درب آن را وصل می کند چقدر ضخامت دارد.


آیا درب کابینت به راحتی باز می شود؟


آیا در به اندازه کافی باز می شود که بدون گیرکردن در لبه در به داخل برسد؟


آیا لولاها قابل تنظیم هستند؟

 به دنبال ساخت و ساز با کیفیت بالاتر هستید. این احتمال وجود دارد که قیمت نیز تا حدی منعکس کننده این باشد، اما هوشمندانه است که این چک لیست را روی گزینه های مقرون به صرفه تر نیز اجرا کنید تا بتوانید ببینید در کجا ممکن است کوتاهی کند.

نکات بودجه بندی برای خرید کابینت در کرج

یک بودجه واقع بینانه تنظیم کنید.قبل از خرید کابینت در کرج که بهترین ظاهر را دارند و یک تست کیفیت را با موفقیت پشت سر می گذارند، نیت خود را برای خانه در نظر بگیرید.هنگامی که در حال ساختن یک آشپزخانه رویایی برای لذت بردن از آن برای سال‌های آینده هستید، ممکن است بخواهید روی کابینت‌های متوسط ​​تا سطح بالایی سرمایه‌گذاری کنید که متناسب با هر نیازی باشد.در مرحله بعد، آشپزخانه خود را اندازه گیری کنید تا به طور تقریبی فضایی را که به کابینت ها اختصاص خواهید داد. 

خرید کابینت کرج -معمارلندز
خرید کابینت در کرج

اشتراک گذاری مقاله در شبکه های اجتماعی:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on telegram
Share on email
Share on whatsapp
Share on skype

نکات خرید کابینت در کرج

با کاهش تعداد فروش مسکن و محدودیت‌های سخت‌تر در صنعت وام مسکن، بسیاری از صاحبان خانه‌ها به سختی می‌توانند خانه‌های خود را بفروشند و به خانه‌های بزرگ‌تر ارتقا دهند. به دلیل این روند، پروژه های نوسازی منزل در کرج در حال افزایش هستند زیرا صاحبان خانه در حال یافتن راه هایی هستند تا خانه های فعلی خود را قابل سکونت تر کنند و در عین حال به ارزش خانه خود اضافه کنند. ساده ترین راه برای افزودن ارزش و ایجاد حس یک خانه جدید، بازسازی آشپزخانه در کرج است.

در بازسازی آشپزخانه، کابینت آشپزخانه بزرگترین هزینه در بودجه بازسازی شما است. از آنجایی که آنها مرکز آشپزخانه شما هستند، بسیاری از تصمیمات دیگر در مورد آشپزخانه شما بر اساس انتخاب کابینت شما خواهد بود. تصمیمات میز، لوازم خانگی و سخت افزار شما به سبک و چیدمان کابینت آشپزخانه شما بستگی دارد.

بزرگترین مشکل در مورد کابینت های سنتی که از فروشگاه خریداری می شود این است که ممکن است 8 تا 10 هفته قبل از تحویل طول بکشد، بنابراین بسیار مهم است که کابینت خود را قبل از شروع هر گونه تخریب یا بازسازی آشپزخانه خود انتخاب کنید. کابینت هایی به صورت آنلاین در دسترس هستند که می توانند ظرف 2 تا 3 هفته تحویل داده شوند، اما بستگی به سبک و ساختی دارد که شما به دنبال آن هستید. در ادامه مقاله در مورد تفاوت کابینت ها صحبت خواهیم کرد.

معمارلندز اجرای کابینت در کرج بابهترین متریال و مواد انجام می دهد.برای تماس با معمارلندز لطفا با شماره های ثبت شده در سایت تماس بگیرید.مشاوران ما مشتاقانه آماده پاسخ به هر سوال شما عزیزان می باشند.

کابینت اقساطی کرج-معمارلندز

عوامل موثر در خرید کابینت در کرج

عوامل مختلفی بر قیمت کابینت شما تأثیر می گذارد: برند کابینت، ساخت، نوع چوب و ویژگی ها. مهم است که در مورد همه گزینه های خود تحقیق کنید. چیزی که متوجه خواهید شد این است که قیمت بالاتر همیشه با کیفیت بالاتر مطابقت ندارد و برخی از خطوط کابینت کمتر شناخته شده در واقع ساختار قوی تری خواهند داشت.

با این حال، چند نکته کلی برای خرید کابینت آشپزخانه وجود دارد که ممکن است به شما در تحقیقات کابینت آشپزخانه در کرج کمک کند.

خرید کابینت MDF کرج

کابینت MDF کرج یکی از زیرمجموعه های کابینت کرج  می باشد.اما ام دی اف چیست؟

تخته فیبر با چگالی متوسط (MDF) ماده ای است که از ترکیب  چوب نرم و چوب سخت به الیاف چوب ساخته می شود. این الیاف چوبی با موم و رزین فشرده شده، به شکل پانل‌هایی در می‌آیند و با فشار و دماهای بالا اعمال می‌شوند تا به تخته‌ای بادوام و متراکم تبدیل شوند.

در حالی که کابینت ام دی اف MDF محبوب ترین گزینه است، اما کیفیت های مختلفی از تخته نیز وجود دارد، مانند تخته فیبر با چگالی بالا (HDF) و MDF مقاوم در برابر رطوبت.

همانطور که از نام آن مشخص است، HDF دارای تراکم افزایش یافته است که باعث دوام قوی تر و همچنین افزایش مقاومت در برابر آب نسبت به ام دی اف معمولی می شود.

قیمت کابینت لوکس در کرج-معمارلندز

خرید کابینت هایگلاس کرج

کابینت هایگلاس در سال‌های اخیر در دکوراسیون و بازسازی کابینت آشپزخانه بسیار محبوب و رایج شده است کابینت هایگلاس به دلیل براقیتی که دارد نور را بخوبی منعکس می کند و محیط را درخشان می نمایند بخاطر این دلیل کابینت هایگلاس بسیار متداول شده است، زیرا فضا را بزرگتر نشان می دهد.به طرز چشمگیری برظاهر آشپزخانه اثر می گذارد و به آشپزخانه ظاهری شیک، تمیز و مدرن می بخشد.برای آشپزخانه های کوچک انتخاب بسیار مناسبی است زیرابامنعکس کردن نور,فضا را بزرگتر نشان می دهد.

خرید کابینت مدرن کرج

طراحی مدرن در حوالی جنگ جهانی اول شروع شد و عموماً دارای سطوح مسطح، فرم‌های هندسی و تزئینات یا تزئینات کم بود. برای مثال، کابینت‌  مدرن اغلب با طراحی شیک، زاویه‌دار و ساده تعریف می‌شوند که دارای سختی کم ، درهای هموار و سطوح صاف هستند. طراحی مدرن اواسط قرن بیستم که به طور کلی در کشورهای شمال اروپا به رسمیت شناخته شد . اکنون در بسیاری از طراحی های آشپزخانه مدرن از کابینت مدرن کرج استفاده شده است.

خریدکابینت سی ان سی کرج

قبل از اینکه توضیح دهیم کابینت سی ان سی کرج چیست ,باید درباره ماشین آلات CNC صحبت کنیم, cnc به زبان انگلیسی  Computer Numerical Control می باشد یعنی کنترل رقمی رایانه ای که راهبری و کنترل ماشین آلات صنعتی با استفاده از رایانه برعهده دارد. ماشین آلات سی ان سی ,وظیفه حکاکی، برش کاری بر روی چوب و ام دی اف خام را برعهده دارد. ایجاد نقوش وطرح های متنوع و زیبایی که روی کابینت ها مشاهده می کنید توسط دستگاه سی ان سی ایجاد می گردد.  برای کابینت‌ سی ان سی از پوشش  جنس پی وی سی یاهمان وکیوم استفاده می نمایند.

هزینه طراحی کابینت کرج-معمارلندز

خریدکابینت نئوکلاسیک کرج

کابینت نئوکلاسیک را می توان نقطه تلاقی بین سبک مدرن و کلاسیک دانست. کابینت های نئوکلاسیک امروزه به یکی از محبوب ترین سبک های طراحی در جهان تبدیل شده اند. کابینت نئوکلاسیک سادگی و مینیمالیسم را از سبک مدرن به ارث برده است. شکوه و گرمای یک طرح کلاسیک را می توان در کابینت های نئوکلاسیک نیز مشاهده کرد.کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک مجموعه ای از کابینت ها برای مشتریانی است که عاشق چوب هستند، کابینت ترکیبی هماهنگ از مواد کاربردی، زیبایی شناختی و طبیعی خالص است. بنابراین، طراحی دارای ترکیبی از کلاسیک و مدرن برای ایجاد زیبایی جاودانه است.

خرید کابینت ممبران درکرج

کابینت های ممبران یکی از بهترین انتخاب ها برای هر آشپزخانه ای هستند که با انتخاب آن ها می توانید بدون صرف هزینه اضافی برای طراحی دکوراسیون آشپزخانه خود تفاوت زیادی ایجاد کنید. در این مقاله قصد داریم به بررسی مزایا و معایب ممبران بپردازیم. 

ممبران در واقع نام دستگاهی است که روکش پی وی سی را به برد ام دی اف می چسباند. در تعریفی دیگر، دستگاهی که لایه بیرونی ام دی اف، نئوپان و پی وی سی را وکیوم می کند است. اگر سبک کلاسیک و نئوکلاسیک را برای طراحی آشپزخانه خود دوست دارید، باید بگوییم که کابینت ممبران کرج برای شما ساخته شده است. کابینت ممبران  به دلیل تنوع رنگ و مدل بسیار زیاد و مقرون به صرفه بودن، خرید و تعویض کابینت را آسان کرده اند. فراموش نکنیم که در نمونه های آشپزخانه مدرن، از کابینت های ممبران نیز استفاده می کنند.

خرید کابینت لوکس در کرج

کابینت لوکس در کرج آشپزخانه شما را بسیار لاکچری باارزش زیبا وخاص نشان می دهد.رنگ‌هایی مانند کرم و بژ می‌توانند آشپزخانه را زیبا و گران‌قیمت جلوه دهند. اگر آشپزخانه شما لوکس است، می توانید از رنگ های تیره مانند مشکی و خاکستری استفاده کنید که می تواند آن را مجلل و مجلل جلوه دهد. رنگ سفید نور را منعکس می‌کند و فضا را بزرگ‌تر نشان می‌دهد، بنابراین رنگ سفید را با برخی از چوب‌های برجسته و فلزی تکمیل کنید.

 آشپزخانه لوکس شما بی پایان است. در حین طراحی سبک کابینت، کارایی و کیفیت را در اولویت خود قرار دهید. سبکی را برای کابینت های آشپزخانه لوکس خود انتخاب کنید که برجسته باشد و فضای مورد نیاز برای ساخت خلاقیت های آشپزی خود را در اختیار شما قرار دهد.

سبک کابینت شما ارزش آشپزخانه شما را افزایش می دهد. آشپزخانه شما بدون به خطر انداختن سلیقه شما مانند گران ترین برندهای آشپزخانه به نظر می رسد.

خرید صفحه کابینت در کرج

بسیاری از ما صفحه کابینت آشپزخانه می خواهیم که باخانواده خود دور آن‌ها جمع می‌شویم، روی آن‌ها کار می‌کنیم، غذا درست می‌کنیم، روی صفحه کابینت در کرج غذا می‌خوریم . این روزها به نظر می‌رسد که پیشخوان‌ آشپزخانه باید براساس سبک وطرحی که دوست داریم انتخاب شوند. بنابراین، با توجه به مجموعه ای از گزینه های مختلفی که در بازار وجود دارند، چگونه می دانید که کدام صفحه کابینت در کرج برای شما مناسب است؟ 

چیدن میز نه تنها برای زیبایی شناسی آشپزخانه، بلکه از نظر عملکرد نیز مهم است. واقعیت این است که بیش از ده ها نوع صفحه کابینت در کرج وجود دارد که می توانید برای ساختن یک صفحه کابینت در آشپزخانه از آن استفاده کنید،از لمینت گرفته تا چوب .از استیل گرفته تا سنگ مرمر.

خرید کابینت در کرج

راهنمای خرید کابینت در کرج

کابینت آشپزخانه بخشی جدایی ناپذیر از طراحی خانه است و جزء مهمی برای اندازه گیری ارزش خانه باقی می ماند. اما چیزهای بیشتری از قیمت، سبک و انتخاب متریال باید در نظر گرفته شود. حتی ابتدایی‌ترین بازسازی آشپزخانه می‌تواند فرآیندی پرهزینه و زمان‌بر باشد، بنابراین قبل از در نظر گرفتن مواد و محصولات، این مراحل را انجام دهید.

مرحله 1: ابتدا در نظر بگیرید که کابینتی که خریداری می کنید آیا دایمی می باشد؟یا دوباره بعداز چندسال قصد تعویض خواهید داشت؟یا سالها بعد قصد نقل مکان به خانه ای دیگر خواهید داشت؟

مرحله 2: محدوده را تعیین کنید. این در درجه اول به بودجه و شرایط فعلی آشپزخانه بستگی دارد. اگر فضا فقط نیاز به لیفت صورت بدون تغییر چیدمان یا جابجایی وسایل اصلی دارد، تعویض صفحه درها یا اضافه کردن یک لایه رنگ تازه ممکن است راه درازی باشد. اما وقتی با کابینت هایی که مستحکم نیستند، مشکلات چیدمان یا ساخت و ساز جدید مواجه می شوید، می خواهید روی کابینت های جدید سرمایه گذاری کنید.

مرحله 3: در مورد چیدمان آشپزخانه تصمیم بگیرید. کابینت آشپزخانه یکی از کاربردی ترین و راحت ترین قسمت های کاری در هر خانه ای است. قبل از انتخاب ظاهر، با یک پلان طبقه بندی شده دقیق از فضای موجود با در، پنجره و سایر ابعاد معماری شروع کنید. محل تاسیسات فعلی مانند اتصالات برق، آب و فاضلاب نیز برای مستندسازی مهم است، به خصوص اگر بازسازی شامل پیکربندی مجدد فضایی باشد.

 قبل از انتخاب کابینت، اندازه‌گیری‌های دقیق وسایل جدید یا موجود را که در طراحی جدید دخیل هستند، از جمله یخچال، ماشین ظرفشویی، برد، هود، مایکروویو، یخ‌سازها، خنک‌کننده‌های شراب زیر کابینتی و سینک‌ها را تأیید کنید.

مرحله 4: آن را طرح ریزی کنید. وسایل اصلی را با کارآمدترین استفاده از فضا بچینید.یک مسیر راحت بین سه عنصر آشپزخانه که بیشترین استفاده را دارند تشکیل دهید: سینک، محدوده و یخچال (مثلث کار). محل نگهداری، مراکز کار، لوازم جانبی و لوازم خانگی، همراه با دفعات استفاده از آنها باید به طور کامل مورد توجه قرار گیرد. چیدمان های معمول آشپزخانه شامل گالی، L شکل، U شکل، مستقیم (یک دیوار) و جزیره است.

نحوه خرید کابینت در کرج

برای خرید کابینت در کرج ازسایت معمارلندز با شماره های ثبت شده در سایت تماس بگیرید.مشاوران ما مشتاقانه آماده پاسخ به هر سوال شما عزیزان می باشند.کارشناسان ما با راهنمایی های خود,ودر نظر گرفتن بودجه شما,سلایق شما ,بهترین نوع کابینت را به شما پیشنهاد خواهند داد.پس هم اکنون تماس گیرید وازمشاوره رایگان ما برخوردارشوید.

سوالات متداول

هزینه خرید کابینت در کرج چقدراست؟

هزینه اجرا.نصب وطراحی کابینت در کرج بستگی به نوع سبک و طرح می باشد.برای اطلاع ازقیمت به روز بازسازی می توانید باشماره ۰۹۳۳۷۸۰۳۳۷۸ درتماس باشید.یاازطریق واتساپ پیام ارسال نمایید.

محبوب ترین رنگ کابینت ,امسال چه رنگی است؟

رنگ سفید همچنان محبوب ترین رنگ کابینت آشپزخانه در سال ۲۰۲۲ و بعد از آن است. با این حال، ما شاهد تغییر به رنگ‌های گرم‌تر  هستیم.مانند آجری.سرمه ای .سبز و…

ارزان ترین راه برای ساخت کابینت در کرج چیست؟

شما می توانید کابینت های از پیش ساخته شده را تحویل بگیرید، از قبل مونتاژ شده و خودتان آنها را نصب کنید (یا از یک پیمانکار بخواهید این کار را برای شما انجام دهد).

چه رنگ کابینتی آشپزخانه را بزرگتر نشان می دهند؟

رنگ‌های روشن نسبت به رنگ‌های تیره بازتاب بیشتری دارند و آشپزخانه شما را بزرگ‌تر و همچنین بازتر و مطبوع‌تر نشان می‌دهند. آبی روشن، سبز یا زرد کم رنگ دیگر رنگ‌های عالی هستند که فضای شما را بزرگ‌تر از زندگی نشان می‌دهند.

کابینت ها هر چند وقت یک بار باید تعویض شوند؟

اکثر کابینت های آشپزخانه در شرایط خاصی مانند نوع چوب و تعداد دفعات استفاده از آنها بین ۱۵ تا ۲۰ یا ۲۵ سال عمر می کنند. با این حال، استفاده مکرر به طور قابل توجهی طول عمر آنها را کاهش می دهد.

آیا درتمام مناطق استان البرز, نصب و اجرای کابینت در کرج انجام می شود؟

بله, گروه معمارلندز درتمام مناطق استان البرز آماده خدمت به شماعزیزان است.منطقه گوهردشت,عظیمیه,بنفشه, مهرشهر, فردیس و….

آیا اجرا وطراحی هرگونه کابینت در معمارلندز انجام وپذیرفته می شود؟

بله.شما می توانید هرطرح وسبکی را که مدنظر دارید باخیال راحت گروه حرفه ای معمارلندز بسپارید.

مشاوره معمارلندز رایگان است؟

بله، در معمارلندز مشاوره واستعلام قیمت کاملا رایگان است.شما می توانید باشماره های ثبت شده درسایت تماس گرفته,کارشناسان ما مشتاقانه آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

مجموعه دکوراسیون طراحی معمارلندز درچه زمینه هایی فعالیت می کند؟

معمار لندز با افتخار اعلام می دارد که تمام مراحل دکوراسیون داخلی درکرج ,بازسازی ساختمان در کرج و کابینت کرج تامرحله تحویل پروژه را با حرفه ای ترین نیروهای خود انجام وتحویل می دهد.

آیااین مطلب برای شما مفید بود؟

روی ستاره کلیک کنید و رای بدهید

میانگین امتیازدهی 0 / 5. شمارش امتیاز 0

هیچ امتیازی ثبت نشده!اولین نفرباشید که رای میدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معمار لندز

09337803378 – 09371017707 09381880288

مقالات پیشنهادی