معمار لندز
5
(1)

مجموعه دکوراسیون داخلی معمار لندز

همکاری تیمی95%
تجهیزات اصل ومدرن90%
قیمت رقابتی99%
ممنونم.از نتیجه کار خیلی راضی بودم.
سلام. یک تجربه عالی از یک گروه دکوراسیون داخلی حرفه ای برام رقم زدید.مرسی
فوق العاده همه چیز حرفه ای بود.رفتار.برخورد.تجهیزات
cartoon-young-man-icon-vector-12133314
download
male-512

آنچه مطالعه خواهیدکرد:

مجموعه دکوراسیون داخلی معمار لندز

همکاری تیمی95%
تجهیزات اصل ومدرن90%
قیمت رقابتی99%

آنچه مطالعه خواهیدکرد:

دکوراسیون اتاق کار در کرج

طراحی اتاق کار در کرج از صفرتاصد

دکوراسیون وطراحی اتاق کار  برای افرادی که به محل کار خود اهمیت می دهند بسیار مهم می باشد.

آیا طراحی دفتر کار مهم است؟آیا طراحی داخلی اتاق کار  می تواند روی کار ما تأثیر بگذارد؟
در حالی که واکنش همه افراد به طراحی داخلی اتاق کار متفاوت است، یک واقعیت در مورد کار هرگز تغییر نمی کند: کارفرمایان می خواهند که کارکنانشان تا حد امکان فعال و پویا وشاداب باشند.

در اینجا، ما طراحی محل کار و معنای آن در طراحی داخلی و معماری اداری را بررسی می کنیم.

بر اساس مطالعه هاروارد با عنوان تأثیر فضای کاری «باز» بر همکاری انسانی، در دفاتر با پلان باز، ارتباطات چهره به چهره کمتری وجود دارد. واین نوع طراحی باعث می شد تا ارتباطات بین همکاران قطع شود.

در سال های اخیر، ارتباط چهره به چهره در محیط کار بسیار افزایش یافته است و می تواند راندمان کاری را بالا ببرد. مهم نیست محل کارشما کجاست، محیط همیشه بر بهره وری ما تأثیر می گذارد. روی همه کارگران و کارمندان تأثیر می‌گذارد، از کارگران راه دور در کافه‌ها تا 9 تا 5 نفر در دفتر مرکزی!

گروه معمارلندز اگر درحال طراحی اتاق کار یادفتر کار چه برای کی نفر باشد یا برای 100نفرباشد طوری فضارا طراحی می کند که بهره وری و رفاه را گزینه اول خود قرار داده است.شما ساعات طولانی را در  اتاق کار سپری می کنند. وچه خوب می شود اگر دکوراسیون اتاق کار طبق اصول وتکنیک های معماری طراحی شود تا همیشه انرژی بخش ,سرشار از حس زندگی , به روز ومدرن باشد.اتاق کار یکی از مهم ترین فضاها برای افراد می باشد.اتاق کار برحسب نیاز وعملکرد افراد باشغل ورشته های متفاوت طراحی واجرا می گردد.اما همه اتاق کارها داری ویژگی های یکسانی هستند که شامل مواردزیر می باشد:

1-رنگ اتاق کارنباید خیلی گرم ویاخیلی سرد باشد نبایدطوری باشدکه ذهن افراد خسته شود.بنابراین رنگ های خنثی وسفید بهترین انتخاب ها برای رنگ اتاق کار هستند.

2-اتاق کار باید به اینترنت وتلفن دسترسی داشته باشد.

3-امکانات گرمایشی وسرمایشی مناسبی داشته باشد.

4-استفاده از گل وگیاه حس سرزندگی وطراوت ایجاد می کند.

5-بایدمبلمان راحت وکاربردی داشته باشد ونباید مبلمان اضافه وغیرکاربردی دراتاق کاروجودداشته باشد.بهتراست علاوه برمیزوصندلی کار,مبل راحتی هم وجود داشته باشد.

6-بایدازنظرروشنایی مناسب باشد.نورطبیعی بهترین حالت برای اتاق کار است.ازپرده های ضخیم وتیره استفاده نکنید تا محیط تاریک وخواب آور نشود.پرده کرکره ای بهترین گزینه برای دکوراسیون اتاق کار است.

7-کامپیوترولب تاب جلوی پنجره قرار نگیرد.

8-اتاق کاربایدهمیشه مرتب ومنظم باشد.استفاده ازقفسه ها,کمد,باکس وشلف برای گذاشتن کتاب,فایل ومدارک بسیارمناسب است.

اشتراک گذاری مقاله در شبکه های اجتماعی:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on telegram
Share on email
Share on whatsapp
Share on skype
دکوراسیون اتاق کار در کرج -معمارلندز

هزینه دکوراسیون اتاق کار درکرج چقدراست؟

طراحی اتاق کار در کرج و دکوراسیون اتاق کار در کرج بستگی به سبکی که افراد نیاز دارند طراحی واجرا می شود.میزان انتظاری که فرد از اتاق کار دارد.هزینه وبودجه ای که کنار گذاشته شده است.آیا اتاق کار نیاز به بازسازی دارد؟یافقط طراحی اتاق کار مدنظراست! آیا خریدوانتخاب وسایل ودکور اتاق کار با متخصص طراح اتاق کار باشد! تعویض پارکت واجرای کفپوش– اجرای کناف سقفنقاشی دیوار- و…. هزینه طراحی اتاق کار تخمین زده خواهد شد.که درادامه مقاله لیست کامل را بیان خواهیم کرد.

شماره تلفن طراح و دکوراسیون اتاق کار در کرج

شرکت معمارلندز باسالها سابقه در زمینه طراحی و دکوراسیون داخلی ,بهترین طراح ودکوراسیون اتاق کار در کرج باافتخار می باشد.باتماس باشماره 09337803378 ازمشاوره رایگان برخوردارشوید.همچنین می توانید هزینه های دکوراسیون اتاق کار در کرج را مطلع شوید.رضایت کارفرمایان عزیز نشان دهنده کارنامه درخشان معمارلندز می باشد.

بهترین شرکت طراحی و دکوراسیون اتاق کار در کرج

ایده های دکوراسیون اتاق کار

به طور حتم هیچ کسی نیست که سرصبح وقتی برای شروع یک روز کاری از خواب بیدار می شود به پوشیدن لباس مناسب وتاثیرآن روی حال وهوای دیگران فکرنکند.اینکه لباس وآراستگی چطور وجهه او را جلوی ارباب رجوع وکارمندان بالا می برد وآنهارا تحت تاثیرقرار می دهد.اما 50درصد قضیه دکوراسیون وطراحی اتاق کار می باشد.ازاتاق کار ومحل کارتان وازمیز ولوازمی که بی توجه به پیام های خاص شان باکج سلیقگی چیده اید سریع عبور نکنید!طراحان دکوراسیون داخلی معتقدند که اتاق کار هرکسی بازتاب شخصیت تجاری واداری هرفرداست.پس اگر می خواهید به موقعیت شغلی خوبی برسید از اتاق کار خودشروع کنید.

روی میزکارتان گلدان بگذارید:استفاده از گلهای آپارتمانی درمحل کارنه فقط به شادابی وطراوت محیط کمک می کند می تواند فضای خشک ورسمی را میمی تر نشان دهد.

صندلی های اتاق کار را یکدست کنید:پس برای اینکه محیط کار بیشتر به دنیای امروز نزدیکتر باشد بی خیال صندلی های خاص برای نشان دادن جایگاه خودتان شوید.یک صندلی ارگونومویک که بافیزیک بدن شما همخوانی داشته باشد,این روزها بیشترمحیط کاررادلچسب می کند.

روی دیوار اتاق کار استیکر نچسبانید: ازآنجا که در طراحی های اتاق کارامروزی بیشترین مساله روی بازخورد و واکنش ها معطوف می شود,ممکن است چسباندن این برچسب ها کمی ناخوشایند باشد.

یک ساعت مدرن روی میز کارداشته باشید:داشتن یک ساعت رومیزی یاحتی دیواری مناسب دراتاق کارباشکل وشمایلی که بیشتر خودنمایی کند می تواند یکی از راهکارهای القای درجه موفقیت شما به دیگران باشد.

یک عکس خانوادگی دردفتر کارتان داشته باشید: طراحان داخلی معتقدند داشتن یک تصویر خانوادگی خوشحال روی میز کار یا حتی روی دیوار به بیننده ازحال وهوای شما خبرمی دهد,اینکه شما یک رییس مهربان هستید یا مردخانواده و..

رنگ دفتر کار رامتناسب باکارتان انتخاب کنید: مبلمان باتنوع رنگی یا اکسسوری موجود دراتاق یاروی میزکار,هرکدام می توانند بارنگی خاص شادابی خاصی به اتاق کارشما بدهند.

اشتراک گذاری مقاله در شبکه های اجتماعی:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on telegram
Share on email
Share on whatsapp
Share on skype
شماره تلفن طراح دکوراسیون اتاق کار در کرج-معمارلندز

دکوراسیون دفتر کار در کرج

طبیعی است که گاهی اوقات در محل کار خود احساس عدم تمرکز کنید، اما آیا می دانستید که اتاق کار ما بر بهره وری  ما تأثیر می گذارد! در حالی که فضای نامناسب می تواند حواسمان را پرت کند، اتاق کار مناسب می تواند حواس ما را تحریک کند، به ما انگیزه دهد و به ما کمک کند کارآمد و متمرکز بمانیم.

بخاطرهمین سرمایه گذاری در طراحی و ودکوراسیون دفترکار شما می تواند روحیه شما را تا حد زیادی بهبود ببخشد. به هر حال، اگر 40 ساعت در هفته را در یک اتاق یا دفتر می گذرانید، نباید از آن لذت ببرید؟ می توانید  یک اتقا کار ودفتر کارحرفه ای را علایق شخصی خود ترکیب کنید و محیطی ایجاد کنید که شما را تشویق به تمرکز کند (به جای اینکه حواستان پرت شود). شرکت معمارلندز ایده های دکوراسیون دفتر کار را برای شما باتوجه به سلیقه شما طراحی واجرا می نماید.

ایده برای دکوراسیون دفتر کار

بعضی از افراد دوست دارند هنگام کار بایستند و استفاده از میز با قد بلند این امکان را فراهم می‌کند. برخی دیگر دوست دارند فضای زیادی داشته باشند تا انبوهی از وسایل را دور ازخود نگه دارند. شخص دیگری ممکن است طرح L را ترجیح دهد. یا میز به شکلی باشد که بتوانند بین دو میز کاری حرکت کند یا همزمان دو صفحه نمایش داشته باشند.

یکی از راه‌های لوکس کردن یک دفتر کار یا اتاق کار استفاده از نورپردازی است. یک چراغ آویز چشم نواز با جزئیات طلایی به فضای کاری شما حسی لوکس و در عین حال حرفه ای می دهد.

عکسهای دکوراسیون اتاق کار در کرج

هزینه دکوراسیون اتاق کار در کرج-معمارلندز
دکوراسیون دفترکار در کرج-معمارلندز

فیلم دکوراسیون اتاق کار در کرج توسط گروه معمارلندز

سوالات متداول

هزینه دکوراسیون اتاق کار در کرج چقدراست؟

هزینه دکوراسیون وطراحی اتاق کار درکرج  بستگی به نوع بازسازی و طرح می باشد.برای اطلاع ازقیمت به روز می توانید باشماره 09337803378 درتماس باشید.یاازطریق واتساپ پیام ارسال نمایید.

آیا هرسبکی که بخواهیم برای دکوراسیون وطراحی اتاق کار اجرا می شود؟

بله, گروه معمارلندز باتوجه به سلایق کارفرما وانتظارات وی بهترین سبک و طراحی اتاق کار را اجرا می نماید.

طراحی اتاق کار در کرج چندروز طول خواهد کشید؟

مدت زمان طراحی و دکوراسیون اتاق کار در کرج باتوجه به متراژ محل,سبک موردنظر , وزمان لازم برای طراحی شخصا به کارفرما اعلام خواهدشد.

مجموعه دکوراسیون طراحی معمارلندز درچه زمینه هایی فعالیت می کند؟

معمار لندز با افتخار اعلام می دارد که تمام مراحل دکوراسیون داخلی درکرج تامرحله تحویل پروژه را با حرفه ای ترین نیروهای خود انجام وتحویل می دهد.

آیااین مطلب برای شما مفید بود؟

روی ستاره کلیک کنید و رای بدهید

میانگین امتیازدهی 5 / 5. شمارش امتیاز 1

هیچ امتیازی ثبت نشده!اولین نفرباشید که رای میدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معمار لندز

09337803378 – 09371017707 09381880288

مقالات پیشنهادی