معمار لندز
5
(1)

مجموعه دکوراسیون داخلی معمار لندز

همکاری تیمی95%
تجهیزات اصل ومدرن90%
قیمت رقابتی99%
ممنونم.از نتیجه کار خیلی راضی بودم.
سلام. یک تجربه عالی از یک گروه دکوراسیون داخلی حرفه ای برام رقم زدید.مرسی
فوق العاده همه چیز حرفه ای بود.رفتار.برخورد.تجهیزات
cartoon-young-man-icon-vector-12133314
download
male-512

آنچه مطالعه خواهیدکرد:

مجموعه دکوراسیون داخلی معمار لندز

همکاری تیمی95%
تجهیزات اصل ومدرن90%
قیمت رقابتی99%

آنچه مطالعه خواهیدکرد:

دکوراسیون منزل در کرج

دکوراسیون منزل در کرج چیست؟دکوراسیون منزل در کرج را برعهده چه شرکت طراحی داخلی در کرج بسپاریم؟چگونه منزل خود را دکوراسیون نماییم؟نقل مکان به یک خانه جدید می تواند یکی از لذت های بزرگ زندگی هرانسانی باشد، اما همچنین می تواند باعث ایجاد استرس شود که چگونه فضای منزل خود را به بهترین شکل نشان داد؟ اگر این کار را به خوبی انجام دهید در نهایت خانه ای راحت و شاد خواهید داشت و اگر این کار را بدون تحقیق وبررسی انجام دهید  در نهایت با انبوهی از مبلمان، پارچه ها و رنگ های رنگی مواجه خواهید شد که هرگز منزل شما را به یک حالت زیبا,شیک و دلپذیر تبدیل نمی کند. با کمی برنامه ریزی و با پیروی از مراحلی که توسط طراحان داخلی حرفه ای استفاده می شود، یک دکوراسیون منزل بسیار زیبا خواهیدداشت.

مراحل دکوراسیون منزل در کرج

برای رسیدن به خط پایان، ابتدا باید بدانید که به کجا دارید می روید!از فروشگاه مبلمان شروع نکنید!حتما خیلی این توصیه را شنیده اند که هنگام گرسنگی از خرید مواد غذایی اجتناب کنید، زیرا منجر به انتخاب های ضعیف می شود. همین امر در مورد فروشگاه های مبلمان نیز صدق می کند،  با عجله به خرید نروید، فقط به این دلیل که خانه خالی دارید. بله، شما به یک مبل نیاز دارید. اما اگر یک دست مبل صورتی راه راه را فقط به این دلیل که آن را در فروشگاه دوست دارید انتخاب کنید، بدون اینکه اندازه گیری کنید یا به بقیه دکوراسیون منزل در کرج فکر کنید، خریداری کنید دکوراسیون منزل شما خوب به نظر نخواهدآمد.

اشتراک گذاری مقاله در شبکه های اجتماعی:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on telegram
Share on email
Share on whatsapp
Share on skype
دکوراسیون منزل کرج-معمارلندز
دکوراسیون منزل در کرج

هزینه دکوراسیون منزل در کرج

شاید در اطرافیان شما این اتفاق افتاده که شخص هزینه های بسیار برای تعویض مبلمان خانه ، کاغذ دیواری ، کاشی و سرامیک ها ، سرویس بهداشتی و … کرده است اما در پایان کار می بینید که بعد از هزینه طراحی داخلی که پرداخت کرده است خانه اش هیچ شباهتی به دکوراسیون داخلی مُد روز و عکس های مورد نظرش ندارد و هیچ زیبایی در چیدمان وجود ندارد .این نقطه عطفی است که صحبت از طراح داخلی حرفه ای به میان می آید ، در واقع طراح داخلی با داشتن تیم تخصصی بازسازی و دکوراسیون داخلی ، پس از طراحی سه بعدی داخلی که به کارفرما بر اساس خواسته های کارفرما ارائه میدهد پروژه را شروع میکند و تمام متریال های مورد نیاز و مصالح را برای شما فراهم کرده و تیم اجرایی و پیمان کاران را به ترتیب نقش وارد پروژه میکند.

مبلمان و کابینت ها و دیگر موارد را میتوانید با مشاوره دقیق توسط شرکت دکوراسیون داخلی تهیه کنید و در پایان پروژه با صرفه جویی در هزینه طراحی داخلی خانه ای به زیبایی عکس های ژورنال مجلات خواهید داشت.

تعرفه دکوراسیون منزل در کرج چقدر است ؟

به صورت کلی اگر بخواهیم هزینه طراحی داخلی را برای شما بیان کنیم میتوان بین 8-15 درصد تنخواه پروژه شما در نظر گرفت اما باید به این موضوع اشاره کنیم که قیمت گذاری دکوراسیون منزل مثل قیمت اقلام خوراکی نمی توان عدد ثابتی در نظر گرفت و برای هر پروژه ای با توجه به سبک دکوراسیون داخلی و … متفاوت است.به عنوان مثال در صورتی که تنها بخواهید دکوراسیون داخلی سالن پذیرایی را تغییر دهید ، پس نیاز به نقشه تری دی و طراحی داخلی یک بخش از خانه خود هستید پس شرکت طراحی داخلی موظف است با دریافت هزینه طراحی این بخش ، به شما خدمات ارائه دهد.نکته دیگری درباره قیمت طراحی داخلی مربوط به شرکت طراحی و اجرا میباشد ، قیمت طراحی با مجرب و اماتور بودن طراح کاملا ارتباط دقیقی دارد .

چرا باید در انتخاب طراح دکوراسیون منزل در کرج دقت کنیم ؟

شاید در ابتدا فکر کنید موضوع مهمی نیست و برای کم کردن هزینه طراحی به فردی آماتور بسپارید اما عقل سلیم حکم میکند که با توجه به هزینه های بالای خرید متریال ها و مصالح در طراحی دکوراسیون داخلی سپردن طراحی به یک شرکت طراحی داخلی به شما کمک میکند تا علاوه بر کم کردن هزینه ها ، فضای داخلی و دکوراسیون داخلی خانه ایده آل خود را داشته باشید.

دکوراسیون منزل کرج-معمارلندز
دکوراسیون منزل در کرج

اندازه گیری های خود را بشناسید.

تطبیق اندازه وسایز وسبک مبلمان با اندازه یک اتاق بسیار مهم است. یک مبل مناسب می تواند به راحتی بر یک اتاق کوچک غلبه کند! صندلی های شیک می توانند در یک اتاق کاملاً باز گم شوند! قبل از شروع طراحی، طول و عرض هر اتاقی را که می‌خواهید دکور کنید، به همراه ارتفاع سقف و عناصری که می‌توانند مانع ایجاد شوند مانند پله‌ها، ستون‌ها، رادیاتورها و سایر موانع اندازه‌گیری کنید. فراموش نکنید اندازه پنجره را به همراه فضای دیوار زیر، بالا و کناره های هر یک اندازه بگیرید تا برای خرید پرده پنجره آمادگی داشته باشید.

اولین اشتباهی که اکثر مردم مرتکب می‌شوند این است که چیزهایی با اندازه نامناسب می‌خرند ،  مبل‌هایی که در اتاق جا نمی‌شوند، مبل‌هایی که از درها به سختی وارد می شوند ، میزهایی که خیلی کوچک هستند، میزهایی که خیلی بزرگ هستند، فراموش نکنید اندازه گیری دقیق فضای شما می تواند به جلوگیری از چنین مشکلاتی کمک کند.

یک پلان طبقه ایجاد کنید.

هنگامی که اندازه های اتاق خود را اندازه گیری کردید، وقت آن است که آنها را با یک پلان طبقه استفاده کنید که به شما دید پرنده ای از کل خانه می دهد. 

یکی از گزینه ها این است که یک پلان طبقات را به روش قدیمی، با کاغذ، مداد و خط کش بکشید. با این حال، اکثر طراحان حرفه ای از نرم افزارهای طراحی مانند اتوکد استفاده می کنند. در بین این دو نقطه افراطی، برنامه هایی قرار دارند که هدف آن ها ایجاد پلان های ساده برای صاحبان خانه است هنگامی که طرح کلی فضا را به دست آوردید، شروع به آزمایش با قرار دادن مبلمان کنید و مطمئن شوید که ردپای هر قطعه متناسب با اندازه طراحی باشد.

تصمیم بگیرید که چگونه می خواهید زندگی کنید.

این قسمت مشکل است و هیچ پاسخ درست یا غلطی وجود ندارد. اتاق ها می توانند سنتی یا مدرن، رسمی یا آرام و از نظر بصری گرم یا خنک باشند.  در حد توان خود، باید سعی کنید تشخیص دهید که دوست دارید در یک فضای معین چگونه زندگی کنید ، چه کاری انجام خواهی داد؟ چند نفر آنجا زندگی می کنند؟ بچه ها هستن؟ چگونه دوست دارید زندگی کنید چیست؟چه سبک دکوراسیون منزلی را می پسندید؟

به عنوان مثال، طراحی داخلی منزل در کرج برای کسی که به طور منظم مهمانی های شام بزرگ برگزار می کند، باید با خانه شخصی که هر شب در رستوران غذا می خورد متفاوت باشد.

ایده هایی را کپی کنید.

به کتاب ها و مجلات طراحی و همچنین منابع آنلاین مانند   ، Pinterest و Instagram نگاه کنید تا سبک شخصی خود را پیدا کنید.سبکی را که می پسندید ,تصاویر وعکسهایی از سبک مدنظر خود تهیه کنید.

استفاده از نوار رنگی روی زمین.

برای برداشتن ایده‌ها در مورد پلان یک گام جلوتر، از نوار نقاش در فضای واقعی استفاده کنید تا جایی که مبلمان روی زمین و روی دیوار قرار می‌گیرند.

“ما از نوار آبی روی زمین برای بیرون آوردن عناصر مختلف استفاده می کنیم.”

انواع دکوراسیون منزل کرج

سبک های طراحی داخلی منزل

انواع مختلفی از طراحی داخلی وجود دارد که لیست آنها همیشه در حال تغییر است. برخی از آنها مد هستند و برخی دیگر کلاسیک  هستند که در گذشت زمان مقاومت می کنند. هر سبک از مبلمان، دکور، نورپردازی و لوازم جانبی متمایز تشکیل شده است که ظاهری خاص به آن می بخشد. با آشنایی با برخی از محبوب‌ترین سبک‌ها، بهتر متوجه می‌شوید که چه سبک‌هایی برای شما بهتر است.

اشتراک گذاری مقاله در شبکه های اجتماعی:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on telegram
Share on email
Share on whatsapp
Share on skype
طراح دکوراسیون منزل کرج-معمارلندز
دکوراسیون منزل در کرج

محبوب ترین سبک های طراحی داخلی در دکوراسیون منزل کرج

طراحی داخلی انتقالی

طراحی داخلی سنتی

طراحی داخلی مدرن

طراحی داخلی ترکیبی

طراحی داخلی معاصر

طراحی داخلی مینیمالیستی

طراحی داخلی شیک

طراحی داخلی ساحلی

طراحی داخلی روستایی

طراحی داخلی صنعتی

طراحی داخلی مدیترانه ای

طراحی داخلی آرت دکو

سبک های طراحی داخلی انتقالی دکوراسیون منزل کرج

شاید زیباترین جنبه از سبک طراحی انتقالی، ترکیبی از مردانه و زنانه باشد. مبلمان و تزئینات منحنی مانند چوب،  استیل و لاک از عناصر رایج هستند. علاوه بر این، ترکیب دو سبک بسیار متفاوت، طراحی خانه جالب و دلپذیری را برای ورودی‌ها و اتاق‌های دیگر ایجاد می‌کند. ما ایده های بسیاری برای طراحی ورودی ورودی از این مخلوط از چوب تیره و مبلمان آینه ای از مشتریان عزیز خود دریافت می کنیم.

سبک سنتی-معمارلندز

سبک طراحی داخلی سنتی دکوراسیون منزل کرج

وقتی صحبت از تعریف انواع مختلف طراحی داخلی می شود، یکی از شناخته شده ترین سبک ها، طراحی داخلی سنتی است. در فضای داخلی سنتی از میزها و صندلی‌هایی استفاده می‌شود که از چوب تیره ساخته شده‌اند که جزئیات زیبایی دارند.  ابریشم، مخمل و کتان در همه جا از اثاثه یا لوازم داخلی گرفته تا تزئینات پنجره‌ها رایج است. پارچه ها نیز دارای الگوهای متنوعی هستند. چند الگوی محبوب عبارتند از: به عنوان مثال گلدار، راه راه و چهارخانه. علاوه بر این، خانه های سنتی نیز دوست دارند با لوسترهای کریستالی حس زیبایی را به ارمغان بیاورند.

سبک سنتی-معمارلندز

سبک طراحی داخلی مدرن در دکوراسیون منزل مدرن کرج

طراحی داخلی مدرن به یک دوره زمانی خاص اشاره دارد در حالی که طراحی معاصر همیشه در حال تکامل است. طراحی داخلی مدرن در اوایل تا اواسط قرن بیستم در رادار قرار گرفت. با توجه به ترکیبی از طراحی اسکاندیناوی، مدرن اواسط قرن و پست مدرن، ما تعریف فعلی خود را از مدرن داریم.

به عنوان مثال، مبلمان دارای خطوط تمیز با سطوح صاف و براق هستند. به ویژه فلز، کروم و شیشه انتخاب های مورد علاقه طراحان هستند. با این حال، با دکوراسیون داخلی مدرن، دکوراسیون به حداقل می رسد. آن‌ها تمایل دارند مهارت‌ها را کنار بگذارند و از هنر به عنوان دکور اصلی استفاده کنند. دیدن رنگارنگ جسورانه در هنر و مبلمان در یک فضای عمدتا خنثی معمول است.

دکوراسیون مدرن منزل کرج-معمارلندز

طراحی سبک ترکیبی در دکوراسیون منزل مدرن کرج

وقتی صحبت از سبک طراحی ترکیبی به میان می آید، سوء تفاهم های رایجی وجود دارد. چند ویژگی کلیدی مختلف طراحی داخلی ترکیبی را مشخص می کند. به آن به عنوان مجموعه ای پرانرژی از قطعات با دقت انتخاب شده فکر کنید که برای ایجاد یک فضای داخلی غنی از فرهنگ گرد هم آمده اند. به همین دلیل، بسیاری فکر می کنند طراحی ترکیبی روحیه همه چیز دارد. به یک پالت رنگ خنثی بچسبید و از چند رنگ برجسته استفاده کنید تا حال و هوای دنیایی را که به دنبال آن هستید به ارمغان بیاورید. با در نظر گرفتن این موضوع، فضای داخلی ایده آل ترکیبی رنگ و بافت را متعادل می کند. در نتیجه، ترکیبی عالی از قدیمی و جدید است.

سبک ترکیبی-معمارلندز

سبک طراحی داخلی معاصر در دکوراسیون منزل مدرن کرج

وقتی به سبک های طراحی داخلی در طول تاریخ نگاه می کنید، طراحی داخلی معاصر تنها سبکی است که همیشه در حال تکامل است. سبک طراحی معاصر به احتمال زیاد در طول قرن بیست و یکم تغییر خواهد کرد. معاصر به هر چیزی در زمان حال اشاره دارد. این سبک منحصر به فرد طراحی داخلی از دوره های زمانی مختلف وام گرفته است که محیطی مناسب برای ماندگاری یک عمر ایجاد می کند.

طراحی داخلی معاصر فضایی شیک و ساده است. از ویژگی‌های مختلفی مانند قالب‌گیری‌های دقیق روی دیوارها و پنجره‌ها و چیدمان‌های باز برای ایجاد فضایی جالب و متمایز استفاده می‌کند. مبلمان معاصر معمولی پایه های در معرض دید و خطوط تمیز را نشان می دهد تا حسی سبک و مطبوع به شما بدهد. استفاده از موادی مانند فلز و شیشه به دلیل خاصیت انعکاس نور، معمول است. این ظاهر ترکیبی نهایی از سبک های دکوراسیون خانه است. علاوه بر این، پالت های رنگی خنثی رایج ترین رنگ ها برای طراحی معاصر با پارچه های بافت دار برای ایجاد علاقه هستند. بنابراین، ایجاد یک فضای داخلی مدرن لوکس کامل.

سبک معاصر-معمارلندز

سبک طراحی داخلی مینیمالیستی در دکوراسیون منزل مدرن کرج

طراحی معاصر و طراحی مینیمالیستی دارای ویژگی های مشابه هستند سبک دکوراسیون مینیمالیستی از طراحی ژاپنی الهام گرفته شده است و بر این اصل تمرکز دارد که کمتر، بیشتر است. در نهایت، طراحی مینیمالیستی فضای خالی را دوست دارد.

در حالی که بیشتر فضاهای داخلی مینیمالیستی دارای طرح رنگی خنثی هستند، رنگ های اصلی نیز می توانند به عنوان رنگ برجسته استفاده شوند. الگوها در هیچ کجا یافت نمی شوند و بافت یک ضرورت است. 

سبک مینیمالیستی-معمارلندز

سبک طراحی داخلی شیک قدیمی دکوراسیون منزل کرج

سبک طراحی داخلی شیک قدیمی در قرن هجدهم سرچشمه گرفت و به سبک وینتیج دوست داشتنی امروزی تبدیل شد. مبلمان قدیمی همیشه هسته اصلی طراحی داخلی شیک و قدیمی بوده است. در واقع، برای افراد عادی بود که مبلمان را از نسلی به نسل دیگر منتقل کنند. سپس، هر نسل لمس منحصر به فرد خود را بر روی آن قرار می دهد. طراحی شیک کهنه مانند خواهر طراحی خود، کانتری فرانسوی، حسی بسیار ملایم و زنانه دارد.

در این سبک طراحی زنانه، مبلمان شیک کهنه اغلب رنگ آمیزی شده است. پالت‌های رنگ کم‌رنگ با طرح‌های گل‌دار هستند.

مدرن قدیمی-معمارلندز

سبک های طراحی داخلی ساحلی دکوراسیون منزل کرج

برای استفاده از سبک طراحی داخلی ساحلی، لازم نیست در کنار ساحل زندگی کنید. نباید با دکور دریایی اشتباه گرفته شود، سبک تزئینات ساحلی مربوط به بخش دیگری است. یک فضای ساحلی به محیط طبیعی خود توجه می کند. این را می توان از طریق پالت رنگ تا مواد مورد استفاده برای مبلمان و لوازم جانبی مشاهده کرد. رنگ های خنثی مانند سفید با رنگ بژ جفت می شوند تا شن را تقلید کنند. علاوه بر این، بلوزهایی شبیه به موج سواری و آسمان آفتابی تابستان است. علاوه بر این، خانه‌های سبک ساحلی باید همیشه روشن و دلپذیر باشند. هدف این است که احساس کنید چیزی بین داخل و خارج از خانه وجود ندارد. یک پارچه شفاف سبک برای پرده پنجره باعث میشود که وقتی باد می وزد مطمئناً حال و هوای ساحلی را به شما منتقل می کند.

 گلدان‌های شیشه‌ای آبی، کاغذ دیواری راه راه یا نقاشی‌های انتزاعی  که حس ساحل را به شما منتقل می‌کنند. وقتی نوبت به شناسایی مبلمان در فضای داخلی ساحلی می رسد، احساس بسیار راحتی برای زندگی دارند. مبلمان رنگ آمیزی شده که با چوب حصیری هماهنگ شده اند. 

سبک ساحلی -معمارلندز

سبک طراحی داخلی روستیک دکوراسیون منزل کرج

وقتی به طراحی داخلی روستیک نگاه می کنیم، می توان آن را با چند نشانه اساسی تعریف کرد. همیشه مواد طبیعی، صنایع دستی و جذابیت خانه های مزرعه در اطراف وجود خواهد داشت. سبک طراحی روستیک در اصل از الهامات جنبش رمانتیک متولد شد.این بر سادگی و زیبایی بی دردسر طبیعت تمرکز دارد. برای فضای داخلی روستایی، دیدن ایده‌های طراحی اتاق نشیمن در اطراف یک شومینه مرکزی معمولی است.

استفاده از چوب با افزودن پوست گاو و گوسفند برای ایجاد حسی دلپذیر نرم می شود. 

سبک روستیک -معمارلندز

 

طراحی اتاق نشیمن صنعتی دکوراسیون منزل کرج

در حالی که ممکن است کسی استدلال کند که طراحی داخلی صنعتی جدید  است، اما گذشته ای دارد. هنگامی که کارخانه‌های اروپای غربی در پایان انقلاب صنعتی دوم تعطیل شدند، بسیاری از ساختمان‌های بزرگ خالی را پشت سر گذاشتند. افزایش جمعیت باعث شد مردم شروع به تبدیل مناطق صنعتی به محله های مسکونی کنند.

سبک طراحی داخلی صنعتی هنر لوله ها و تیرهای در معرض دید را دوست دارد. مصالحی مانند آجر و بتن راهی عالی برای دادن شخصیت به فضا هستند. هنگام توصیف این سبک منحصر به فرد طراحی داخلی، کلمات “نرم” یا “صمیمی” را نخواهید شنید. تمایلات مردانه آن با استفاده از بافت فراوان رام می شود. علاوه بر این، آثار هنری بزرگ و منسوجات دنج افزودنی های عالی هستند. مبلمان اغلب خام یا ناتمام هستند و با عتیقه جات جفت می شوند.

سبک صنعتی -معمارلندز

سبک طراحی داخلی مدیترانه ای دکوراسیون منزل کرج

این سبک تزئینی در کشورهای شمال دریای مدیترانه آغاز شد. اسپانیا، یونان و ایتالیا هنوز هم منبع اصلی الهام  هستند. مانند معماری معمولی آن کشورها، یافتن طاق ها، ستون ها و بالکن های داخلی در خانه های مدیترانه ای رایج است. مبلمان برای این سبک طراحی، رنگ های چوبی غنی با ویژگی های تزئین شده را نشان می دهد.

پالت‌های رنگ مدیترانه‌ای شبیه رنگ‌های دریا و آسمان هستند و در عین حال از رنگ‌های گرمی مانند سفال و زرد نیز استفاده می‌کنند. پنجره‌های تصویری بزرگ فضای بیرون را با حداقل پارچه‌های شفاف در بر می‌گیرند تا تا حد امکان نور بیشتری داشته باشند.

سبک  مدیترانه -معمارلندز

سبک طراحی داخلی آرت دکو دکوراسیون منزل کرج

ما افراد زیادی را دیده‌ایم که هرگز در مورد طراحی داخلی آرت دکو نشنیده باشند.

انقلاب صنعتی به شدت الهام‌بخش سبک طراحی آرت دکو بود، به همین دلیل است که فلز در این زمان یکی از مواد انتخابی محبوب بود. تشخیص قطعات از سبک آرت دکو آسان است زیرا معمولاً دارای لبه های نوک تیز و گوشه های دندانه دار است. 

سبک  آرت دکو-معمارلندز

قیمت دکوراسیون داخلی منزل در کرج

اکثر ما افراد زیادی را مشاهده کرده ایم که  هزینه های زیادی برای تعویض مبلمان خانه ، کاغذ دیواری ، کاشی و سرامیک ها ، سرویس بهداشتی و … کرده است اما در پایان کار می بینید که بعد از هزینه طراحی داخلی که پرداخت کرده است خانه اش هیچ شباهتی به دکوراسیون داخلی جدید و مد روز و سبک های مورد نظرش ندارد و هیچ زیبایی در چیدمان وجود ندارد .

بنابراین باید بدانیم در واقع طراح داخلی با داشتن تیم تخصصی بازسازی و دکوراسیون داخلی ، پس از طراحی داخلی که به کارفرما بر اساس خواسته های کارفرما ارائه میدهد پروژه را شروع می کند و تمام متریال های مورد نیاز و مصالح را برای شما فراهم کرده و تیم اجرایی و پیمان کاران را به ترتیب نقش وارد پروژه میکند. مبلمان و کابینت ها و دیگر موارد را میتوانید با مشاوره دقیق توسط تیم دکوراسیون داخلی کرج شرکت معمارلندز تهیه می کنید و در پایان پروژه با صرفه جویی در هزینه طراحی داخلی خانه ای به زیبایی عکس های ژورنال مجلات خواهید داشت.

اشتراک گذاری مقاله در شبکه های اجتماعی:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on telegram
Share on email
Share on whatsapp
Share on skype

سوالات متداول

هزینه دکوراسیون منزل در کرج چقدر است؟

هزینه دکوراسیون منزل در کرج بستگی به طرح وسبک انتخابی ,متریال,متراژ و…دارد.برای مشاوره رایگان لطفا با کارشناسان ما درتماس باشید.

آیا هرسبک وطرحی را که مدنظر داشته باشیم معمارلندز اجرا می نماید؟

بله!هرسبک وطرحی را که مدنظر دارید با اطمینان به معمارلندز بسپارید!

مشاوره معمارلندز رایگان است؟

بله.کارشناسان ما باکمال میل آماده مشاوره باشماعزیزان هستند.

آیا می توان سبک وطرح هایی به جز سبکهای قید شده در مقاله را انتخاب کرد؟

بله.شما می توانید هرسبک و طرحی که مدنظر دارید با اطمینان به معمارلندز بسپارید.کارشناسان ما باکمال میل آماده مشاوره باشماعزیزان هستند.

مجموعه دکوراسیون طراحی معمارلندز درچه زمینه هایی فعالیت می کند؟

معمار لندز با افتخار اعلام می دارد که تمام مراحل دکوراسیون داخلی درکرج تامرحله تحویل پروژه را با حرفه ای ترین نیروهای خود انجام وتحویل می دهد.

آیااین مطلب برای شما مفید بود؟

روی ستاره کلیک کنید و رای بدهید

میانگین امتیازدهی 5 / 5. شمارش امتیاز 1

هیچ امتیازی ثبت نشده!اولین نفرباشید که رای میدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معمار لندز

09337803378 – 09371017707 09381880288

مقالات پیشنهادی