معمار لندز
5
(1)

مجموعه دکوراسیون داخلی معمار لندز

همکاری تیمی95%
تجهیزات اصل ومدرن90%
قیمت رقابتی99%
ممنونم.از نتیجه کار خیلی راضی بودم.
سلام. یک تجربه عالی از یک گروه دکوراسیون داخلی حرفه ای برام رقم زدید.مرسی
فوق العاده همه چیز حرفه ای بود.رفتار.برخورد.تجهیزات
cartoon-young-man-icon-vector-12133314
download
male-512

آنچه مطالعه خواهیدکرد:

مجموعه دکوراسیون داخلی معمار لندز

همکاری تیمی95%
تجهیزات اصل ومدرن90%
قیمت رقابتی99%

آنچه مطالعه خواهیدکرد:

دکوراسیون پذیرایی در کرج

دکوراسیون پذیرایی در هرخانه ای بسیار مهم تلقی می شود زیرا دکوراسیون پذیرایی اولین چیزی است که مهمانان شما هنگام ورود به منزل شما مشاهده می نمایند وبسیار می توانند تحت تاثیر دکوراسیون پذیرایی منزل شما قراربگیرند. پذیرایی منزل جایی است که بیشتر وقت خود را با مهمانان خود و خانواده خود می گذرانید. پس بسیار مهم است که هم درآن احساس راحتی نمایند وهم از لحاظ طراحی ودکوراسیون به روز و آرامبخش باشد. به همین دلیل است روز به روز برتعداد افرادی که مایل هستند یک دکوراسیون پذیرایی زیبا و طبق اصول معماری داشته باشندافزوده می شود.

اجرای دکوراسیون پذیرایی در کرج

اتاق پذیرایی  یکی از مهمترین قسمت های هر خانه می باشد. اتاق پذیرایی قلب خانه می باشد بسیاری از زمان هایی که باعزیزان خود صرف می کنیم در اتاق پذیرایی انجام می شود. هر اتاق در خانه برای کاری مورداستفاده قرارمی گیرند، به عنوان مثال، آشپزخانه جایی است که ما غذا درست می کنیم و می خوریم، اتاق خواب جایی است که بعد از یک روز شلوغ در دفتر استراحت می کنیم و می خوابیم، اما اتاق پذیرایی ما قلب وروح خانه است. اگر دکوراسیون پذیرایی خانه شما  به هم ریخته وآشفته به نظر برسد نمی توانید احساس خوبی را در آنجا داشته باشید . ایده های دکوراسیون پذیرایی منبع شادی همیشگی برای شما باشند. شما می توانید با ترکیبی از علاقه شخصی خود و مقداری الهام،واستفاده از یک متخصص طراح دکوراسیون پذیرایی در کرج  یک ایده عالی برای دکوراسیون پذیرایی ایجاد کنید. اگریک اتاق پذیرایی کوچک دارید، نگران نباشید یک طراح داخلی در کرج طوری عمل می کندکه فضای پذیرایی منزل شما بسیار بزرگتر از آنچه هست دیده شود.  این یک جادو وحیله نیست، بلکه فقط نتیجه یک دکوراسیون داخلی اصولی است.

انجام دکوراسیون پذیرایی در کرج را برعهده یک متخصص طراح بسپارید تا هم در زمان و وقت خود صرفه جویی کنید هم یک پذیرایی منزل شیک .زیبا وطبق اصول معماری ودکوراسیون داخلی منزل داشته باشید.گروه معمارلندز باسالها تجربه در زمینه بازسازی ساختمان در کرج, بازسازی آشپزخانه در کرج و تخصص در زمینه طراحی داخلی منزل و پذیرایی بهترین تجربه شما را درزمینه دکوراسیون داخلی منزل وپذیرایی برایتان رقم خواهدزد.

اشتراک گذاری مقاله در شبکه های اجتماعی:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on telegram
Share on email
Share on whatsapp
Share on skype
دکوراسیون پذیرایی در کرج-معمارلندز

هزینه اجرای دکوراسیون پذیرایی در کرج

آیا می دانستید حتی می توانید باکمترین هزینه وبودجه ای که درنظر گرفته اید دکوراسیون پذیرایی خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهید.هزینه دکوراسیون پذیرایی شامل انتخاب نوع سبک، متریال، چیدمان، تاسیسات، مصالح، رنگ و… می شود.موارد لازم که برای هزينه هاى دکوراسیون پذیرایی در کرج راباید درنظر بگیرید درجدول زیر بیان کرده ایم.

جدول برآورد هزینه بازسازی ساختمان

شرح خدمات
هزینه سقف کاذب کناف
هزینه کفپوش
هزینه کاغذ دیواری
هزینه نقاشی دیوار
هزینه دیوارآجری
هزینه نورپردازی
هزینه دیوارچوب
هزینه رفت وآمد
هزینه اجرت کارگران
هزینه دستمزد تیم اجرا
هزینه متریال اجراشده

بهترین ایده های دکوراسیون پذیرایی در کرج

دکوراسیون اتاق پذیرایی نه تنها باید فضایی خوشایند داشته باشد، بلکه باید حس راحتی را به شما و مهمانانتان ارائه دهد.

آیا دکوراسیون پذیرایی شما بیش از حد گرم است؟درخشش برخی از  اثاث اتاق پذیرایی یا لوازم داخلی ممکن است به دلیل گرما و تازگی آنها جذاب باشد. اما استفاده بیش از در محیط هایی که گردوغبار زیاد است نیازمند به نگهداری وغباررویی بالادارند.

 آیا اتاق پذیرایی منزل شما زیادی ازحد روشن است؟اتاق پذیرایی شما نه باید آنقدر روشن باشد که باعث ناراحتی شود و نه آنقدر کم نور باشد که کل قسمت را خسته کننده نشان دهد. رعایت تعادل در نورپردازی بسیار مهم است.

یکی دیگر از راه‌های زیبا و در عین حال باکلاس برای بزرگ‌تر کردن پذیرایی منزل , اضافه کردن یک فرش بزرگ،  با طرح‌های برجسته است. این ایده بسیار خوب عمل می کند زیرا بر خلاف فرش های کوچکتر، فرش های بزرگ به صورت بصری کف را نمی شکند.فرش ها به خوبی می توانند فضا را تثبیت کنند وگرمای خاصی به پذیرایی منزل دهند.

اشتراک گذاری مقاله در شبکه های اجتماعی:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on telegram
Share on email
Share on whatsapp
Share on skype
دکوراسیون پذیرایی کرج-معمارلندز

 دکوراسیون جدید پذیرایی در کرج

یک راه خوب برای روشن کردن فضای پذیرایی منزل، سفید نگه داشتن دیوارها و کف است. یک دست مبلمان رنگارنگ می تواند نقطه کانونی پذیرایی منزل شما باشد همچنین این کار  تضمین می کند که شما دیگراحساس نکنید که دیوارها به روی شمابسته شده اند واحساس خفگی کنید.

ایجاد فضا با استفاده از آینه به معنای واقعی کلمه ,قدیمی ترین ترفند در دکوراسیون پذیرایی است،آینه ها می توانند توهم فضای بزرگ را در یک اتاق کوچک ایجاد کنند. آینه ها می توانند نور و دکوراسیون داخلی اتاق شما را منعکس کنند و در نتیجه فضای داخلی شما را دو برابر کنند. به خاطر داشته باشید که یک پالت رنگ روشن به جلوه کلی فضای شما کمک می کند.

می توانید به دیوارهای پذیرایی منزل خود ظاهری متمایز و جذاب بدهید. نقاشی روی دیوار یکی دیگر از گزینه های جذاب و خلاقانه است که می توان از آن برای دیوار اتاق خواب و همچنین اتاق های دیگرهم استفاده کرد و به شما این امکان را می دهد که هر آنچه را که می خواهید طراحی کنید. چند عکس نفس گیر و منحصر به فرد برای آویزان کردن بر روی یکی از دیوارها ایجاد کنید. هنگام نقاشی روی دیوار به این نکته توجه داشته باشید که طرح ها و رنگ هایی که انتخاب می کنید باید مناسب باشند.

طراحی پذیرایی کرج-معمارلندز

نکات دکوراسیون پذیرایی در کرج

صندلی های تاب دار یا صندلی های آویز، یک افزودنی فوق العاده سرگرم کننده برای خانه های شما هستند. مدتی است که از این صندلی ها برای دکوراسیون پذیرایی منزل استفاده می کنند. برخلاف یک صندلی راحتی یا مبل سنتی، می‌توانید صندلی‌های تابدار یا آویز را بدون اشغال فضای زیادی برای دکوراسیون پذیرایی خود اضافه کنید.

اگر به دنبال ایجاد یک پس‌زمینه پیچیده و در عین حال ساده برای دکوراسیون پذیرایی منزل خود هستید، دیوارهای تیره و براق پاسخ شماست. به خصوص اگر از فضای کوچک دارید ازاین تکنیک به نفع خود استفاده کنید. سعی کنید سقف های خود را با همان رنگ, رنگ آمیزی کنید تا حس صمیمیت را بیشتر تقویت کنید.اما زیاد دراستفاده از رنگ های تیره استفاده نکنید.رنگ آمیزی تیره یک دیوار به تنهایی کافی واثرگذار است.

تنها چیزی که همیشه باید از آن اجتناب کنید این است که جلوی نور طبیعی وارد شده به پذیرایی منزل را با پرده های تیره بگیرید. نور طبیعی که به داخل می‌ریزد باعث می‌شود اتاق‌های نشیمن دل بازتر و زیباتر شوند. اگر به نور خورشید دسترسی ندارید، سایه های روشن تر یا سایه های نیمه شفاف را انتخاب کنید تا نور ورودی را به حداکثر برسانید.

شماره تلفن طراح دکوراسیون پذیرایی در کرج

شما می توانید با شماره 0337803378 تماس گرفته و از مشاوره رایگان شرکت معمارلندز برخوردارشوید.دکوراسیون پذیرایی منزل خودرا به معمارلندز بسپارید!

بهترین دکوراسیون پذیرایی درکرج-معمارلندز

فیلم بازسازی ساختمان توسط گروه معمارلندز

سوالات متداول

صفرتاصد دکوراسیون پذیرایی درکرج را می توان به معمارلندز سپرد؟

بله.معمارلندز تمام مراحل کاری از صفرتاصد را انجام می دهد.کافیست اعتماد نمایید ونتیجه کار را مشاهده کنید.

هزینه دکوراسیون پذیرایی در کرج چقدر است؟

هزینه دکوراسیون پذیرایی در کرج بستگی به متریال کار,سبک ,طرح مدنظر محاسبه می گردد.

درچه مناطقی دکوراسیون پذیرایی درکرج انجام می شود؟

درتمام مناطق استان البرز وحومه دکوراسیون وطراحی داخلی انجام می گردد.

مجموعه دکوراسیون طراحی معمارلندز درچه زمینه هایی فعالیت می کند؟

معمار لندز با افتخار اعلام می دارد که تمام مراحل دکوراسیون داخلی درکرج تامرحله تحویل پروژه را با حرفه ای ترین نیروهای خود انجام وتحویل می دهد.

آیااین مطلب برای شما مفید بود؟

روی ستاره کلیک کنید و رای بدهید

میانگین امتیازدهی 5 / 5. شمارش امتیاز 1

هیچ امتیازی ثبت نشده!اولین نفرباشید که رای میدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معمار لندز

09337803378 – 09371017707 09381880288

مقالات پیشنهادی