معمار لندز
5
(1)

مجموعه دکوراسیون داخلی معمار لندز

همکاری تیمی95%
تجهیزات اصل ومدرن90%
قیمت رقابتی99%
ممنونم.از نتیجه کار خیلی راضی بودم.
سلام. یک تجربه عالی از یک گروه دکوراسیون داخلی حرفه ای برام رقم زدید.مرسی
فوق العاده همه چیز حرفه ای بود.رفتار.برخورد.تجهیزات
cartoon-young-man-icon-vector-12133314
download
male-512

آنچه مطالعه خواهیدکرد:

مجموعه دکوراسیون داخلی معمار لندز

همکاری تیمی95%
تجهیزات اصل ومدرن90%
قیمت رقابتی99%

آنچه مطالعه خواهیدکرد:

صفرتا صد بازسازی در کرج

صفرتا صدبازسازی ساختمان در کرج شامل چه مراحلی است؟ آیا صفرتا صدبازسازی ساختمان در کرج تماما توسط گروه معمارلندز انجام می گردد؟

آیا به دلیل اینکه خانه شما کوچک یا قدیمی به نظر می رسد ناامید هستید؟ شاید دنبال خانه جدیدی می گشتید اما چیزی را که واقعاً دوست دارید پیدا نکردید؟ آیا آماده فروش خانه خود هستید اما باید ابتدا آن را تغییر دهید؟ به هر دلیلی، گزینه های زیادی برای به روز رسانی و اصلاح خانه فعلی وجود دارد تا آن را متناسب با سبک زندگی و دیدگاه شخصی شما در مورد ظاهر و احساس یک خانه قرار دهید.

بسیاری از پروژه‌های بازسازی خانه به این دلیل شروع می‌شوند که افراد به سادگی به فضای بیشتری برای یک خانواده در حال تغییر نیاز دارند یا چیدمان فعلی خانه با نیازهای آنها سازگار نیست. در حالی که برخی از این پروژه‌ها به‌عنوان بازسازی یک اتاق شروع می‌شوند، می‌توانند به راحتی به قسمت‌های دیگر ساختمان سرازیر شوند و در نهایت تبدیل به یک بازسازی کل خانه شوند. خانه‌های قدیمی‌تر با اتاق‌های کوچک و بسته به فضاهای بزرگ و روان باز می‌شوند. کابینت ها، لوازم خانگی و وسایل به روز شده اند تا با زیبایی طراحی سفارشی مطابقت داشته باشند.

یک پروژه بازسازی یا بازسازی کل خانه می تواند یک سرمایه گذاری بسیار بزرگ و طاقت فرسا باشد. تصمیمات متعددی برای اتخاذ وجود دارد و جنبه های زیادی باید در نظر گرفته شود. حتی انتخاب میزان بازسازی خانه و هدف از بازسازی نیز یک تصمیم بزرگ است. با وجود تمام این تصمیمات، نکته مهمی که باید به خاطر داشت این است که بازسازی یک سرمایه گذاری است. هر گونه بهبود خانه ای که انجام می دهید، مهم نیست که چقدر گسترده باشد، نه تنها باید عملکرد خانه شما را بالا ببرد، بلکه باید ارزش خانه شما را نیز افزایش دهد. و بهترین مکان برای شروع، برنامه ریزی است.

گروه معمارلندز در زمینه بازسازی ساختمان در کرج با 7سال سابقه وتجربه در این کار دشوار کنار شما ایستاده است.با تماس با کارشناسان معمارلندز از مشاوره رایگان برخوردار شوید.منتظر تماس شما هستیم.

اشتراک گذاری مقاله در شبکه های اجتماعی:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on telegram
Share on email
Share on whatsapp
Share on skype
صفرتا صد بازسازی در کرج -معمارلندز
صفرتا صد بازسازی در کرج

مراحل صفرتا صد بازسازی در کرج

صفرتا صدبازسازی ساختمان در کرج دارای مراحلی است که باهم به بررسی این مراحل می پردازیم:

با یک طرح شروع کنید.

مانند هر پروژه بزرگ، بازسازی کل خانه نباید فقط به دلیل یک ایده زودگذر شروع شود. جنبه‌های زیادی وجود دارد که باید در نظر بگیرید و باید انتخاب کنید تا تازه شروع کنید و سپس متوجه شوید که چه چیزی را دوست ندارید یا می‌خواهید ذهن خود را تا حدی به پروژه تغییر دهید. هر چیزی که می‌خواهید بهبود یا اصلاح کنید باید به خوبی فکر، تحقیق و بحث شود. در زیر برخی از عواملی که باید در طرح کلی پروژه بازسازی شما گنجانده شود آورده شده است.

یک چشم انداز داشته باشید .

ممکن است بخواهید با نگاه کردن به مجلات یا بازدید از فروشگاه های لوازم خانگی برای ایده ها و الهام گرفتن شروع کنید. هر کسی رویاها و چیزهای ایده آل خود را در خانه دارد. قبل از سرمایه گذاری روی این رویاها، در نظر بگیرید که آیا آنها در چیدمان خانه کار می کنند، به عملکرد آن می افزایند یا حتی با بودجه متناسب هستند. این ایده خوبی است که قبل از ایجاد یک برنامه مشخص، 5 تا 10 مورد ضروری را اولویت بندی کنید.

اندازه 

چقدر از خانه را می خواهید بازسازی کنید؟ آیا قصد دارید هر اتاق یا فقط آشپزخانه و ناهارخوری را بازسازی کنید؟ آیا مایلید با متراژ مربعی که در حال حاضر دارید کار کنید یا باید به اتاق یا طبقه دوم اضافه کنید؟ اگر اضافه کردن گزینه ای است، باید بررسی کنید که آیا به مجوز نیاز است. البته همه این سوالات به بودجه شما بستگی دارد. و هیچ دلیلی وجود ندارد که شما نتوانید یک برنامه طولانی برای انجام بخشی از خانه در یک زمان داشته باشید.

سبک و طراحی 

هرکسی سبک و طراحی شخصی خود را در خانه دارد. نه تنها باید با تصمیم گیرندگان دیگر خانواده در مورد این سبک موافق باشید، بلکه باید چیزی را انتخاب کنید که در آزمون زمان مقاومت کند. سبکی را انتخاب نکنید که آنقدر مد روز باشد که بعد از 3 سال نیاز به به روز رسانی مجدد داشته باشید یا آنقدر با نورپردازی یا کابینت های داخلی خود سفارشی شوید که بعداً امکان فروش مجدد وجود نداشته باشد. سبک‌های زیادی برای انتخاب وجود دارد، از جمله روستیک، صنعتی، یا مدرن برای نام بردن از چند مورد، و زمانی که برنامه‌ای برای استفاده از این سبک تهیه کردید، می‌خواهید از آن استفاده کنید زیرا بر ساختار و مواد انتخابی شما نیز تأثیر می‌گذارد. 

بودجه 

وقتی صحبت از صفرتا صد بازسازی در کرج می شود، از اندازه گرفته تا طراحی، میزان تخریب و بازسازی که باید انجام شود، سفارشی‌سازی و دکوراسیونی که می‌خواهید اضافه کنید,همه اینها بر روی نتیجه شما تأثیر می‌گذارد. بنابراین تصمیم بزرگی که در طول فرآیند برنامه ریزی خود می گیرید این است که چقدر حاضرید هزینه کنید؟ هنگامی که بودجه ای تعیین کردید و متوجه شدید که رویاهای شما ممکن است بزرگتر از بودجه شما باشد، همیشه می توانید بخشی از پروژه را کاهش دهید یا آن را به زمان دیگری موکول کنید. بسیاری از کارشناسان به شما خواهند گفت که باید برای 10 تا 20 درصد بودجه خود برنامه ریزی کنید تا هرگونه هزینه پیش بینی نشده ای را که در طول بازسازی انجام می شود پوشش دهید.

پیمانکار 

استخدام یک پیمانکار ممکن است یکی از بهترین ایده هایی باشد که می توانید هنگام انجام یک بازسازی کل خانه داشته باشید. پیمانکاران گروه معمارلندز می توانند به ساده و بدون استرس کل فرآیند بازسازی کمک کنند. آنها نه تنها می توانند به شما بگویند که چه چیزی با خانه فعلی شما کار می کند یا نه، بلکه پیشنهادهایی را برای طراحی، سبک و جدیدترین فناوری ها در بهبود خانه ارائه می دهند که ممکن است به آن توجه نکرده باشید. آنها همچنین هنگام استخدام پیمانکاران فرعی مانند لوله کش، برقکار و نجار که در زمینه های مختلف خانه تخصص دارند بسیار ارزشمند هستند. 

اشتراک گذاری مقاله در شبکه های اجتماعی:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on telegram
Share on email
Share on whatsapp
Share on skype
مراحل صفرتا صد بازسازی در کرج -معمارلندز
صفرتا صد بازسازی در کرج

ویژگیهای صفرتا صد بازسازی در کرج

اکنون که برنامه‌ای دارید، زمان شروع پروژه بازسازی پیش‌بینی‌شده فرا رسیده است. در زیر برخی از مراحل و ویژگی های اصلی صفرتاصد بازسازی در کرج آورده شده است. البته برخی از این مراحل ممکن است در مورد پروژه خاص شما صدق نکند، به خصوص اگر فقط با به روز کردن کفپوش ها، تازه کردن رنگ یا نصب کابینت آشپزخانه جدید، یک بازسازی ساده را انتخاب کرده باشید.

ترتیب این مراحل نیز ممکن است بسته به پیمانکاری که استخدام می‌کنید و اینکه چه مقدار از کاری را که خودش انجام می‌دهد در مقابل مقداری که توسط پیمانکاران فرعی انجام می‌شود، کمی متفاوت باشد. هنگامی که پیمانکاران بازسازی را استخدام می کنید، می توانید مطمئن باشید که هر یک از این مراحل با بالاترین اهمیت و دقت انجام می شود. ما با شما می نشینیم و نگرانی های شما را مطرح می کنیم و همچنین از بهترین مواد با کیفیت برای تکمیل استفاده می کنیم.

تخریب

قبل از نصب هر چیز جدید و به روز شده، باید مدل قدیمی را از بین ببرید. تخریب می تواند برای صاحبان خانه معنای متفاوتی داشته باشد، اما می تواند شامل همه چیز باشد، از تعویض فرش, تعویض پارکت درکرج و نصب کاغذ دیواری کرج گرفته تا خراب کردن دیوارها یا بریدن سوراخ در سقف. برخی از پروژه های تخریب را می توان در یک یا دو روز انجام داد، در حالی که برخی دیگر ممکن است بسیار بیشتر طول بکشد. شما می خواهید برنامه ای برای اقامت در جای دیگری در طول این فرآیند یا انتقال مکان اتاق تخریب شده به جای دیگری در خانه داشته باشید.

بازسازی 

پس از اتمام نسخه ی برنامه ریزی شده، زمان شروع بازسازی است. اگر دیوارها در حال تغییر موقعیت یا اضافه شدن هستند، این مرحله ای است که در آن قاب ها به همراه پنجره ها و درها در چارچوب نصب می شوند. برای افزودنی های اتاق، سقف  و نمای بیرونی اضافه و محصور می شود.

مکانیک 

پس از تکمیل اسکلت اتاق‌های جدید، وسایل برقی می‌توانند متناسب با فضا تغییر مکان دهند. اگر پیمانکار شما بخواهد همه چیز را همزمان جمع کند، ممکن است این مرحله با مرحله بازسازی همزمان شود. بسته به محدوده پروژه شما، ممکن است زمان خوبی برای سیم کشی مجدد کل خانه باشد، به خصوص اگر در مدل قدیمی زندگی می کنید. برای کسانی که در حال نصب وسایل جدید هستند یا متوجه می شوند که از دستگاه های الکترونیکی متعددی استفاده می کنند، ممکن است تابلو برق نیز نیاز به به روز رسانی داشته باشد. به خصوص اگر در حال بازسازی حمام و یا آشپزخانه هستید، باید به آب و برق و گاز در نظر گرفته شود. جابجایی خطوط آب به این راحتی نیست، بنابراین پروژه بازسازی شما ممکن است به دقت در اطراف لوله های موجود برنامه ریزی شود. با این حال، این فرصت خوبی برای به روز رسانی خطوط تامین آب به لوله‌های مسی جدید است که نه تنها محکم‌تر هستند، بلکه اجازه می‌دهند آب بی‌صداتر جریان یابد. برای بازسازی که قرار است وسایل گازسوز اضافه شود، اجرای لوله های جدید ضروری است اما ممکن است نیاز به نصب کنتور بزرگتر نیز داشته باشد. در این مرحله سوم، کانال کار برای واحدهای گرمایش مرکزی و تهویه مطبوع نیز جابجا یا گسترش می یابد تا فضای جدید شما را در خود جای دهد.
دیوارها , پس از انجام تمام کارهای پشت صحنه، زمان شروع به محصور کردن دیوارها است. ابتدا دیوارها عایق می شوند. هنگامی که دیوارها صاف شدند، برای نقاشی ساختمان در کرج، کاغذ دیواری یا هر نوع پرداختی که در طول مراحل برنامه ریزی خود انتخاب کرده اید، آماده هستند.

کفپوش 

در حالی که برخی از پیمانکاران برای جلوگیری از آسیب دیدن کفپوش ها، پس از رنگ آمیزی و تکمیل دیوارها، نصب کفپوش را انتخاب می کنند، برخی دیگر می توانند ابتدا کفپوش را توصیه کنند. این به عنوان بخشی از برنامه کلی شما مورد بحث قرار خواهد گرفت. هر گونه کفپوش کرج مورد نیاز احتمالاً در مرحله بازسازی نصب شده است، اما اکنون زمان انتخاب شخصی شما در کفپوش است تا اتاق را به هم نزدیک کنید.

کابینت 

این مرحله ای است که انتخاب های طراحی شخصی شما واقعاً قابل توجه می شود. هر کابینت جدید برای آشپزخانه یا حمام در این مرحله نصب می شود. همه چیز از کابینت های ذخیره سازی بالایی گرفته تا روشویی به همراه میزهایی که از قبل با فضاهایی برای قرار دادن سینک ها و وسایل بریده شده اند. اگر فقط اتاق خواب یا اتاق نشیمن را بازسازی کنید، احتمالاً این مرحله نادیده گرفته می شود.کابینت کرج انواع مدل وطرح های کابینت را برای شمافراهم نموده است.

لوازم خانگی 

فضای جدید شما اکنون آماده است تا کاربردی شود. هر وسیله جدیدی که در برنامه و بودجه خود قرار دهید نصب خواهد شد. همه چیز از یخچال گرفته تا اجاق گاز، سینک ظرفشویی و وان با شیرآلات و وسایل شیک و همچنین ماشین لباسشویی و خشک کن. حتی اگر لوازم قبلی خود را نگه دارید، آنها به مکان های جدید خود معرفی خواهند شد.

مراحل بازسازی کرج-معمارلندز

آخرین اقدامات صفرتا صد بازسازی در کرج

قبل از شروع پاکسازی، تمام کارهای نهایی اعمال می شود. لمس کردن برای رنگ آمیزی به همراه هر کاغذ دیواری که باید منتظر بمانید تا طبقات تمام شود، تکمیل می شود. آن دسته از لمس های شخصی مانند بک اسپلش سفارشی و وسایل نور نصب خواهند شد. به همراه تزئینات در و پنجره، قلاب، قفسه بندی و سخت افزار. اگر اهل تزیین نیستید، این مرحله ای است که در آن یک دکوراتور داخلی می تواند به شخصی سازی شما کمک کند.

هزینه صفرتاصدبازسازی در کرج

هزینه صفرتاصدبازسازی در کرج بستگی به متراژ محل,نوع مواد ومتریال.سبک وطرح مدنظر کارفرما و سایر عوامل بستگی دارد.برای اطلاع از قیمت با شمارهای ثبت شده در سایت تماس بگیرید .کارشناسان ما باکمال میل آماده پاسخ به تمام سوالات شماعزیزان می باشند.

سوالات متداول

صفر تاصد بازسازی در کرج شامل چه مواردی است؟

اگر کسی یک ساختمان قدیمی را بازسازی کند، آن را تعمیر و اصلاح می کند و آن را به وضعیت خوب باز می گرداند در واقع بازسازی کرده است.صفر تاصد بازسازی در کرج شامل کاهش یااضافه کردن دیوارها.لوله کشی.اضافه کردن یا کم کردن متراژ و … می باشد.

آیا درتمام مناطق استان البرز, بازسازی ساختمان انجام می شود؟

بله, گروه معمارلندز درتمام مناطق استان البرز آماده خدمت به شماعزیزان است.منطقه گوهردشت,عظیمیه,بنفشه, مهرشهر, فردیس و….

منظور شما از بازسازی ساختمان چیست؟

روند تعمیر و بهسازی یک ساختمان به نحوی که مجدداً در وضعیت خوبی قرار گیرد را بازسازی ساختمان می گویند.

هدف از بازسازی ساختمان در کرج چیست؟

بازسازی ساختمان فرآیند بهبود ساختار شکسته، آسیب دیده یا قدیمی است. بازسازی ها معمولاً تجاری یا مسکونی هستند. علاوه بر این، نوسازی می تواند به ایجاد چیزی جدید یا بازگرداندن چیزی به زندگی اشاره داشت.

چه زمانی باید خانه خود را بازسازی کنید؟

اگر خانه وساختمان شما هنوز در شرایط خوبی است،نیازی به بازسازی نیست ولی  باید هر 15 تا 20 سال یکبار ساختمان بازسازی شود.

آیا بازسازی به خانه و ساختمان ارزش می دهد؟

بله!بابازسازی ساختمان وخانه خود ارزش ملک خود را بالاتر خواهید کرد.

صفر تاصد بازسازی ساختمان در کرج چقدر طول می کشد؟

به طور کلی، اگر همه چیز خوب پیش برود، بازسازی کل خانه های کوچکتر حدود چندماه یا کمتر طول می کشد.اگر مشکلاتی با مجوزهای شهری یا سایر تاخیرهای پیش بینی نشده وجود نداشته باشد.

آیا خرید ساختمان جدید ارزان تر است یا بازسازی ساختمان؟

بازسازی یک ساختمان همیشه کمتر از خرید یا ساخت خانه جدید است.

آیا می توانیم در حین بازسازی در خانه زندگی کنیم؟

هنگامی که مشتریان تصمیم می گیرند خانه خود را بازسازی کنند، سوال بعدی طبیعتاً این است که “آیا می توانم در طول بازسازی خانه در خانه خود بمانم؟” پاسخ این است که بله، شما می توانید.

مجموعه دکوراسیون طراحی معمارلندز درچه زمینه هایی فعالیت می کند؟

معمار لندز با افتخار اعلام می دارد که تمام مراحل دکوراسیون داخلی درکرج تامرحله تحویل پروژه را با حرفه ای ترین نیروهای خود انجام وتحویل می دهد.

آیااین مطلب برای شما مفید بود؟

روی ستاره کلیک کنید و رای بدهید

میانگین امتیازدهی 5 / 5. شمارش امتیاز 1

هیچ امتیازی ثبت نشده!اولین نفرباشید که رای میدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معمار لندز

09337803378 – 09371017707 09381880288

مقالات پیشنهادی