معمار لندز
0
(0)

مجموعه دکوراسیون داخلی معمار لندز

همکاری تیمی95%
تجهیزات اصل ومدرن90%
قیمت رقابتی99%
ممنونم.از نتیجه کار خیلی راضی بودم.
سلام. یک تجربه عالی از یک گروه دکوراسیون داخلی حرفه ای برام رقم زدید.مرسی
فوق العاده همه چیز حرفه ای بود.رفتار.برخورد.تجهیزات
cartoon-young-man-icon-vector-12133314
download
male-512

آنچه مطالعه خواهیدکرد:

مجموعه دکوراسیون داخلی معمار لندز

همکاری تیمی95%
تجهیزات اصل ومدرن90%
قیمت رقابتی99%

آنچه مطالعه خواهیدکرد:

طراحی داخلی مدرن کرج

طراحی داخلی مدرن کرج سبکی از طراحی داخلی است که در اوایل قرن بیستم ظهور کرد و همچنان الهام بخش طراحان داخلی معاصر است.طراحی  داخلی مدرن کرج  یک سبک طراحی داخلی منزل است که با پالت رنگی تک رنگ، خطوط تمیز، مینیمالیسم، مواد طبیعی و نور طبیعی مشخص می شود. این به طور خاص به یک جنبش زیباشناختی تاریخی اشاره دارد که در اوایل تا اواسط قرن بیستم رخ داد. اگرچه اغلب با اصطلاح “طراحی معاصر” اشتباه گرفته می شود  یا به جای یکدیگر استفاده می شود، طراحی مدرن سبک متمایز خود است.

تاریخچه طراحی داخلی مدرن کرج

طراحی مدرن ریشه در مدرنیسم دارد، جنبش پایان قرن که با تأکید بر تفکر انتزاعی، کارکرد و اشکال ساده و واضح مشخص می شود.

1. ریشه های آلمانی و اسکاندیناویایی: می توانید ریشه های طراحی مدرن را در طراحی باهاوس آلمان و طراحی اسکاندیناوی جستجو کنید. باهاوس که به نام Staatliches Bauhaus نیز شناخته می شود، یک مدرسه طراحی آلمانی و جنبش هنری متعاقب آن در اوایل قرن بیستم بود که با هنرهای زیبا و عملکرد در هنرهای تجسمی، هنرهای تزئینی و معماری ازدواج کرد. زیبایی‌شناسی طراحی مدرن مکتب باهاوس شامل عملکرد مینیمالیستی و آزمایش‌هایی با شکل است.

2. تأثیر هنر مدرن: طراحی خانه مدرن برخاسته از جنبش هنر مدرن است، که گرایش های حداکثری طراحی ویکتوریا را به نفع فلسفه فرم-فالو-کارکرد رد می کرد. فن آوری های جدید، صنعتی شدن و دسترسی به مصالح ساختمانی مانند فولاد و بتن نیز از هنر و معماری مدرن از دهه 1920 تا اوایل دهه 1950 خبر داد. خطوط تمیز، پنجره های کف تا سقف، فضاهای نشیمن باز و سقف های مسطح به سبک غالب این عصر تبدیل شدند.

3. میراث ماندگار: در پایان جنگ جهانی دوم، معماران جوان شروع به انتقاد از ماهیت شدید مینیمالیسم کرده بودند. در دهه 1960، حساسیت های مینیمالیستی شروع به تولد دوباره تزئینات و پست مدرنیسم کرد. با این حال، میراث مدرنیسم همچنان در ساختمان‌های نمادین و به عنوان الهام‌بخش معماری معاصر به حیات خود ادامه می‌دهد.

تعریف عناصر طراحی  داخلی مدرن کرج

اگر می خواهید ظاهر مدرن را در خانه خود بگنجانید، ایده های طراحی مدرن زیر را در نظر بگیرید.

1. خطوط تمیز: خانه های مدرن با خطوط تمیز و مستقیم و حداقل تزئینات ساخته می شوند.

2. دکور خانه مینیمال: فضاهای مدرن عاری از شلوغی و شکوفایی های غیر ضروری هستند. دکوراسیون مدرن کارکرد را بر مد ترجیح می دهد.

3. رنگ های خنثی: سبک مدرن از رنگ های روشن به نفع یک پالت رنگی تک رنگ و خنثی جلوگیری می کند. رنگ های سفید، بژ، خاکستری، مشکی و پاستلی را در نظر بگیرید.

4. پلان باز: از مبلمان به جای دیوار برای تمایز بین فضاهای یک خانه پلان باز استفاده کنید. به عنوان مثال، یک جزیره آشپزخانه می تواند آشپزخانه را از اتاق ناهارخوری جدا کند، و یک مبل سکشنال می تواند تعریفی را برای یک اتاق نشیمن باز به ارمغان بیاورد.

5. مبلمان کوتاه و بلند: مبلمان بلندی که در پایین زمین قرار گرفته اند، اگر از مواد طبیعی مانند چوب یا فلز رنگ نشده نیز ساخته شده باشند، می توانند ظاهری مدرن به خانه شما ببخشند. روکش‌های چرم و پارچه، روکش‌های چوبی (مانند آنهایی که برای ایجاد صندلی کلاسیک مدرن Eames در اواسط قرن استفاده می‌شوند)، شیشه، کروم، استیل و بتن نیز روکش‌های محبوب مبلمان مدرن هستند.

اشتراک گذاری مقاله در شبکه های اجتماعی:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on telegram
Share on email
Share on whatsapp
Share on skype
طراحی داخلی مدرن کرج-معمارلندز
طراحی داخلی مدرن کرج

ویژگی های طراحی داخلی مدرن کرج

طراحی داخلی مدرن کرج نشان دهنده دوره ای از سبک در اواسط قرن بیستم است. “این به شدت تحت تاثیر طراحان اسکاندیناویایی و آلمانی قرار گرفت. تمرکز ویژه روی فرم و عملکرد قرار گرفت، جایی که هر دوی این رشته ها به عنوان یکسان در نظر گرفته می شدند.”برای انجام طراحی مدرن می توانید با کارشناسان معمارلندز تماس گرفته، ما با طراحان داخلی خبره و برندهای پیشرو همکاری می کنیم تا اطلاعات کاربردی و دقیقی را در مورد هر چیزی که در طراحی خانه به شما ارائه می دهیم. 
درک سبک های مختلف طراحی داخلی در کرج می تواند گیج کننده باشد، به خصوص زمانی که تعداد زیادی را در رسانه ها و مجلات اجتماعی می بینیم.

طراحی داخلی مدرن که نباید با سبک معاصر اشتباه شود، که با تغییر زمان تکامل می یابد، طراحی داخلی مدرن در آغاز قرن بیستم آغاز شد. آنچه امروزه به عنوان سبک مدرن می شناسیم از دهه 1920 تا 1950 می آید و ریشه در طراحی آلمانی و اسکاندیناوی دارد.

طراحی داخلی مدرن یک اصطلاح ایستا است که برای توصیف یک دوره زمانی خاص استفاده می شود و نشان دهنده آغاز قرن بیستم است. از قوانین این دوره خاص پیروی می کند و می توان آن را “مدرنیست” نامید. برخی از ویژگی‌های رایج این سبک شامل پنجره‌های بزرگ، روکش براق با لهجه‌های کرومی است. همچنین دکور ساده با کنتراست مانند سفید یا سیاه را در خود جای داده است؛ در حالی که افزودن رنگ سفید باعث وسعت و افزودن رنگ مشکی احساس ظرافت می شود.اما، چگونه از این سبک دکوراسیون برای به تصویر کشیدن ظاهر چشم نوازی که در مجلات و مقالات دکوراسیون منزل می بینید استفاده می کنید؟ البته با استفاده از ایده های الهام بخش طراحی و عناصر ضروری سبک.

مزایای طراحی  داخلی مدرن کرج چیست؟

طراحی داخلی مدرن بی انتها است هرگز از مد نمی افتد، و پایه و اساس بسیاری از محبوب ترین ظاهرهای امروزی است. طراحی مدرن حس سبک و طراحی را در خانه شما به ارمغان می‌آورد و در عین حال مطمئن می‌شود که محصولات کاربردی هستند و کاربردهای روزانه کاربردی را ارائه می‌دهند. این امر به ویژه در وسایل روشنایی و لامپ ها صادق است، زیرا محصولات بیانیه طراحی را نشان می دهند، اما نورپردازی کاربردی را برای کارهای عادی و فعالیت های روزانه نیز فراهم می کنند.

عملکرد اصلی طراحی داخلی مدرن، به حداکثر رساندن فضا و ارائه یک طرح باز است که اجازه می دهد نور طبیعی وارد شود.” برای مثال، هدف اتاق نشیمن این است که احساس کنید در ایوان جلویی خود نشسته اید و هیچ چیز دیگری در اطراف خود ندارید – باید احساس خوشامدگویی داشته باشید اما درهم و برهم نباشد.چیدمان باز فضای بیشتری برای نشان دادن شخصیت شما می دهد و در عین حال از شما در خانه استقبال می کند. فضاهای باز آن به همراه جزئیات برجسته زیادی مانند هنر یا مبلمان کمک می کند تا حس بسیار مشخص و شخصی به آن اضافه شود.”

طراحی داخلی مدرن در کرج-معمارلندز
طراحی داخلی مدرن کرج

اشتراک گذاری مقاله در شبکه های اجتماعی:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on telegram
Share on email
Share on whatsapp
Share on skype

سبک های طراحی داخلی مدرن کرج

از آنجایی که طراحی داخلی مدرن کاملاً گسترده است، با تأثیرات متعدد در طول چندین دهه، الهام بخش بسیاری از انواع دیگر است. شما می توانید از شش عنصر کلیدی برای افزودن جزئیات مدرن به هر سبکی، از ویکتوریایی تا انتقالی، با همه چیز در میان استفاده کنید.

سبک های زیر به خوبی بخشی از طراحی داخلی مدرن کرج هستند:

1. مینیمالیسم: طراحی مینیمالیستی دقیقاً همانطور که به نظر می رسد است – طبیعت مینیمال یا ساده. همه چیز در مورد سبک ساده و ایجاد فضاهای باز و جذاب است.مینیمالیسم بر کم کردن اشیا به ابتدایی ترین شکلشان تمرکز دارد و زمانی که در خانه ها استفاده می شود، بسیار شبیه به طراحی داخلی مدرن است. فضاهای مینیمالیستی ساده، بی‌نظم و تک رنگ هستند و دارای رنگ‌هایی هستند که به زندگی می‌افزایند. علاوه بر این، خطوط تمیز، رنگ های خنثی، مواد طبیعی و سایر عناصر حیاتی طراحی مدرن را خواهید دید که در فضای داخلی مینیمالیستی منعکس شده اند.طراحی داخلی مینیمالیستی، طرحی است که به دنبال کاهش شلوغی و دکور در یک اتاق است. “این نوع طراحی اغلب با سادگی و تمرکز بر عملکرد بیش از فرم مشخص می شود.”

سبک مینیمالیستی مدرن

2. صنعتی: طراحی داخلی صنعتی با مواد خام، سطوح ناتمام و فضاهای باز بزرگ مشخص می شود. این نوع طراحی اغلب در محیط‌های تجاری و صنعتی استفاده می‌شود. با این حال، می‌توان از آن در محیط‌های مسکونی نیز برای ایجاد ظاهری مدرن و هیجان‌انگیز استفاده کرد. طراحی داخلی صنعتی تماماً در مورد کنتراست است، بنابراین باید از رنگ‌ها و بافت‌های قوی استفاده کنید. یک اتاق صنعتی با افتخار مصالح ساختمانی را به نمایش می گذارد که سایر فضاها سعی در پنهان کردن آن دارند. چوب خام، فولاد ضد زنگ و آهن نسبت به اثاثه یا روکش‌های بافتی رایج‌تر هستند. با این حال، طراحی داخلی صنعتی را خواهید دید که در طیف وسیعی از خانه های مجلل توسط طراحان داخلی معروف استفاده می شود.

سبک داخلی صنعتی

3. اسکاندیناوی: طراحی اسکاندیناوی حول ایجاد فضاهای کاربردی است که باز و پر از نور هستند و اغلب دارای پالت های رنگی خنثی و عناصر طبیعی مانند چوب جامد هستند.سبک اسکاندی به معنای ایجاد احساس دنج و دلپذیری در فضای شماست در حالی که در انتخاب دکوراسیون و مبلمان خود محدودیتی به سبک مینیمالیستی دارید. این شما را دعوت می کند در حالی که کاکائو داغ می نوشید خود را در یک پتوی گرم بپیچید، اما همچنین مرتب، نامرتب و بسیار کاربردی است. اگر به بافت‌ها و رنگ‌های ملایم علاقه دارید، اما از طرفداران هنر مدرن و استایل نیز هستید، سبک اسکاندیناوی مناسب است.

سبک داخلی اسکاندیناوی

4. ژاپنی:سبک های طراحی ژاپنی و اسکاندیناوی بیش از آنچه تصور می کنید شبیه هستند، با زیبایی شناسی مدرن که بر راحتی، سادگی و عناصر طبیعی تمرکز دارد. سبک ژاپنی گرایش نسبتا جدیدی است، اما به سرعت در حال افزایش محبوبیت است و احتمالاً در چند سال آینده بیشتر از آن را در فیدهای خود خواهید دید. بنابراین اگر همیشه ایده‌های اتاق نشیمن  را دوست داشته‌اید، اما به دنبال برخی رنگ‌ها و بافت‌های دنج هستید، ممکن است مناسب باشد.

سبک داخلی ژاپنی

5. مدرن میانه قرن:طراحی داخلی مدرن در اواسط قرن یک سبک جاودانه است که می تواند در هر خانه ای استفاده شود. “این نوع طراحی به دلیل سادگی و خطوط تمیز خود شناخته شده است. مبلمان مدرن قرن اواسط قرن اغلب از مواد طبیعی مانند چوب و چرم ساخته می شود که به آن حس گرم و جذابی می دهد.”اگر به ظاهر مدرن علاقه دارید اما می خواهید شخصیت بیشتری به فضای خود اضافه کنید، مبلمان یا دکوراسیون مدرن اواسط قرن را در نظر بگیرید. در حالی که سبک مدرن تزیینات را به حداقل می رساند، هیچ اشکالی ندارد که یک آویز دیواری ستاره دار یا یک صندلی استراحت را به فضای خود اضافه کنید.

سبک داخلی مدرن میانه قرن

6. خانه مزرعه مدرن: طراحی خانه‌های مزرعه‌ای مدرن، روستایی بودن را از سبک خانه‌های کشاورزی سنتی حذف می‌کند. رنگ‌های خنثی و خطوط صاف‌تر و صاف‌تر را به ارمغان می‌آورد که حس صیقلی‌تر و کامل‌تری ایجاد می‌کند.اگر به نمای داخلی خانه های مزرعه علاقه دارید اما خواهان فضای کمی مینیمالیست هستید، سبک خانه های مزرعه مدرن می تواند مناسب باشد. این دو سبک عناصر بسیاری را به اشتراک می گذارند، مانند سطوح چوبی در معرض دید، مبلمان به سبک اسکاندی و رنگ های خنثی. و با هم فضاهایی را ایجاد می کنند که مملو از شخصیت و سبک شخصی است.

سبک خانه مزرعه مدرن

7. آرت دکو: طراحی داخلی آرت دکو سبکی است که در دهه‌های 1920 و 1930 شکل گرفت. ویژگی‌های آن اشکال هندسی و رنگ‌های جسورانه است و اغلب شامل موادی مانند شیشه، فلز و سنگ است». فضای داخلی آرت دکو به دلیل ظاهر لوکس و پیچیده خود شناخته شده است.

سبک آرت دکو

چرا طراح داخلی مدرن کرج؟

سبک‌های طراحی داخلی مدرن در این که چگونه زیبایی و زرق و برق را با راحتی و عملی ادغام می‌کنند منحصربه‌فرد هستند. بنابراین شما می توانید در یک خانه زیبا زندگی کنید بدون اینکه حس آنچه را که واقعاً آن را به یک خانه تبدیل می کند از دست بدهید، نه فقط یک خانه. تفاوت در چیست؟ خانه جایی است که می توانید آزادانه زندگی کنید و احساس تعلق داشته باشید. بر این اساس خانه هایی که در هر گوشه اش اشیای عتیقه و وسایل تزئینی غیرقابل استفاده دارند، هرگز خانه ای دنج نخواهند بود. 


سبک طراحی داخلی مدرن را می توان به سبک های معماری آلمانی و اسکاندیناویایی ردیابی کرد. این سبک دارای عوامل زیادی است که بر نحوه شکل گیری آن تأثیر می گذارد. اما بالاتر از همه، سبک عملی بودن را در اولویت اول قرار می دهد.بسیاری از افراد سبک های معاصر و مدرن را با هم اشتباه می گیرند و اگرچه هر دو سبک ساده ای دارند، تفاوت های واضح زیادی وجود دارد. به عنوان مثال، سبک معاصر دارای مبلمان با منحنی خط است، اما مبلمان مدرن دارای گوشه های لبه های تیز هستند. یکی دیگر از تفاوت های اصلی پالت رنگ است، سبک معاصر تمایل به رنگ های جسورانه دارد، در حالی که طراحی داخلی مدرن تمایل به داشتن یک پالت رنگی برهنه دارد.


جنبه های متعددی وجود دارد که می توانید آنها را برای تزئین با سبک طراحی داخلی مدرن ادغام کنید و خانه خود را طوری جلوه دهید که توسط یک حرفه ای تزئین شده است! 

خطوط عمودی یا افقی را انتخاب کنید و در تمام طرح های اتاق به آنها بچسبید. ضمن اینکه از خطوط منحنی نیز دوری کنید.طبیعت را با تمام عناصرش در آغوش بگیرید، می توانید با اجازه دادن به نور خورشید یا اضافه کردن گیاهان به آن برسید.مبلمانی با عناصر طبیعی مانند چرم و چوب تهیه کنید.
فقط یک نقطه کانونی را در هر اتاق بگنجانید، زیرا سبک مدرن به دلیل سادگی خود برای انتخاب تنها یک عنصر بزرگ و تکمیل هر چیز دیگر در اتاق شناخته شده است.اگر مبلمان یا چیزی در اطراف شما قرار دارد که از آن استفاده نمی کنید، تا جایی که می توانید شلوغ نکنید. در دور انداختن آنها تردید نکنید.
یک اثر هنری مدرن اضافه کنید، اما مطمئن شوید که با یک یا دو قطعه در کل خانه زیاده روی نکنید. این به خانه شما ظاهری شیک می بخشد بدون اینکه آن را با بسیاری از وسایل غیر ضروری شلوغ کنید.
دیوار خود را برهنه بگذارید، هیچ طراحی مدرن واقعی کاغذ دیواری و نقاشی دیواری ندارد. فقط از یک رنگ ثابت، ترجیحا برهنه یا خاکی استفاده کنید، یا می توانید یک قدم جلوتر بروید و دیوارهای بتنی یا آجری داشته باشید.
در فضاهای باز، سعی کنید کل خانه شبیه یک اتاق بزرگ باشد. این را می توان با داشتن آشپزخانه ای به سبک آمریکایی، قرار دادن طبقات یکسان برای هر اتاق یا داشتن پالت رنگی یکسان به دست آورد.

طراحی داخلی مدرن در کرج-معمارلندز
طراحی مدرن کرج

سوالات متداول

سبک مدرن در دکوراسیون داخلی چیست؟

می توانید از طراح داخلی در کرج خود انتظار داشته باشید که فضای داخلی شما را برای ارتقای رفاه، ایمنی و عملکرد فضای شما طراحی کند.

 
 
عناصر طراحی داخلی مدرن چیست؟

6 ویژگی مهم طراحی داخلی مدرن:
دوستدار محیط زیست. 
مواد و عناصر طبیعی .
روشنایی باز و طبیعی .
دیوارها و بافت های خنثی .
ساده، خطوط تمیز و مبلمان ساده. 
عملی بودن و کاربردی بودن.

بیشترین رنگ های مورداستفاده در طراحی داخلی مدرن چیست؟

رایج ترین رنگ برای طرح دکوراسیون مدرن سفید است، اما می تواند هر رنگی باشد – خاکستری، خرمایی، آبی یا قرمز.

 
مشاوره معمارلندز رایگان است؟

بله، در معمارلندز مشاوره واستعلام قیمت کاملا رایگان است.شما می توانید باشماره های ثبت شده درسایت تماس گرفته,کارشناسان ما مشتاقانه آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

مجموعه دکوراسیون طراحی معمارلندز درچه زمینه هایی فعالیت می کند؟

معمار لندز با افتخار اعلام می دارد که تمام مراحل دکوراسیون داخلی درکرج ,بازسازی ساختمان در کرج و کابینت کرج تامرحله تحویل پروژه را با حرفه ای ترین نیروهای خود انجام وتحویل می دهد.

آیااین مطلب برای شما مفید بود؟

روی ستاره کلیک کنید و رای بدهید

میانگین امتیازدهی 0 / 5. شمارش امتیاز 0

هیچ امتیازی ثبت نشده!اولین نفرباشید که رای میدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معمار لندز

09337803378 – 09371017707 09381880288

مقالات پیشنهادی