معمار لندز
0
(0)

مجموعه دکوراسیون داخلی معمار لندز

همکاری تیمی95%
تجهیزات اصل ومدرن90%
قیمت رقابتی99%
ممنونم.از نتیجه کار خیلی راضی بودم.
سلام. یک تجربه عالی از یک گروه دکوراسیون داخلی حرفه ای برام رقم زدید.مرسی
فوق العاده همه چیز حرفه ای بود.رفتار.برخورد.تجهیزات
cartoon-young-man-icon-vector-12133314
download
male-512

آنچه مطالعه خواهیدکرد:

مجموعه دکوراسیون داخلی معمار لندز

همکاری تیمی95%
تجهیزات اصل ومدرن90%
قیمت رقابتی99%

آنچه مطالعه خواهیدکرد:

قیمت کابینت ممبران در کرج

کابینت ممبران در کرج نوعی کابینت MDF است که روکش آن با تکنولوژی وکیوم انجام گرفته است.تخمین و برآورد قیمت کابینت در کرج بستگی به چه عواملی دارد؟ قیمت کابینت ممبران در کرج را چگونه می توان محاسبه کرد؟کابینت ممبران جزء کابینت کلاسیک است، سبک کلاسیک به دلیل وجود منبت ها و فرایند تولید پیچیده تر نسبت به سبک مدرن هزینه تولید بالاتر و بالطبع قیمت بالاتری دارد، در بین کابینت های کلاسیک کابینت ممبران قیمت تمام شده کمتر و بالطبع هزینه کمتری نیز نسبت به سایر سبک های کلاسیک دارد. علاوه بر آن به دلیل زیبایی این کابینت لوکس، جایگاه خود را در قلب آشپزخانه های ایرانی باز کرده است.

برآورد قیمت کابینت ممبران در کرج

کابینت ممبران قیمت کمتری نسبت به رنگ، روکش چوب، چوب و رنگ های پلی استر و پولیشی دارد و جزء ارزان قیمت ترین کابینت های کلاسیک است.قیمت یک متر کابینت ممبران شامل یک متر کابینت دیواری به ارتفاع ۹۰ و یک متر کابینت دیواری به ارتفاع ۷۵ است، مطابق با اتحادیه کابینت سازان، کابینت زمینی ۶۰% قیمت یک متر و کابینت دیواری ۴۰% قیمت یک متر کابینت را دارد، دلیل درصد بندی قیمت کابینت ممبران به دلیل یکسان نبودن کابینت های زمینی و دیواری در آشپزخانه است، به عنوان مثال اگر در آشپزخانه تان ۵ متر کابینت دیواری و ۳.۵ متر کابینت زمینی داشته باشید.

البته فاکتورهای دیگری هم در محاسبه قیمت کابینت ممبران در کرج دخیل هستند.برای اطلاع از قیمت به روز کابینت ممبران در کرج و قیمت انواع کابینت در کرج لطفا با شمارهای ثبت شده درسایت معمارلندز تماس گرفته.کارشناسان ما با کمال میل آماده پاسخ به تمام سوالات شما عزیزان می باشند.

اشتراک گذاری مقاله در شبکه های اجتماعی:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on telegram
Share on email
Share on whatsapp
Share on skype
قیمت کابینت ممبران در کرج-معمارلندز
قیمت کابینت ممبران در کرج

لیست قیمت کابینت ممبران در کرج

کابینت آشپزخانه در کرج، یکی از مهم ترین مبلمان های خانه محسوب می‌شود که در ظاهر آشپزخانه بسیار موثر است. یکی از موارد چالش برانگیز در اجرای کابینت در کرج، بر آورد قیمت آن است؛ چراکه برخی از کابینت ساز ها در ابتدا، قیمت کابینت را کمتر از دیگر مجریان کابینت بیان می کنند یا آن را تنها بر حسب طول کابینت محاسبه می کنند. اما متاسفانه اکثر سفارش دهندگان کابینت، از این موضوع آگاهی ندارند و در نتیجه در پایان کار با مشکلاتی مواجه می شوند و قیمتی فراتر از قیمت اولیه پیش چشم خود می بینند. برای مثال، یک سفارش دهنده کابینتی با طول 10 متر نیاز دارد. پس از اینکه یک کابینت کار قیمت هر متر کابینت را 700 هزار تومان اعلام می کند و دیگری 800 هزار، وی با انتخاب کار ارزان تر و با یک حساب سر انگشتی، فاکتوری به قیمت 7 میلیون تومان را برای خود تصور می کند. اما کارفرما با بی اطلاعی از اینکه، جدا از طول کابینت، پارامتر های دیگری نیز نظیر طرح، ابعاد و متریال در قیمت آن تاثیر دارند، در انتهای کار و هنگام مشاهده فاکتور پایانی بسیار متعجب می شود. حال وقت آن رسیده است تا نحوه قیمت گذاری کابینت ممبران را به خوبی بشناسیم تا با اطلاعات کافی، پا به عقد قرارداد بگذاریم.

عوامل تاثیر گذار بر قیمت کابینت ممبران در کرج

کابینت ممبران یکی از پرطرفدارترین کابینت کلاسیک است، اما قبل از خرید کابینت در کرج از چهار فاکتور اصلی این نوع کابینت ها اطمینان کامل حاصل فرمایید:

  1. چسب آلمانی (مهمترین عامل بلند شدن وکیوم از روی ورق)
  2. روکش کره ای
  3. جنس ام دی اف درب ها (کاستامونا یا واناچای)
  4. نوع دستگاه وکیوم
قیمت کابینت ممبران در کرج-معمارلندز
قیمت کابینت ممبران در کرج

اشتراک گذاری مقاله در شبکه های اجتماعی:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on telegram
Share on email
Share on whatsapp
Share on skype

 منظور از قیمت یک متر کابینت ممبران چیست؟

قیمت کابینت ممبران متری ۱۵۰۰ متری ۱۶۰۰ متری ۱۷۰۰ و ….اینها عددهایی هستند که شما از هر مغازه دار یا شرکتی میشنوید اما منظور از قیمت یک متر چیست؟

کابینت ممبران زمینی و دیواری :

استاندارد ابعادی کابینت زمینی : ارتفاع ۹۰ و عمق ۵۵ سانتی متر.

استاندارد ابعادی کابینت دیواری : ارتفاع ۷۰ و عمق ۳۵ سانتی متر .

محاسبه قیمت کابینت ممبران به چه صورت است؟

طبق قانون اتحادیه کابینت سازان قیمت یک متر کابینت زمینی ۶۰% قیمت کل و قیمت یک متر کابینت دیواری ۴۰% است.

قیمت گذاری کابینت ممبران

قیمت کابینت ممبران بر حسب یک متر طول کابینت محاسبه می شوند، بدین صورت که یک متر از آن دارای یک متر کابینت زمینی و یک متر کابینت دیواری است. متر کردن نیز به شکلی انجام می شود که از ابتدای کابینت تا انتهای آن در وضع طولی متر شود. اندازه گیری در شرایطی انجام می شود که ابعاد کابینت ( ارتفاع و عمق ) آن دارای مقداری استاندارد باشند.

قانون 60، 40 در قیمت گذاری کابینت ممبران

طبق این قانون ، کابینت های زمینی که دارای ارتفاع cm90 هستند % 60 و کابینت های دیواری با ارتفاع cm70 ، % 40 از قیمت در هر متر طول را شامل می شوند. یک متر کابینت شامل چه چیزهایی است! یک متر کابینت علاوه بر یک متر کابینت زمینی و هوایی، شامل یک متر صفحه کابینت، تاج، زیر چراغی و یک پاخور یا پایه استیل به همراه دستگیره، ریل ساچمه ای، کلیه یراق، جک ساعتی و درب یونیت می باشد.

ابعاد استاندارد کابینت و قیمت کابینت ممبران در کرج

کابینت دیواری ممبران

عمق و ارتفاع کابینت می بایست به ترتیب cm 30 و cm70 باشد. البته که اگر ارتفاع سقف بیش از cm 240 بود می توان ارتفاع را سه قسمت و cm90 در نظر گرفت. یکی از نکات قابل توجه در اجرای کابینت های دیواری این است که ابعاد کابینت از محدوده استاندارد خارج نشود، چرا که اشکال در وزن کابینت های دیواری، خطرناک است.

کابینت زمینی ممبران

بدنه کابینت زمینی می بایست دارای ارتفاع 72 cm باشد که این ارتفاع به همراه رویه 14 mm و پایه 14 cm بهcm 90 نیز می رسد. عمق استاندارد کابینت اما فراتر از cm55 نمی باشد.

کابینت کمدی ممبران

کابینت های کمدی در واقع کابینت هایی ایستاده ای هستند که از زمین تا کابینت های دیواری ارتفاع دارند. قیمت آن ها هم چیزی حدود 3 برابر قیمت کابینت زمینی یعنی % 180 می باشد.

کابینت نیمه کمدی

این نوع کابینت ها دارای ارتفاعی در حدود cm130 تا cm150 هستند و قیمت آن ها نیز دو برابر کابینت های زمینی یعنی % 120 می باشد.

کابینت ویترینی ممبران

کابینت های ویترینی، دارای بدنه ای تمام رنگ هستند که محل قرار گیری اجناس دکوری در آشپرخانه هستند. محاسبه قیمت ویترین کابینت ممبران بدین صورت است که نوع زمینی آن 2 برابر قیمت کابینت های زمینی ( % 120 ) و نوع دیواری آن نیز دو برابر قیمت کابینت های دیواری ( % 80 ) است.

کابینت جزیره ممبران

کابینت جزیره، کابینتی زمینی است که به دیوار متصل نمی باشد و ابعاد استاندارد آن نیز به اندازه کابینت زمینی است. قیمت کابینت جزیره نیز 5/1 برابر کابینت زمینی و % 90 است.

سوالات متداول

کابینت ممبران چیست؟

کابینت ممبران نوعی پوشش است که با فشار دادن غشاهای PVC بر روی سطح MDF خام یک طرفه به دست می آید. ممبران های پی وی سی مورد استفاده در ساخت کابینت های ممبران، فویل های آنتی باکتریال و سالم مورد تایید سازمان بهداشت جهانی (WHO) هستند.

آیا کابینت ممبران ارزانتر از کابینت چوبی است؟

مواد PVC مقرون به صرفه هستند و در مقایسه با کابینت های چوبی ارزان تر هستند.

آیا در معمارلندز می توانیم هر طراحی کابینتی دلخواه سفارش دهیم؟

بله!شما میتوانید هر سبک وطرح کابینت که درنظر دارید در معمارلندز سفارش دهید.کافیست باما تماس گرفته واز مشاوره رایگان ما برخوردارشوید.

 

هر چند وقت یکبار باید کابینت را تعویض کنیم؟

هر 10 تا 15 سال!
پس از یک دوره استفاده قابل توجه، کابینت ها و کانترها در معرض ساییدگی و پارگی قرار می گیرند. قرار نیست آنها برای همیشه دوام بیاورند و بسته به مواد ممکن است هر 10 تا 15 سال یکبار نیاز به بازسازی کامل داشته باشند.

آیا خرید هرنوع مدل و سبک کابینت آشپزخانه در معمارلندز بصورت نقدواقساط بدون بهره انجام می شود؟

بله.خرید کابینت بصورت نقد واقساط بدون بهره امکان پذیر است.برای مطالعه بیشتر درزمینه کابینت اقساطی لطفا لینک زیر را مطالعه نمایید.

شرایط کابینت اقساطی در کرج

مشاوره معمارلندز رایگان است؟

بله، در معمارلندز مشاوره واستعلام قیمت کاملا رایگان است.شما می توانید باشماره های ثبت شده درسایت تماس گرفته,کارشناسان ما مشتاقانه آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

مجموعه دکوراسیون طراحی معمارلندز درچه زمینه هایی فعالیت می کند؟

معمار لندز با افتخار اعلام می دارد که تمام مراحل دکوراسیون داخلی درکرج ,بازسازی ساختمان در کرج و کابینت کرج تامرحله تحویل پروژه را با حرفه ای ترین نیروهای خود انجام وتحویل می دهد.

آیااین مطلب برای شما مفید بود؟

روی ستاره کلیک کنید و رای بدهید

میانگین امتیازدهی 0 / 5. شمارش امتیاز 0

هیچ امتیازی ثبت نشده!اولین نفرباشید که رای میدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معمار لندز

09337803378 – 09371017707 09381880288

مقالات پیشنهادی