معمار لندز
5
(1)

مجموعه دکوراسیون داخلی معمار لندز

همکاری تیمی95%
تجهیزات اصل ومدرن90%
قیمت رقابتی99%
ممنونم.از نتیجه کار خیلی راضی بودم.
سلام. یک تجربه عالی از یک گروه دکوراسیون داخلی حرفه ای برام رقم زدید.مرسی
فوق العاده همه چیز حرفه ای بود.رفتار.برخورد.تجهیزات
cartoon-young-man-icon-vector-12133314
download
male-512

آنچه مطالعه خواهیدکرد:

مجموعه دکوراسیون داخلی معمار لندز

همکاری تیمی95%
تجهیزات اصل ومدرن90%
قیمت رقابتی99%

آنچه مطالعه خواهیدکرد:

قیمت کابینت کرج چقدر است؟

قیمت کابینت کرج چقدر برتصمیم شما برای تغییر دکوراسیون آشپزخانه اثرگذار است؟ می دانیم که تعویض کابینت های قدیمی آشپزخانه یک راه عالی برای تغییر دکوراسیون آشپزخانه می باشد.اما قیمت کابینت یکی از مهمترین بخش برای خرید کابینت در کرج یا تغییر کابینت می باشد.

کابینت آشپزخانه در کرج یکی از مقاوم ترین وسایل آشپزخانه می باشند. کابینت ها ظروف، قابلمه، تابه، ظروف، غذا و خوراکی ها در خود قرار می دهند و حتی در برابر کوبیدن درهای کابینت  مقاومت می کنند. از همه مهمتر، وقتی که شخصی وارد آشپزخانه می شود کابینت های آشپزخانه توجه را به خود جلب می کنند. زمانی که کابینت ها خراب می شوند یا به اندازه کافی قدیمی شده اند وخواهان یک تغییر اساسی و شیک در آشپزخانه شده اید وقت آن شده است که در مورد قیمت کابینت آشپزخانه تحقیق وبررسی کنید.

تغییر کابینت آشپزخانه بخش مهمی از بازسازی آشپزخانه است، اما لزوما پرهزینه نیست.قیمت کابینت کرج بیشتر به بزرگی آشپزخانه، نوع کابینت و موادی که ترجیح می دهید و هزینه نصب و دستمزد کار بستگی دارد.برای درک چگونگی تعیین قیمت کابینت در کرج ادامه مقاله را مطالعه نمایید تا بتوانید برای این پروژه بخوبی برنامه ریزی کنید که یکی از پر استفاده ترین فضای زندگی شما را متحول وشیک وبه روز می کند.

اشتراک گذاری مقاله در شبکه های اجتماعی:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on telegram
Share on email
Share on whatsapp
Share on skype
قیمت کابینت کرج-معمارلندز
قیمت کابینت کرج

اشتراک گذاری مقاله در شبکه های اجتماعی:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on telegram
Share on email
Share on whatsapp
Share on skype

بهترین قیمت کابینت در کرج را میخواهید؟

قیمت روز کابینت کرج چیست؟

قیمت کابینت آماده در کرج چگونه محاسبه می شود؟

 برای برآورد قیمت کابینت آشپزخانه خود بهتراست از یک فرد حرفه ای و باتجربه مشاوره بگیرید.کارشناسان معمارلندز آماده پاسخگویی به تمام سوالات شما در زمینه قیمت کابینت کرج و…هستند.

عوامل موثر در محاسبه قیمت  انواع کابینت آشپزخانه در کرج

 چندین فاکتور مهم و ضروری برای انتخاب کابینت مناسب وجود دارد. ابتدا فضای آشپزخانه را خوب بررسی کنید که آیاقسمت هایی در آشپزخانه وجود دارند که به فضای بیشتری یا طرح متفاوت نیاز دارند یا خیر. علاوه بر این، تصمیماتی  در مورد مواد، طراحی، اندازه، رنگ  گرفته شود که همه این موارد به قیمت نهایی کابینت مربوط است. در نهایت، نرخ  انجام کار و نصب کابینت را بر اساس انواع کابینت‌های انتخاب شده برای نصب در کابینت کرج و همین طور قیمت روز کابینت در کرج در نظر بگیرید. 

میانگین قیمت انواع کابینت کرج به صورت سفارشی و کابینت آماده برای نصب را از کارشناسان ما در معمارلندز بپرسید.

قیمت کابینت بیشتر تحت تاثیر موارد ذکر شده در زیر می باشند:

1-مواد

قیمت کابینت آشپزخانه به طور قابل توجهی تحت تأثیر نوع متریال انتخابی شما قرار دارد. پنج نوع ماده موجود است: روکش چوبی لمینت ، چوب، اکریلیک ، و فولاد ضد زنگ.

اکثر کابینت های چوبی موجود در بازار از جنس چوب جامد نیستند. آنها اغلب از تخته سه لا و چوب جامد تشکیل شده اند زیرا تخته سه لا در محیط های مرطوب ,بدون تاب برداشتن بهتر است.

2-طرح

طراحی کابینت در هزینه کلی اثر می گذارد . کابینت های آشپزخانه یا قاب دار یا بدون قاب هستند. کابینت‌های قاب‌دار یک انتخاب سنتی هستند که ریل‌ها و پایه‌ها را با قاب جلویی صاف برای نصب درب نمایان می‌کنند. کابینت های فریم لس یک سبک اروپایی یا معاصر بدون ریل هستند. آنها معمولا سفارشی تر هستند و جعبه سنگین تری برای آویزان کردن درب بدون قاب جلو دارند. کابینت های بدون قاب معمولاً بیش از بیشتر قیمت دارند.

3-اندازه

اندازه آشپزخانه بر تعداد کابینت هایی که در برآورد قیمت کابینت آشپزخانه کرج نیاز دارید تأثیر می گذارد و  آشپزخانه های بزرگتر هزینه بیشتری خواهند داشت.

4-رنگ و پایان

رنگ ها و روکش های سفارشی معمولاً قیمت بیشتری در تعیین قیمت کابینت دارند زیرا سفارشی ساخته می شوند و رنگ آمیزی کابینت های جدید انجام می شود.

مانند هر کار سفارشی، کابینت های سفارشی بالاترین هزینه کابینت آشپزخانه در  را دارند. مزیت کابینت‌های آشپزخانه سفارشی این است که می‌توان آن‌ها را متناسب با هر آشپزخانه‌ای با شکل عجیب و غریب ساخت، یا می‌توانند واقعاً حس شخصی سازی شده ومنحصربفرد را به آشپزخانه‌های بزرگ بیاورند. اگر محدودیت بودجه وجود نداشته باشد، محدودیت های طراحی با این نوع کابینت بسیار کم است.

قیمت کابینت در کرج-معمارلندز
قیمت کابینت کرج

اشتراک گذاری مقاله در شبکه های اجتماعی:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on telegram
Share on email
Share on whatsapp
Share on skype

چه عواملی بر قیمت کابینت کرج تاثیر می گذارد؟

به عنوان یک شرکت باتجربه درزمینه بازسازی آشپزخانه در کرج، ما متوجه شدیم که بزرگترین سوال هر صاحب خانه در هنگام انتخاب کابینت آشپزخانه این است که “هزینه آن چقدر است”. متأسفانه، از آنجایی که عوامل زیادی می توانند بر قیمت کابینت آشپزخانه تأثیر بگذارند، پاسخ به این سؤال قبل از نهایی شدن طراحی آشپزخانه شما می تواند بسیار دشوار باشد.

برای ارائه  در مورد اینکه چرا ارائه هزینه های اولیه کابینت می تواند یک فرآیند دشوار باشد، در اینجا مروری بر عوامل مختلفی است که می توانند بر هزینه قیمت کابینت آشپزخانه تأثیر بگذارند.


هنگام انتخاب کابینت آشپزخانه، گزینه ای بین کابینت های سفارشی (یا نیمه سفارشی) و استوک خواهید داشت.به عنوان یک قاعده کلی، کابینت های سفارشی به طور قابل توجهی بیشتر از کابینت های استوک هزینه دارند  و دلیل خوبی هم دارد. تولید کنندگان کابینت استوک انتخاب محدودی از سبک ها، اندازه ها و طرح های کابینت را ارائه می دهند. این رویکرد به آنها اجازه می دهد تا هزینه های تولید را به حداقل برسانند و پس انداز را به مصرف کنندگان منتقل کنند. در حالی که این عالی است، اما دارای معایبی نیز هست.

کابینت های استوک اغلب به صورت انبوه تولید می شوند و از نظر کنترل کیفیت بسیار کم هستند. فرآیند تولید نیز به‌جای کیفیت ساخت، عمدتاً بر کاهش هزینه‌ها متمرکز است، بنابراین اگرچه آشپزخانه جدید شما ممکن است برای یک یا دو سال عالی به نظر برسد، دیدن چند مشکل از آنجا به بعد غیر معمول نیست. افت عمده دیگر کابینت های استوک عدم انعطاف پذیری در طراحی است. کابینت‌های استوک فقط در ترکیب‌ها و ابعاد طراحی بسیار خاص موجود هستند که ممکن است همیشه برای هر پروژه مناسب نباشند.

در مقابل، کابینت های سفارشی یا نیمه سفارشی را می توان متناسب با آشپزخانه فردی و ترجیحات شخصی صاحب خانه طراحی کرد. در بسیاری از موارد، کابینت های سفارشی تنها گزینه ای عملی خواهد بود که می تواند چیدمان و ویژگی های طراحی ترجیحی را در خود جای دهد و در عین حال فضای موجود را به حداکثر برساند.

وقتی صحبت از روکش کابینت‌تان به میان می‌آید، با گزینه‌هایی از جمله لمینت/ ملامین، روکش وینیل، لمینت اکریلیک، پلی اورتان ، روکش چوبی یا چوب جامد، از انتخاب خود ناامید خواهید شد.

در اینجا خلاصه ای از نحوه مقایسه اینها از نظر هزینه و زیبایی شناسی آورده شده است:

لمینت/ ملامین: فقط برای کابینت های پروفیل تخت مناسب است، لمینت معمولاً مقرون به صرفه ترین گزینه است. آنها با فشرده سازی ورق های کاغذ پلاستیکی شده به یکدیگر و لمینت کردن آنها روی یک MDF یا تخته خرده چوب تولید می شوند، بسیار بادوام هستند و در طیف گسترده ای از رنگ ها و پرداخت ها در دسترس هستند.

روکش وینیل/ترمو-لمینیت: هنوز در انتهای مقرون به صرفه تر ، روکش های وینیل با استفاده از فرآیند آب بندی خلاء حرارتی روی مواد زیرلایه اعمال می شود تا یک روکش بدون درز ایجاد شود. در حالی که می توانند برای پروفیل های کابینت مختلف مناسب باشند، می توانند در برابر گرما آسیب پذیر باشند و برای برخی از کاربردهای آشپزخانه نامناسب باشند.

لمینت های اکریلیک: لمینت های اکریلیک گران تر از لمینت ها، با نصب و لمینت کردن فویل اکریلیک روی مواد زیرلایه تولید می شوند که برای دستیابی به یک روکش آینه مانند و براق عالی است.

پلی یورتان (پلی) 2 تکه: یک رنگ سخت شده که در انتهای مقیاس گران تر است (حدود 40 درصد بیشتر از لمینت استاندارد)، شما آزادی کاملی در انتخاب رنگ و رنگ انتخابی خود خواهید داشت. 2-pac همچنین برای پروفیل های کابینت روت شده، مانند کابینت های سبک همپتون، ایده آل است.

روکش چوبی: همچنین در سطح بالاتر از مقیاس قیمت، روکش چوبی شامل اعمال لایه های نازک از الوار واقعی بر روی یک ماده زیرلایه برای تولید همان ظاهر الوار با هزینه کمتر است.

چوب جامد: بهترین عملکرد از نظر دوام، چوب جامد نیز گرانترین گزینه کابینت است.

زیبایی شناسی و عملکرد از عوامل انکارناپذیر طراحی آشپزخانه هستند. با این حال، انتخاب های طراحی شما بر هزینه کابینت آشپزخانه تاثیر می گذارد.انتخاب کابینت های پروفیل تخت معمولاً مقرون به صرفه ترین گزینه است، در حالی که سبک های درهایی که نیاز به مسیریابی یا تزئین دارند، هزینه بیشتری دارند.از نظر عملکرد، کشوها معمولاً در مقایسه با کمدها گران‌تر هستند و قفسه‌های باز مقرون به صرفه‌ترین گزینه هستند. ادغام لوازم خانگی در کابینت یا انتخاب ویژگی‌های ارتقا یافته مانند مکانیزم‌های خودکار، لمسی یا بسته شدن نرم و سازمان‌دهنده‌های داخلی یا بیرون‌کش نیز می‌تواند بر هزینه‌های کابینت بیفزاید.در نهایت، کیفیت سخت‌افزار کابینت شما مانند لولاها و سرسره‌ها نیز بر هزینه آن تأثیر می‌گذارد. سخت افزاری که از برندهای مطرح تهیه می شود اغلب هزینه بیشتری دارد، اما معمولاً عمر طولانی تری دارد.

قیمت کابینت در کرج
قیمت کابینت کرج

نحوه تولید کابینت و قیمت کابینت کرج

نحوه تولید کابینت یکی از اولین مواردی است که باید در قیمت کابینت در کرج به آن توجه کرد. امروزه تقریبا تمام کابینت ها توسط ماشین آلات تولید می شوند. حتی مغازه های سفارشی از روترهای CNC و ماشین های فرز برای سرعت بخشیدن به کار و بهبود ثبات استفاده می کنند. یکی از تفاوت‌های بزرگ در روش‌های ساخت، میزان کنترل کیفیت است. کابینت استوک در مقادیر بسیار زیاد ساخته می شود و درصد مشخصی از نظر کیفیت بررسی می شود. کابینت های نیمه سفارشی بر روی خط مونتاژ ساخته می شوند اما در هر مرحله از فرآیند نظارت بسیار بیشتر است. کابینت های سفارشی بیشترین نظارت و کنترل کیفیت را دارند. دومین عامل موثر بر هزینه کابینت تعداد درب کابینت و جعبه کابینت موجود است. بعضی از تولیدکنندگان کابینت معمولاً فقط سبک و رنگ های 8 تا 12 دری را ارائه می دهند و ممکن است گزینه های جعبه کابینت محدودی داشته باشند. تولیدکنندگان کابینت نیمه سفارشی می توانند صدها مدل درب و گزینه های جعبه کابینت بسیار بیشتری را ارائه دهند. و البته با کابینت های سفارشی می توانید هر چیزی را زیر نور خورشید تهیه کنید. 

کیفیت ساخت

وقتی نوبت به کیفیت ساخت می‌رسد، می‌خواهید به ساختار جعبه، سخت‌افزار و کیفیت نهایی نگاه کنید. اگر کابینت روی دیوار نصب می شود و نصاب خوبی دارید، ساخت جعبه اکثر کابینت ها کفایت می کند. با این حال، برای کابینت های ایستاده مانند جزایر باید توجه بیشتری داشته باشید.

مونتاژ

کابینت های استوک معمولاً با چسب و منگنه کنار هم قرار می گیرند. شرکت‌های بهتر کابینت شامل برخی از نازک کاری‌های چوبی می‌شوند و برخی دیگر از سیستم‌های قفل مکانیکی استفاده می‌کنند. شرکت های نیمه سفارشی از روش های مونتاژ بهتری استفاده خواهند کرد. آنها از رولپلاک های چوبی همراه با منگنه و چسب برای نگه داشتن جعبه های کابینت در کنار هم استفاده می کنند. آنچه در مورد ساخت جعبه کابینت مهم است این است که کابینت چگونه در حمل و نقل مقاومت می کند. کابینت‌هایی که ساختار ضعیف‌تری دارند، راحت‌تر آسیب می‌بینند یا ممکن است از بین بروند

سوالات متداول

قیمت کابینت کرج به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت انواع کابینت بستگی به متریال,اندازه,طرح ورنگ بستگی دارد.

آیا در معمارلندز می توانیم هر طرح و سبک کابینت که می خواهیم سفارش دهیم؟

بله!شما میتوانید هر سبک وطرح کابینت که درنظر دارید در معمارلندز سفارش دهید.کافیست باما تماس گرفته واز مشاوره رایگان ما برخوردارشوید.

 

مشاوره معمارلندز رایگان است؟

بله، در معمارلندز مشاوره واستعلام قیمت کاملا رایگان است.شما می توانید باشماره های ثبت شده درسایت تماس گرفته,کارشناسان ما مشتاقانه آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

مجموعه دکوراسیون طراحی معمارلندز درچه زمینه هایی فعالیت می کند؟

معمار لندز با افتخار اعلام می دارد که تمام مراحل دکوراسیون داخلی درکرج تامرحله تحویل پروژه را با حرفه ای ترین نیروهای خود انجام وتحویل می دهد.

آیااین مطلب برای شما مفید بود؟

روی ستاره کلیک کنید و رای بدهید

میانگین امتیازدهی 5 / 5. شمارش امتیاز 1

هیچ امتیازی ثبت نشده!اولین نفرباشید که رای میدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معمار لندز

09337803378 – 09371017707 09381880288

مقالات پیشنهادی