معمار لندز
5
(1)

مجموعه دکوراسیون داخلی معمار لندز

همکاری تیمی95%
تجهیزات اصل ومدرن90%
قیمت رقابتی99%

مجموعه دکوراسیون داخلی معمار لندز

همکاری تیمی95%
تجهیزات اصل ومدرن90%
قیمت رقابتی99%
ممنونم.از نتیجه کار خیلی راضی بودم.
سلام. یک تجربه عالی از یک گروه دکوراسیون داخلی حرفه ای برام رقم زدید.مرسی
فوق العاده همه چیز حرفه ای بود.رفتار.برخورد.تجهیزات
cartoon-young-man-icon-vector-12133314
download
male-512

آنچه مطالعه خواهیدکرد:

آنچه مطالعه خواهیدکرد:

نقاشی ساختمان در کرج

هنگامی که یک ساختمان مورد بازسازی قرار می گیرد نقاشی ساختمان یکی ازموارد مهم برای تکمیل کردن بازسازی ساختمان می باشد.ازطرفی ساختمان ها ومنازلی که نیاز به بازسازی ندارند , برای ایجاد تنوع یا بدلیل خراب شدن رنگ دیوار احتیاج به نقاشی پیدا می کنند.مخصوصا برای نوعروسان و افرادی که به ساختمان جدید نقل مکان می کنند دوست دارند رنگ دیوارها طبق سلایقشان باشد ویا ممکن است دیوار دچار فرورفتگی بخاطر برخورد اجسام شده باشد و رنگ دیوار پریده باشد.

نقاش ارزان در کرج

پیداکردن یک نقاش ساختمان در کرج نیاز به جستجو وگذاشتن وقت دراین روزهایی که بدلیل مشغله کاری ,افراد به زمان خود اهمیت میدهند بسیار سخت است.گروه معمارلندز باداشتن نقاش های متبحر وباتجربه بهترین تجربه برای شما ایجادخواهندکرد.

اگر متراژ خانه شما کوچک است برای بزرگتردیده شدن فضای خانه,رنگ سفیدبهترین گزینه برای منزل شما می باشد.همرنگ بودن میز وصندلی بادیوارهای خانه باعث ایجادفضای یکنواخت وزیباترشدن محیط می شود.برای ورودی خانه هایی بامتراژ کوچک رنگ آبی روشن بهترین گزینه می باشداگرطراحی منزل به شکلی است که مهمان برای رسیدن به اتاق نشیمن وپذیرایی باید از ورودی بگذرد,درانتخاب رنگ برای دیوار حساس باشید.

اما,رنگ خاکستری یک رنگ مدرن وزیبا می باشد.ازاین رنگ غافل نشوید که باعث بزرگتردیده شدن اتاق نشیمن می شود.بهتراست تنها یک دیوار را رنگ خاکستری کرده ودرکنارش برای دیوارهای دیگر از رنگ روشن استفاده کنید که بسیار در جذاب کردن محیط استفاده می شود.دقت کنید رنگ های تیره بسیارندرت برای نقاشی ساختمان استفاده می شود زیرا باعث می شودفضای خانه کوچکتر وتیره تر دیده شود.

اشتراک گذاری مقاله در شبکه های اجتماعی:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on telegram
Share on email
Share on whatsapp
Share on skype
نقاش ارزان در کرج- معمارلندز

شماره تلفن نقاش ساختمان در کرج

قیمت نقاش ساختمان درکرج

باتماس با شماره 09337803378 یکی از باتجربه ترین نقاش ساختمان از گروه معمارلندز کمتراز دوساعت به محل مورد نظر شما خواهدآمد.شماهمچنین می توانید باتماس با ما از مشاوره رایگان برخوردارباشید.و قیمت های به روز شده نقاشی ساختمان در کرج را مطلع شوید.مشاور گروه معمارلندز باافتخار آماده مشاوره باشما می باشد.پس همین الان تماس بگیرید و دیگر وقت گرانبهای خود را برای پیداکردن یک نقاش ساختمان در کرج حرفه ای تلف نکنید.رضایت شما یکی ازاهداف اصلی ما می باشد.

نقاش ساختمان کرج

نقاش های مجموعه معمارلندز با دارابودن تجربه حرفه ای وابزار تخصصی خاطره دل انگیزی را برای شما ثبت می نمایند.کافیست تماس بگیرید و صفرتاصد انجام نقاشی ساختمان در کرج را به مابسپارید.وبا دیدن نتیجه کار از انتخاب خود لذت ببرید!نقاشی ساختمان یکی از شغل هایی می باشد که نیاز به تجربه چندین ساله درزمینه بتونه,سنباده و استفاده از ابزارآلات را می طلبد!اگر هیچ تجربه ای درزمینه نقاشی ساختمان ندارید پیشنهاد ما به شما استفاده از یک نقاش حرفه ای می باشد!مناطق تحت پوشش برای نقاشی ساختمان درکرج شامل تمام مناطق استان البرز می باشد: نقاشی ساختمان در مهرشهر کرج-نقاشی ساختمان در فردیس کرج-نقاشی ساختمان در عظیمیه کرج-نقاشی ساختمان در گوهردشت کرج-نقاشی ساختمان در بنفشه کرج-نقاشی ساختمان در درختی کرج-نقاشی ساختمان در حصارک کرج و……

شماره تلفن نقاش ساختمان در کرج - معمارلندز

 نقاش ساختمان حرفه ای در کرج

رنگ کار ساختمان کرج

انواع رنگ ساختمان 

برای رنگ ساختمان چندین نوع رنگ وجود دارد که دراینجا به بررسی دورنگ محبوب یعنی رنگ پلاستیکی ورنگ روغنی می پردازیم:

رنگ پلاستیکی

رنگ پلاستیکی یک رنگ برپایه آب است که بدون بو می باشد وباآب ترکیب می شود.استفاده ازاین رنگ برای سقف بسیارعالی است وازلحاظ قیمتی بسیاراقتصادی است.این رنگ بانام قابل شستشو شناخته میشود امابدانیدکه این رنگ بدلیل مات بودنش قابل شستشو نیست اما خاصیت ضدآب دارد.این رنگ بسیار بامحیط زیست سازگار است وبرای سلامت انسان مضرنمی باشد پس برای مکان هایی که تهویه مناسب ندارند بسیار مناسب است.رنگ پلاستیکی بسیارسریع خشک می شوند وتا 4ساعت رنگ پلاستیکی کاملا خشک ویکدست می شود.اما رنگ پلاستیکی معایبی هم دارد ,اگر درمکان های مرطوب ازاین رنگ استفاده شود سرعت خشک شدنش کاهش می یابد وممکن اسن رنگ لایه به لایه شود.

رنگ روغنی

رنگ روغن رنگی است که به آرامی خشک می شود ونیازمندزمان است.روغن موجود دررنگ روغنی باعث میشودکه محلول درآب نباشد بخاطرهمین برای ترکیب یارقیق کردن رنگ روغن,به انواع حلال های اسپریت نیاز می باشد.رنگ روغنی فقط باتینر پاک می شود.رنگ روغن روی سطوح نمی تواند حالت بافت دار ایجادکند.به سه صورت براق,نیمه براق ومات تولید می شود .این نوع رنگ بهترین گزینه است وبرای رنگ آمیزی در وپنجره وهمینطور بعنوان عایق و ضدزنگ به کار می رود.هرچنداستفاده از رنگ روغن کمک کم دارد از رونق می افتد امابااین حال بسیاری از افراد ترجیح می دهند برای نقاشی ساختمان ازاین رنگ استفاده کنند.ضدآب وقابل شستشو می باشد.ماندگاری بسیاربالایی دارد.برای مکان های مرطوب بسیارعالی است.

نقاشی ساختمان در کرج-معمارلندز

خدمات نقاشی ساختمان در کرج

3ترفند عالی برای نقاشی ساختمان درکرج

ازبین بردن تورفتگی وترک های دیوار

اگر می خواهیدمانندیک نقاش حرفه ای عمل کنید بایدسطحی راکه قرار است نقاشی کنید فاقدهرگونه ترک وفرورفتگی باشد.ممکن است زمان برباشد اما بسیار نتیجه کار را زیباتر می نماید.

قیمت نقاشی ساختمان در کرج

سمباده زنی یک روش عالی برای آماده کردن سطح می باشدبااستفاده از سمباده شما باعث می شوید که رنگ بخوبی روی سطح کارقراربگیرد وهمچنین عمرووام رنگ چندین برابر خواهدشد .پس این گزینه را هرگز فراموش نکنید!

اتحادیه نقاشان ساختمان کرج

استفاده از رنگهای مرغوب وباکیفیت

شمابعنوان یک نقاش ساختمان حرفه ای بایددرانتخاب رنگ بسیار حساس ودقیق باشید رنگی که انتخاب می نمایید باید با رنگ محیط ودکوراسیون متناسب باشد.استفاده از برندهایی که برای رنگ کردن استفاده می کنید کیفیت کارشمارابالاترمی برد.

نرخ نقاشی ساختمان در کرج

بهترین زمان برای نقاشی کردن ساختمان ,فصل گرما می باشد که باعث خشک شدن سریع بتونه ورنگ می شودو سرعت کاررا بالا می برد.زیرادرفصل سرد ,سرما باعث دیرخشک شدن کار می شود.وبایدصبورباشید تا رنگ کاملا خشک شود.توجه کنید عجله کردن باعث می شودتاکیفیت کار افت پیداکند!

نقاش کرج-معمارلندز

خدمات نقاشی ساختمان در کرج

برای نقاشی ساختمان قلم مو بهتراست یاغلطک رنگ؟

غلطک باعث می شود که سطوح وسیع راباسرعت بیشتروخستگی کمتری رنگ بزنید.معمولا رنگ آمیزی با غلطک  راحتر است .ونیز غلط لایه نازکی از رنگ را روی دیوار باقی میگذارد وباعث مصرف کمتررنگ می شود.

کارگر نقاش ساختمان کرج

قلم موی رنگ باتوجه به انواع سایز ها والیاف هایی که دارند به راحتی می توان نقاط ظریف وحساس را نقاشی کرد.رنگ آمیزی باقلم مو برای تازه کارها به صرفه نمی باشد زیراقلم مو لایه ضخیمی ازرنگ را مصرف می کند.چارچوب درها,پنجرها ,گچبری ها, گوشه های دیوار بهتراست باقلم مو رنگ آمیزی شوند.

نقاشی خانه های قدیمی درکرج

بنابراین انتخاب ابزار رنگ بیش ازهرچیزی به اینکه سطحی که رنگ می کنید چقدر وسیع وزیاد است و چه مقدارنیاز به ظرافت رنگ دارد بستگی دارد.

هزینه نقاشی ساختمان در کرج

برای اینکه هزینه نقاشی ساختمان درکرج را تخمین بزنیم ازفرمول زیراستفاده کنید,بسیار برای شما کمک کننده می باشد:

برای بدست آوردن مساحت تقریبی موردنیاز برای رنگ فقط کافیست مساحت کف واحد راضرب در 3 کنید.برای مثال دریک واحد 100 متری خواهیم داشت:

3*100=300 عدد300 مساحت موردنیازبرای نقاشی است!

باتوجه به قیمت روز ,قیمت نقاشی هرمترمربع رنگ روغن راحدود 50هزارتومان ورنگ پلاستیک را 45هزارتومان درنظربگیریم:

300*50000=15.000.000تومان هزینه رنگ روغن می شود.

300*45000=13.500.000تومان هزینه رنگ روغن می شود.

فیلم نقاشی ساختمان در کرج توسط گروه معمارلندز

اشتراک گذاری مقاله در شبکه های اجتماعی:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on telegram
Share on email
Share on whatsapp
Share on skype

سوالات متداول

هزینه نقاشی ساختمان درکرج چقدراست؟

برای محاسبه هزینه نقاشی ساختمان درکرج به فرمولی که درمقاله قرار داده ایم مراجعه کنید.یا برای اطلاع از قیمت های روز باشماره 09337803378 تماس بگیرید.

مناطق تحت پوشش نقاشی ساختمان درکرج شامل چه مناطقی هستند؟

نقاشی ساختمان درکرج درتمام مناطق استان البرز انجام می شود. نقاشی ساختمان در گوهردشت.نقاشی ساختمان در جهانشهر.نقاشی ساختمان در عظیمیه.نقاشی ساختمان در بنفشه. نقاشی ساختمان در مهرشهر.نقاشی ساختمان در فردیس .و….

 

 
آیا نقاشی ساختمان توسط خودمان نتیجه عالی را رقم خواهدزد؟

توصیه ما به شما این است که درصورتیکه هیچ گونه تخصصی ندارید با یک نقاش ساختمان حرفه ای درتماس باشید.

مجموعه دکوراسیون طراحی معمارلندز درچه زمینه هایی فعالیت می کند؟

معمار لندز با افتخار اعلام می دارد که تمام مراحل دکوراسیون داخلی درکرج تامرحله تحویل پروژه را با حرفه ای ترین نیروهای خود انجام وتحویل می دهد.

آیااین مطلب برای شما مفید بود؟

روی ستاره کلیک کنید و رای بدهید

میانگین امتیازدهی 5 / 5. شمارش امتیاز 1

هیچ امتیازی ثبت نشده!اولین نفرباشید که رای میدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معمار لندز

09337803378 – 09371017707 09381880288

مقالات پیشنهادی