معمار لندز
5
(1)

مجموعه دکوراسیون داخلی معمار لندز

همکاری تیمی95%
تجهیزات اصل ومدرن90%
قیمت رقابتی99%
ممنونم.از نتیجه کار خیلی راضی بودم.
سلام. یک تجربه عالی از یک گروه دکوراسیون داخلی حرفه ای برام رقم زدید.مرسی
فوق العاده همه چیز حرفه ای بود.رفتار.برخورد.تجهیزات
cartoon-young-man-icon-vector-12133314
download
male-512

آنچه مطالعه خواهیدکرد:

مجموعه دکوراسیون داخلی معمار لندز

همکاری تیمی95%
تجهیزات اصل ومدرن90%
قیمت رقابتی99%

آنچه مطالعه خواهیدکرد:

نوسازی منزل در کرج

نوسازی منزل در کرج از زیرمجموعه های خدمات بازسازی ساختمان در کرج توسط گروه حرفه ای معمارلندز می باشد.

آیا به تازگی منزلی خریداری کرده اید که نیاز به نوسازی دارد؟ آیا منزلی که چند سالی است در آن زندگی می کنید دیگر مورد پسند شما نیست و جوابگوی نیازهای شما نیست؟ 

پروژه نوسازی منزل در کرج چیست؟

نوسازی منزل در کرج اغلب به معنای تجدید نظر در سازماندهی فضاها، کاشت یک دکور جدید، اما همچنین به استاندارد رساندن امکانات، بازسازی حمام، بازسازی آشپزخانه، تصور یک سوئیت مستر است.

شما نمی دانید چگونه یک منزل را نوسازی کنید؟ یا از کجا شروع کنید؟ مداخله یک مدیر پروژه یا یک معمار متخصص در نوسازی منزل (به ویژه طراح داخلی در کرج) بیشترین سود را دارد. او با تخصص خود در زمینه چیدمان و متریال، می تواند راه حل های مختلفی را با در نظر گرفتن محدودیت های فنی و بودجه شما به شما ارائه دهد.به نوبه خود، در این مرحله از تأمل، باید از جهت و محدوده بازسازی خود مطمئن باشید: فقط یک تزیین، یک بازسازی کامل و غیره.

اگر پروژه نوسازی منزل شما شامل نوسازی یک منزل قدیمی است، موضوع رساندن آن به استانداردهای برق ضروری است. در واقع، مواد و کاربردها در دهه‌های گذشته به شدت تکامل یافته‌اند. تأسیسات قدیمی که اکنون منسوخ شده اند، احتمالاً برای مقاومت در برابر تقاضاهای شدید امروزی طراحی نشده اند.

بنابراین، و برای جلوگیری از هر گونه خطر، مهم است که از یک متخصص که می داند چگونه، برای تشخیص وضعیت موجود برای ارائه خود به آینده ای امن، مطابق با استانداردهای ایمنی فعلی، فراخوانی کنید. علاوه بر جنبه امنیتی، ارتقا به استانداردها باعث صرفه جویی در هزینه شما می شود.

بالا بردن آن به استانداردهای برق نیز زمان آن است که روشنایی منزل خود و در نتیجه محل چراغ ها را زیر سوال ببرید. نور سقف در حمام برای یک اتاق مرطوب استاندارد نیست؟ آیا هنوز هم مورد پسند شماست؟ در اینجا دو دلیل برای اضافه کردن آن به نوسازی خود آورده شده است. آیا می خواهید میز اتاق نشیمن خود را عوض کنید، و لوستر دیگر بالا نباشد؟ در حین کار اصلاحات لازم را انجام دهید.

از آنجایی که فضا در یک منزل کوچک به طور کلی محدودتر از یک خانه بزرگ است، بهینه سازی فضاها یک چالش واقعی است. توزیع مجدد اتاق ها، پایین آوردن پارتیشن ها، نصب کفپوش های جدید، ادغام انبار، چیدمان آشپزخانه و سرویس های بهداشتی. 

 

اشتراک گذاری مقاله در شبکه های اجتماعی:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on telegram
Share on email
Share on whatsapp
Share on skype
نوسازی منزل در کرج - معمارلندز
نوسازی منزل در کرج

ویژگی های نوسازی منزل در کرج

یک دکوراسیون جدید را تصور کنید.نوسازی یک منزل، مانند بازسازی یک خانه، همچنین به این معنی است که به خود فرصت دهید (با تغییر پوشش، مبلمان و یا اشیاء تزئینی) به آن روحی جدید بدهید، روحی جدید بیشتر مطابق با سلیقه فعلی شما. 

خوب است بدانید: معمار را نباید با طراح داخلی اشتباه گرفت. دومی با ترکیب بهترین مواد با یکدیگر (کف، سقف، دیوار و غیره) فضایی بدیع به سلیقه شما در هر اتاق نشیمن ایجاد می کند. در مرحله پایانی بازسازی مداخله می کند.دکوراسیون به راحتی منزل شما کمک می کند. در اتاق‌های تاریک، چراغ هاا را در سقف قرار دهید. در یک اتاق باریک، یک یا چند آینه بزرگ را به دیوارها اضافه کنید تا حس عمقی را ایجاد کنید.

بازسازی کلی منزل شما یک کار طولانی است. اگر قصد دارید کل منزل خود را نوسازی کنید و نمی دانید از کجا شروع کنید، مراحل زیر را دنبال کنید.

تعیین کنید چه چیزی را می توانید خود را نوسازی کنید و چه چیزی به یک پیمانکار نیاز دارد.

بودجه خود را مشخص کنید.

در مورد طراحی و سبک خانه خود تصمیم بگیرید.

مجوزهای مناسب را دریافت کنید.

بیمه ریسک منزل.

یک جدول زمانی ایجاد کنید و به آن پایبند باشید.

شروع کنید!

نوسازی منزل دست کم دلهره آور است. بین زمانی که از روال روزانه شما خارج می شود، هزینه، و تصمیم گیری در مورد اینکه چه چیزی را در ابتدا نوسازی کنید، هنگام نوسازی هر اتاق در خانه شما چیزهای زیادی وجود دارد که باید آن ها را پیگیری کنید.

اما، با برنامه ریزی و آماده سازی مناسب، کل پروژه شما می تواند به راحتی پیش برود. این مراحل برای کمک به شما در شروع فرآیند است. آنها آرامش خاطر شما را فراهم می کنند و شما را از اشتباهات پرهزینه در آینده باز می دارند.

اگر به دنبال نوسازی منزل هستید، این مقاله برای شما مناسب است. حالا بیایید با مراحلی که برای شروع بازسازی خود باید بردارید شروع می کنیم. تعیین کنید که چه چیزی را می توانید خودتان را نوسازی کنید و برای چه چیزی به یک پیمانکار نیاز دارید.
اکثر مردم در تلاش هستند تا کل خانه خود را به یکباره بازسازی ونوسازی کنند. آنها همچنین می خواهند تا حد امکان پول پس انداز کنند. اگر به نظر شما شبیه است، ابتدا تصمیم بگیرید که کدام بخش از بازسازی ونوسازی را می توانید خودتان انجام دهید و کدام یک را به یک پیمانکار نیاز دارید.

کارهایی مانند رنگ آمیزی اتاق غذاخوری، نصب قرنیز، تخریب در مقیاس کوچک (مانند پیشخوان یا مجموعه ای از کابینت ها) یا حتی نصب کفپوش را می توان توسط آماتور انجام داد. اما نصب در یا پنجره و پروژه های تخریب بزرگ ممکن است دشوارتر باشد.
اگر پول کافی دارید، می توانید پیمانکارانی را برای نوسازی منزل خود استخدام کنید. اگر وقت ندارید خودتان پروژه را انجام دهید، این پیشنهاد عالی کار می کند.

شرایط نوسازی منزل در کرج-معمارلندز

مراحل نوسازی منزل در کرج

هنگام تعیین بودجه، موارد زیادی باید در نظر گرفته شود: پیمانکاران، رنگ، کفپوش/فرش، کابینت، میز و بسیاری موارد دیگر. همراه با ابزار و تجهیزات برای نصب هر یک از این موارد.

همچنین باید مدت زمان انجام هر کار را در نظر بگیرید. به همین دلیل است که انتخاب یک پیمانکار حرفه ای و کارآمد بسیار مهم است. همین کار می تواند نصف زمان پیمانکار دیگر را به خود اختصاص دهد و به طور بالقوه هزاران دلار را برای شما پس انداز کند.

اگر کل منزل خود را نوسازی می کنید، احتمالاً می خواهید که هر اتاق از نظر سبک و طراحی مطابقت داشته باشد. حداقل در فضاهای تجمع اصلی مانند آشپزخانه، اتاق خانواده و زیرزمین. ممکن است در اتاق های کوچکتر مانند اتاق خواب و حمام احساس خلاقیت بیشتری داشته باشید یا ترجیحات افراد مختلف را بیان کنید.

چرا نوسازی منزل در کرج

آیا به دنبال ظاهری مدرن و شیک هستید؟

هنگام تصمیم گیری در مورد سبک منزل خود، به استخدام یک طراح داخلی فکر کنید و با آنها مشورت کنید. یا، اگر چنین علاقه ای ندارید، حداقل با دوستان و خانواده خود در مورد نوسازی منزل مشورت نمایید.برخی از پروژه های نوسازی منزل نیاز به مجوز دارند. تغییرات ساختاری، تغییرات دیوار، پنجره‌های جدید و تغییرات لوله‌کشی یا الکتریکی رایج‌ترین اصلاحات خانه هستند که نیاز به مجوز دارند. پروژه های کوچکتر مانند تعویض پارکت در کرج و نقاشی ساختمان در کرج نیازی به مجوز ندارند. 

 یک جدول زمانی ایجاد کنید و به آن پایبند باشید.بهترین راه برای کاهش استرس در طول پروژه نوسازی منزل درکرج، ایجاد یک جدول زمانی است. بدون آن، نوسازی منزل ممکن است ماهها طول بکشد.

ایجاد یک جدول زمانی می تواند به شما در پیشبرد این روند کمک کند. هر طرحی که ارائه کرده اید را می توان به پیمانکار خود نیز پیشنهاد داد . اگر واقع بینانه نباشد، می توانید طرح جدیدی را با آنها تهیه کنید. اگر اینطور باشد، آنها تمام تلاش خود را می کنند تا به چارچوب زمانی شما پایبند باشند.

پیروی از جدول زمانی خود به این معنی نیست که اولین جدول زمانی که ایجاد می کنید تنها زمانی است که دنبال می کنید. اگر با مشکلاتی مواجه شدید، در صورت لزوم آن را اصلاح کنید.

اما مهم نیست که چه اتفاقی می افتد، جدول زمانی را به روز نگه دارید. به این ترتیب، حتی با چندین شکست، همچنان برنامه ای برای تکمیل نوسازی منزل در کرج خود خواهید داشت.

هزینه نوسازی منزل در کرج

هزینه نوسازی منزل در کرج به نوع سبک وطرح منزل .قدمت منزل .نوع مواد ومتریال انتخابی کارفرما و…محاسبه می گردد.برای اطلاع ازهزینه وقیمت با شمارهای ثبت شده درسایت تماس بگیرید.مامشتاقانه پاسخگوی شماعزیزان هستیم.

اشتراک گذاری مقاله در شبکه های اجتماعی:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on telegram
Share on email
Share on whatsapp
Share on skype
هزینه نوسازی منزل در کرج - معمارلندز
نوسازی منزل در کرج

پروژه نوسازی منزل در کرج را از کجا شروع کنیم؟

با اصول اولیه شروع کنید و یک لیست بسازید!اگر خانه ای را خریداری کرده اید که نیاز به نوسازی دارد،یا قصد نوسازی منزل خود را دارید. پس خوب به اطراف نگاه کنید به تمام اتاق ها بروید، فرش‌ها را بلند کنید، به دیوارهایتان بکوبید تا ببینید گچ شل شده است یا نه (توخالی به نظر می‌رسد)، پنجره‌هایتان را بررسی کنید، به آجرکاری‌ها نگاه کنید. آیا شکافی وجود دارد که نگران کننده به نظر برسد؟ آیا رنگ دیوارمنزل شما پوسته پوسته شده؟

حتی اگر خانه‌ای خریداری کرده باشید که فکر می‌کنید در وضعیت خوبی است، احتمالاً در نهایت چیزی بیش از چند چیز را که می‌خواهید برای نوسازی یا تغییر پیدا کنید.هنگامی که یادداشت برداری کردید و احتمالا طولانی ترین فهرستی را که تا به حال دیده اید داشته باشید، زمان آن رسیده است که همه چیز را مرتب کنید و مشکلات بالقوه ای را که باید انجام دهید را دسته بندی کنید.

لیست را بر اساس نوع شغل (مانند لوله کشی، برق، گچ کاری، نقاشی و تزئینات و غیره) تقسیم کنید.اولویت های خود را تعیین کنید وقتی فهرست خود را مرتب کردید، ستون‌های دیگری اضافه کنید تا بتوانید اهمیت کار را یادداشت کنید و بر اساس نحوه کار به آن رتبه اولویت بدهید.

سعی کنید پروژه ها را به ترتیبی که باید انجام شوند مرتب کنید. به عنوان یک راهنمای بسیار تقریبی، باید چیزی شبیه به این باشد (اما البته بستگی به این دارد که دقیقاً چه کاری باید در خانه شما انجام شود و چقدر جدی است. هر گونه مشکلی وجود دارد).

کارهای ساختمانی عمده مانند خراب کردن دیوارها یا ساختن دیوارهای جدید، چیدمان اتاق تعویض، رفع هر گونه مشکلی مانند ساییدگی یا رطوبت.
پنجره ها
برق و لوله کشی 
گچ کاری
کاشی کاری
نقاشی و تزیین
کفپوش

دوست دارید اول چه پروژه ای را به پایان برسانید؟ چه چیزی کیفیت زندگی شما را بیشتر بهبود می بخشد؟ بیشتر در چه زمینه هایی می توانید پول خرج کنید؟ کدام پروژه فوریت بیشتری دارد؟

اگر در مرحله اول مواردی را که نگران آنها هستید یادداشت کرده اید، اکنون زمان درخواست کمک است. دوستان و خانواده همیشه منابع خوبی هستند، اما اگر چیزی است که فکر می‌کنید می‌تواند مشکل بزرگ‌تری باشد، از یک متخصص بپرسید.

اکنون نیز زمان آن است که قیمت‌ها را دریافت کنید و دریابید که چه چیزی در رفع مشکلات شما نقش دارد. حتی اگر شما در شغل خودتان عالی باشید، پروژه‌هایی وجود دارند که نمی‌توانید یا اجازه انجام آن‌ها را خودتان نخواهید داشت.

شرکت نوسازی منزل در کرج-معمارلندز
نوسازی منزل در کرج

اشتراک گذاری مقاله در شبکه های اجتماعی:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on telegram
Share on email
Share on whatsapp
Share on skype

سوالات متداول

نوسازی منزل در کرج شامل چه مواردی است؟

اگر کسی یک ساختمان قدیمی را بازسازی کند، آن را تعمیر و اصلاح می کند و آن را به وضعیت خوب باز می گرداند در واقع بازسازی کرده است.نوسازی منزل در کرج شامل کاهش یااضافه کردن دیوارها.لوله کشی.اضافه کردن یا کم کردن متراژ و … می باشد.

آیا درتمام مناطق استان البرز, نوسازی منزل در کرج انجام می شود؟

بله, گروه معمارلندز درتمام مناطق استان البرز آماده خدمت به شماعزیزان است.منطقه گوهردشت,عظیمیه,بنفشه, مهرشهر, فردیس و….

منظور شما از نوسازی منزل در کرج چیست؟

روند تعمیر و بهسازی یک ساختمان به نحوی که مجدداً در وضعیت خوبی قرار گیرد را نوسازی منزل می گویند.

هدف از نوسازی منزل در کرج چیست؟

نوسازی منزل فرآیند بهبود ساختار شکسته، آسیب دیده یا قدیمی است. بازسازی ها معمولاً تجاری یا مسکونی هستند. علاوه بر این، نوسازی می تواند به ایجاد چیزی جدید یا بازگرداندن چیزی به زندگی اشاره داشت.

چه زمانی باید خانه خود را نوسازی کنید؟

اگر خانه وساختمان شما هنوز در شرایط خوبی است،نیازی به بازسازی نیست ولی  باید هر 15 تا 20 سال یکبار ساختمان بازسازی ونوسازی شود.

آیا نوسازی به خانه و ساختمان ارزش می دهد؟

بله!با بازسازی ونوسازی منزل وخانه خود ارزش ملک خود را بالاتر خواهید کرد.

نوسازی منزل در کرج چقدر طول می کشد؟

به طور کلی، اگر همه چیز خوب پیش برود، بازسازی کل خانه های کوچکتر حدود چندماه یا کمتر طول می کشد.اگر مشکلاتی با مجوزهای شهری یا سایر تاخیرهای پیش بینی نشده وجود نداشته باشد.

آیا خرید ساختمان جدید ارزان تر است یا نوسازی منزل؟

نوسازی منزل همیشه کمتر از خرید یا ساخت خانه جدید است.

آیا می توانیم در حین بازسازی ونوسازی منزل در خانه زندگی کنیم؟

هنگامی که مشتریان تصمیم می گیرند خانه خود را بازسازی کنند، سوال بعدی طبیعتاً این است که “آیا می توانم در طول بازسازی خانه در خانه خود بمانم؟” پاسخ این است که بله، شما می توانید.

مجموعه دکوراسیون طراحی معمارلندز درچه زمینه هایی فعالیت می کند؟

معمار لندز با افتخار اعلام می دارد که تمام مراحل دکوراسیون داخلی درکرج تامرحله تحویل پروژه را با حرفه ای ترین نیروهای خود انجام وتحویل می دهد.

آیااین مطلب برای شما مفید بود؟

روی ستاره کلیک کنید و رای بدهید

میانگین امتیازدهی 5 / 5. شمارش امتیاز 1

هیچ امتیازی ثبت نشده!اولین نفرباشید که رای میدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معمار لندز

09337803378 – 09371017707 09381880288

مقالات پیشنهادی