معمار لندز
4
(1)

مجموعه دکوراسیون داخلی معمار لندز

همکاری تیمی95%
تجهیزات اصل ومدرن90%
قیمت رقابتی99%

آنچه مطالعه خواهیدکرد:

مجموعه دکوراسیون داخلی معمار لندز

همکاری تیمی95%
تجهیزات اصل ومدرن90%
قیمت رقابتی99%

آنچه مطالعه خواهیدکرد:

 هایگلاس چیست؟

ورق هایگلاس برای ساختن کابینت ازنوع هایگلاس وانواع واقسام بخش هایی از ساختمان یامحیط که می خواهند دکور , کمددیواری وتخت کم جا اتاق ایجاد کنند ازهایگلاس استفاده می نمایند . بیشترین مصرف هایگلاس برای ساختن کابینت می باشد این نوع مدل کابینت که از هایگلاس ساخته می شود یکی از کابینت های مدرن و به روز دنیا و پرطرفدار دنیای امروزه می باشد. ورق هایگلاس AGT قبلا ازترکیه به ایران وارد می شد اما امروزه درداخل ایران هم مونتاژ می شود به این صورت که مغذی و روکش خارجی می باشد ولی در داخل ایران مونتاژ می گردد.پس درهنگام خرید هایگلاس و قیمت کابینت هایگلاس به این نکته حتما توجه نمایید که در ایران مونتاژ می گردد یا از ترکیه وارد شده است.

هایگلاس چیست؟ هایگلاس به چه معنا است؟

هایگلاس یک ورق بامغزی ورق ام دی اف می باشد که ازیک روکش پلاستیک که ازجنس پلکسی گلاس است تشکیل می شود .که کاملا ضدآب می باشدومقاوم می باشد. ,اما سمت دیگر های گلاس از لایه ارزان تشکیل شده است وبرای اینکه ماندگاری بیشتری داشته باشد باید از ورق های مقاوم تری استفاده کرد.

 هایگلاس  مانندشیشه براق وازشفافیت زیادی برخوردار است وطرفداران خود را دارد,مخصوصا خانم هایی که دوست دارند همیشه آشپزخانه خانه بدرخشد, چون بسیار براق ودرخشان هست ونور را به خوبی منعکس می کند. همچنین از هایگلاس در دکوراسیون داخلی منزل ازجمله دکوراسیون آشپزخانه و یا درساخت انواع دکوری ها و کمددیواری نیز استفاده می شود.

ضدآب بودن هایگلاس

همه جا صحبت ازاین است که ورق هایگلاس ضدآب هستند ولی باید بدانیم کاملا ضدآب نیست ,درست است ورق هایگلاس نسبت به ورق ام دی اف مقاومت بالاتری نسبت به رطوبت دارد اما!کاملا ضدآب نیست!و درصورت آسیب دیدن روکش ورق هایگلاس,آب واردمغزی شده و خراب می شود. به دلیل مقاوم بودن هایگلاس دربرابر رطوبت, از ورق هایگلاس بیشتردرساخت کابینت استفاده می کنند و با هایگلاس می توان بهترین مدل ها وطرح های کابینت را اجرا کرد.زیرا دارای طرح بندی ورنگ بندی بسیاری است.

هایگلاس به انگلیسی  به معنای HighGloss  می باشد.در واقعGloss به معنای شفافیت و براق بودن خوانده می شود که معنی درخشان وبراقی را می دهد.و Highبه معنای بسیار زیاد می باشد که ترکیب این دو کلمه  به معنی شفافیت وبراقیت زیاد می باشد.

اشتراک گذاری مقاله در شبکه های اجتماعی:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on telegram
Share on email
Share on whatsapp
Share on skype
هایگلاس چیست؟- معمار لندز

ابعاد ورق هایگلاس چقدر است؟

ورق های هایگلاس دارای ابعاد واندازه های متفاوت ومختلفی  هستند.ابعاد ورق ام دی اف هایگلاس در دسته های مختلفی تولید می شود. شما بادرنظرگرفتن این سایزها به راحتی  اقدام به خرید این نوع ورق ها در سایزهای مختلفی نمایید.ابعاد شامل  3660*2100 میلی متر، 3660*1800 میلی متر، 2800*1220 میلی متر، 2430*1800 میلی متر، 2600*2040 میلی متر و 2750*1220 میلی متر می باشد.

اما بیشترین سایز مصرفی ورق هایگلاس,سایز 120*240سانتی متر و 120*280 سانتی متر می باشد.اما درصورتیکه سفارشات باابعاد مختلفی دریافت شود می توان ازابعاد دیگر استفاده کرد.مجموعه دکوراسیون طراحی معمارلندز با دارا بودن انواع مختلف ورق های هایگلاس در سایزهای مختلف بهترین خدمات را درراستای دکوراسیون داخلی انجام می دهد.

ورق هایگلاس  به دلیلی براقیتی که دارند نور را بخوبی منعکس می کند وهمین منعکس کردن نور باعث روشن شدن وبزرگ دیده شدن فضا می شود. به همین دلیل اگر آشپزخانه کوچک می باشد بهترین گزینه استفاده از هایگلاس می باشد.هایگلاس به فکر جیب شما می باشد,قیمت هایگلاس نسبت به زیبایی وتنوع زیادی که دارد بسیار مناسب می باشد.

ورق هایگلاس چیست؟- معمار لندز

مزایای ورق هایگلاس چه هستند؟

هایگلاس انقدر مزایای زیادی دارد که اصلا معایبش به چشم دیده نمی شود اما قبل از انتخاب هرچیزی لازم است که هم مزایا وهم معایب را خوب بررسی کرد.دراینجا به بررسی کامل مزایا ومعایب ورق هایگلاس می پردازیم:

1-انتخاب هایگلاس برای آشپزخانه یک تجربه خوب و لذت بخشه که هرکسی رو به محیط آشپزخانه وآشپزی کردن علاقه مند می کند,زیرا تصورکنید که با هایگلاس یک آشپزخانه دلگیر وتاریک  به یک آشپزخانه دلباز و پرازنور تبدیل می شود,که انعکاس هرچیزی رو میشود روی کابینت دید.

2-برقی که هایگلاس ایجاد می کند دل هرکسی را میبرد ,چون هایگلاس زیبایی  و درخشندگی خیلی خاصی به محیط آشپزخانه ومنزل می دهد.

3-ورق هایگلاس دربرابر گرما وحرارت بسیارمقاوم می باشند.به این دلیل برای کابینت آشپزخانه بسیارمناسب هستند.

4-می توان سالها از ورق هایگلاس استفاده کرد زیر بسیار مقاوم می باشند.دوام وماندگاری زیاد هایگلاس , اون رو در رده های بالای انتخاب قرار داده است.

5-ورق هایگلاس چون سطح صیقلی و درخشندگی بالایی دارد به خوبی نور رامنعکس می کند و روشنایی خوبی در محل ایجاد می کند.

6-ورق هایگلاس دارای رنگ ها و طرح های بسیار متنوع وزیبایی هست و برای هرسلیقه ای حتما یک طرح می توان انتخاب کرد.تنوع هایگلاس پایان ندارد می توان طرح های خاص و سبک مدرن رو فقط با هایگلاس اجرا کرد و زیبایی وتنوع بیشتری رو خلق کرد.

7-آشپزخانه با هایگلاس بسیاربزرگتر  دیده می شود,آنقدر به خوبی نور رو بازتاب می کند که دلبازی آشپزخانه بیشتر می شود وفضا بزرگتر به چشم می آید.

8-کابینتی که با هایگلاس ساخته می شود به راحتی وآسان تمیز می شود .کافیست با یک دستمال نم دار روی سطح کابینت هایگلاس رو بکشید واز درخشش هایگلاس لذت ببرید.

9-می دانستید هایگلاس ضد گردوغبار هست!و در این عصرجدید زندگی که تمیز کردن کابینت وقت زیادی را تلف می کند نبود گردوغبار روی سطح هایگلاس باعث می شود دیرتر کابینت کثیف شود وکمتر نیاز به تمیزی داشته باشد.

10-یکی دیگر از ویژگی های هایگلاس برای کابینت این است که می توان هروقت تمایل داشتید درب و یراق آلات رو به راحتی عوض کرد .

11-ازهمه مهمتر وزن سبک هایگلاس باعث شده است تا طرفداران استفاده از هایگلاس بیشتر شوند. زیرا دیگر نیاز نیست برای حمل این ورق ها از نیروی کار زیادی استفاده گردد و باعث خستگی نیروی کار شود.

مزایای هایگلاس-معمارلندز

معایب هایگلاس چیست؟

هایگلاس آنقدر ویژگی ها دارد که می توان از معایبش چشم پوشید اما شاید حتی این معایب کم هم برای فردی مهم تلقی شود پس باهم معایب هایگلاس رو بررسی می کنیم:

1-این نوع ورق هایگلاس متاسفانه دربرابر خط وخش مقاومت کمی دارند وبه راحتی دچار خط وخش می شوند.بنابراین باید مواظب بود که کمتر وسیله ای تیزی رو به کار ببریم تا ناخواسته باعث ایجاد خط وخش نشویم.

2-ازیکی دیگر معایب هایگلاس می توان به جاماندن لک پذیری(اثر انگشت) وسایر لکه ها  برروی سطح ورق هایگلاس اشاره کرد,که به صورت واضح برروی سطح هایگلاس دیده می شود.

3-اگر جنس نامرغوب هایگلاس را خریداری کنید بعد از گذشت چند وقت امکان تغییر رنگ در این جنس های نامرغوب وجود دارد.پس از یک مرکز معتبر هایگلاس رو خریداری نمایید.

مجموعه دکوراسیون طراحی معمار لندز با امکان فراهم کردن ورق هایگلاس مرغوب بهترین تجربه خرید و دکوراسیون طراحی را برای شما ایجاد می نماید.معمار لندز در زمینه بازسازی ساختمان در کرج , دکوراسیون داخلی درکرج و اجرای کابینت درکرج فعالیت می نماید.از آغاز تا پایان پروژه با شما هستیم.

هایگلاس - معمار لندز

2فیلم کابینت ساخته شده از ورق هایگلاس توسط گروه معمارلندز

اشتراک گذاری مقاله در شبکه های اجتماعی:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on telegram
Share on email
Share on whatsapp
Share on skype

سوالات متداول

هایگلاس چیست؟ هایگلاس به چه معنا می باشد؟

های گلاس یک ورق بامغزی ورق ام دی اف می باشد که ازیک روکش پلاستیک که ازجنس پلکسی گلاس می باشد پوشیده شده است.

آیا ورق هایگلاس ضدآب و رطوبت می باشد؟

بله ورق هایگلاس ضدآب می باشد وبه خوبی دربرابر آب مقاوم می باشد به همین دلیل از ورق هایگلاس بیشتردرساخت کابینت استفاده می کنند و با ورق هایگلاس می توان بهترین مدل ها وطرح های کابینت را اجرا کرد.

بیشترین سایز مصرفی هایگلاس چه سایزهایی است؟

 بیشترین سایز مصرفی ورق هایگلاس,سایز ۱۲۰*۲۴۰سانتی متر و ۱۲۰*۲۸۰ سانتی متر می باشد.اما درصورتیکه سفارشات باابعاد مختلفی دریافت شود می توان ازابعاد دیگر استفاده کرد

مجموعه دکوراسیون طراحی معمارلندز درچه زمینه هایی فعالیت می کند؟

معمار لندز با افتخار اعلام می دارد که تمام مراحل دکوراسیون داخلی درکرج تامرحله تحویل پروژه را با حرفه ای ترین نیروهای خود انجام وتحویل می دهد.

آیااین مطلب برای شما مفید بود؟

روی ستاره کلیک کنید و رای بدهید

میانگین امتیازدهی 4 / 5. شمارش امتیاز 1

هیچ امتیازی ثبت نشده!اولین نفرباشید که رای میدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معمار لندز

09337803378 – 09371017707 09381880288

مقالات پیشنهادی