معمار لندز
2
(1)

مجموعه دکوراسیون داخلی معمار لندز

همکاری تیمی95%
تجهیزات اصل ومدرن90%
قیمت رقابتی99%
ممنونم.از نتیجه کار خیلی راضی بودم.
سلام. یک تجربه عالی از یک گروه دکوراسیون داخلی حرفه ای برام رقم زدید.مرسی
فوق العاده همه چیز حرفه ای بود.رفتار.برخورد.تجهیزات
cartoon-young-man-icon-vector-12133314
download
male-512

آنچه مطالعه خواهیدکرد:

مجموعه دکوراسیون داخلی معمار لندز

همکاری تیمی95%
تجهیزات اصل ومدرن90%
قیمت رقابتی99%

آنچه مطالعه خواهیدکرد:

پنجره دوجداره کرج

پنجره دوجداره کرج  به پنجره هایی اطلاق می شود که دارای فضای باز بین شیشه ها هستند. این فضای باز، که معمولاً با گازهایی مانند آرگون یا کریپتون پر می شود، عایق اضافی ایجاد می کند و در مقایسه با پنجره های تک جداره سنتی، پنجره ای قوی تر ایجاد می کند.در واقع پنجره دوجداره به پنجره ای اطلاق می شود که دارای دو جداره شیشه ای باشد. جزء اصلی پنجره واحد آب بندی شده دو جداره است که به عنوان واحد شیشه ای عایق (IGU) نیز شناخته می شود که در یک قاب از UPVC، آلومینیوم یا چوب قرار می گیرد.IGU از دو ورقه شیشه ای تشکیل شده است که توسط یک میله جداکننده از هم جدا شده اند تا یک شکاف هوایی ایجاد کنند که با یک گاز عایق پر شده است. 

مزیت اصلی پنجره دوجداره کرج عایق حرارتی است. برای حفظ گرما در یک اتاق و در عین حال جلوگیری از ورود هوای سرد از بیرون به منظور صرفه جویی در مصرف انرژی اتاق.هنگامی که شیشه های پنجره دوجداره  در مواد قاب بندی مانند یو پی وی سی نصب می شوند، مزایای زیادی دارند که به راحتی زندگی، بهره وری انرژی و بالا رفتن  ارزش خانه شما کمک می کند.

نمایندگی پنجره دوجداره در کرج

شیشه دوجداره چگونه کار می کند؟

اتصال بین پانل های شیشه ای با استفاده از یک نوار فلزی یا پلیمری به نام اسپیسر یا نوار فاصله می باشد . این نوار همچنین ممکن است حاوی یک ماده خشک کننده باشد که رطوبت موجود در فضای محبوس شده را جذب و خشک می کند و خطر کپک زدن یا تراکم را از بین می برد.

فاصله بین صفحات شیشه ای حدود 6 تا 20 میلی متر است تا یک شکاف هوای بهینه برای کاهش گرما و صدا ایجاد شود. این شیشه‌ها می‌توانند بسته به محل قرارگیری و نیازهای بودجه تعیین شده در مشاوره، جنس آن‌ها متفاوت باشد، با گزینه‌هایی مانند شیشه‌های رنگ‌دار مزایای عملکرد بیشتری را ارائه می‌کنند.

عایق کاری با پر کردن شکاف بین شیشه‌ها با گازی با رسانایی کم حاصل می‌شود که اساساً یک بافر بین دمای بیرون و خانه شما ایجاد می‌کند، سرعت انتقال گرما را کاهش می‌دهد و خانه شما را به عایق‌های برتر مجهز می‌کند.

پنجره UPVC کرج

با نصب پنجره دو جداره UPVC در خانه  خود، می توانید انتظار داشته باشید که کاهش 40 درصدی اتلاف گرما و 30 درصد کاهش در افزایش گرما را شاهد باشید، یعنی  در زمستان شما را گرمتر و در تابستان خنک تر نگه می دارد. علاوه بر این، قاب های پنجره یو پی وی سی شما در مقایسه با قاب های آلومینیومی سنتی تر، رسانایی حرارتی را تا 1000 برابر کاهش می دهد.

این مسئله برای ساکنان ایران مسئله جزیی نیست، زیرا تخمین‌ها نشان می‌دهد که نیمی از کل تلفات گرما و تخمین زده شده 80 درصد افزایش گرما در فصول بسیار متفاوت ما عمدتاً به دلیل انتخاب‌های ضعیف نصب پنجره و در است. استفاده از پنجره‌ دوجداره UPVC  با این مشکل مقابله می‌کند، که از خواص عایق عالی یو‌پی‌وی‌سی استفاده می‌کند تا بازده انرژی بیشتری را ارائه دهد.

چه کسی پنجره دوجداره را اختراع کرد؟

شاید یادآوری زمان قبل از شیشه دوجداره سخت باشد زیرا امروزه اکثر خانه‌ها پنجره‌های خود را ارتقا داده‌اند تا مصرف انرژی بیشتری داشته باشند. اما، روزی روزگاری، همه ما در خانه‌هایی زندگی می‌کردیم که پنجره‌های سرد و لرزان داشت.ادعاهای مختلفی در مورد اینکه چه کسی برای اولین بار شیشه دوجداره را آزمایش کرد وجود دارد، اما به طور کلی تصور می شود که اسکاتلندی ها اولین کسانی بودند که در دوران ویکتوریا بودند. افزودن یک شیشه دوم به پنجره های موجود خود اضافه کردند.

از نظر تجاری، شیشه های دو جداره در ایالات متحده در سال 1930 توسط CD Haven اختراع شد و بعداً توسط یک شرکت شیشه ای اوهایو به عنوان Thermopane ثبت شد. پس از این ، در دهه 50 ، آمریکاییها برای خانه های خود از شیشه های دو جداره استفاده کردند.

در سال 1965، در انگلستان، اورست زندگی خود را با فروش نسخه ای از شیشه های ثانویه آلومینیومی آغاز کرد. در سال 1978 زمانی که اولین محصول شیشه دوجداره آلومینیومی خود را توسعه دادیم. در سال 1984، شیشه دوجداره یو پی وی سی ما ساخته شد و این به سرعت به پنجره انتخابی برای انگلستان تبدیل شد.

اشتراک گذاری مقاله در شبکه های اجتماعی:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on telegram
Share on email
Share on whatsapp
Share on skype
پنجره دوجداره کرج-معمارلندز

پنجره های دوجداره کرج در مقابل پنجره های تک جداره

با حداقل موانع برای جلوگیری از اتلاف و جذب گرما، پنجره های تک جداره می توانند تا 31 درصد از گرمای خانه شما را از دست بدهند! با گرمایش و سرمایش منزل که برای پشتیبانی از پنجره‌های تک جداره سنتی لازم است، در مقایسه با پنجره های دوجداره کرج  به انرژی‌زا تبدیل شوند و آنها را برای کیف پول، خانه و محیط‌زیست شما دردسرساز می‌کند. در مقایسه با آن ، پنجره  دوجداره تا سه برابر عایق حرارتی بهتر، کاهش قبض برق و دوام بهتر را ارائه می دهند.

یک دلیل طرفداران پنجره های تک جداره این است که در مقایسه با پنجره های دوجداره ارزان تر هستند. با این حال، این استدلال در واقع بسیار ضعیف است: با توجه به قبوض بالاتر برق و تعمیرات احتمالی مرتبط با پنجره‌های تک جداره، هزینه اولیه ارزان‌تر می‌تواند در طول زمان بر امور مالی شما تأثیر منفی بگذارد.

پنجره دوجداره در کرج

با وعده افزایش راندمان عایق، پنجره های دوجداره یو پی وی سی جایگزین جذابی برای پنجره های تک جداره هستند. این بیشتر در خانواده های ایرانی مشهود است، جایی که گرمایش و سرمایش مورد نیاز برای جبران دمای شدید می تواند تا 80 درصد از میانگین قبض برق را تامین کند.

مزایای پنجره دوجداره کرج

پنجره دوجداره یو پی وی سی نه تنها ثابت شده است که بین شما و آب و هوای بیرون یک حائل بسیار ضروری ایجاد می کند، بلکه مزایای بی شمار دیگری مانند:

کاهش دهنده اشعه UV

محیط زندگی سالم تر

سازگار با محیط زیست

کاهش سر و صدا

امنیت

کاهش دهنده اشعه  UV

شیشه دوجداره پنجره دوجداره  می تواند تعداد پرتوهای فرابنفش وارد شده به خانه شما را تا 75 درصد کاهش دهد، طول عمر و ظاهر وسایل خانگی مانند فرش، چوب و پارچه را افزایش می دهد.

پنجره دوجداره در کرج-معمارلندز

پنجره دوجداره کرج چگونه کار می کند؟

شیشه پنجره دوجداره با ایجاد یک شکاف هوا عمل می کند که در برابر انتقال حرارت بین دو منطقه دمایی مختلف (داخل و خارج) عایق می شود.دو صفحه شیشه در یک واحد (IGU) که ​​توسط یک نوار فاصله از هم جدا شده اند مهر و موم شده اند.فضای بین شیشه‌ها (معمولاً 12-6 میلی‌متر) یک شکاف هوایی ایجاد می‌کند که انتقال حرارت (گرم یا سرد) را با رسانایی کند می‌کند – گرما را به دام نمی‌اندازد، اما حرکت گرما را برای کاهش اتلاف گرما کاهش می‌دهد.

از آنجایی که هوا نمی تواند در شکاف باریک بین شیشه ها به گردش درآید، همرفت هوا کند می شود و این امر انتقال حرارت را نیز کاهش می دهد.

پنجره دوجداره کرج چگونه اتلاف حرارت را کاهش می دهد؟

پنجره دوجداره کرج اتلاف حرارت را از طریق بالشتک حرارتی و عایق هوای موجود در واحد مهر و موم شده کاهش می دهد.

با برخورد هوای سرد به جداره خارجی شیشه، صفحه شیشه دما را به لایه گاز آرگون منتقل می کند.

گاز آرگون سرعت انتقال حرارتی به هوا را 34 درصد کاهش می دهد و رسانش گرما را بین دو درجه حرارت متفاوت کند می کند.

بنابراین، لایه آرگون اختلاف دمای کمتری را به صفحه داخلی شیشه منتقل می کند که در دمای متوسط ​​بین شیشه آرگون و اتاق باقی می ماند.

به همین ترتیب، هنگامی که هوای گرم اتاق با شیشه داخلی برخورد می کند، گاز آرگون انتقال گرما را از داخل به بیرون کند می کند. و گرما در اتاق حفظ می شود.

در یک واحد دوجداره، شیشه بیرونی و داخلی دارای دماهای متفاوتی خواهند بود.

پنجره دوجداره کرج چگونه صدا را کاهش می دهد؟

صوت انرژی است که با ارتعاش مولکول های هوا و اجسامی که با آنها در تماس است مانند امواج روی دریا به صورت امواج حرکت می کند. هنگامی که امواج صوتی به شیشه برخورد می کند، شیشه در فرکانس موج صوتی می لرزد و ارتعاش را به مولکول های هوا در طرف دیگر شیشه منتقل می کند.

همانطور که موج صوتی حرکت می کند، اجسام متراکم انرژی را جذب می کنند که باعث کاهش فرکانس امواج در هنگام عبور می شود. به همین دلیل است که اگر گوش خود را به دیوار بچسبانید، می توانید صحبت های مردم را از طرف دیگر بشنوید، اما اگر از دیوار فاصله بگیرید، نمی توانید آن را بشنوید.

صدا ارتعاش موجی طولانی تری نسبت به نور دارد که به این معنی است که می تواند در گوشه ها خم شود (پراش) و مهار آن بسیار دشوارتر از نور است. اگر دریچه تراشه ای دارید، حتی اگر پنجره شما بسته باشد، باز هم می توانید سر و صدای زیادی بشنوید. همچنین به این معنی است که اگر مهر و موم ها در واحد دوجداره از کار بیفتند، صدای افزایش نشتی از پنجره را خواهید شنید.

شیشه دوجداره با جذب مقداری انرژی و کاهش فرکانس ارتعاش هنگام انتقال از طریق شیشه و لایه گاز آرگون، نویز را کاهش می دهد. هنگامی که موج صوتی از سمت دیگر پنجره عبور می کند، موج صوتی کمی کاهش می یابد و نویز کمی آرام تر می شود.

با این حال، کلید کاهش نویز تا حد ممکن این است که امواج و فرکانس های صوتی را هنگام عبور از یک ماده مختل کنند. این را می توان با ترکیب diff انجام داد.

نمایندگی پنجره دوجداره کرج-معمارلندز

محیط زندگی سالم تر

شیشه دوجداره پنجره دوجداره نه تنها اشعه ماوراء بنفش را کاهش می‌دهد و نور طبیعی خانه شما را ایمن‌تر و مهربان‌تر می‌کند، بلکه احتمال تراکم و ورود گرد و خاک را نیز کاهش می‌دهد. علاوه بر این، قاب‌های UPVC در برابر ورود مواد آلرژی‌زا به خانه شما هوابندی بیشتری را ایجاد می‌کنند.

سازگار با محیط زیست

شیشه‌های دوجداره پنجره دوجداره  می‌توانند ارزیابی رتبه‌بندی انرژی خانه شما را تا ۵۰ درصد بهبود بخشند که منجر به کاهش انتشار گازهای گلخانه‌ای مرتبط با سرمایش یا گرمایش خانه شما می‌شود. هر دو شیشه پنجره دو جداره و قاب پنجره یو پی وی سی ما کاملاً قابل بازیافت هستند، با قاب های پنجره یو پی وی سی پنجره دوجداره در کرج به طریق راندمان حرارتی بالا، طراحی کم مصرف انرژی چند محفظه و مهر و موم های انجام شده در اتصالات آنها ، انتشار گازهای گلخانه ای را بیشتر کاهش می دهد.

کاهش سر و صدا

از طریق شیشه دوجداره پنجره دوجداره   ، به دلیل افزایش جذب ارتعاشات و فرکانس های صدا، می توانید انتظار کاهش قابل توجه صداهای آزار دهنده  تا 60٪ را داشته باشید. این مسأله به همراه ، کیفیت های مناسب قاب های پنجره یو پی وی سی در کاهش سر و صدا باعث میشود ، تا محیط زندگی آرام تری داشته باشید.

امنیت

با قراردادن  شیشه دوجداره  در داخل پنجره های دو جداره دو برابر امنیت دارید.

محافظت بیشتر از خانه شما همراه با ویژگی‌های بادوام و پایدار UPVC، سارقان منازل برای عبور از این پنجره های با  نصب متراکم و ایمن در پنجره کرج مشکل خواهند داشت  و همین امر در مورد آسیب‌ها و حوادث  تصادفی نیز صدق می‌کند.

پنجره دوجداره یو پی وی سی

پنجره UPVC  کرج ، به دلیل خواص مفید مشابه، مواد قاب بندی عالی برای ترکیب با شیشه های دو جداره است  UPVC که مخفف پلی وینیل کلرید پلاستیکی نشده است، یک ماده برای قاب پنجره در پنجره کرج که موادی  بادوام و با  قیمتی مناسب است.

در نهایت، یو پی وی سی مزایای تقریباً یکسانی را برای شیشه های دوجداره فراهم می کند،  افزایش عملکرد عایق که مستقیماً بر خواص حرارتی و کاهش صدا نصب پنجره شما تأثیر می گذارد، منجر به یک جایگزین برتر برای قاب‌های فلزی معمولی می‌شود که در عوض گرما را هدایت می‌کنند و بازده محلول دو جداره را خنثی می‌کنند. علاوه بر این، یو پی وی سی با مزایای سازگار با محیط زیست ارائه شده توسط شیشه های دوجداره  کرج سازگار است و به صاحبان منازل در کرج اجازه می دهد به پایداری پنجره انتخابی خود اطمینان داشته باشند.

شیشه دوجداره چقدر موثر است؟

شیشه دوجداره یک راه حل بسیار موثر برای خانه شما است و در اینجا آمار و اعدادی  برای اثبات آن آورده شده است:

شیشه دوجداره می تواند میزان اشعه ماوراء بنفش وارد شده به خانه شما را تا 75 درصد کاهش دهد.

پنجره‌های دوجداره در صورت طراحی و نصب مناسب می‌توانند ارزیابی رتبه انرژی خانه شما را تا 50% بهبود بخشند.

پنجره های دو جداره می توانند صدا را تا 40 دسی بل کاهش دهند

دو لایه شیشه شکستن آن را دو برابر سخت تر می کند

آیا شیشه دوجداره ارزشش را دارد؟

 درست است که پنجره های دوجداره گران تر از همتایان تک جداره خود هستند، هزینه آن قطعا ارزش آن را دارد. صاحبان خانه در سراسر کشور به طور فزاینده ای به دنبال جایگزین های کم هزینه برای کمک به گذر از آب و هوای خیلی گرم و یا خیلی سرد بدون انجام هزینه ها ی سرسام آور هستند، و پنجره های دو جداره UPVC یکی از بهترین راه حل ها هستند.

پنجره دوجداره کرج-معمارلندز
پنجره دوجداره کرج

تعویض پنچره های دو جداره در کرج

نصاب های ما به پنجره های خانه شما اهمیت می دهند و همیشه آماده  وباتجهیزات کامل به خانه شما می آیند. در بدو ورود، آنها اطمینان حاصل می کنند که دسترسی ایمن به پنجره ها را دارند.

نحوه اجرای تعویض پنجره دوجداره

اولین کار این است که پنجره های قدیمی خود را بردارید و فضای باز را برای نصب پنجره های دوجداره جدیدتان خالی کنید. سپس قاب جدید در آجرکاری خانه شما نصب می شود. بعد قاب تازه نصب شده قبل از آماده سازی شیشه برای نصب با یک سطح بررسی می شود. شیشه را با دقت داخل قاب قرار می‌دهیم و سپس با مهره‌ها در جای خود محکم می‌کنیم و شیشه را محکم در قاب محکم می‌کنیم.

پایان کار تمیز

با نصب پنجره‌های جدید، نصاب فضای بیرونی درزها را سیلیکون می‌کند , سپس آخرین بررسی برای کیفیت انجام می شود تا اطمینان حاصل شود که هیچ شکافی در درزگیرها وجود ندارد و پنجره ها کاملاً مطابق با استانداردهای بسیار بالا ما نصب شده اند.

نصب پنجره های جایگزین در خانه به همین راحتی و بدون دردسر است. چه در حال تعویض یک خانه کامل با پنجره های جدید UPVC و چه فقط یک پنجره واحد، این روند یکسان است.

قیمت پنجره های دو جداره کرج

عوامل مختلفی بر قیمت پنجره دو جداره  کرج و UPVC تاثیر دارند و هر کدام از این عوامل دارای چند گزینه برای انتخاب می باشند که می توان بسته به میزان بودجه خود ، فاکتور مورد نظر را برای خرید و نصب پنجره دوجداره یو پی وی سی انتخاب کرد برخی از فاکتورهای موثر در قیمت پنجره دوجداره درکرج به شرح زیر می باشند:

  • انواع مدل پنجره دوجداره یا انواع باز شو پنجره دوجداره
  • انواع پروفیل مصرفی
  • ارتفاع و عرض پنجره
  • نوع یراق پنجره یو پی وی سی
  • نوع شیشه دوجداره مصرفی
  • هزینه حمل و نقل و  هزینه نصب پنجره
  • نوع مونتاژ

معایب پنجره های دو جداره کرج

پنجره ها و درهای دو جداره می توانند گرما را به دام بیندازند. …

پنجره دوجداره قابل تعمیر نیست. …

آنها ممکن است برای خانه هایی با سبک های معماری قدیمی مناسب نباشند. …

شیشه دوجداره در ابتدا می تواند هزینه بیشتری داشته باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پنجره های دوجداره یو پی وی سی ما، همین امروز با تیم تخصصی ما در معمارلندز تماس بگیرید. ما شما را به سمت خانه ای راحت تر و کم مصرف تر راهنمایی می کنیم.

اجرای پنجره دوجداره کرج-معمارلندز
پنجره دوجداره کرج

بهره خورشیدی از طریق پنجره دوجداره کرج

پنجره دوجداره کرج اتلاف گرما را کاهش می دهد و به عنوان مانعی در برابر سرما عمل می کند، اما گرمای خورشید را که به عنوان بهره خورشیدی شناخته می شود، متوقف نمی کند.نور خورشید تابش مادون قرمز موج کوتاه تولید می کند این چیزی است که اشیاء را در نور خورشید گرم می کند. امواج کوتاه از بیرون توسط شیشه جذب می‌شوند و انرژی از داخل شیشه به صورت امواج مادون قرمز دوباره تابش می‌شود.

امواج کوتاه می توانند از شیشه عبور کنند اما امواج بلند نمی توانند، بنابراین انرژی حرارتی تابش مادون قرمز به دام می افتد و به شیشه برخورد می کند که قادر به عبور از آن نیست. این فرآیند به عنوان اثر گلخانه ای شناخته می شود.

افزایش دما به عنوان بهره خورشیدی شناخته می شود ما آن را با مقدار G اندازه گیری می کنیم.

برای پنجره‌هایی که با نور مستقیم خورشید روبرو هستند، شیشه‌های کم تابش (Low-E) را توصیه می‌کنیم که به تنظیم دمای اتاق کمک می‌کنند، زیرا اتاق‌ها به سرعت با بهره خورشیدی بیش از حد گرم می‌شوند. اگر تا به حال در یک روز آفتابی در یک هنرستان نشسته باشید، می دانید که چقدر می تواند ظلم کننده باشد.

شیشه Low-e از یک پوشش میکروسکوپی مگنترون استفاده می کند که تابش موج کوتاه را از بیرون شیشه منعکس می کند. پنجره شفافیت نور روز را حفظ می کند اما از تجمع انرژی حرارتی و اثر گلخانه ای جلوگیری می کند.


شیشه Low-e را می‌توان با پوشش شیشه‌ای کنترل خورشیدی ترکیب کرد که نور را بیشتر فیلتر می‌کند تا تابش نور خورشید را کاهش دهد و آسیب به مبلمان و پارچه‌ها را کاهش دهد.

قبض های برق پایین تر با پنجره دوجداره کرج

هزینه انرژی  بیش از 50 درصد در دهه گذشته افزایش یافته است. با نیمی از انرژی مصرف شده در خانه برای تامین انرژی دستگاه های گرمایشی و سرمایشی، خنک نگه داشتن در تابستان و گرما در زمستان بیش از هر زمان دیگری مقرون به صرفه نیست.خبر خوب این است که نصب در و پنجره های دوجداره یکی از موثرترین راه ها برای کاهش مصرف انرژی خانه است.نگاه دوگانه آنقدر عایق موثر است که می تواند نیاز شما به کنترل دمای الکتریکی را کاهش دهد. این ویژگی طراحی می تواند قبض برق شما را در مقایسه با پنجره های تک جداره بیش از 20 درصد کاهش دهد و در عین حال به محیط زیست نیز کمک کند.

پنجره ها و درهای دو جداره در آب و هوای سردتر محبوب هستند.با این حال، بسیاری از مردم نمی دانند که آنها یک راه حل فوق العاده کم مصرف برای تمام آب و هوا هستند.

در حالی که برخی از محصولات کم مصرف فقط می توانند از دست دادن یا افزایش گرما – یا هر دو – را به طور ناکارآمد کاهش دهند، پنجره دوجداره با کیفیت متفاوت است.خواص عایق منحصر به فرد آن با محدود کردن جریان هوای سرد یا گرم بین دو شیشه، خانه را در تابستان خنک‌تر و در زمستان گرم‌تر نگه می‌دارد. این نه تنها خانه را در تمام طول سال راحت می کند، بلکه کمک می کند تا اتکا به گرمایش و سرمایش مصنوعی به حداقل برسد.از آسایش در طول سال لذت ببرید
پنجره ها و درهای شیشه ای نقش مهمی در بهره وری انرژی خانه شما دارند.تخمین زده می شود که تقریباً نیمی از اتلاف گرما در طول زمستان و نزدیک به 90 درصد افزایش گرما در تابستان می تواند از پنجره ها و درها باشد.

فضای بین دو شیشه به عنوان یک مانع حرارتی بین خانه شما و محیط بیرون عمل می کند. از خروج هوای گرم یا خنک جلوگیری می‌کند، دمای ثابت‌تری را حفظ می‌کند و شما را در برابر اثرات تغییرات آب و هوایی عایق می‌کند.

هزینه وقیمت پنجره دوجداره در کرج 

همانطور که می بینید، انتخاب درب و پنجره دوجداره برای خانه شما مزایای زیادی دارد.

آیا هزینه پنجره دوجداره ارزشش را دارد؟ فرض کنید قبوض کمتر برق، راحتی در طول سال و کاهش سر و صدا چیزی است که شما به دنبال آن هستید. در این صورت، پنجره های دوجداره یک سرمایه گذاری عاقلانه است.

مشاوران مجرب ما خوشحال می شوند که گزینه های شما را مورد بحث قرار دهند، به هر سوالی پاسخ دهند و قیمت مقایسه محصول را ارائه دهند.

ما  پنجره های دوجداره را در سراسر استان البرز با ارسال ونصب رایگان انجام می دهیم.

اشتراک گذاری مقاله در شبکه های اجتماعی:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on telegram
Share on email
Share on whatsapp
Share on skype

سوالات متداول

هزینه نصب نصب وتعویض پنجره دوجداره در در کرج چقدر است؟

هزینه پنجره دوجداره در کرج بستگی به نوع طرح ,سبک واندازه متغیر می باشد.برای اطلاع ازقیمت به روز آینه می توانید باشماره 09337803378 درتماس باشید.یاازطریق واتساپ پیام ارسال نمایید.

آیا درتمام مناطق استان البرز, نصب وتعویض پنجره دوجداره می شود؟

بله, گروه معمارلندز درتمام مناطق استان البرز آماده خدمت به شماعزیزان است.منطقه گوهردشت,عظیمیه,بنفشه, جهانشهر,مهرشهر, فردیس و….

آیا نصب وارسال پنجره دوجداره در کرج رایگان است؟

بله.نصب وارسال هرنوع پنجره دوجداره کاملا رایگان انجام می گردد.

مجموعه دکوراسیون طراحی معمارلندز درچه زمینه هایی فعالیت می کند؟

معمار لندز با افتخار اعلام می دارد که تمام مراحل دکوراسیون داخلی درکرج تامرحله تحویل پروژه را با حرفه ای ترین نیروهای خود انجام وتحویل می دهد.

آیااین مطلب برای شما مفید بود؟

روی ستاره کلیک کنید و رای بدهید

میانگین امتیازدهی 2 / 5. شمارش امتیاز 1

هیچ امتیازی ثبت نشده!اولین نفرباشید که رای میدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معمار لندز

09337803378 – 09371017707 09381880288

مقالات پیشنهادی