معمار لندز
0
(0)

مجموعه دکوراسیون داخلی معمار لندز

همکاری تیمی95%
تجهیزات اصل ومدرن90%
قیمت رقابتی99%
ممنونم.از نتیجه کار خیلی راضی بودم.
سلام. یک تجربه عالی از یک گروه دکوراسیون داخلی حرفه ای برام رقم زدید.مرسی
فوق العاده همه چیز حرفه ای بود.رفتار.برخورد.تجهیزات
cartoon-young-man-icon-vector-12133314
download
male-512

آنچه مطالعه خواهیدکرد:

مجموعه دکوراسیون داخلی معمار لندز

همکاری تیمی95%
تجهیزات اصل ومدرن90%
قیمت رقابتی99%

آنچه مطالعه خواهیدکرد:

کابینت آشپزخانه در کرج

کابینت آشپزخانه در کرج چرا مهم می باشد؟ مزایای داشتن بهترین کیفیت کابینت آشپزخانه در کرج چیست؟چرا کابینت شما برای آشپزخانه شما بسیار مهم است؟
ما در اینجا در مرکز طراحی کابینت آشپزخانه در کرج در مورد کابینت آشپزخانه صحبت می کنیم . کابینت‌های شما یکی از مهم‌ترین بخش‌های آشپزخانه شما هستند، از زیبایی‌شناسی طراحی تا عملکرد بی‌نقص آن. ممکن است بپرسید چگونه می توانند اینقدر مهم باشند؟ اجازه دهید توضیح دهیم!کابینت بر جادار بودن و عملکرد آشپزخانه شما تأثیر می گذارد کابینت باعث صرفه جویی در فضا می شود.

سایت معمارلندز به عنوان یک طراح کابینت در کرج ، نکات مهمی را درباره طراحی کابینت می دانیم.. نکته جالب این است که؛ هر کسی متفاوت است,سبک خاصی را دوست دارد,رنگ خاصی را درنظردارد, این تنها یکی از دلایل متعددی است که آشپزخانه شما مرکز خانه شما است. یکی از بزرگ‌ترین بخش‌های طراحی خوب کابینت آشپزخانه، نحوه استفاده شما از فضا است، و این کابینت آشپزخانه شما است که تعیین می‌کند چقدر از آن فضا دارید. اگر آشپزخانه‌های شما به شما امکان ذخیره‌سازی کافی را می‌دهند، به شما این امکان را می‌دهد که از فضای اضافی برای چیز دیگری استفاده کنید – شاید چیزی کاربردی مانند یک وسیله‌ی خانگی، یا شاید یک سبک اضافی شخصی، بسته به سلیقه شما.

هنگامی که نوبت به انتخاب کابینت آشپزخانه در کرج می رسد، ممکن است گزینه های بسیار بیشتری از آنچه در ابتدا فکر می کردید وجود داشته باشد. آیا مستقل خواهد بود یا روی دیوار نصب می شود؟ آیا فضایی برای فرورفتن آن دارید یا فضایی دارید که آن را تا سقف ادامه دهید؟ هر دو می‌توانند گزینه‌های بیشتری را برای حداکثر فضای کف به شما بدهند.به شما اجازه می‌دهند فضای بیشتری برای خلاقیت داشته باشید! چه فضای کف شما باشد و چه محل نگهداری ظروف و کارد و چنگال شما، عملکرد آشپزخانه شما اساساً بر اساس عملکرد کابینت شما است، بنابراین قطعاً تصمیم سریعی نیست!

کابینت های آشپزخانه شما گوشه ای از سبک آشپزخانه شما هستند.کابینت ها کلید طراحی هستند.این عنوان گویای همه چیز است، واقعا. در کنار عناصری مانند میز کار و نورپردازی، کابینت شما یکی از بزرگترین تاثیرگذاران سبک کلی آشپزخانه شما است. به عنوان مثال، موادی که برای آنها استفاده می کنید لزوماً نباید با متریال صفحه کابینت شما مطابقت داشته باشند، اما باید به نوعی مکمل یکدیگر باشند. اگر آنها مطابقت دارند، فوق العاده هستند، و اگر با یکدیگر تضاد داشته باشند، شگفت انگیز است، اما کاری که نمی توانید انجام دهید این است که تأثیر عظیم آنها را نادیده بگیرید. کابینت آشپزخانه در کرج یکی از اولین چیزهایی است که بازدیدکنندگان از خانه شما در آشپزخانه شما مشاهده می کنند، بنابراین آنها می توانند در ظاهر، احساس و لحن کلی اتاق شما صحبت کنند. به عنوان مثال، کابینت های چوبی تیره می توانند حس سنتی تری را به نمایش بگذارند، در حالی که درب های لاکی سفید یا کرم بسیار بیشتر برای سبک معاصر مناسب هستند. حتی می‌توانید از مواد موجود در کابینت‌های خود برای ایجاد حس استفاده ماهرانه استفاده کنید – برای مثال، شیشه‌های مات می‌توانند به ایجاد توهم فضای بیشتر کمک کنند.

کابینت آشپزخانه در کرج ,در مورد شخصیت شما چه می گوید؟

انتخاب کابینت نشان دهنده شخصیت شماست.اگر به طراحی مجدد آشپزخانه خود فکر می کنید، کابینت شما یکی از اولین چیزهایی است که باید در نظر داشته باشید. شاید شما این حالت را که در حال حاضر هست دوست داشته باشید، یا شاید به چیز کاملا جدیدی فکر می کنید! در هر صورت، در معمارلندز طراحی کابینت آشپزخانه، چند طراح آشپزخانه درخشان داریم که اینجا هستند تا به شما کمک کنند.

ما در استان البرز آماده طراحی,ساخت ونصب کابینت آشپزخانه در کرج برای شما عزیزان هستیم.کافیست باما تماس گرفته واز مشاوره رایگان برخوردارشوید.

اشتراک گذاری مقاله در شبکه های اجتماعی:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on telegram
Share on email
Share on whatsapp
Share on skype
کابینت آشپزخانه در کرج -معمارلندز
کابینت آشپزخانه در کرج

اهمیت کابینت آشپزخانه در کرج

کابینت آشپزخانه در کرج  اغلب به عنوان مهمترین اتاق داخل خانه شما در نظر گرفته می شود. مکانی را فراهم می کند که می توانید برای خانواده خود سوخت ایجاد کنید. اغلب جایی است که تمام خانواده شما به طور منظم در آن جمع می شوند. با توجه به اهمیت آشپزخانه، اطمینان از بهترین کابینت آشپزخانه ممکن برای فضای آشپزخانه شما بسیار مهم است. در معمارلندز ما اجرای کابینت باکیفیت در کرج را برای آشپزخانه شما ارائه می دهیم.

کابینت های آشپزخانه اغلب برای قرار دادن مجموعه وسیعی از اقلام مورد نیاز است. آنها باید مواد لازم برای پخت و پز، لوازم خانگی، کتاب آشپزی و بسیاری چیزهای دیگر را در خود نگه دارند. وقتی آشپزخانه شما فضای کابینت کافی داشته باشد، اطمینان از سازماندهی موثر در منطقه آشپزخانه شما بسیار آسان تر خواهد بود. این می تواند تضمین کند که آنچه را که به دنبالش هستید راحت تر و بدون مشکلات اساسی پیدا کنید. علاوه بر این، آشپزخانه ای که به خوبی سازماندهی شده باشد، در نهایت ظاهر بسیار بهتری نسبت به یک آشپزخانه درهم و برهم خواهد داشت.


زمانی که آشپزخانه شما درهم و برهم است، آشپزی کارآمد می تواند فوق العاده دشوار باشد. با فضای کافی کابینت، آشپزخانه شما بسیار کارآمدتر عمل می کند. این می‌تواند به آسان‌تر کردن آشپزی کمک کند و به شما امکان می‌دهد فرآیندهای خود را بسیار سریع‌تر تکمیل کنید. اگر آشپزخانه فضای کافی برای کابینت نداشته باشد، این احتمال وجود دارد که مواد غذایی روی کانترها را پر کند. این می تواند فضای محدودی را برای آماده کردن وعده های غذایی در اختیار شما قرار دهد.

کارشناسان ما در معمارلندز به ارائه کابینت های باکیفیت در داخل ملک شما اختصاص دارند. موقعیت‌های زیادی وجود دارد که در آن کابینت‌ها می‌توانند یک اتاق را بهبود بخشند، از جمله آشپزخانه، حمام، اتاق لباس‌شویی و موارد دیگر. کابینت های مناسب می توانند سازماندهی و عملکرد داخل ساختمان شما را بهبود بخشند. این می تواند راه درازی را برای ایجاد یک محیط راحت تر انجام دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اینکه چگونه کابینت آشپزخانه می تواند فضای آشپزخانه شما را بهبود بخشد، امروز با ما تماس بگیرید!

کابینت آشپزخانه کرج -معمارلندز
کابینت آشپزخانه در کرج

اشتراک گذاری مقاله در شبکه های اجتماعی:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on telegram
Share on email
Share on whatsapp
Share on skype

نکات مهم در انتخاب کابینت آشپزخانه در کرج

انواع کابینت آشپزخانه متنوع است و گزینه های زیادی را در اختیار شما قرار می دهد تا در زمان خرید کابینت در کرج یکی را انتخاب کنید. آنها مهم هستند زیرا به شما کمک می کنند تا بهترین سبک کابینت آشپزخانه را برای خانه خود ایجاد کنید. ما این راهنمای انواع کابینت آشپزخانه را ایجاد کردیم تا انتخاب سبک ها، مواد و گزینه های دیگر را برای شما آسان کنیم.

به خواندن مقاله بپردازید تا بتوانید مقایسه کنید و در نهایت نوع کابینت، کشو و سبک آشپزخانه را انتخاب کنید که برای نیازهای شما کاربردی ترین است. بهترین تناسب را که مطابق سلیقه شماست پیدا کنید!

کدام کابینت آشپزخانه در کرج را انتخاب کنیم؟

هنگام انتخاب بین انواع کابینت آشپزخانه، در مورد قیمتی که آماده پرداخت هستید تصمیم بگیرید. این اطلاعات به شما کمک می کند که نوع کابینت آشپزخانه را انتخاب کنید. همچنین به طراحان ما کمک می کند تا تمام اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند.

اجرای کابینت آشپزخانه در کرج -معمارلندز

انواع کابینت آشپزخانه در کرج

هنگام بازدید از مرکزی که قصد خرید کابینت آشپزخانه را دارید مطمئن شوید که انواع کابینت آشپزخانه را پیدا کرده و در نظر بگیرید. آنها فقط شامل کابینت های پایین و دیواری نمی شوند بلکه واحدهای تخصصی را نیز شامل می شوندمانند: کابینت های پایه، کابینت های دیواری، کابینت های بلند (شبکه خانه)، درب های کابینت و کشوهای کابینت وجود دارد. تمام انواع کابینت آشپزخانه موجود را در نظر بگیرید و تمام اطلاعات مورد نیاز خود را برای صحبت با اطمینان در مورد خرید کابینت آشپزخانه با یکی از طراحان ما دریافت کنید.

برای یادگیری تمام جزئیات مهم در مورد انواع اصلی کابینت آشپزخانه به خواندن مقاله ادامه دهید.

کابینت های پایه برای پشتیبانی کانتر: کابینت های پایه انواعی از کابینت های آشپزخانه هستند که پایه ای برای کانترها ارائه می دهند. آنها مهم تر هستند زیرا یکی از مهم ترین و یکی از سنگین ترین وسایل در هر آشپزخانه را پشتیبانی می کنند. بنابراین، آنها باید قوی، محکم و متعادل باشند. ما شما را تشویق می کنیم که عمق آنها را افزایش دهید زیرا این یکی از بهترین راه ها برای به دست آوردن فضای ذخیره بیشتراست.

کابینت های دیواری، کابینت های بالایی یا کابینت های دیواری آشپزخانه. این کابینت ها نام های متفاوتی دارند اما یکسان هستند. آنها با کابینت های پایه و موقعیت بالای آنها تضاد دارند. در حالی که کابینت های پایه مهم هستند، زیرا از کانترها پشتیبانی می کنند و گزینه های زیادی برای ذخیره سازی در اختیار شما قرار می دهند، کابینت های دیواری برای فرآیندهای بازسازی مهم ترین هستند. کابینت های رویی یا دیواری بیشتر به چشم می آیند و بیشتر ظاهر و عملکرد هر آشپزخانه ای را دارند. در عین حال، کابینت های دیواری نیز فضای ذخیره سازی بسیار مورد نیاز را فراهم می کنند.  اگر کمدهای دیواری را روی یک دیوار قرار دهید، می توانید فضا را به حداکثر برسانید. آشپزخانه های کوچک نیز از این چیدمان سود خواهند برد زیرا آشپزخانه را بزرگتر نشان می دهد.

کابینت های انباری (بلند) برای ذخیره سازی بیشتر: کابینت آشپزخانه یا کابینت های بلند. کابینت های انباری یا بلند دارای قد کامل هستند. آنها از کف شروع می شوند و تا سقف ادامه می یابند. ارتفاع کابینت های انباری حداکثر استفاده از انبار را تضمین می کند.  آنها به آشپزخانه ظاهر عمودی چشمگیری می بخشند و به دلیل اندازه آنها می توانند به عنوان انبار استفاده شوند.

کابینت کشویی برای کارکرد:کابینت های کشوی پرکاربردترین قسمت هر آشپزخانه را ارائه می دهند. آنها برای عملکرد هر آشپزخانه بسیار مهم هستند. فرقی نمی‌کند کابینت آشپزخانه نیمه سفارشی، سفارشی یا استوک تهیه کنید، مطمئن شوید که کشوها به خوبی با ساخت و ساز محکم و با کیفیت ساخته شده‌اند. ابتدا باید مطمئن شوید که کشوها دارای تخته سه لا هستند. اگر می خواهید طراحی پیشرفته تری داشته باشید، مطمئن شوید که تخته سه لا در داخل کشوها  دارد.کشوهای کابینت که دارای تخته چندلای هستند، استحکام بیشتری دارند و حتی بیشتر دوام خواهند داشت. در مورد مواد، به دنبال کشوهایی باشید که از تخته خرده چوب چند لایه یا تخته سه لا ساخته شده اند. معمولاً می‌توانید بین جبهه‌های کشو اسلب و جلو کشوهای پنج تکه انتخاب کنید. جلوی کشوهای اسلب شامل یک پانل صاف و ساده است. اگر می خواهید ظاهری ساده و تمیز در آشپزخانه داشته باشید، آنها را انتخاب کنید. جلوی کشوهای پنج تکه دارای یک قاب است که شامل چهار قطعه در اطراف یک پانل مرکزی است. پانل مرکزی را می توان فرورفته یا بلند کرد. اگر می خواهید ظاهری سنتی داشته باشید، این گزینه را انتخاب کنید.

انواع درب کابینت آشپزخانه در کرج

درب کابینت آشپزخانه انواع مختلفی وجود دارد. آنها می توانند چهره عالی آشپزخانه شما را ارائه دهند. درب های کابینت آشپزخانه اصلی ترین جزء بصری هستند که به کل فضای آشپزخانه تن می دهند.

درهای کابینت می توانند به شرح زیر باشند:

درهای کابینت پانل مرکزی: پانل برجسته و پانل فرورفته. پانل برجسته به طور مشخص برای طرح های کابینت آشپزخانه سنتی استفاده می شود در حالی که پانل فرو رفته معمولا در طرح های مدرن استفاده می شود.

درب های کابینت روکش: درب های کابینت روکش کامل تمام جلوی درب کابینت را پوشش می دهند.

درب های کابینت داخلی: درب های کابینت مهره ای و بدون مهره. درج مهره‌ای جزئیات شیکی را ارائه می‌کند که مهارت‌های هنری را نشان می‌دهد.

کابینت آشپزخانه در کرج -معمارلندز
کابینت آشپزخانه در کرج

سایت معمارلندز با7سال سابقه در زمینه دکوراسیون داخلی در استان البرز طراحی,ساخت ونصب کابینت هایگلاس در کرج,کابینت MDF در کرج.کابینت سی ان سی در کرج.اجرای کابینت مدرن در کرج.کابینت لوکس در کرج.کابینت ممبران در کرج ,کابینت نئوکلاسیک در کرج و انواع مختلف کابینت, بعنوان بهترین کابینت سازی در کرج  فعالیت دارد.

ساماندهی کابینت آشپزخانه در کرج

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که وسایل را در کابینت آشپزخانه کجا قرار دهید؟ شاید مطمئن نیستید که چگونه آشپزخانه خود را سازماندهی کنید یا همه چیز باید به کجا برود. اینجا به جزئیات نحوه چیدمان کابینت آشپزخانه می پردازدیم.

آشپزخانه باید یکی از ساختار یافته ترین فضاهای خانه باشد زیرا هدف خاصی از تهیه وعده های غذایی برای یک خانواده را دنبال می کند. همچنین مرکز فعالیت‌های خانگی برای اکثر خانواده‌ها است، بنابراین مهم است که آشپزخانه خود را برای موفقیت سازماندهی کنید، قبل از اینکه غرق در شلوغی‌های خانگی دیگر شود.

به خواندن ادامه دهید تا بیاموزید که چگونه هر منطقه را در آشپزخانه خود ترسیم کنید و کجا وسایل را در کابینت آشپزخانه قرار دهید تا سازماندهی و کارایی را به حداکثر برسانید.

اولین چیز این است که مثلث کار آشپزخانه خود را شناسایی کنید!بیشترین فضای مورد استفاده در آشپزخانه شما در داخل مثلث کار خواهد بود. طبق تعریف، مثلث کار آشپزخانه مفهومی است که برای تعیین چیدمان کارآمد آشپزخانه که هم از نظر زیبایی شناسی دلپذیر و هم کاربردی هستند، استفاده می شود.

3 نقطه مثلث از سینک، اجاق گاز و یخچال تشکیل شده است.

با شناسایی آن سه قسمت (سینک، اجاق گاز و یخچال) شروع کنید و خطوط خیالی را که آنها را به هم متصل می کند بکشید تا یک مثلث بسازید.تصویر زیررا مشاهده نمایید.

مثلث آشپزخانه -معمارلندز

اگر آشپزخانه‌ای دارید یا اگر اجاق گاز/سینک/یخچال شما در کنار هم قرار دارند، باید به شدت به تغییراتی مانند اضافه کردن فضای ذخیره‌سازی دیواری اضافی و سطوح کاری تکیه کنید.7 منطقه رایج در آشپزخانه خود را شناسایی کنید.هنگامی که می دانید فضای کاری شما بر اساس مثلث آشپزخانه چگونه است، گام بعدی این است که آشپزخانه خود را به 7 منطقه تقسیم کنید. این مناطق عبارتند از:

ظروف و ظروف روزمره
ابزار برای تهیه غذا
لوازم پخت (غیرغذایی)
ابزار برای پخت و پز
اقلام سرو و سرگرمی
انبار مواد غذایی
تمیز کردن وسایل
توصیه می کنم در حین قرار دادن وسایل در کابینت آشپزخانه خود، این مناطق را با یادداشت هایی علامت بزنید. این به شما کمک می کند تا سازماندهی شده را شروع کنید و جریان خوبی ایجاد می کند.

سوالات متداول

هزینه خرید کابینت در کرج چقدراست؟

هزینه اجرا.نصب وطراحی کابینت در کرج بستگی به نوع سبک و طرح می باشد.برای اطلاع ازقیمت به روز بازسازی می توانید باشماره ۰۹۳۳۷۸۰۳۳۷۸ درتماس باشید.یاازطریق واتساپ پیام ارسال نمایید.

محبوب ترین رنگ کابینت ,امسال چه رنگی است؟

رنگ سفید همچنان محبوب ترین رنگ کابینت آشپزخانه در سال ۲۰۲۲ و بعد از آن است. با این حال، ما شاهد تغییر به رنگ‌های گرم‌تر  هستیم.مانند آجری.سرمه ای .سبز و…

ارزان ترین راه برای ساخت کابینت در کرج چیست؟

شما می توانید کابینت های از پیش ساخته شده را تحویل بگیرید، از قبل مونتاژ شده و خودتان آنها را نصب کنید (یا از یک پیمانکار بخواهید این کار را برای شما انجام دهد).

چه رنگ کابینتی آشپزخانه را بزرگتر نشان می دهند؟

رنگ‌های روشن نسبت به رنگ‌های تیره بازتاب بیشتری دارند و آشپزخانه شما را بزرگ‌تر و همچنین بازتر و مطبوع‌تر نشان می‌دهند. آبی روشن، سبز یا زرد کم رنگ دیگر رنگ‌های عالی هستند که فضای شما را بزرگ‌تر از زندگی نشان می‌دهند.

کابینت ها هر چند وقت یک بار باید تعویض شوند؟

اکثر کابینت های آشپزخانه در شرایط خاصی مانند نوع چوب و تعداد دفعات استفاده از آنها بین ۱۵ تا ۲۰ یا ۲۵ سال عمر می کنند. با این حال، استفاده مکرر به طور قابل توجهی طول عمر آنها را کاهش می دهد.

آیا درتمام مناطق استان البرز, نصب و اجرای کابینت در کرج انجام می شود؟

بله, گروه معمارلندز درتمام مناطق استان البرز آماده خدمت به شماعزیزان است.منطقه گوهردشت,عظیمیه,بنفشه, مهرشهر, فردیس و….

آیا اجرا وطراحی هرگونه کابینت در معمارلندز انجام وپذیرفته می شود؟

بله.شما می توانید هرطرح وسبکی را که مدنظر دارید باخیال راحت گروه حرفه ای معمارلندز بسپارید.

مشاوره معمارلندز رایگان است؟

بله، در معمارلندز مشاوره واستعلام قیمت کاملا رایگان است.شما می توانید باشماره های ثبت شده درسایت تماس گرفته,کارشناسان ما مشتاقانه آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

مجموعه دکوراسیون طراحی معمارلندز درچه زمینه هایی فعالیت می کند؟

معمار لندز با افتخار اعلام می دارد که تمام مراحل دکوراسیون داخلی درکرج ,بازسازی ساختمان در کرج و کابینت کرج تامرحله تحویل پروژه را با حرفه ای ترین نیروهای خود انجام وتحویل می دهد.

آیااین مطلب برای شما مفید بود؟

روی ستاره کلیک کنید و رای بدهید

میانگین امتیازدهی 0 / 5. شمارش امتیاز 0

هیچ امتیازی ثبت نشده!اولین نفرباشید که رای میدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معمار لندز

09337803378 – 09371017707 09381880288

مقالات پیشنهادی