معمار لندز
0
(0)

مجموعه دکوراسیون داخلی معمار لندز

همکاری تیمی95%
تجهیزات اصل ومدرن90%
قیمت رقابتی99%
ممنونم.از نتیجه کار خیلی راضی بودم.
سلام. یک تجربه عالی از یک گروه دکوراسیون داخلی حرفه ای برام رقم زدید.مرسی
فوق العاده همه چیز حرفه ای بود.رفتار.برخورد.تجهیزات
cartoon-young-man-icon-vector-12133314
download
male-512

آنچه مطالعه خواهیدکرد:

مجموعه دکوراسیون داخلی معمار لندز

همکاری تیمی95%
تجهیزات اصل ومدرن90%
قیمت رقابتی99%

آنچه مطالعه خواهیدکرد:

کابینت جهانشهر

چرا کابینت جهانشهر؟

کابینت جهانشهر یکی از زیرمجموعه های کابینت کرج در سایت معمارلندز می باشد.همانطور که می دانیم کابینت  آشپزخانه امروزه یک پیشنهاد آشنا برای عموم است. کابینت های زمینی و دیواری که به عنوان فضای آشپزخانه توکار نصب می شوند. یکی از عوامل جدایی ناپذیر هر خانه است. اتاقی در خانه که برای پخت و پز، نگهداری و تهیه غذا استفاده می شود. یک آشپزخانه مدرن معمولا از یک اجاق برای پخت و پز، یک یخچال برای نگهداری مواد غذایی و یک سینک برای شستن ظروف تشکیل شده است. همچنین جریان آب سرد و گرم، صفحه پیشخوان وصفحه کابینت در کرج برای استفاده به عنوان میز و مجموعه ای از کابینت برای نگهداری.

آشپزخانه عموماً برای پخت و پز و آماده سازی و در بسیاری از موارد به عنوان فضایی برای سرو انواع غذاها استفاده می شود. البته این نکته نیز قابل ذکر است که امروزه از نظر طبقه بندی کلی آشپزخانه ها را می توان به دو نوع خانگی و صنعتی طبقه بندی کرد. آشپزخانه های صنعتی آشپزخانه هایی هستند که در مکان های عمومی مانند بیمارستان ها، رستوران ها و کافه ها، هتل ها و مانند آن استفاده می شوند. این نوع آشپزخانه ها به طور کلی بزرگتر و مجهزتر هستند تا نیازهای آشپزی افراد بیشتری را برآورده کنند. به عنوان مثال، ممکن است یک یخچال را در آشپزخانه رستوران ببینید. یا مطمئناً سینکی که در آشپزخانه بیمارستان می بینید بسیار بزرگتر از سینک آشپزخانه خانه است. بسیاری از آشپزخانه ها از ماشین ظرفشویی یا ماشین لباسشویی، اجاق گاز یا مایکروویو و دستگاه اسپرسوساز و مانند آن استفاده می کنند. اما کلمه کابینت آشپزخانه تا قرن هجدهم معنایی نداشت.

تاریخچه کابینت جهانشهر

وقتی تاریخچه کابینت آشپزخانه را مطالعه می کنیم، متوجه می شویم که طراحی و صنعت آشپزخانه به طور کلی با توسعه صنعت ارتباط مستقیم دارد. اختراع اجاق گاز و توسعه زیرساخت های لوله کشی آب که امکان رساندن آب به داخل خانه را فراهم کرد. این دو را می توان مهمترین عناصر در تحول طراحی و تعاریف کابینت آشپزخانه دانست. قبل از اینکه این غذا روی آتش پخته شود. ظهور این فناوری ها در قرن 18 و 19 معماری آشپزخانه را به طور کلی متحول کرد. قبل از تغییر لوله کشی، آب مورد نیاز فضای آشپزخانه از فضای بیرون وارد آشپزخانه می شد. از چاه آب آشپزخانه ها در گذشته به عنوان فضایی برای پخت و پز شناخته می شدند. شامل اجاق گاز یا آتشدان و میز چوبی به عنوان محل کار و انبار مواد اولیه می باشد. ابزار این فضاها بیشتر روی زمین، سکو و کف بود و چیزی به نام کابینت در آشپزخانه وجود نداشت.

در یونان باستان خانه ها بیشتر به سبک اتریوم ساخته می شدند. یعنی اتاق ها به طور منظم در اطراف یک حیاط مرکزی قرار می گرفتند. این حیاط یا پاسیو مرکزی که یک سرباز بود به نوعی توسط اتاق های اطراف پوشیده شده بود. در زمان های قدیم از این حیاط مرکزی به عنوان آشپزخانه در بسیاری از خانه ها استفاده می شد. در خانه ثروتمندان اصولا اتاقی مجزا برای فضای آشپزخانه وجود داشت که بیشتر در کنار سرویس بهداشتی قرار داشت. به طوری که هم آشپزخانه و هم سرویس بهداشتی می توانند از گرمای اجاق گاز آشپزخانه استفاده کنند. در این گونه خانه ها معمولا اتاق کوچکی در انتهای آشپزخانه به عنوان محل نگهداری مواد غذایی در نظر گرفته می شد.

در زمان امپراتوری روم، مردم عادی شهر در خانه های خود آشپزخانه نداشتند و بیشتر از آشپزخانه های عمومی استفاده می کردند. آشپزخانه های غنی اما مجهزی در خانه وجود داشت. در یک ویلای رومی اتاقی وجود داشت که به عنوان آشپزخانه با بقیه ساختمان هماهنگی کامل داشت. این اتاق به دلیل دود ناشی از پخت و پز و حضور غلامان در آن از بقیه ساختمان جدا بود. اجاق گاز در ارتفاع کم روی دیوار بود. به طوری که برای پختن غذا باید روی زمین زانو بزند.

مراحل تکمیل کابینت جهانشهر

با وقوع انقلاب صنعتی و ورود نیروی بخار به عرصه تولید کابینت، امکان تولید انبوه آن فراهم شد. به طوری که تجارت کابینت و مبلمان چوبی انحصاری شد. به تدریج با افزایش سطح زندگی طبقات متوسط ​​پس از انقلاب صنعتی و رشد و شکوفایی اقتصادی، تقاضا برای کابینت و مبلمان خانگی افزایش یافت.

جنبش هنر و صنایع دستی که در اواخر قرن نوزدهم در انگلستان آغاز شد، بازاری برای کابینت های سنتی و سایر صنایع دستی ایجاد کرد. و به ایالات متحده و کشورهای تحت سلطه بریتانیا رسید.

حدود یک چهارم مردم بریتانیا به نوعی در صنعت کابینت سازی مشارکت داشتند. به تدریج صنعت کابینت به اکثر کشورهای جهان گسترش یافت. و با ادغام در بافت هنری هر کشوری به سمت و سوی خود رفت که امروزه اکثریت قریب به اتفاق مردم دنیا با انواع کابینت ها و طرح های آن آشنایی نسبی دارند.

کابینت ها به شکل مدرن خود در اوایل قرن بیستم، ابتدا به عنوان کمدهای تکی در آشپزخانه ها مورد استفاده قرار گرفتند. پیش از آن، آشپزخانه ها دارای کابینت ثابت و مکان مشخصی برای اجاق گاز، یخچال و سایر وسایل آشپزخانه نبودند و بیشتر فعالیت های آشپزخانه (مانند تهیه غذا) روی میز وسط انجام می شد.

کابینت آشپزخانه  نوعی کمد یا کابینت آشپزخانه روکار است که به عنوان ایستگاه کاری در آشپزخانه نیز استفاده می شد. این نوع کابینت آشپزخانه در اوایل قرن بیستم در آمریکا رایج بود. از آنجایی که در آن زمان اکثر خانه ها دارای کابینت آشپزخانه ثابت نبودند، این نوع کابینت آشپزخانه در آن سال ها بسیار محبوب بود. شرکت ایندیانا یکی از اولین و بزرگترین تولید کنندگان این سبک کابینت در جهان است. به همین دلیل به این نوع کابینت آشپزخانه شلنگ می گویند. تا سال 1920، هاوزر 2 میلیون از این کابینت ها را فروخته بود.

شرکت های دیگر در ایندیانا و اطراف آن به زودی با هوزیر رقابت کردند. کابینه هوزیر در طول عمر خود رشد و توسعه یافت. به طوری که در مدل های جدیدی که به بازار معرفی شدند لوازم و امکانات جدیدی به آن ها اضافه شد. امکاناتی که آشپزی و زندگی را بسیار آسان کرده است. کابینت های هوزیر در دهه 1920 به اوج محبوبیت و فروش خود رسیدند. اما پس از آن با آمدن خانه هایی که در مرحله ساخت و ساز به نسلی از آشپزخانه های توکار مجهز شدند، به تدریج از بین رفتند.

اشتراک گذاری مقاله در شبکه های اجتماعی:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on telegram
Share on email
Share on whatsapp
Share on skype
کابینت جهانشهر -معمارلندز
کابینت جهانشهر

انواع کابینت جهانشهر شامل چه نوع کابینت هایی است؟

کابینت نئوکلاسیک جهانشهر

کابینت نئوکلاسیک کرج را می توان نقطه تلاقی بین سبک مدرن و کلاسیک دانست. کابینت های نئوکلاسیک امروزه به یکی از محبوب ترین سبک های طراحی در جهان تبدیل شده اند. کابینت نئوکلاسیک سادگی و مینیمالیسم را از سبک مدرن به ارث برده است. شکوه و گرمای یک طرح کلاسیک را می توان در کابینت های نئوکلاسیک نیز مشاهده کرد.کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک مجموعه ای از کابینت ها برای مشتریانی است که عاشق چوب هستند، کابینت ترکیبی هماهنگ از مواد کاربردی، زیبایی شناختی و طبیعی خالص است. بنابراین، طراحی دارای ترکیبی از کلاسیک و مدرن برای ایجاد زیبایی جاودانه است.

کابینت نئوکلاسیک یک سبک منحصر به فرد است. کابینت نئوکلاسیک متشکل  از ظرافت سنتی و دستاوردهای مدرن است. آشپزخانه ای که به این شکل تزئین شده باشد، نه تنها محلی برای پخت و پز و غذا خوردن است، بلکه گوشه ای از آرامش و لذت زیبایی شناختی می شود.علاوه بر مزایای رایج استفاده از مواد چوب طبیعی , دارای ویژگی های طراحی منحصر به فرد با جزئیات سبک است. بنابراین، دارای یک چیدمان متقارن در سبک نئوکلاسیک است. به طور همزمان، می تواند زیبایی آشپزخانه را بخوبی نشان دهد وازطرفی ظاهر سنتی و در عین حال بسیار مدرن خود را حفظ کند.

کابینت نئوکلاسیک در کرج-معمارلندز

کابینت مدرن جهانشهر

کابینت مدرن کرج چیست؟طراحی مدرن در حوالی جنگ جهانی اول شروع شد و عموماً دارای سطوح مسطح، فرم‌های هندسی و تزئینات یا تزئینات کم بود. برای مثال، کابینت‌  مدرن اغلب با طراحی شیک، زاویه‌دار و ساده تعریف می‌شوند که دارای سختی کم ، درهای هموار و سطوح صاف هستند. طراحی مدرن اواسط قرن بیستم که به طور کلی در کشورهای شمال اروپا به رسمیت شناخته شد . اکنون در بسیاری از طراحی های آشپزخانه مدرن از کابینت مدرن کرج استفاده شده است.

در حالی که سبک‌های آشپزخانه سنتی اغلب بیشتر طراحی خود را بر روی مواد طبیعی برای کابینت کرج، میز، کف و مبلمان متمرکز می‌کنند، طراحی‌های مدرن آشپزخانه اغلب از این زیبایی‌شناختی خارج می‌شوند و اغلب شامل مواد ساخت انسان مانند لمینت، سرامیک و پلاستیک‌های قالب‌گیری شده هستند. این بدان معنا نیست که آشپزخانه‌های مدرن نمی‌توانند، یا نباید از مواد ساخته شده توسط انسان استفاده کنند برعکس همیشه این کار را انجام می‌دهند و اغلب تأثیر زیادی دارند. میزهای گرانیتی، کف‌های چوبی براق و مبلمان چوبی با طراحی ماهرانه با منحنی‌ها و زوایای طراحی مدرن اغلب در آشپزخانه‌های مدرن و کابینت مدرن یافت می‌شوند.

آشپزخانه‌های مدرن از نظر طراحی ساده‌تر، شیک‌تر و فشرده‌تر هستند. خطوط تمیز و ظاهر مینیمالیستی از ویژگی های طراحی کابینت آشپزخانه مدرن است. کابینت های مدرن آشپزخانه دارای برجستگی های هندسی مربعی هستند که به آن طراحی شیک می بخشد.

قیمت کابینت مدرن کرج-معمارلندز

کابینت هایگلاس جهانشهر

کابینت هایگلاس در کرج در سال‌های اخیر در دکوراسیون و بازسازی کابینت آشپزخانه بسیار محبوب و رایج شده است کابینت هایگلاس به دلیل براقیتی که دارد نور را بخوبی منعکس می کند و محیط را درخشان می نمایند بخاطر این دلیل کابینت هایگلاس بسیار متداول شده است، زیرا فضا را بزرگتر نشان می دهد.به طرز چشمگیری برظاهر آشپزخانه اثر می گذارد و به آشپزخانه ظاهری شیک، تمیز و مدرن می بخشد.برای آشپزخانه های کوچک انتخاب بسیار مناسبی است زیرابامنعکس کردن نور,فضا را بزرگتر نشان می دهد.

مغز کابینت هایگلاس از ام دی اف می باشد اما روکش کابینت هایگلاس که از اکریلیک ، یک پلاستیک مصنوعی وبا کیفیت بالا است، و سطحی مقاوم در برابر شکستگی ایجاد می کند.

کابینت هایگلاس یک روکش بازتابنده آینه مانند ایجاد می کند و به راحتی ترک نمی خورد، تراشه یا لکه نمی شوند.

قیمت کابینت‌ هایگلاس در کرج به موارد زیادی وابسته می باشد ازجمله طرح کابینت‌ هایگلاس، نوع و برند‌ هایگلاس، روکش به کار رفته در کابینت‌ها، دستگیره‌های نصب شده بر روی آن‌ها، وسیله‌های جانبی، نصب کابینت و سایر عوامل در قیمت نهایی کابینت هایگلاس اثرگذار است. در اینجا به بررسی قیمت کابینت‌های گلاس و عوامل مؤثر بر آن بپردازیم تا  راحت‌تر بتوانید کابینت هایگلاس را خریداری نمایید.

قیمت وهزینه کابینت‌ هایگلاس تحت تأثیر عوامل زیادی قرار دارد که همین امر باعث گردیده در زمان خرید با روزهای مختلف از قیمت‌های گوناگون در خرید این نوع کابینت‌ها مواجه شوید. این کابینت‌ها در مدل‌ها و رنگ‌ها و طرح‌های گوناگون در بازار یافت می‌شوند که قیمت هر کدام از آن‌ها با دیگری متفاوت است. اما به طور کلی قیمت انواع کابینت‌ هایگلاس در مقایسه با کابینت‌های چوبی از قیمت کمتری ومناسبتری برخوردار می‌باشند.برای دریافت قیمت به روز باکارشناسان معمارلندز در تماس باشید.

مزایای کابینت هایگلاس کرج-معمارلندز

کابینت ممبران جهانشهر

کابینت ممبران کرج یکی از بهترین انتخاب ها برای هر آشپزخانه ای هستند که با انتخاب آن ها می توانید بدون صرف هزینه اضافی برای طراحی دکوراسیون آشپزخانه خود تفاوت زیادی ایجاد کنید. در این مقاله قصد داریم به بررسی مزایا و معایب ممبران بپردازیم. 

ممبران در واقع نام دستگاهی است که روکش پی وی سی را به برد ام دی اف می چسباند. در تعریفی دیگر، دستگاهی که لایه بیرونی ام دی اف، نئوپان و پی وی سی را وکیوم می کند است. اگر سبک کلاسیک و نئوکلاسیک را برای طراحی آشپزخانه خود دوست دارید، باید بگوییم که کابینت ممبران کرج برای شما ساخته شده است. کابینت ممبران  به دلیل تنوع رنگ و مدل بسیار زیاد و مقرون به صرفه بودن، خرید و تعویض کابینت را آسان کرده اند. فراموش نکنیم که در نمونه های آشپزخانه مدرن، از کابینت های ممبران نیز استفاده می کنند.

کابینت ممبران در کرج -معمارلندز

کابینت CNC جهانشهر

 قبل از اینکه توضیح دهیم کابینت سی ان سی کرج چیست ,باید درباره ماشین آلات CNC صحبت کنیم, cnc به زبان انگلیسی  Computer Numerical Control می باشد یعنی کنترل رقمی رایانه ای که راهبری و کنترل ماشین آلات صنعتی با استفاده از رایانه برعهده دارد. ماشین آلات سی ان سی ,وظیفه حکاکی، برش کاری بر روی چوب و ام دی اف خام را برعهده دارد. ایجاد نقوش وطرح های متنوع و زیبایی که روی کابینت ها مشاهده می کنید توسط دستگاه سی ان سی ایجاد می گردد.  برای کابینت‌ سی ان سی از پوشش  جنس پی وی سی یاهمان وکیوم استفاده می نمایند.

مزایای کابینت سی ان سی:

1- کابینت CNC از چوب و ام دی اف خام تولیدو ساخته می‌ گردد،که بسیار فرم پذیری بالایی دارد و به این دلیل می توان طرحههای گوناگونی را اجرا کرد.

2-درکابینت سی ان سی کرج از روکش های pvc(وکیوم) استفاده می شود وهمین امر باعث گردیده که دارای تنوع رنگهای زیادی باشد. برای هرسلیقه ای می توان از کابینت سی ان سی استفاده کرد .

۳-یکی دیگرازمزایای کابینت سی ان سی، دقت بالا و سرعت اجرای زیاد و نیز ظرافت در انجام طرح روی چوب می باشد.

۴-در انتخاب طرح روی درب های کابینت CNC محدودیتی وجود ندارد و و می توان هر رنگ و هرطرحی را انتخاب واجرا کرد.

کابینت سی ان اسی کرج-معمارلندز

کابینت MDF جهانشهر

کابینت MDF کرج یکی از زیرمجموعه های کابینت کرج می باشد.اما ام دی اف چیست؟

تخته فیبر با چگالی متوسط (MDF) ماده ای است که از ترکیب  چوب نرم و چوب سخت به الیاف چوب ساخته می شود. این الیاف چوبی با موم و رزین فشرده شده، به شکل پانل‌هایی در می‌آیند و با فشار و دماهای بالا اعمال می‌شوند تا به تخته‌ای بادوام و متراکم تبدیل شوند.

در حالی که کابینت ام دی اف MDF محبوب ترین گزینه است، اما کیفیت های مختلفی از تخته نیز وجود دارد، مانند تخته فیبر با چگالی بالا (HDF) و MDF مقاوم در برابر رطوبت.

همانطور که از نام آن مشخص است، HDF دارای تراکم افزایش یافته است که باعث دوام قوی تر و همچنین افزایش مقاومت در برابر آب نسبت به ام دی اف معمولی می شود.

قیمت کابینت MDF کرج-معمارلندز

خرید نقد کابینت جهانشهر

گروه دکوراسیون داخلی معمارلندز با 7سال سابقه وتجربه در این زمینه, خرید نقد کابینت در جهانشهر را بدون بهره برای شما عزیزان فراهم نموده است.فروش انواع کابینت مدرن و کلاسیک با قیمت مناسب و کار با کیفیت وتحویل به موقع در محل.کافیست با شماره های ثبت شده در سایت تماس بگیرید.

کابینت اقساطی جهانشهر

کابینت اقساطی در کرج  را به صورت اقساط بدون سود پرداخت نمایید!

در حال حاضر یکی از مهمترین دلایل مشتری برای ایجاد قرارداد ساخت وطراحی کابینت، مشکلات اقتصادی و هزینه بالای ساخت کابینت بابهترین جنس ومتریال است. این مشکلات باعث شده که مشتری نتواند تمامی پول پروژه خودش رو در دو یا ۳ بار و در مدتی کمتر از ۱ ماه پرداخت کند. بنابراین از سفارش و ساخت کابینت منصرف می‌شود!

به همین دلیل گروه معمارلندز به تازگی طرح خرید اقساطی کابینت رو برای مشتریان راه اندازی کرده است. اما این طرح چه مزایایی داره؟ شرایطش چیه و اقساط اون چطور محاسبه میشه؟

کابینت یکی از موارد مهم در دکوراسیون داخلی آشپزخانه هر منزلی می باشد.کابینت ها در سبک ها وطرح های مختلفی تولید وطراحی می شوند.  کابینت اقساطی کرج برای افرادی که ساکن کرج واستان البرزهستند و تمایل دارند از شرایط مناسب بهره مند شوند از طریق شرکت معمارلندز  امکان پذیر می باشد. این روزها در این شرایط اقتصادی ما کنار شماهستیم.کافیست با ما تماس بگیرید و از شرایط مطلع شوید.

گروه حرفه ای معمارلندز از ابتدای انتخاب سبک کابینت در جهانشهر و طراحی کابینت درکنارشما می باشد.کافیست با ما در تماس باشید.کارشناسان ما مشتاقانه آماده پاسخ به تمام سوالات شماعزیزان می باشند.

اشتراک گذاری مقاله در شبکه های اجتماعی:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on telegram
Share on email
Share on whatsapp
Share on skype
کابینت آشپزخانه در کرج -معمارلندز

راهنمای خرید کابینت در جهانشهر کرج

خرید کابینت در کرج یکی از مهمترین کارهایی است که برای خانه خود انجام می دهید. در حالی که پتانسیل این را دارد که یک پروژه گیج کننده و گران قیمت باشد،امادانستن نحوه خرید کابینت آشپزخانه زمانی می تواند ساده باشد که چند اصول اولیه را بدانید که گزینه های شما را محدود می کند و به شما کمک می کند کابینت هایی را که دوست دارید، متناسب با بودجه خود پیدا کنید.

همانطور که می دانیم کابینت‌های آشپزخانه مجموعه‌ای از کابینت‌های ثابت، دائمی، دیواری و بلند هستند که میز و سینک آشپزخانه را نگه می‌دارند و همچنین برای وسایل آشپزخانه و مواد غذایی ذخیره می‌کنند.

قبل از خرید کابینت آشپزخانه برنامه ای برای بازسازی آشپزخانه تهیه کنید. با یکی از چندین طرح آشپزخانه تثبیت شده، مانند چیدمان L شکل، گالری،  دیواری یا U شکل شروع کنید. اکثر آشپزخانه ها می توانند از یکی از این چیدمان ها استفاده کنند یا آن را تطبیق دهند.

نرم افزار طراحی آشپزخانه به خلاقیت شما امکان می دهد شکوفا شود و اکثر برنامه ها طیف اساسی از انواع و اندازه های کابینت آشپزخانه را در خود جای می دهند. بسیاری از تولیدکنندگان کابینت آشپزخانه نرم افزار برنامه ریزی رایگان و همچنین طراحی و چیدمان آشپزخانه را ارائه می دهند. این یک مزیت بزرگ برای یک طراحی جامع است.

کابینت های آشپزخانه به یکی از سه دسته مجزا تقسیم می شوند: کابینت های پایه، کابینت های دیواری یا کابینت های بلند.

کابینت های پایه یک عنصر اصلی و ضروری کابینت آشپزخانه هستند. کابینت های پایه نه تنها قسمت اعظم کابینت ها را تشکیل می دهند بلکه ردپای خود آشپزخانه را تشکیل می دهند.

کابینت های پایه روی زمین قرار می گیرند و از کانتر، سینک و لوازم کوچک پشتیبانی می کنند. آنها همچنین به فضای ذخیره سازی حیاتی در زیر میز، با قفسه های بزرگ و فرصت هایی برای وسایل اضافی مانند سوزان تنبل و بیرون کش کمک می کنند.

کابینت‌های دیواری همراه با کابینت‌های پایه کار می‌کنند و برای بشقاب‌ها و لیوان‌ها و همچنین برای مواد غذایی کوچک و پرکاربرد فراهم می‌کنند. کابینت های دیواری معمولاً مستقیماً روی کابینت های پایه به دیوار متصل می شوند.

کابینت‌های بلند مناسب نامشان هستند، زیرا از کف تا سقف یا نزدیک به آن امتداد دارند.کابینت‌های بلند معمولاً در کنار چیدمان کابینت اصلی قرار می‌گیرند و اقلامی را که همیشه مورد نیاز نیستند، مانند غذای فله و لوازم جانبی آشپزخانه در خود جای می‌دهند.

سوالات متداول

آیا هر نوع مدل وسبک کابینت در جهانشهر بخواهیم قابل اجرا می باشد؟

بله.هر نوع مدل کابینت و سبکی با هرمتریال وموادی که شما بخواهید قابل اجرا می باشد.

آیا در معمارلندز می توانیم هر طراحی کابینتی دلخواه سفارش دهیم؟

بله!شما میتوانید هر سبک وطرح کابینت که درنظر دارید در معمارلندز سفارش دهید.کافیست باما تماس گرفته واز مشاوره رایگان ما برخوردارشوید.

 

آیا خرید کابینت در جهانشهر بصورت نقد واقساط بدون بهره امکان پذیر می باشد؟

بله.کافیست با شمارهای ثبت شده در سایت تماس گرفته واز شرایط ویژه که برای شما عزیزان در نظر گرفته شده مطلع شوید.

هر چند وقت یکبار باید کابینت را تعویض کنیم؟

هر 10 تا 15 سال!
پس از یک دوره استفاده قابل توجه، کابینت ها و کانترها در معرض ساییدگی و پارگی قرار می گیرند. قرار نیست آنها برای همیشه دوام بیاورند و بسته به مواد ممکن است هر 10 تا 15 سال یکبار نیاز به بازسازی کامل داشته باشند.

چه رنگی برای کابینت انتخاب نماییم تا همیشه طبق مدروز باشد؟

کابینت سفید کلاسیک همچنان در صنعت مدرن کابینت می درخشد.رنگ سفید هر آشپزخانه ای را روشن می کند و به احتمال زیاد هرگز از مد نمی افتد.اما این روزها رنگ خاکستری و سرمه ای رقیب جدی رنگ سفید هستند.

آیا می توانیم فقط یک کابینت را تعویض کنیم؟

شما می توانید با تعویض یا طراحی مجدد چند کابینت، به جای اینکه همه آنها را از بین ببرید، حس بازسازی شده کامل به آشپزخانه خود بدهید. در واقع، تعویض کابینت‌های بالایی با کابینت‌های بلندتر، حس یک طراحی مجدد کامل را بدون نیاز به برداشتن کابینت‌های میز و پایین‌تر به شما می‌دهد.

آیا کابینت های چوبی قدیمی هستند؟

کابینت های چوبی که زمانی قدیمی و غیرجذاب در نظر گرفته می شدند، دوباره به سبک خود بازگشتند. استفاده‌های مدرن از کابینت‌های چوبی معمولاً دارای روکش‌های طبیعی است که ابعاد و بافت ظریفی به فضا می‌بخشد.

مشاوره معمارلندز رایگان است؟

بله، در معمارلندز مشاوره واستعلام قیمت کاملا رایگان است.شما می توانید باشماره های ثبت شده درسایت تماس گرفته,کارشناسان ما مشتاقانه آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

مجموعه دکوراسیون طراحی معمارلندز درچه زمینه هایی فعالیت می کند؟

معمار لندز با افتخار اعلام می دارد که تمام مراحل دکوراسیون داخلی درکرج ,بازسازی ساختمان در کرج و کابینت کرج تامرحله تحویل پروژه را با حرفه ای ترین نیروهای خود انجام وتحویل می دهد.

آیااین مطلب برای شما مفید بود؟

روی ستاره کلیک کنید و رای بدهید

میانگین امتیازدهی 0 / 5. شمارش امتیاز 0

هیچ امتیازی ثبت نشده!اولین نفرباشید که رای میدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معمار لندز

09337803378 – 09371017707 09381880288

مقالات پیشنهادی