معمار لندز
0
(0)

مجموعه دکوراسیون داخلی معمار لندز

همکاری تیمی95%
تجهیزات اصل ومدرن90%
قیمت رقابتی99%
ممنونم.از نتیجه کار خیلی راضی بودم.
سلام. یک تجربه عالی از یک گروه دکوراسیون داخلی حرفه ای برام رقم زدید.مرسی
فوق العاده همه چیز حرفه ای بود.رفتار.برخورد.تجهیزات
cartoon-young-man-icon-vector-12133314
download
male-512

آنچه مطالعه خواهیدکرد:

مجموعه دکوراسیون داخلی معمار لندز

همکاری تیمی95%
تجهیزات اصل ومدرن90%
قیمت رقابتی99%

آنچه مطالعه خواهیدکرد:

کابینت لوکس در کرج

کابینت لوکس چیست؟

کابینت لوکس در کرج یکی از ده ها مدل کابینت در کرج می باشد که معمارلندز تولید ,طراحی ونصب می نماید.کابینت های لوکس آشپزخانه یکی از گران ترین سرمایه گذاری ها در هر طرح در آشپزخانه است. کابینت های لوکس اغلب از چوب آمریکایی با کیفیت بالا مانند گیلاس و گردو با رنگ های عمیق و غنی ساخته می شوند.طراحی‌های لوکس آشپزخانه از مواد باکیفیت مانند کابینت یا میز، طراحی فضای حرفه‌ای، فناوری‌ها و لوازم مدرن، نور مناسب و طراحی داخلی زیبا استفاده می‌کنند.

فلز و چوب اغلب بهترین کابینت آشپزخانه را تولید می کنند. سبک های چوبی باید متناسب با سلیقه شما قابل تنظیم و انعطاف پذیر باشند. کابینت های استیل ضد زنگ برای طراحی کابینت های مدرن آشپزخانه لوکس مناسب هستند. همچنین باید دستگیره‌های فلزی بادوام و همچنین کشوهای بدون سر و صدا با قابلیت سر خوردن را انتخاب نمایید.

مزایای کابینت لوکس در کرج

کابینت لوکس در کرج آشپزخانه شما را بسیار لاکچری باارزش زیبا وخاص نشان می دهد.رنگ‌هایی مانند کرم و بژ می‌توانند آشپزخانه را زیبا و گران‌قیمت جلوه دهند. اگر آشپزخانه شما لوکس است، می توانید از رنگ های تیره مانند مشکی و خاکستری استفاده کنید که می تواند آن را مجلل و مجلل جلوه دهد. رنگ سفید نور را منعکس می‌کند و فضا را بزرگ‌تر نشان می‌دهد، بنابراین رنگ سفید را با برخی از چوب‌های برجسته و فلزی تکمیل کنید.

 آشپزخانه لوکس شما بی پایان است. در حین طراحی سبک کابینت، کارایی و کیفیت را در اولویت خود قرار دهید. سبکی را برای کابینت های آشپزخانه لوکس خود انتخاب کنید که برجسته باشد و فضای مورد نیاز برای ساخت خلاقیت های آشپزی خود را در اختیار شما قرار دهد.

سبک کابینت شما ارزش آشپزخانه شما را افزایش می دهد. آشپزخانه شما بدون به خطر انداختن سلیقه شما مانند گران ترین برندهای آشپزخانه به نظر می رسد. برای افزایش اصالت طراحی کابینت لوکس خود، کارهای تکمیلی را اضافه کنید، مانند:

قالب گیری تاج

رنگ

سبک های درب مخلوط

همچنین می توانید کابینت های موجود خود را رنگ آمیزی کنید تا به مواد خود رنگ دهید. به خاطر داشته باشید که رنگ می تواند مقدار قابل توجهی از بودجه شما را به خود اختصاص دهد و رنگ ارزان را به راحتی خرد می کند. یک متخصص را استخدام کنید تا بهترین رنگ را برای جلوگیری از خرد شدن به شما ارائه دهد.

کابینت های لوکس با متریال های مختلف تولید می شوند. جنس کابینت های شما دوام و ظاهر آن ها را تعیین می کند. مواد غیر متخلخل به راحتی تمیز می شوند و در زمان شما در مراقبت از کابینت صرفه جویی می کنند.

اشتراک گذاری مقاله در شبکه های اجتماعی:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on telegram
Share on email
Share on whatsapp
Share on skype
کابینت لوکس در کرج -معمارلندز
کابینت لوکس در کرج

ویژگی کابینت لوکس در کرج

قبل از اینکه زمان و پول را در آشپزخانه رویایی خود سرمایه گذاری کنید، ابتدا باید سبک، جنس و نوع کابینت های مورد نیاز خود را در نظر بگیرید. طرح خود را برای کابینت آشپزخانه خود به گونه ای بسازید که حداکثر کارایی را برای تلاش های آشپزی شما فراهم کند. هنگام ساخت آشپزخانه رویایی خود، فهرستی از اولویت های خود تهیه کنید و آنچه را که در طراحی آشپزخانه لوکس شما مهم است بررسی کنید.

هیچ دو سبک آشپزخانه دقیقاً یکسان نیستند. نحوه تصمیم گیری شما برای طراحی کابینت بر اساس سبک و ترجیحات شما است. شما می توانید با طراحی کابینت های لوکس آشپزخانه سفارشی و متناسب با سبک آشپزخانه، علامت خود را بر روی آشپزخانه خود بگذارید.

طراحي را پيدا كنيد كه براي طراحي آشپزخانه رويايي شما با شما همكاري كند. تخصص آنها، همراه با ایده های خلاقانه شما، یک آشپزخانه طراحی داخلی لوکس را ایجاد می کند که به خانواده شما خدمت می کند و به شما در پذیرایی از مهمانان خانه کمک می کند.

امکانات در ایجاد طراحی داخلی آشپزخانه لوکس شما بی پایان است. در حین طراحی سبک کابینت، کارایی و کیفیت را در اولویت خود قرار دهید. سبکی را برای کابینت های آشپزخانه لوکس خود انتخاب کنید که برجسته باشد و فضای مورد نیاز برای ساخت خلاقیت های آشپزی خود را در اختیار شما قرار دهد.

کابینت های لوکس با متریال های مختلف تولید می شوند. جنس کابینت های شما دوام و ظاهر آن ها را تعیین می کند. مواد غیر متخلخل به راحتی تمیز می شوند و در زمان شما در مراقبت از کابینت صرفه جویی می کنند.

رایج ترین مواد کابینت چوب و فلز است. برای جلوگیری از بروز مشکلات در آشپزخانه خود در چند سال اول، روی چوب یا فلز با کیفیت بالا سرمایه گذاری کنید که مادام العمر دوام می آورد. برای جذابیت بیشتر، می‌توانید جلوی درهای شیشه‌ای را برای نمایش دکوراسیون یا ظروف ناهارخوری گران‌قیمت خود قرار دهید.

اجرای کابینت لوکس در کرج-معمارلندز

فلز و چوب اغلب بهترین کابینت آشپزخانه را تولید می کنند. سبک های چوبی باید متناسب با سلیقه شما قابل تنظیم و انعطاف پذیر باشند. کابینت های استیل ضد زنگ برای طراحی کابینت های مدرن آشپزخانه لوکس مناسب هستند. همچنین باید کشش‌ها و دستگیره‌های فلزی بادوام و همچنین کشوهای بدون سر و صدا با قابلیت سر خوردن را بررسی کنید.در اکثر کابینت های آشپزخانه لوکس سفارشی، رایج ترین مواد مورد استفاده چوب و فلز هستند. سرمایه گذاری روی چوب و فلز با کیفیت و ماندگاری بسیار مهم است تا از بروز مشکلاتی در آشپزخانه شما پس از چندین سال جلوگیری شود. فلز و چوب اغلب بهترین کابینت های آشپزخانه را تولید می کنند. این دو ماده انعطاف پذیر هستند و از این رو می توان به راحتی مطابق با سلیقه و سلیقه شما سفارشی کرد. در اکثر کابینت های مدرن آشپزخانه لوکس، معمولا از کابینت های آشپزخانه استیل ضد زنگ نیز استفاده می شود. شما باید روی کش‌ها و دستگیره‌های فلزی بادوام و کشوهای بدون سر و صدا با قابلیت سر خوردن سرمایه‌گذاری کنید. علاوه بر این، اکثر مردم در کابینت های آشپزخانه لوکس خود، جلوی درهای شیشه ای را اضافه می کنند تا بتوانند دکوراسیون یا ظروف غذاخوری لوکس خود را به نمایش بگذارند. همچنین عاقلانه است که روی موادی سرمایه گذاری کنید که به راحتی تمیز شوند و تعمیر و نگهداری بالایی نداشته باشند. این مواد شامل مواد غیر متخلخل هستند.ظاهر و کارایی اصلی ترین نکته برای کابینت آشپزخانه مجلل است. با این حال، شما همچنین نباید سازماندهی کابینت آشپزخانه خود را فراموش کرده و به خطر بیاندازید. هر چقدر هم که کابینت آشپزخانه شما از بیرون زیبا باشد، اگر در داخل سازماندهی نشده باشد، باز هم لوکس نخواهد بود. کابینت آشپزخانه شما باید همیشه هم در داخل و هم از بیرون دلپذیر به نظر برسد.

طراحی انواع کابینت لوکس در کرج

شما نوع طرحی را که برای ساخت کابینت های لوکس آشپزخانه سفارشی خود استفاده می کنید کنترل می کنید. گزینه های ما را مرور کنید تا ایده هایی را در مورد اینکه چگونه می خواهید کابینت های خود را به گونه ای طراحی کنید که با آشپزخانه لوکس رویایی شما مطابقت داشته باشد را ایجاد کنید. کابینت های استیل قابل سفارشی سازی مانند این می توانند آشپزخانه رویایی مدرن شما را تکمیل کنند:

کابینت لوکس کرج -معمارلندز
کابینت لوکس در کرج

اشتراک گذاری مقاله در شبکه های اجتماعی:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on telegram
Share on email
Share on whatsapp
Share on skype

اجزای کابینت لوکس در کرج

نورپردازی می تواند ظاهر آشپزخانه شما را تغییر دهد و غنای بسیار مورد نیاز را به ظاهر آن بیافزاید. هیچ آشپزخانه ای بدون نورپردازی مناسب نمی تواند به عظمت خود دست یابد و از این رو یکی از جنبه های مهم افزودن لوکس به کابینت آشپزخانه شما باقی می ماند. اساساً نور تأکیدی بر روی یک شی خاص یا روی یک منطقه خاص تمرکز می کند و به عنوان برجسته کننده عمل می کند. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید، چراغ‌های تاکیدی دقیقاً در کمد دیواری نصب شده‌اند که فوکوس شدید را روی پلت فرم ظاهر می‌کنند.

قالب‌سازی تاج برای ارتقای ظاهر کلی کابینت‌های آشپزخانه شما مفید است. این به شما کمک می کند تا با افزودن ویژگی های کابینت های لوکس و کابینت های آشپزخانه، ظاهر اولیه آشپزخانه خود را افزایش دهید. قالب های تاج قطعات اضافه شده ای هستند که سقف و دیوار به قسمت های کابینت می پیوندند. به تصویر زیر نگاه کنید تا ایده دقیقی در مورد چگونگی شکل گیری تاج در زندگی عملی داشته باشید.

جلوی درهای شیشه ای، ظرافت را به کابینت آشپزخانه شما اضافه می کند. آنها می توانند دانه دار، مات یا شفاف باشند و هر موضوعی را که برای سبک کابینت آشپزخانه و طرح های کابینت آشپزخانه خود انتخاب کرده اید برجسته کنند.آیا به این فکر می کنید که با افزودن درب های شیشه ای به کابینت ها به آشپزخانه خود رنگ جدیدی ببخشید؟ جای نگرانی نیست. فقط از طریق لینک بروید و خودتان نوآوری کنید.

در پایان، قطعاً با اتخاذ تکنیک‌های جدید و بداهه‌سازی کابینت‌های آشپزخانه. شما می توانید ظاهر آشپزخانه خود را تغییر دهید و می توانید استانداردهای زندگی خود را ارتقا دهید. کابینت آشپزخانه نه تنها فضایی دوستانه برای کار در آشپزخانه برای ساعات طولانی تر می کند، بلکه تصویری چشم نواز را در منظره مهمان شما ایجاد می کند. پس برای چی منتظری؟ زمان مناسبی را از تقویم خود انتخاب کنید و کابینت های محافظه کارانه خود را به کابینت های آشپزخانه مدرن جدید تبدیل کنید.

قیمت وهزینه کابینت لوکس در کرج

برای اطلاع از قیمت کابینت لوکس در کرج لطفا با شماره های ثبت شده در سایت تماس بگیرید.مشاوران ما مشتاقانه آماده پاسخ به هر سوال شما عزیزان می باشند.

اجرای کابینت لوکس کرج-معمارلندز
کابینت لوکس در کرج

باید و نبایدهای کابینت لوکس در کرج

استفاده از مواد مجلل، کابینت های سفارشی، لوازم براق، و کانترهایی که شبیه آثار هنری هستند، همگی در ایجاد کابینت لوکس در کرج تاثیرگذار است.و البته، جزئیات کوچکی را که بیشترین تفاوت را ایجاد می‌کنند، فراموش نکنید، مانند چراغ‌های زیبا ولوازم شیک. همه اینها می تواند در خانه شما نیز امکان پذیر باشد.

برای داشتن ظاهری مجلل، مواد سطح بالا مانند گرانیت یا سنگ مرمر را انتخاب کنید.
به دنبال ظاهری جسورانه و جذاب باشید.
فراموش نکنید که فضای ذخیره سازی زیادی اضافه کنید.آشپزخانه های سطح بالا باید به همان اندازه که زیبا باشند کاربردی باشند.
از نورپردازی غافل نشوید آشپزخانه های لوکس باید نور کافی داشته باشند، هم از نظر عملکرد و هم محیط.
از وسایل برقی صرفه جویی کنید. آشپزخانه‌های لوکس مدرن باید دارای لوازم خانگی درجه یک باشند تا با حال و هوا مطابقت داشته باشند.

ترکیب طراحی داخلی لوکس، به ویژه در آشپزخانه، کار آسانی نیست. برای ایجاد یک فضای مجلل و در عین حال کاربردی زمان، تلاش و هزینه زیادی لازم است. اما با داشتن طراح مناسب، ایده های خوب و برنامه ریزی دقیق، می توانید آشپزخانه لوکس رویاهای خود را بسازید.

فلزات، به خصوص طلا، یک ماده کلاسیک است که می تواند فاکتور قیمت هر فضایی را بالا ببرد. شما می توانید از طلا در همه چیز استفاده کنید، از سخت افزار روی کابینت های خود گرفته تا تزئینات اطراف پنجره های خود. بنابراین، اگر به دنبال این هستید که به آشپزخانه لوکس خود رنگ و بویی مناسب بدهید، بی‌احتیاط می‌توانید تعداد بی‌شمار طلایی  را اضافه کنید.

اگر به فکر طراحی یک آشپزخانه لوکس هستید، همکاری با یک طراح واجد شرایط را در نظر بگیرید که می تواند به شما کمک کند چشم انداز شما را زنده کنید. یک خالق با استعداد می‌تواند آشپزخانه‌های رویایی را به واقعیت تبدیل کند، در حالی که تمام زیبایی‌شناسی و عملکرد مناسب را در همان زمان حفظ کند. علاوه بر این، کار با یک حرفه ای شما را از خطر اشتباهات پرهزینه در هنگام تلاش برای انجام چنین کار بزرگی نجات می دهد. 

 یک فضای عالی برای صبحانه آشپزخانه ایجاد کنید.یک گوشه صبحانه راهی عالی برای اضافه کردن راحتی بیشتر به آشپزخانه شما است. می‌توانید با نشیمن‌های شیک و تزئینات سطح بالا مانند نورپردازی تخصصی یا مبلمان یکپارچه سازی با تعامل، فضایی دنج ایجاد کنید. یا اگر به دنبال چیز کمی منحصربفرد هستید، ایستگاه قهوه را به محل صبحانه خود اضافه کنید.

اگر عاشق آشپزی هستید، به یک طیف رده بالا نیاز دارید که بتواند تمام نیازهای آشپزی شما را برطرف کند. لوازم خانگی درجه یک گزینه عالی هستند که قدرت و عملکرد مورد نیاز برای تهیه غذاهای لذیذ را به شما می دهند. آنها به گونه‌ای ساخته شده‌اند که در برابر استفاده‌های سنگین مقاومت کنند و برای کسانی که می‌خواهند یک تجربه آشپزی پیشرفته داشته باشند، عالی هستند. به عبارت دیگر، نه تنها طیف درجه تجاری آشپزخانه شما را مجلل جلوه می دهد، بلکه به شما امکان می دهد مانند یک حرفه ای آشپزی کنید.

قیمت کابینت لوکس در کرج-معمارلندز
کابینت لوکس در کرج

سوالات متداول

کابینت لوکس آشپزخانه یعنی چه؟

یک آشپزخانه لوکس دارای مواد با کیفیت بالا و جزئیات ظریف است. همچنین دارای وسایل سفارشی ساخته شده است. یک آشپزخانه باکابینت لوکس دارای فضای عالی و طراحی نور خوب است.

چگونه می توانم آشپزخانه خود را لوکس جلوه دهم؟

رنگ‌هایی مانند کرم و بژ می‌توانند آشپزخانه را زیبا و گران‌قیمت جلوه دهند. اگر آشپزخانه شما مدرن است، می توانید از رنگ های تیره مانند مشکی و خاکستری استفاده کنید که می تواند آن را مجلل و مجلل جلوه دهد. رنگ سفید نور را منعکس می‌کند و فضا را بزرگ‌تر نشان می‌دهد، بنابراین رنگ سفید را با برخی از چوب‌های برجسته و فلزی تکمیل کنید.

آیا در معمارلندز می توانیم هر طراحی کابینتی دلخواه سفارش دهیم؟

بله!شما میتوانید هر سبک وطرح کابینت که درنظر دارید در معمارلندز سفارش دهید.کافیست باما تماس گرفته واز مشاوره رایگان ما برخوردارشوید.

 

هر چند وقت یکبار باید کابینت را تعویض کنیم؟

هر 10 تا 15 سال!
پس از یک دوره استفاده قابل توجه، کابینت ها و کانترها در معرض ساییدگی و پارگی قرار می گیرند. قرار نیست آنها برای همیشه دوام بیاورند و بسته به مواد ممکن است هر 10 تا 15 سال یکبار نیاز به بازسازی کامل داشته باشند.

آیا خرید هرنوع مدل و سبک کابینت آشپزخانه در معمارلندز بصورت نقدواقساط بدون بهره انجام می شود؟

بله.خرید کابینت بصورت نقد واقساط بدون بهره امکان پذیر است.برای مطالعه بیشتر درزمینه کابینت اقساطی لطفا لینک زیر را مطالعه نمایید.

شرایط کابینت اقساطی در کرج

مشاوره معمارلندز رایگان است؟

بله، در معمارلندز مشاوره واستعلام قیمت کاملا رایگان است.شما می توانید باشماره های ثبت شده درسایت تماس گرفته,کارشناسان ما مشتاقانه آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

مجموعه دکوراسیون طراحی معمارلندز درچه زمینه هایی فعالیت می کند؟

معمار لندز با افتخار اعلام می دارد که تمام مراحل دکوراسیون داخلی درکرج ,بازسازی ساختمان در کرج و کابینت کرج تامرحله تحویل پروژه را با حرفه ای ترین نیروهای خود انجام وتحویل می دهد.

آیااین مطلب برای شما مفید بود؟

روی ستاره کلیک کنید و رای بدهید

میانگین امتیازدهی 0 / 5. شمارش امتیاز 0

هیچ امتیازی ثبت نشده!اولین نفرباشید که رای میدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معمار لندز

09337803378 – 09371017707 09381880288

مقالات پیشنهادی