معمار لندز
0
(0)

مجموعه دکوراسیون داخلی معمار لندز

همکاری تیمی95%
تجهیزات اصل ومدرن90%
قیمت رقابتی99%
ممنونم.از نتیجه کار خیلی راضی بودم.
سلام. یک تجربه عالی از یک گروه دکوراسیون داخلی حرفه ای برام رقم زدید.مرسی
فوق العاده همه چیز حرفه ای بود.رفتار.برخورد.تجهیزات
cartoon-young-man-icon-vector-12133314
download
male-512

آنچه مطالعه خواهیدکرد:

مجموعه دکوراسیون داخلی معمار لندز

همکاری تیمی95%
تجهیزات اصل ومدرن90%
قیمت رقابتی99%

آنچه مطالعه خواهیدکرد:

کابینت نئوکلاسیک کرج

کابینت نئوکلاسیک کرج را می توان نقطه تلاقی بین سبک مدرن و کلاسیک دانست. کابینت های نئوکلاسیک امروزه به یکی از محبوب ترین سبک های طراحی در جهان تبدیل شده اند. کابینت نئوکلاسیک کرج سادگی و مینیمالیسم را از سبک مدرن به ارث برده است. شکوه و گرمای یک طرح کلاسیک را می توان در کابینت های نئوکلاسیک نیز مشاهده کرد.کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک مجموعه ای از کابینت آشپزخانه می باشدکه برای مشتریانی است که عاشق چوب هستند، کابینت ترکیبی هماهنگ از مواد کاربردی، زیبایی شناختی و طبیعی خالص است. بنابراین، طراحی دارای ترکیبی از کلاسیک و مدرن برای ایجاد زیبایی جاودانه است.

هارمونی در کابینت نئوکلاسیک کرج

کابینت نئوکلاسیک کرج یک سبک منحصر به فرد است. کابینت نئوکلاسیک متشکل  از ظرافت سنتی و دستاوردهای مدرن است. آشپزخانه ای که به این شکل تزئین شده باشد، نه تنها محلی برای پخت و پز و غذا خوردن است، بلکه گوشه ای از آرامش و لذت زیبایی شناختی می شود.علاوه بر مزایای رایج استفاده از مواد چوب طبیعی , دارای ویژگی های طراحی منحصر به فرد با جزئیات سبک است. بنابراین، دارای یک چیدمان متقارن در سبک نئوکلاسیک است. به طور همزمان، می تواند زیبایی آشپزخانه را بخوبی نشان دهد وازطرفی ظاهر سنتی و در عین حال بسیار مدرن خود را حفظ کند.

کابینت نئوکلاسیک کرج-معمارلندز
کابینت نئوکلاسیک کرج

اشتراک گذاری مقاله در شبکه های اجتماعی:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on telegram
Share on email
Share on whatsapp
Share on skype

ویژگی های اصلی سبک کابینت نئوکلاسیک کرج

1-احساس وسعت در محل (نباید بیش از حد از صندلی استفاده شده باشد)؛

2-نور فراوان (طبیعی و مصنوعی)؛

3-نظم و تقارن در چیدمان اجسام؛

4-توزیع واضح نقاط آشپزخانه؛

5-طرح رنگ های پاستلی و سایه های عمیق آرام؛

6-استفاده از مواد طبیعی (یا مانند آنها)؛

7-استفاده از تزیینات قدیمی در دکوراسیون آشپزخانه؛

8-دکوراسیون پیچیده خیلی کم.

سبک های مدرن در آشپزخانه های کشور آلمان بسیار محبوب هستند. اروپایی ها مدت هاست که ظاهر معاصر را با خطوط صاف، مستطیلی برای کابینت آشپزخانه ترجیح می دهند.

کابینت نئوکلاسیک در آمریکا نیز با  محبوبیت روبرو شده است. مهندسان کشور آلمان استاد سبک های مدرن و نئوکلاسیک هستند و مشتریان در سراسر جهان به دنبال تولید کنندگان آلمانی هستند تا ظرافت و کاربردی ترین آشپزخانه را برای خانه خود داشته باشند.

کابینت نئوکلاسیک در کرج-معمارلندز
کابینت نئوکلاسیک کرج

کابینت نئوکلاسیک با فضاهای ذخیره سازی بهینه


فضای داخلی کابینت های آشپزخانه نئوکلاسیک با قسمت های ذخیره سازی زیادی به حفظ مواد اولیه و در دسترس نگه داشتن ظروف پخت و پز کمک می کند.


سیستم کشوهای کابینت نئوکلاسیک  با ریل های باکس با دیواره های نازک و ابعاد گسترده می تواند فضای ذخیره سازی را تا 40 درصد در مقایسه با کشوهای معمولی افزایش دهد. زاویه باز شدن کامل کشوها، استفاده از اقلام داخل کشوی کابینت نئوکلاسیک را بسیار آسان می کند.

 

کابینت نئوکلاسیک در کرج-معمارلندز

اگر به فکر بازسازی آشپزخانه خود افتاده اید !اگر از کابینت های قدیمی آشپزخانه خود خسته شده اید و نیاز به یک گروه حرفه ای برای بازسازی آشپزخانه خود دارید ما گروه حرفه ای معمارلندز را پیشنهاد می نماییم.باشمارهای درج شده درسایت تماس گرفته و از مشاوره رایگان برخوردار شوید.

اشتراک گذاری مقاله در شبکه های اجتماعی:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on telegram
Share on email
Share on whatsapp
Share on skype
قیمت کابینت نئوکلاسیک در کرج-معمارلندز
کابینت نئوکلاسیک کرج

جنس کابینت نئوکلاسیک کرج

از چوب طبیعی بلوط و گردو برای ساخت کابینت نئوکلاسیک استفاده می شود که دارای مزایای بسیار زیادی می باشد از جمله دوام، مقاومت خوب در برابر موریانه دارد.درخت بلوط دارای دانه های چوبی زیبا، مستقیم و درشت با پرتوهای چوبی بلند است.بخاطر این دلیل، جلوه ای سبک و نرم برای طراحی کلی ایجاد می کند. در این میان، از نظر فنگ شویی چوب گردو دارای تن گرم وخاص است که باعث آرامش, رفاه و شانس را برای مالک خانه می شود.

علاوه بر این، کابینت نئوکلاسیک دارای لولاهای میرایی با زاویه 135 درجه هستند که این نیز راه حلی برای جلوگیری از برخورد کشو و درب کابینت است. به خصوص زمانی که کاربر نیاز به باز کردن کابینت در همان زمان داشته باشد. علاوه بر این، ریل های کشویی با درجه بالا اجازه می دهد تا کل کشو کشیده شود و مشاهده و قرار دادن هر ابزار آشپزخانه را آسان می کند.

در کابینت نئوکلاسیک کرج  از دستگیره های زیبا و ظریف استیل نیز می توان استفاده کرد. به آسانی گرفتن و محدود کردن تماس مستقیم با دست های خیس روی سطح چوبی بسیار کمک می کند.

رنگ های کابینت نئوکلاسیک کرج

انتخاب رنگ برای کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک موضوع بسیار مهمی است. بدیهی است که تصمیمات صحیح می تواند زیبایی و هماهنگی را در طراحی کلی داخلی تضمین کند. بسته به اندازه فضا، صاحبان می توانند تن رنگ کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک را به بهترین شکل انتخاب کنند. پالت رنگ با 6 تن از سایه های طبیعی بلوط و گردویی  و انواع سبک ها را نشان می دهد: جوان پسند، لیبرال، ظریف، پیچیده، لوکس و درجه یک. در نتیجه، انتخاب های زیادی را به مشتریان می دهد تا متناسب با شخصیت آنها باشد و هویت خود را برای فضای زندگی خود ایجاد کند.

اجرای کابینت نئوکلاسیک کرج-معمارلندز
کابینت نئوکلاسیک کرج

سبک کابینت نئوکلاسیک در کرج

سبک کابینت نئوکلاسیک ظرافتی مجلل می‌افزاید و همچنان یکی از جاودانه‌ترین ظاهرهایی است که آشپزخانه را گرد هم می‌آورد.در کابینت های آشپزخانه، عناصر نئوکلاسیک در قالب های دیواری نشان داده شده اند تا کل آشپزخانه را غنی کنند.
مشخصه ای که برای آشپزخانه نئوکلاسیک متمایز است، کابینت های آشپزخانه توکار است. در آشپزخانه نئوکلاسیک کابینتی بدون جزئیات کوچک پیدا نمی کنید. کابینت های توکار دوباره ظاهر غنی را برجسته می کنند، زیرا به جزئیات گسترده کابینت آشپزخانه شما توجه شده است.

برای کسانی که به دنبال آشپزخانه ای مدرن با ویژگی های کلاسیک هستند، توصیه ما  نئوکلاسیک است. دکوراسیونی به رنگ خاکستری متمایل به آبی را با سایه های روشن چوب طبیعی ترکیب می نماید تا فضایی سبک و ظریف را ایجاد کرد که برای استفاده روزمره مناسب است. خط نئوکلاسیک ظرافت و ظرافت را به هر فضای داخلی می آورد. هوای بی انتها آن کمی از اروپای ویکتوریایی را به خانه شما می آورد.

سبک دکوراسیون نئوکلاسیک به قرن 18 برمی گردد. این سبک ظرافت خاصی را به هر فضای داخلی می بخشد و به راحتی با دیگر سبک های طراحی ترکیب می شود. دکور نئوکلاسیک به شدت تحت تأثیر معمار اسکاتلندی رابرت آدام قرار گرفته است که عناصر معماری مختلفی را به سازه های کلاسیک اضافه کرد. برای دکوراسیون داخلی نئوکلاسیک، پالت رنگ روشن است، مانند عاج، خاکستری، آبی روشن، سایه های بژ و خاکستری مایل به آبی یا سبز. این رنگ ها در ترکیب با سایه های چوب طبیعی بسیار خوب عمل می کنند تا فضایی برازنده ایجاد کنند.

اشتراک گذاری مقاله در شبکه های اجتماعی:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on telegram
Share on email
Share on whatsapp
Share on skype

سوالات متداول

کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک چه سبکی می باشد؟

کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک سادگی و مینیمالیسم را از سبک مدرن به ارث برده است. شکوه و گرمای یک طرح کلاسیک را می توان در کابینت های نئوکلاسیک نیز مشاهده کرد. این سبک طراحی از نظر نوع رنگ به سمت کارهای مدرن گرایش دارد

چه نوع کابینت آشپزخانه ای هرگز از مد نمی افتد؟

کابینت نئوکلاسیک بخاطر ظاهر خاصی که به آشپزخانه می دهد هرگز از مد نمی افتد.موارد ذکر شده در زیر هیچ وقت از مد نمی افتند:
کابینت سفید.
پیشخوان های مرمر. لوازم استیل ضد زنگ. قفسه باز. جزایر آشپزخانه.

کلاسیک ترین رنگ کابینت آشپزخانه چیست؟

از آنجایی که چوب سنتی ترین متریال کابینت است، به ویژه با سبک کلاسیک مناسب است. به طور مشابه، پالت رنگ برای کابینت های آشپزخانه کلاسیک به طور کلی سفید، کرم یا بژ است که حداکثر انعطاف پذیری را در مورد لوازم جانبی، سخت افزار و دیگر طراحی ها به میان می آورد.

آیا کابینت آشپزخانه باید روشن تر یا تیره تر از دیوار باشد؟

هیچ قانون سختگیرانه‌ای وجود ندارد که آیا کابینت‌های رنگ‌شده آشپزخانه باید روشن‌تر یا تیره‌تر از دیوارها باشند، انتخاب رنگ به علایق شخصی و ظاهری وسبک مدنظر مالک آشپزخانه بستگی دارد.

مجموعه دکوراسیون طراحی معمارلندز درچه زمینه هایی فعالیت می کند؟

معمار لندز با افتخار اعلام می دارد که تمام مراحل دکوراسیون داخلی درکرج تامرحله تحویل پروژه را با حرفه ای ترین نیروهای خود انجام وتحویل می دهد.

آیا مشاوره معمارلندز رایگان است؟

بله.مشاوره کاملا رایگان است.مشاوران وکارشناسان ما با کمال میل آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشند.

آیااین مطلب برای شما مفید بود؟

روی ستاره کلیک کنید و رای بدهید

میانگین امتیازدهی 0 / 5. شمارش امتیاز 0

هیچ امتیازی ثبت نشده!اولین نفرباشید که رای میدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معمار لندز

09337803378 – 09371017707 09381880288

مقالات پیشنهادی