معمار لندز
5
(1)

مجموعه دکوراسیون داخلی معمار لندز

همکاری تیمی95%
تجهیزات اصل ومدرن90%
قیمت رقابتی99%
ممنونم.از نتیجه کار خیلی راضی بودم.
سلام. یک تجربه عالی از یک گروه دکوراسیون داخلی حرفه ای برام رقم زدید.مرسی
فوق العاده همه چیز حرفه ای بود.رفتار.برخورد.تجهیزات
cartoon-young-man-icon-vector-12133314
download
male-512

آنچه مطالعه خواهیدکرد:

مجموعه دکوراسیون داخلی معمار لندز

همکاری تیمی95%
تجهیزات اصل ومدرن90%
قیمت رقابتی99%

آنچه مطالعه خواهیدکرد:

کاغذ دیواری کرج

کاغذ دیواری کرج یک راه ایده آل برای تغییر ظاهر اتاق است و طرح های زیادی وجود دارد که می توانید از بین آنها انتخاب کنید. الگوها و طرح های کاغذ دیواری به اتاق شخصیت می بخشد که هرگز نمی توان تنها با نقاشی دیوارها به آن دست یافت. نکته خوب این است که کاغذ دیواری کرج در محدوده قیمت های مختلفی عرضه می شود، بنابراین همیشه می توانید کاغذ دیواری متناسب با بودجه خود را پیدا کنید.

طراحی کاغذ دیواری کرج

انتخاب طرح مناسب کاغذ دیواری کرج  برای خانه و تعیین مقداری که برای خرید نیاز دارید، یک روش دشوار است. برای شروع، روی بهترین کاغذ دیواری با در نظر گرفتن کاربرد، ویژگی ها و ترکیب آن تمرکز کنید.

کاغذ دیواری کرج-معمارلندز
کاغذ دیواری کرج

اشتراک گذاری مقاله در شبکه های اجتماعی:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on telegram
Share on email
Share on whatsapp
Share on skype

انواع  کاغذ دیواری خانه کرج بر اساس کاربرد

برخلاف تصور رایج، هر کاغذ دیواری برای دیوار خانه نیاز به یک روش پیچیده و یا استفاده از چسب ندارد. در اینجا مروری بر انواع کاغذ دیواری خانه، که در دنیای پیشرفته تکنولوژیک امروزی وجود دارند می پردازیم.

کاغذ دیواری هایی که چسبانده نشده اند.

این نوع کاغذ دیواری برای دیوار خانه از نوع معمولی آن محسوب می شود. به صورت پشته کاغذ و بدون چسب تحویل داده می شود. برای چسباندن این کاغذ دیواری خانه بر روی دیوار، طراحان باید قبل از چسباندن کاغذ دیواری، چسب تهیه کرده و آن را در قسمت پشتی کاغذ دیواری قرار دهند.

کاغذ دیواری هایی که خود چسب  دارند.

کاغذ دیواری خانه که دارای برچسب هستند برچسب پشت کاغذ دیواری را بر می دارید و روی دیوار می‌چسبانید، یعنی از قبل این نوع کاغذ دیواری چسب زده شده است، دقیقاً مانند برچسب. کاغذ پوشش را باز کنید، و آماده خواهید بود که آن را به دیوار بچسبانید.

استفاده از کاغذ دیواری از پیش چسبانده شده برای دکوراسیون منزل یک مزیت است زیرا نیازی به خمیر ندارد. هنگامی که روی سطح دیوار اعمال می شود، آب به عنوان یک چسب عمل می کند. با این حال، طول عمر این کاغذ دیواری خاص خانه کمتر از بقیه است.

مواد جایگزین برای کاغذ دیواری خانه در خانه بسیار زیاد است و هر کدام عملکرد خاصی دارند و در عین حال مجموعه ای از مزایا و معایب خاص خود را دارند.

کاغذ دیواری در کرج-معمارلندز

انواع کاغذ دیواری کرج براساس متریال

اگر قبلاً نمی دانستید، مطمئناً از دانستن تعداد انواع کاغذ دیواری در بازار شگفت زده خواهید شد. از کاغذ تا پارچه، وینیل گرفته تا چوب، انواع مواد برای بهبود کیفیت کاغذ دیواری و مطابقت با قیمت مناسب همه امروزه در ساخت انواع کاغذ دیواری استفاده شده است.

کاغذ دیواری کاغذی کرج

یکی از محبوب ترین گزینه های کاغذ دیواری در سراسر جهان کاغذ دیواری کاغذی است.

جالب اینجاست که کاغذ اولین ماده ای بود که به عنوان کاغذ دیواری استفاده شد. از این رو  به این نام داده شد.  جالب است که بدانید چگونه کاغذ دیواری کاغذی هنوز در بین تمام مواد پیشرفته دیگر مورد استفاده قرار می گیرد. تنها دلیل این امر مقرون به صرفه بودن این نوع کاغذ است.

کاغذ دوستدار محیط زیست و ارزان ترین ماده در این مجموعه است. برای تزیین دیوارهای خود می توانید با کمترین هزینه به سراغ دیوارپوش کاغذی بروید. کاغذ دیواری کاغذی به راحتی محبوب ترین و آسان ترین گزینه در بین رنگ های جایگزین است.

این انواع کاغذ دیواری در طرح ها و بافت های متنوعی تولید می شوند. معمولاً طرح روی مواد چاپ می‌شود و برای مهر و موم کردن الگوها بیشتر پوشش داده می‌شود.با این حال، کاغذ یک ماده بادوام نیست و کاغذ دیواری کاغذی ظاهر براق و ظریفی را که برخی مواد دیگر ارائه می دهند، ندارد.

کاغذ دیواری کاغذی کرج -معمارلندز

کاغذ دیواری وینیل کرج

کاغذ دیواری وینیل شناخته شده ترین و پرکاربردترین نوع کاغذ دیواری است. کاغذ دیواری وینیل به قدری گسترده است که تقریباً با هر ماده دیگری برای بهبود انواع مدل کاغذ دیواری و کیفیت کلی ترکیب شده است. نقطه اصلی فروش وینیل طرح ها، بافت ها، طبیعت مقاوم در برابر آب و هوا و مقرون به صرفه بودن آن است.

شما به راحتی می توانید صدها طرح و نقش را بر روی کاغذ دیواری وینیل پیدا کنید. علاوه بر این، ساختن کاغذ دیواری وینیل سفارشی با توجه به ترجیحات شما بسیار آسان است.

این نوع کاغذ دیواری به راحتی نصب می شود و حتی راحت تر برداشته می شود. ورق های وینیل فوراً بدون آسیب رساندن به دیوارهای شما جدا می شوند.بر خلاف بسیاری از مواد دیگر، وینیل حاوی عناصر سمی مانند استون نیست. بنابراین، برای مصارف داخلی تا 10 سال یا بیشتر کاملاً ایمن ومقاوم است. با این حال، بهتر است کاغذ دیواری وینیل را یک بار در 10سال عوض کنید، زیرا گزارش شده است که کاغذ دیواری های قدیمی بخار مضر تولید می کنند.

وینیل یک ماده همه کاره است که می توانید در اتاق کودک، اتاق نشیمن و غذاخوری، حمام و حتی دفتر کار استفاده کنید. زیرا این ماده در برابر رطوبت و نور مقاوم است.

 نور شدید، چربی، رطوبت دفتر، آشپزخانه و حمام شما بر آن تأثیر نمی گذارد. همچنین در صورت کثیف شدن مواد می توانید به راحتی آن را با صابون های ملایم بشویید.

کاغذ دیواری وینیل کرج -معمارلندز

انواع رایج کاغذ دیواری وینیل وجود دارد، از جمله:

کاغذ دیواری کاغذ وینیل – این نوع کاغذ دیواری دارای دو لایه است: یک صفحه وینیل و یک لایه پشت کاغذ. بیشتر برای آشپزخانه و حمام مناسب است.

کاغذ دیواری جامد وینیل – این نوع کاغذ دیواری بادوام است و به راحتی به عنوان گزینه ای ضخیم تر و محکم شسته می شود. این ماده اغلب برای افزودن مقداری ارزش هنری برجسته می شود.

کاغذ دیواری پارچه ای با روکش وینیل – اگر می خواهید کاغذ دیواری ارزان تر و طبیعی تری داشته باشید، این کاغذ دیواری ایده آل است. با این حال، ممکن است ظاهر زیبایی نداشته باشد.

وینیل پشت پارچه ای نیز وجود دارد که مانند آنچه در هتل های شیک دیده اید، بسیار بادوام است. اینها از مواد استحکام صنعتی ساخته شده اند تا نیاز به تعمیر و نگهداری کاغذ دیواری خراشیده یا پاره شده را کاهش دهند.

کاغذ دیواری فویل کرج

فویل در اینجا پایه یا پشتی کاغذ دیواری را توصیف می کند که طرح روی آن چاپ می شود. این بدان معناست که این فلز صیقلی قابل مشاهده خواهد بود، و از آنجایی که نازک است، به این معنی است که هرگونه برآمدگی یا ترک روی دیوار شما به‌ویژه به دلیل بازتاب نور از فلز براق قابل توجه خواهد بود.

کاغذ دیواری فویل کرج - معمارلندز

کاغذ دیواری پارچه ای کرج

برخی از سبک های کاغذ دیواری، مانند کاغذ دیواری پارچه ای می توانند به تنفس دیوارها کمک کنند. این دیوارپوش ها از پلی استر، پنبه، ابریشم یا الیاف دیگر با 15 تا 40 درصد کاغذ در هم تنیده ساخته می شوند. گاهی اوقات، این نوع کاغذ دیواری ها بر روی پوشش های وینیل لمینت می شوند.

مزیت اصلی این نوع این است که به دیوارها اجازه تنفس می دهد و رشد قارچ و کپک را از بین می برد. بنابراین، یک ماده درجه یک برای حفظ بهداشت مناسب است. اگرچه برخی از سایه‌ها روی این ماده روشن‌تر به نظر می‌رسند، اما حسی لوکس و ظریف به اتاق شما می‌دهد.

سبک های کاغذ دیواری نساجی در برابر آتش مقاوم هستند و به راحتی شسته می شوند. همچنین از مواد بسیار مقاوم و سازگار با محیط زیست ساخته شده است. هیچ گاز سمی ایجاد نمی کند، حتی اگر از آنها برای سال ها استفاده کنید.

یکی از ایرادات کاغذ دیواری پارچه ای این است که ممکن است در حین تمیز کردن یا شستن مواد، کاغذ تزریق شده را از بین ببرید. بنابراین، نیاز به نگهداری دقیق دارد و شما باید آن را بدون لکه نگه دارید.

کاغذ دیواری پارچه ای کرج - معمارلندز

کاغذ دیواری مایلار کرج

یکی از تزئینی ترین سبک های کاغذ دیواری چیزی جز کاغذ دیواری مایلار نیست.

کاغذ دیواری مایلار بسیار تزئینی است و دارای الگوها و بافت های متعددی است. ظاهری براق و براق دارند که باعث می شود در هر قسمتی قابل استفاده باشند.

کاغذ دیواری مایلار کرج -معمارلندز

کاغذ دیواری کاغذی کرج

به دلیل استفاده از آن برای پوشاندن عیوب دیوار، به کاغذ آستر نیز معروف است. به دلیل قدمت آن، شناخته شده ترین نوع آن است. کاغذ دیواری کاغذی خانه این مزیت را دارد که ترکیب رنگ ها را به خوبی نمایش می دهد و در عین حال حذف آن نیز ساده است.

کاغذ دیواری آستر کرج -معمارلندز

کاغذ دیواری وینیل کرج برای دیوار منزل

سهولت چسباندن کاغذ دیواری خانه با روکش وینیل به دیوارها و این واقعیت که در مکان های مرطوب چروک نمی شود، آن را به یک انتخاب محبوب تبدیل کرده است.

کاغذ دیواری پارچه ای کرج برای طراحی منزل

کاغذ دیواری خانه در این سبک به عنوان عجیب ترین کاغذ دیواری در نظر گرفته می شود. با این حال، آویزان کردن و برداشتن آن دست و پا گیر است و برای نگه داشتن آن چسب های زیادی لازم است.

اشتراک گذاری مقاله در شبکه های اجتماعی:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on telegram
Share on email
Share on whatsapp
Share on skype
کاغذ دیواری در کرج-معمارلندز
کاغذ دیواری کرج

مزایای استفاده از کاغذ دیواری کرج

وقتی صحبت از کاغذ دیواری کرج باکیفیت برای طراحی داخلی منزل به میان می آید، برخلاف تصور عمومی، مزایای زیادی وجود دارد:

 کاغذ دیواری کرج که رنگ پسند است.

اگر می خواهید کاغذ دیواری در  خانه شما آسیب را بپوشاند و در عین حال با سطوح باقیمانده شما منسجم به نظر برسد، باید طرح کاغذدیواری خانه سازگار با رنگ را انتخاب کنید. در نتیجه ضخامت و سطح ناصاف آن، بسیار بادوام است و می تواند سنگینی هر طرح رنگی را تحمل کند. 

کاغذ دیواری کرج قابل شستشو

این کاغذ دیواری برای دکور خانه به ویژه در خانه هایی که جوانان و سگ های شیطون دارند مفید است. با استفاده از آب و پارچه، می‌توانید خط‌ها و علامت‌ها را از روی کاغذ دیواری پاک کنید بدون اینکه به سطح آن آسیبی وارد شود.

کاغذ دیواری کرج قابل شستشو-معمارلندز

کاغذ دیواری کرج مقاوم در برابر رطوبت

در مناطق پرتردد با رطوبت و بارندگی زیاد، مانند حمام و آشپزخانه، این نوع کاغذ دیواری خانه به خوبی می ماند.

معایب کاغذ دیواری

تنوع کمتر کاغذ دیواری ، وقتی صحبت از رنگ می شود، گزینه های قابل انتخاب برای رنگ آمیزی تقریباً بیش از حد است.

گران قیمت بودن . در حالی که کاغذ دیواری در دراز مدت مقرون به صرفه است، در ابتدا می تواند گران تر از نقاشی باشد.

زمان بیشتری برای نصب نیاز دارد.

برای هر مکان مناسب نیست.

قیمت کاغذ دیواری کرج

قیمت کاغذ دیواری معمولاً تحت تأثیر دوام آن و نوع متریالی است که استفاده می شود. از این رو، هر چه مواد کاغذ دیواری بادوام تر و باکیفیت تر باشد، گران تر خواهد بود. نقاشی های دیواری و کاغذ دیواری های سفارشی گران تر از کاغذ دیواری های پارچه ای معمولی هستند. علاوه بر این، کاغذ دیواری های چمن بافته حتی گران تر هستند، زیرا از مواد طبیعی ساخته شده اند و دست بافت هستند.

انواع کاغذ دیورای کرج-معمارلندز
کاغذ دیواری کرج

در چه جایی می توان از کاغذ دیواری کرج استفاده کرد:

کاغذ دیواری کرج اساساً یک کاغذ تزئینی است که برای تزئین طراحی داخلی منزل شما یا به عبارت بهتر یک تکه کاغذ استفاده می شود که می تواند ظاهر کلی خانه شما را بهبود بخشد. این یک راه بسیار سریع و آسان برای تغییر ظاهر کلی خانه در یک عکس است. کاغذ دیواری را می توان در هر منطقه ای که انتخاب کردید انجام داد. بیشتر مردم آن را برای اتاق نشیمن یا اتاق خواب ترجیح می دهند. کاغذ دیواری ها به صورت رول در دسترس هستند و در یک رول می توان مساحتی در حدود 50 تا 55 متر مربع را پوشش داد.

کاغذ دیواری کرج را می توان برای اهداف مسکونی و تجاری استفاده کرد، زیرا می توان آن را در ادارات، رستوران ها یا هر مکان تجمع عمومی دیگر انجام داد. به عنوان مثال در دفاتر می توانید کاغذ دیواری آگاهانه ای را انجام دهید که اطلاعاتی در مورد اخلاق کاری شما می دهد یا هر کاغذ دیواری دیگری که انتخاب می کنید که زیبایی کابین شما را تقویت می کند. اگرچه در خانه‌ها می‌توانید کاغذ دیواری‌هایی که مناظر طبیعی را نشان می‌دهند، انجام دهید تا وقتی بعد از کار به خانه برگشتید، خیالتان راحت باشد.

به همین ترتیب می توان از کاغذ دیواری برای اتاق کودک استفاده کرد. در اتاق بچه‌ها می‌توان کاغذ دیواری‌های کارتونی یا کاغذدیواری‌هایی با تم جنگل انجام داد که واقعاً می‌تواند به کودک شما یک محیط بازی و طبیعی بدهد. در همان زمان کاغذ دیواری سفارشی را می توان در هر مکان داخلی نیز انجام داد.

قیمت کاغذ دیورای کرج-معمارلندز

نکاتی درباره کاغذدیواری کرج

کاغذ دیواری افزودنی عالی برای اتاق شما است و می تواند دیوارهای شما را به قطعاتی با کیفیت تبدیل کند. با این حال، با توجه به روندهای مختلف که دنیای طراحی را فرا گرفته است، عنصری جدایی ناپذیر است که به ندرت مورد بحث قرار می گیرد. با این حال، مواد کاغذدیواری مناسب می توانند به خانه شما شخصیتی منحصر به فرد ببخشند، چه قصد دارید یک مکان قدیمی را دوباره طراحی کنید یا یک مکان کاملاً جدید.در بیشتر موارد، مردم هنگام بازسازی خانه خود رنگ را روی انواع کاغذ دیواری انتخاب می کنند. بنابراین، ما اینجا هستیم تا همه چیز را در مورد مواد کاغذ دیواری و انواع مختلف کاغذ دیواری به شما بگوییم تا مطمئن شویم که انتخاب درستی دارید.

در اینجا لیستی از  نکات مهمی که باید قبل از انتخاب کاغذ دیواری برای خانه خود در نظر داشته باشید آورده شده است:

1. چگونه می توانم یک اتاق کوچک را کاغذ دیواری کنم؟

قبل از پرداختن به جزئیات، توجه داشته باشید که همیشه باید رنگ یا طرحی را انتخاب کنید که واقعاً دوست دارید. علاوه بر این واقعیت که شما آن را هر روز خواهید دید، هر چیزی که برای ذائقه شما جذاب نباشد به زودی شما را تحت تأثیر قرار خواهد داد.می توانید به سراغ طرح های بزرگ گل یا برگ بروید و محیط طبیعی اتاق را در آغوش بگیرید. همچنین به مقابله با سقف کم ارتفاع کمک می کند. کارشناسان طراحی ما به شما پیشنهاد می‌کنند که ترکیبی از دیوارها و کاغذ دیواری با رنگ‌های پاستلی یا سفید رنگ شده برای ایجاد توهم اتاق بزرگ‌تر استفاده کنید. راه راه های افقی می توانند فضا را گسترده تر کنند، در حالی که راه راه های عمودی می توانند اتاق را کشیده و سقف را بالا ببرند. از رنگ‌های تند، تیره و طرح‌های ریز خودداری کنید زیرا باعث می‌شوند اتاق احساس تنگنایی کند.

2. از کجا می توانم چاپ کاغذ دیواری کوچک را امتحان کنم؟

کاغذ دیواری های کوچک برای آشپزخانه، حمام و اتاق خواب کودکان است. شما همچنین می توانید از یک الگوی کوچک در یک اتاق نشیمن بزرگ استفاده کنید که در آن پنجره ها، درها و مبلمان توکار دیوارها را از هم جدا می کنند.

3. آیا می توانم یک اتاق کوچک را با کاغذ دیواری بزرگتر کنم؟

بله، بزرگتر جلوه دادن یک اتاق کوچکتر با کاغذ دیواری های مناسب امکان پذیر است. همانطور که قبلا ذکر شد، راه راه های افقی اتاق را وسیع تر می کند و راه راه های عمودی اتاق را بلندتر می کند. الگوهای هندسی ساده یا بافت های تقلیدی از سنگ مرمر، اتاق را بزرگتر می کند. اگر در کل اتاق استفاده شود، یک الگوی تکراری حداقل با رنگ روشن تر می تواند فضای بزرگ تری ایجاد کند. الگوهای مورب در اتاق های مستطیلی به خوبی کار می کنند.

4. تکرار الگو چیست؟

در مورد الگوهای افقی و عمودی، توجه به این نکته ضروری است که چاپ ها باید دارای فاصله مساوی و مطابقت با تراز در هر دو طرف باشند. الگوهای هندسی به زمان و تلاش بیشتری برای هم ترازی کامل نیاز دارند. در مقابل، الگوهای گل و الگوهای تراز تصادفی نیاز به تکرار کمتری دارند و کار کردن با آنها آسان‌تر است.

5. برای نصب کاغذ دیواری چه کارهایی انجام دهیم؟

برنامه ریزی دقیق و آماده سازی کلید موفقیت کاغذ دیواری است.
مقدار کاغذ مورد نیاز را تعیین کنید و همه آن را به یکباره خریداری کنید.
اطمینان حاصل کنید که همه کاغذها از یک دسته هستند تا ثبات رنگ/الگو حفظ شود.
کاغذها را اندازه و برش دهید. آنها را روی زمین ردیف کنید تا بفهمید قبل از چسباندن آنها روی دیوار چگونه به نظر می رسند.

تنوع کاغذدیواری کرج-معمارلندز
کاغذ دیواری کرج

سوالات متداول

کدام کاغذ برای کاغذ دیواری مناسب تر است؟

در حال حاضر به دلیل ماندگاری بالا، پرکاربردترین نوع کاغذ دیواری است. هرچه لایه پوشش وینیل ضخیم تر باشد، کاغذ دیواری بادوام تر خواهد بود. کاغذ وینیل را می توان در آشپزخانه و حمام استفاده کرد، زیرا می تواند بخار را تحمل کند.

آیا کاغذ دیواری برای خانه خوب است؟

کاغذ دیواری ها می توانند تا 15 سال دوام بیاورند و پایداری و قابلیت اطمینان بالایی دارند. در حالی که رنگ دیوارها به راحتی آسیب می بینند. رنگ ها می توانند روی سطحی که به خوبی آماده شده اند به مدت 5-6 سال دوام بیاورند.

آیا کاغذ دیواری ارزانتر از رنگ است؟

کاغذ دیواری گران تر است اما یک سرمایه گذاری یکباره است. از آنجایی که دوام بسیار بیشتری دارد، در درازمدت مقرون به صرفه تر خواهد بود.

چه نوع کاغذ دیواری برای یک اتاق کوچک مناسب است؟

یک کاغذ دیواری خنثی برای طراحی اتاق خواب انتخاب خوبی برای زمانی است که اتاق کوچکی دارید. کاغذ دیواری ای که رنگ های روشن تر و طرح های ظریف داشته باشد می تواند اتاق را بزرگتر از آنچه هست جلوه دهد.

آیا نصب کاغذ دیواری سخت است؟

خیر!برخلاف رنگ آمیزی که نیاز به زمان بیشتر وخشک شدن دارد.نصب کاغذ دیواری در زمان کمتری انجام می شود.

آیا درتمام مناطق استان البرز, نصب و اجرای کاغذدیواری در کرج انجام می شود؟

بله, گروه معمارلندز درتمام مناطق استان البرز آماده خدمت به شماعزیزان است.منطقه گوهردشت,عظیمیه,بنفشه, مهرشهر, فردیس و….

مجموعه دکوراسیون طراحی معمارلندز درچه زمینه هایی فعالیت می کند؟

معمار لندز با افتخار اعلام می دارد که تمام مراحل دکوراسیون داخلی درکرج تامرحله تحویل پروژه را با حرفه ای ترین نیروهای خود انجام وتحویل می دهد.

آیااین مطلب برای شما مفید بود؟

روی ستاره کلیک کنید و رای بدهید

میانگین امتیازدهی 5 / 5. شمارش امتیاز 1

هیچ امتیازی ثبت نشده!اولین نفرباشید که رای میدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معمار لندز

09337803378 – 09371017707 09381880288

مقالات پیشنهادی