معمار لندز
0
(0)

مجموعه دکوراسیون داخلی معمار لندز

همکاری تیمی95%
تجهیزات اصل ومدرن90%
قیمت رقابتی99%
ممنونم.از نتیجه کار خیلی راضی بودم.
سلام. یک تجربه عالی از یک گروه دکوراسیون داخلی حرفه ای برام رقم زدید.مرسی
فوق العاده همه چیز حرفه ای بود.رفتار.برخورد.تجهیزات
cartoon-young-man-icon-vector-12133314
download
male-512

آنچه مطالعه خواهیدکرد:

مجموعه دکوراسیون داخلی معمار لندز

همکاری تیمی95%
تجهیزات اصل ومدرن90%
قیمت رقابتی99%

آنچه مطالعه خواهیدکرد:

کفپوش بهتر است یا پارکت؟

برای پاسخ به این سوال که کفپوش بهتر است یا پارکت؟ ابتدا باید به بررسی هرکدام پرداخت وسپس به نتیجه رسید که کفپوش بهتر است یا پارکت؟

کفپوش چیست؟

کفپوش را از پلاستیک درست می کنند وجنس کفپوش از pvc یاهمان پلاستیک می باشد.باخیال راحت می توانید از کفپوش استفاده کنید چون کاملا ضدآب می باشد وبه راحتی می توان کفپوش را شستشو کرد.به همین دلیل  در محیط های تجاری وساختمان عمومی نصب می کنند.کفپوش ازنظرقیمت بسیار مناسب هستند ونگهداری بسیار راحتری دارد.کفپوش با چسب به محل مدنظرچسبانده می شود و پس ازنصب به راحتی می توانید وسایل را بچینید.

کفپوش ها بسیار مقاوم ومستجکم هستند و طول عمر مفید کفپوش بالای15سال می باشد.نظافت ونگهداری کفپوش بسیار آسان وراحت است.کفپوش ها به صورت رول وتایل عرضه می گردند.

نکات مهم درانتخاب کفپوش

1-همیشه قبل از خرید کفپوش بودجه ای را که درنظرگرفته اید رامشخص کنید.

2-محیطی را که می خواهید کفپوش رانصب نمایید بررسی نمایید که میزان رطوبتش چه مقدار است.

3-کفپوش را برای چه محیطی می خواهید؟محل رفت و آمد,سقوط اجسام,و امکان ریختن مایعات را خوب بررسی کنید زیرا در انتخاب کفپوش مناسب مهم است.

4-سطحی که قرار است کفپوش نصب گردد چقدر در معرض نور خورشید می باشد؟

5-اگر تمایل دارید که پوشش کف منزل یامحیط را تغییردهید یا روی سطح فعلی خود کفپوش دیگری رانصب کنید حتما به ضخامت کفپوشی که انتخاب می کنید دقت کنید.زیرا اگر ضخامت کفپوش جدید بیشتر از کفپوش قبلی باشد احتمالا در بازوبسته شدن درب دچارمشکل خواهیدشد.

6-به نحوه نگهداری وتعمیر کفپوش دقت نمایید.

اشتراک گذاری مقاله در شبکه های اجتماعی:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on telegram
Share on email
Share on whatsapp
Share on skype
کفپوش یا پارکت-معمارلندز

انواع کفپوش

1-کفپوش سرامیکی

2-کفپوش سنگی

4-کفپوش چوبی

5-کفپوش موزاییکی وبتنی

6-کفپوش اپوکسی

7-کفپوش PVC

کفپوش سرامیک

در طرح ورنگ های متنوع وجوددارد.دسترسی آسان به متریال سرامیک.حمل ونقل راحت وسریع وآسان به محل موردنظر.ضخامت کمترنسبت به متریال سنگ.ضخامت موجود دربازار از4میل تا13میل

انواع سرامیک: 1- سرامیک مات 2- سرامیک لعاب دار 3-سرامیک بدون لعاب 4-سرامیک براق 5-سرامیک نیمه براق

کفپوش سنگی

سنگ طبیعی یکی ازانواع کفپوش های ساختمانی بسیارلوکس وزیبا می باشد.متداولترین کفپوش سنگ شامل سنگ مرمر,سنگ کورین,سنگ تراوتن و سنگ کوارتز می باشند.که برای داشتن یک کفپوش لوکس از سنگ استفاده می کنند.ازاین نوع کفپوش هم درداخل ساختمان وهم در بیرون ساختمان استفاده می کنند.

کفپوش چوبی

کفپوش های چوبی برای محیط فروشگاه,مراکز تجاری و کف منزل با رنگ بندی های متنوعی که دارند مورداستفاده قرار می گیرد.از مزایای کفپوش چوبی می توانیم مواردزیر را بیان نماییم:

1-دارای عمرطولانی ومقاومت زیاد

2-ضدمیکروب بودن

3-رنگبندی زیاد و زیبایی چوب

4-به راحتی می توان نظافت کرد و لک و کثیفی را ازبین برد

5-برای سیستم گرمایشی از کف زمین بسیارمناسب است.

کفپوش موزاییکی وبتنی

ازاین کفپوش بیشتربرای محیط های بیرون استفاده می کنند.سرعت اجرای بالایی دارد.مقاوم ودوام بالایی دارد و هزینه زیادی ندارد.موزاییک یکی از قدیمی ترین کفپوش های دنیا می باشد و  دربسیاری از کشورهای دنیا برای کفپوش از موزاییک استفاده می کردند.

کفپوش اپوکسی

کفپوش اپوکسی یاکفپوش بدون درز نوعی کفپوش مدرن می باشد.این کفپوش ها برای مواردمختلفی استفاده می شوند.علاوه برمقاومت بالایی که دارند بسیار زیبا ,شفاف ودرخشان هستند.دارای طول عمر ودوام بالاهستند.کفپوش اپوکسی صددرصد دربرابر آب ولکه نفت وسایرمواد مقاوم هستند.اگربه روش تخصصی وصحیح اعمال شوند بسیارمقاوم ودارای عمربالا هستند.ودارای تنوع رنگی بسیاربالایی هست.

کفپوش pvc

کفپوش های پی وی سی نسبت به سایر کفپوش ها بسیارعمرطولانی دارند.کفپوش پی وی سی برخلاف کفپوش چوبی ولمینت برای شستشو نیازی به مواد تخصصی ندارندو کاملا ضدآب هستند ومی توانید با هرچیزی که خواستید کفپوش را تمیز نمایید.کفپوش pvc عایق صدا ودماهستند.این محصول ازاتلاف انرژی ازکف ساختمان جلوگیری می کند.

تفاوت کفپوش لمینت وپارکت-معمار لندز

بهترین کف پوش برای اتاق کودک کدام است؟

کودک سرشار از انرژی می باشد ومدام درحال تحرک وبازی می باشد.پس باید ازکفپوشی استفاده که کرد که کودک درحین بازی وافتادن برروی زمین دچار آسیب نشود.بایدکفپوشی راانتخاب کرد که ایمنی لازم راداشته باشد تا از آسیب احتمالی جلوگیری کند.موکت ها باپرز بلند یکی از ایمن ترین کف پوش برای اتاق کودک هستند.کفپوش های تاتامی کاملا ضدحساسیت می باشند و برای پوست بچه ها هیچ مشکلی را ایجاد نمی کنند.می توان از رنگ وطرحههای مختلف برای اتاق کودک استفاده کرد.

همچنین می توام برای کف اتاق کودک از فرش هایی که بافت نرم وپرز بلند دارند استفاده کرد.واگر کودک وارد دوران نوجوانی شده می توان از پارکت ولمینت استفاده کرد تا یک محیط شیک وزیبایی را ایجادکرد.

کف پوش تاتامی روی زمین ویادیوار می توان قرارداد وچون حالت ارتجاعی ونرم دارند به هیچ وجه به کودک آسیبی وارد نمی شود وکودک به راحتی می تواند بازی کند.به راحتی با یک اسفنج و موادشوینده تمیز  می شوند.ضخامت های مختلفی دارد ولی برای اتاق کودک ضخامت 1سانتی متر توصیه می شود.تاتامی ها طرح های بسیار زیادی دارند ومی توانید برای آموزش هم استفاده نمایید.

چه کفپوشی برای چه فضا ومحیطی مناسب است؟

بهترین کفپوش برای اتاق خواب, موکت است.بهترین کفپوش برای آشپزخانه کفپوش ال وی تی کلیک دار است.بهترین کفپوش کناراستخر ,کفپوش تایل مشبک است.بهترین کفپوش برای فضا ومحیط اداری موکت تایل است.بهترین کفپوش برای فضای مسکونی ,پارکت چوبی است.بهترین کفپوش برای سرویس بهداشتی,کفپوش ال وی تی کلیک دار است.بهترین کفپوش برای آسانسور,کفپوش رول پرتردد است.

اشتراک گذاری مقاله در شبکه های اجتماعی:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on telegram
Share on email
Share on whatsapp
Share on skype
کفپوش بهتراست یا پارکت -معمار لندز

کفپوش پارکت 

پارکت ها صفحات نازک چوبی ولایه های مسطحی هستند که برای کاورکردن سطح زمین استفاده می شوند.ازچوب درختان متفاوتی ازجمله کاج,بلوط ,افرا,کاج و… برای ساخت پارکت استفاده می کنند.

اجزای تشکیل دهنده پارکت

سطح اول از جنس سرامیک کاغذی است وتاحدودی ضدآب است.این سطح ارزانترین قسمت محصول است.سطح دوم مغز محصول است این لایه ضدآب ورطوبت نیست.سطح سوم که به لایه های کاغذدکوراتیو شناخته میشود درواقه ظاهراصلی پارکت است.قیمت وجنس این لایه درتمام پارکت ها یکسان است. سطح چهارم لایه ای است که از پلی اورتان تشکیل شده است و ضدخش وضدآب می باشد ودربرابرحرارت ضعیف آتش نمی گیرد.

ویژگی های پارکت

1- دوام ومقاومت 2- قابلیت تعویض در هرزمان 3-تنوع ورنگ بندی زیاد 4- زیبایی منحصربفرد

مزایای پارکت

ازمزایای اجرای پارکت می توان به طرح ها ورنگها و ابعاد متفاوت پارکت اشاره کرد.ازطرفی سبک بودن و راحتی حمل ونقل بر مزایای پارکت اضافه کرده است.ازطرفی عایق انرژی گرمایی وسرمایی وعایق صدا می باشد.بسیار نصب آسان وسریعی دارد.درباره ضربه های محکم نمی شکند.نسبت به سایر کفپوش ها سبک می باشد.بخاطر ماهیت چوب بودنش حس گرم وطبیعت را به محیط می بخشد. درزمان نصب پارکت  هیچگونه گردوخاکی ایجاد نمی شود..برای نصب پارکت چون از چسب استفاده نمی شود آسیبی به کف محیط نمی رسد.برای کسانی که بیماری مفصل دارند پارکت بسیار مناسب است.

معایب پارکت

هرسال باید با محلول ویژه پارکت را جلا داد تاهم زیباییش حفظ شود هم طول عمر طولانی داشته باشد.

درمقابل گرمایش وسرمایش از کف زمین مقاومت زیادی ندارد.

برای نصب پارکت چون ازچسب استفاده نمی شود هنگام راه رفتن سروصدا ایجاد می شود وممکن برای افرادی خوشایند نباشد.

پارکت به شستشو حساس است و با هر محصولی نمی توان پارکت را شستشو داد.

درزمان هوای گرم باعث انبساط پارکت می شود وهمین انبساط باعث جذب گردوغبار و آب به زیر چوب می شود.

فیلم نصب پارکت توسط گروه معمارلندز

آیا پارکت موریانه می گذارد؟

همانطور که می دانیم موریانه ها هم مانند دیگر حشرات  علاقمند به تغذیه از موادسلولزی چوب هستند اما, از چوب همه درختان برای تغذیه استفاده نمی کنند مخصوصا اگر  چوب درختانی که مواد مفید کمتری رابرای موریانه ها دارند.اگر محیط مورد نظر شما درمنطقه گرم ومرطوب است مابه شما توصیه می کنیم  حتما قبل از نصب پارکت سم پاشی نمایید تا دچار این مشکل نشوید.حتما نکات نگهداری ازپارکت را مطالعه کرده تا پارکت برای شما سالیان سال کار نماید.

آیا پارکت سوسک می زند؟

همه ما از قدیم شنیده ایم که موریانه, سوسک وحشراتی که علاقمند به چوب و محیط مرطوب دارند ممکن است زیر پارکت برای خود محیطی را برای تجمع و زندگی ایجاد کنند.چون پارکت از چندسطح تشکیل شده است امکان وجود اینکه سوسک بزند وجودندارد ولی اگر درمحیط مرطوب وخیلی گرم زندگی می کنید برای اطمینان از سم پاشی استفاده کنید.

حال که باهم به بررسی پارکت وکفپوش پرداختیم شما کدام یک کفپوش را انتخاب می نمایید؟

مجموعه دکوراسیون طراحی معمارلندز درزمینه بازسازی ساختمان درکرج, دکوراسیون داخلی درکرج و اجرای کابینت درکرج باسالها تجربه بابهترین مصالح فعالیت می نماید.

 

اشتراک گذاری مقاله در شبکه های اجتماعی:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on telegram
Share on email
Share on whatsapp
Share on skype

سوالات متداول

کفپوش بهتر است یا پارکت؟

برای پاسخ به این سوال که کفپوش بهتر است یا پارکت؟ ابتدا باید به بررسی هرکدام پرداخت وسپس به نتیجه رسید که کفپوش بهتر است یا پارکت؟مقاله بالا را مطالعه کرده و سپس تصمیم بگیرید که کفپوش بهتراست یاپارکت؟

 

بهترین کف پوش برای اتاق کودک کدام است؟

کف پوش تاتامی و موکت های پرزبلند برای اتاق کودک بسیار مناسب هستند.

آیا پارکت موریانه می گذارد؟

اگر محیط مورد نظر شما درمنطقه گرم ومرطوب است مابه شما توصیه می کنیم  حتما قبل از نصب پارکت سم پاشی نمایید تا دچار این مشکل نشوید.

مجموعه دکوراسیون طراحی معمارلندز درچه زمینه هایی فعالیت می کند؟

معمار لندز با افتخار اعلام می دارد که تمام مراحل دکوراسیون داخلی درکرج تامرحله تحویل پروژه را با حرفه ای ترین نیروهای خود انجام وتحویل می دهد.

آیااین مطلب برای شما مفید بود؟

روی ستاره کلیک کنید و رای بدهید

میانگین امتیازدهی 0 / 5. شمارش امتیاز 0

هیچ امتیازی ثبت نشده!اولین نفرباشید که رای میدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معمار لندز

09337803378 – 09371017707 09381880288

مقالات پیشنهادی